Pages:
Author

Topic: Dogecoin vardı bir aralar Son durumu nedir ? - page 3. (Read 449 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Dogecoin benimde severek takip ettiğim bir coin. Bir kere alıp satmıştım. 15 satoshiden alıp 77 satoshiden satmıştım. Güzel kazanç sağladım. Doge'yi yıl sonuna doğru takibe alın. Bitcoin Boğa sezonuna girince Dogecoin düşüşe geçiyor. Artık 30, 20, 15 satoshiden mi alırsınız bilemem ama mutlaka alın.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Doge'yi CMC grafiklerinde incelemiştim bir ara. Senede ortalama 2-3 defa fiyatını üçe katlıyor. Sonra tekrar eski konumuna geri dönüyor. Mesela şu anda 40 sats ve 0,002 USD. Bu yıl 110 sats ve 0,017 USD fiyatı görmüş. Sabredince kaybetme ihtimali yok denecek kadar az.
member
Activity: 336
Merit: 10
malesef şimdiki değeri 0.0026 dolar bugun itibari ile ben aldığımda değeri 0.0100 dolar idi eridi gitti resmen ama bakalım ne zaman tırmanmaya başlayacak bekleyip göreceğiz artık sabırla bekleyecem başka yolu da yok zaten
member
Activity: 1106
Merit: 25
Geliştiricileri şaka yollu çıkarttığı bir coindi sonradan iş ciddi ye binince fena bir getirisi olmadı. Tabi geliştiricileri için. Bir yerden bir yere coin atarken çok hızlı ayirica çok düşük frekanslı ücreti var. Toplam miktarı 112 milyar adet galiba . Geliştiricileri bir aralar güncelleme yapmadıklarını söylüyordu son durumu nedir fikrim yok
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Halen var. Bana göre günlük hayatta kullanıma en uygun coinler listesinde en üstlerde yer alıyor.
20-30 sattan alınır 40-50 sat arası satılır. Fazlasını beklemeyin. 
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
hiç alıpta birşey için kullanmadım dogeyi bu güne kadar ama çoğu kişi aralarındaki yada borsalar arası transferlerinde kullanıyor boğada gene biraz hareketlenme olur ama
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Doge coinin yılda bir kez yada iki kez bir hereketi oluyor, sonrasında önce hızlı sonra yavaş geri çekiliyor.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Dogocoin stratis ten waves den daha degerli. O kadar waves ten bahsediyoruz ama dalga gecilen dogocoin bile nerelerde. Haftalik olarak da yukselmis gorunuyor.
member
Activity: 336
Merit: 17
Adamlar eğlence amaçlı coin çıkarıyorlar ama çok hızlı ve az fee ödeyerek transfer yapabiliyorsun. Biraz üzerinde çalışılıyor proje gelişse daha iyi yerlere gelebilir belki. Yani şuan 30-40 sat arasında. Yani piyasaya uymuş halde düşüşte. Yükseliş gelirse belki ozman bir hareketlilik gelir.
full member
Activity: 406
Merit: 101
dogecoin adını yükseliş görmeden daha göremeyiz. senede bir iki kez ath yapıp sevindirir kalan zaman küstürür. ama hala borsalar arası coin transferi için iyi bir alternatiftir.
jr. member
Activity: 140
Merit: 1
Her ne kadar trol amaçlı çıkmış da olsa, piyasa da yer alan birçok coinden daha önemlidir DOGE. Birçok borsada listelenen, hızlı bir şekilde çok düşük komisyon ile transfer edilebilen ender coinlerden biridir. Ben cüzdanımda bir devamlı bir miktar DOGE ve bir miktar da DGB tutuyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
hala transferler için kullanılan bir coin çoğu kişi için denildiği gibi hem hızlı hemde fee ücreti az doge ile alışveriş yapanlarda var aralarında hala benim gördüğüm kadarıyla.
member
Activity: 322
Merit: 32
Şaka olarak başlasa da yine kendine yer bulmuş maskotunu her gördüğümde gülümsememe neden olan bir coin. Bu piyasanın kültürünün bir ürünü. Aşırı artmasada kesinlikle kolay kolay yok olacağını düşünmüyorum. Fee nin çok düşük olmasıda avantajı aslında. Umarım her zaman ilk 100 içinde görürüz Smiley
member
Activity: 280
Merit: 10
Doge 40 satoshi civarı kafasına göre takılan bir koindir kendisi. Ne büyüyor ne küçülüyor. Canı sıkılan al sat yapıp ekmeğine bakıyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
hala 40 satoshi, bilinirliği en fazla coinlerden bir tanesi! Dogemarket, fee, hız, komünite vs aynen devam...İleride yine yapacaktır yapacağını ama tabii o zamana dek dalgalı seyrini sürdürecektir, her coinde olduğu gibi...
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Yoklukta millet oyalanmak için al sat yapıyordu. Destekçisi çok ama ben dogeye para falan yatırmam. Tek iyi yönü düşük kesinti ve hızı
newbie
Activity: 70
Merit: 0
bu dogecoinin ne olduğunu bir türlü anlayamadım sempatik bir simgesi var küçük miktarda bir alım yapabilirim yalnız grafiği çok sabit duruyor boğa zamanı ne olur acaba ?
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
Var hocam, evet, hala var, doge koin çok trol bir koindir Cheesy  dünya genelinde de fanı çok fazladır bu koinin
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Sepetimde olan bir coin, bi gün mutlaka yükselecek umuduyla bakıyorum, çöp coin olmayı da göze almışım yalnız Smiley
full member
Activity: 322
Merit: 102
benim dogecoin ile ilgili anlamadığım bir şey var. madem bunu şaka amaçlı eğlence olarak çıkardılar. nasıl oluyorda transfer yaparken bu kadar hızlı transfer yapabiliyor ve düşük fee alıyor ? buna altyapı olarak yapılan bir geliştirme yada geliştirmeler var mı ?
muhakkak vardır çünkü dediğin gibi şaka olarak çıkarılan bir coin mantıken bu kadar hızlı transfer yapamaz ve bu kadar düşük fee alamaz. o yüzden illaki bir geliştirme vardır diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: