Pages:
Author

Topic: [DUY] Platoon Game - Gerçek Bitcoin Kazandıran, Web Tabanlı Strateji Oyunu - page 2. (Read 32865 times)

newbie
Activity: 5
Merit: 0
Merhaba,

muhtemelen birazdan burası bir çok sitem mesajı ile dolacak o yüzden yazılıp çizilmeden bir açıklama yapmanın gerekli olacağını düşündüm. Öncelikle bir geliştirici için yazılmış emek verilmiş bir proje o geliştiricinin çocuğu gibidir, istemeden de olsa o projeyi sonlandırmak kendi çocuğunun canına kıymak gibidir belki abartıyor olabilirim ancak durum böyle.

PlatoonGame'i neden kapatmak zorunda kaldığımıza gelince.

Hali hazırda PlatoonGame dışında bir kaç proje üzerinde çalışmaya devam ediyorum, bu arada da oyunda çıkan sorunları düzeltmeye de çalışıyorum ancak PlatoonGame şu ana kadar bir gelir sağlamadığı gibi sürekli de bir gider olarak sırtımızda yük kıvamına geldi, ayrıca sürekli olarak oyuncuların bunun bir oyun olduğunu unutup bizi mesaj yağmuruna tutması ve bu mesajlara cevap vermek zorunda kalmamız da cabası, neyse ki bu konuda master arkadaşım benim sırtımdaki yükün tamamını almıştı ancak yine de bir yere kadar dayanabiliyor insan.

PlatoonGame birlikte zaman geçirebileceğimiz, eğlenebileceğimiz bunu yaşarken de bitcoin kazanabileceğimiz bir sistemdi ancak başaramadık, yükü bize ağır geldi, hali hazırda iyi bir sistem kaynağı yamyamı olan oyun maddi olarak da yük bindirmeye başlamıştı, mikro boyutta bir şirket olduğumuzu düşünürsek bize geliri olmayan bunun yanında gideri olan bir projenin devam etmesinin de bir anlamı yok haliyle.

Bu konuda, oyunun geliştirilmesi sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen tüm tester arkadaşlara ve oyunda zaman geçirip emek harcayan herkese teşekkür ederiz. Bir nebze de olsa keyifli zaman harcamanıza vesile olabildiysek ne mutlu.

Saygılarımla
aliser

Merhaba oyunu severek oynuyorduk. kapatılmasına üzüldüm gerçekten. Mikro boyutta şirket olduğunuzu söylemişsiniz ancak yaptığınız oyunlar alkışı hak ediyor bence. Yeni oyunlarınızı merakla bekliyoruz. Yeni oyunlarla ilgili bir ön bilgilendirme duyuru vs. yapabileceğiniz bir site kursanız makbule geçer . Umarım aynı durum minerfarm için de yaşanmaz. Saygılarla.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
emeğinize sağlık, kapanmasını üzüldüm açıkçası, ogame günlerine geri dönmüştüm,

belki dağıtılan btc ödülleri düşürülerek sürdürülebilirdi. ama buraya kadarmış.aliser hesabını yapmıştır diye düşünüyorum.
aliserin çok daha güzel ve başarılı projelerini görmek temennisiyle
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Emeğinize sağlık güzel vakit geçirdik. teşekkürler hepinize
newbie
Activity: 43
Belki 1 Nisan şakasır dedim ama açıklama geldi.
Sevgili aliser'e bu eğlenceli oyun ve bitcoin dünyasına katkılarından dolayı teşekkür etmek isterim.
newbie
Activity: 43
İyiydik Sad
Aliser'den yeni oyun bekliyoruz.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Oyun neden kapatiliyor. Oysaki iyi gidiyordu.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
reklam bannerını hazırlan adam hiç mi düşünmez  Roll Eyes ben böyle uzun sürede reklamı yüklenen markaya yada tanılan neyse cidden gıcık kapıyorum. işim varsa bile başkasını tercih nedeni  Grin markasını baltalıyor resmen kendi eliyle
legendary
Activity: 1582
Merit: 1268
Aynı yavaşlama bende de mevcut. Ciddi şekilde takılıyor geçişlerde.

Bu takılma reklamlardan dolayı oluyor. U-ads sanırım, geç yüklendiği için o yüklenmeden gold, iron, oil miktarları görünmüyor. Bu yüzden diğer hareketler de yapılamıyor.

Haklisin, sebep kesinlikle U-ads. Bende sitemde kullanmaya basladigimdan beri sitenin yuklenme suresi cok uzadi. Umarim duzeltirler kisa surede. Cok sinir bozucu bir durum. Network sahibi foruma yeni katildi ve bir baslik acti sanirim. Oradan bildirimde bulunucam.
legendary
Activity: 952
Merit: 1000

Bu takılma reklamlardan dolayı oluyor. U-ads sanırım, geç yüklendiği için o yüklenmeden gold, iron, oil miktarları görünmüyor. Bu yüzden diğer hareketler de yapılamıyor.
full member
Activity: 238
Merit: 100
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Oyun çok yavaşladı. Terriotylerimiz arasında secim yapınca yukardaki minerallerin göstergesinin gelmesi uzun zaman alıyor. Hatta research sekmesinden inşaatlar sekmesine tıkladıgımızda ekranın gelmesi yavaşladı.
member
Activity: 114
Merit: 10
1 hafta süre geçince tatildeki oyuncunun rengi de pasif oyuncların rengine dönüşüyor. başka renge dönüşse olmaz mı  Roll Eyes çok kafa karıştırıyor. Grin insan bi seviniyor yüksek puanlı pasif bulduk diye sonra hayal kırıklı, hüzün, göz yaşı  Grin

Haklısınız. Gerekli düzenlemeyi yapalım.
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
1 hafta süre geçince tatildeki oyuncunun rengi de pasif oyuncların rengine dönüşüyor. başka renge dönüşse olmaz mı  Roll Eyes çok kafa karıştırıyor. Grin insan bi seviniyor yüksek puanlı pasif bulduk diye sonra hayal kırıklı, hüzün, göz yaşı  Grin
full member
Activity: 208
Merit: 100
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
oyunda yavaşlamamı var yoksa sorun bende mi, inbox kitlendi, 1 tane yeni msj var açılmıyor

Oyunda ciddi yavaslama var, bende dunyanin obur ucunda oldugumdan sunucular belki Turkiyededir, yine tr cikisi gocmustur diye dusunuyordum.
legendary
oyunda yavaşlamamı var yoksa sorun bende mi, inbox kitlendi, 1 tane yeni msj var açılmıyor
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
Kolay gelsin. Adam bana 24 saat içinde daha 1 gün geçmeden 3. saldırısını yaptı , şuanda beklemede 4. ve 5 . saldırıları var.

bildiğim kadarıyla henüz kural ihlali yok, ayrıca 1 günü 24 saat üzerinden hesaplıyoruz değil mi? 3 saldırı içinde ilk yapılan saldırı üzerinden 24 saat geçince diğer saldırı gelirse 24 saat içinde 3 saldırı kalmaya devam eder 4 olmaz
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Kolay gelsin. Adam bana 24 saat içinde daha 1 gün geçmeden 3. saldırısını yaptı , şuanda beklemede 4. ve 5 . saldırıları var.

Kural aynı gün içerisinde 3 saldırı sanırım
legendary

bir aksilik olmazsa arkadaşla ilgilenicem ben
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

Pages:
Jump to: