Pages:
Author

Topic: Dogecoin vardı bir aralar Son durumu nedir ? - page 4. (Read 449 times)

newbie
Activity: 43
Merit: 0
cloud madencilik ilk çıktığında ücretsiz deneme Cloud serverlarla çok kazan oldu. elinde bekletiyor. Ben yükseleceğini tahmin etmiyorum
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Yatırım amaçlı düşünüzmez değil mi o zaman arkadaşlar yada pumpladılar diyorsunuz bir daha pumplarlar mı takip etmeli mi ? Cheesy

Şu ana kadar devamlı pump ve dump coini olarak kullanıldı fakat bu piyasada yatırım yapmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Bitcoin'e bile yatırım yapılıp yapılamayacağından şu an tam olarak emin değiliz, Dogecoin ne kadar iyi özelliklere sahip olursa olsun basit bir altcoin ve artık arkasında bir ekip bulunmuyor.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Yatırım amaçlı düşünüzmez değil mi o zaman arkadaşlar yada pumpladılar diyorsunuz bir daha pumplarlar mı takip etmeli mi ? Cheesy
hero member
Activity: 736
Merit: 504
Dogecoin'in topluluğu Bitcoin'den sonra en sağlam topluluktur, tamamen gönüllüdür, ekip spekülasyon yapmaz, kuruştan az transfer ücreti vardır, miktarı nedeniyle günlük hayatta kullanıma uygundur, transferler hızlıdır, Kraken gibi maddi kaygı ile insanları kandırmayan borsalar bile Dogecoin'i listelemiştir.
member
Activity: 560
Merit: 12
Dalga geçmek amaçlı çıkarıldı ama arada bir pumplarlar . Şimdi büyük ihtimal düşüş yaşıyordur bu piyasa durumunda
full member
Activity: 770
Merit: 103
benim dogecoin ile ilgili anlamadığım bir şey var. madem bunu şaka amaçlı eğlence olarak çıkardılar. nasıl oluyorda transfer yaparken bu kadar hızlı transfer yapabiliyor ve düşük fee alıyor ? buna altyapı olarak yapılan bir geliştirme yada geliştirmeler var mı ?
jr. member
Activity: 154
Troll coin diye söylentiler duymuştum ne kadar doğrudur ?

Troll luk onla doğdu öyle düşün. Ama hız ve fee nedeniyle her borsanının illaki kullandıgı coin.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Bir gün 10 dolar olacak  Roll Eyes Tongue Grin
jr. member
Activity: 84
Troll coin diye söylentiler duymuştum ne kadar doğrudur ?
Pages:
Jump to: