Pages:
Author

Topic: Electroneum - page 12. (Read 4149 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
November 24, 2017, 06:52:54 PM
Aslında yapmaya çalıştıkları madenciliği baltaladığı için ister istemez düşmanı çok olur. Bir de adet olarak biraz fazla çıkardılar diye düşünüyorum.
full member
Activity: 840
Merit: 103
November 24, 2017, 06:43:18 PM
Çok güzel reklam yaptılar. Mining konusunda, daha doğrusu ağlarında henüz daha çok fazla sıkıntı var. havuzların hemen hemen hepsinde ddos saldırıları vardı. Çoğu havuza bağlanmak bile imkansız idi. Gerçi ağın genelinde bu sorun devam ediyor. Toplam güç hiç bir yerde birbirini tutmuyor. GPU ile kazım yapmak bile sorun olurken, Cep telefonu ile yapabilmek bence zordan bile daha zor. İlerisi için bir şey diyemem ama bugünün şartların da şelaleden yukarıya kayık ile çıkmaya benzer. Telefonunuza yazık olur. İlerisi için çok büyük beklentilerim yok ETN ile alakalı ama günlük yükselmeler de kazanç sağlanabilir.

neden ve kim yapıyor bu ddos saldırılarını gerçekten anlamıyorum biri aydınlatırsa sevinirim. Bu şekilde saldırı altında insanlar ağa bağlanamıyor bununla beraber kimseye bir faydasının olmadığını düşünüyorum
Elinde yuzlerce ekran karti olup solo mining yaptiginda poollarin hicbiri calismadiginda  ve digerleri kazamadiginda ne olur sence? Smiley iste butun olay bu .
newbie
Activity: 28
Merit: 0
November 24, 2017, 06:41:24 PM
hunterlar odulleri alamadı sanırım bazen bakıyorum hala logın olunamıyor bu kadar zamandır bu ısler duzeltılmelıydı başka dolap çeviriyorlar gibi gelıyor bana
full member
Activity: 476
Merit: 100
November 24, 2017, 06:39:31 PM
Çok güzel reklam yaptılar. Mining konusunda, daha doğrusu ağlarında henüz daha çok fazla sıkıntı var. havuzların hemen hemen hepsinde ddos saldırıları vardı. Çoğu havuza bağlanmak bile imkansız idi. Gerçi ağın genelinde bu sorun devam ediyor. Toplam güç hiç bir yerde birbirini tutmuyor. GPU ile kazım yapmak bile sorun olurken, Cep telefonu ile yapabilmek bence zordan bile daha zor. İlerisi için bir şey diyemem ama bugünün şartların da şelaleden yukarıya kayık ile çıkmaya benzer. Telefonunuza yazık olur. İlerisi için çok büyük beklentilerim yok ETN ile alakalı ama günlük yükselmeler de kazanç sağlanabilir.

neden ve kim yapıyor bu ddos saldırılarını gerçekten anlamıyorum biri aydınlatırsa sevinirim. Bu şekilde saldırı altında insanlar ağa bağlanamıyor bununla beraber kimseye bir faydasının olmadığını düşünüyorum
sr. member
Activity: 370
Merit: 251
November 24, 2017, 06:27:41 PM
Piyasaya 26. sıradan girdi. Şu an 5 centte. Alınacak bir coin mi sizce?

Electroneum şuan bir takım sıkıntılarlar uğraşıyor fakat açıklamalara göre üstesinden gelmek üzerelermiş,
mobil cihazlarda mining imkanı sağladığı için tutacağını düşünüyorum şuan ki değeri zaten 3 cent civarı
Bence kesinlikle satın alınabilir.
sr. member
Activity: 361
Merit: 250
November 24, 2017, 05:39:59 PM
Proje mobilden mining yapmayı planlıyordu. Güzel kazandırdı diye hatırlıyorum ICOsuna girenlere. Bana pek mantıklı gelmemişti açıkcası mobilden mining. O kadar soğutma sistemleri falan kuruluyor mining için telefondan ne derece yapılır merak uyandırıcı açıkcası.

Soğutma sistemini de ona göre ayarlarlardı hocam, düşük işlem yapılırdı önemli olan telefonlarda mining yapılableceğini insanlara göstermekti ancak proje fiyatı düşünce insanalrda ufak bir panik havası oluştu sanki.
full member
Activity: 238
Merit: 102
November 24, 2017, 05:01:25 PM
Proje mobilden mining yapmayı planlıyordu. Güzel kazandırdı diye hatırlıyorum ICOsuna girenlere. Bana pek mantıklı gelmemişti açıkcası mobilden mining. O kadar soğutma sistemleri falan kuruluyor mining için telefondan ne derece yapılır merak uyandırıcı açıkcası.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
November 24, 2017, 04:46:17 PM
gördüğüm son zamanlardaki en büyük scam bu coin.

her yerde defalarca söylüyorum. bulaşmayın çok üzülürsünüz. çok canlar yakacak bu coin.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
November 24, 2017, 04:14:29 PM
Mail ve şifrelerimizi değiştirdik ardından girişin aktif olmadığını görmüştüm. Aralıktan önce site login açılmayacak. İkinci haftası açarlarsa şanslıyız. Android cüzdan da çalışmıyor mining nasıl olacak hiç bilgim yoktur.
full member
Activity: 406
Merit: 158
November 24, 2017, 03:47:08 PM
Siteyi bir açsalar kendine gelir fiyat da bitürlü açmıyorlar daha 1-2 hafta daha açmayacaklar heralde. Hem sıkıntı yok hacklenme falan olmadı diyorlar hem de kaç hafta açmıyorlar, aç siteyi çekelim mew'e atalım arkadaş yani:)
sr. member
Activity: 402
November 24, 2017, 02:41:57 PM
Baya ciddi bir anlamda düştü, 5 centten şuan 2.5 cent civarına kadar ciddi bir düşüş yaşadı ancak ben bu projenin çok kaliteli olduğunu biliyorum ve fiyat kesinlikle yükselecektir takip edilmeye değer.
member
Activity: 406
Merit: 11
November 24, 2017, 10:20:36 AM
Whattomine dan bakınca iş yapar diyorum coin adedine bakınca yapmaz diyorum, kazım yapmayı deneyenler rakamlar aldatıcı diyor. Alım yapmadan önce biraz daha beklemek lazım.
sr. member
Activity: 546
November 24, 2017, 10:01:50 AM
Bounty hunterları gayet sevindirdi proje ama yatırım yapılabilmesi için soru işaretleri mevcut herkesin kafasında. Fikir olarak güzel ama uygulama aşamasında problemleri olan bir proje.

Beni en çok üzen proje bu oldu çok kararsız kalmıştım katılıp katılmamak konusunda en sonunda yanlış karar verdim ve katılmadım çok güzel para dağıttılar hele şu sıralar kampanyaların çok az para verdiğini düşünecek olursak.  Cry
full member
Activity: 350
Merit: 100
November 24, 2017, 10:00:42 AM

Daha ddos saldırılarını bile çözebilecek sistem kuramadılarsa bu kadar parayı neden topladılar diye merak ediyor insan. Birçok proje gibi en fazla 1-2 yıl umut tacirliği yapıp ortadan yok olacaklar bence.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
November 18, 2017, 08:44:43 AM
hero member
Activity: 630
Merit: 503
November 18, 2017, 08:11:50 AM
Bounty hunterları gayet sevindirdi proje ama yatırım yapılabilmesi için soru işaretleri mevcut herkesin kafasında. Fikir olarak güzel ama uygulama aşamasında problemleri olan bir proje.
newbie
Activity: 60
Merit: 0
November 18, 2017, 08:09:22 AM
Arkadaşlar bunun mining programını indirdim çalıştırıyorum, bana bir cüzdan no verdi sitesi ama ne kadar çıkardığımı vs. nerden öğrenebilirim? Bu işlerde amatörüm biraz, bişeler öğrenmeye çalışıyorum Smiley

https://eupool.electroneum.com/ buraya cüzdan noyu yazınca çıkıyormuş, yabancı videolardan izledim.

1 saat çalıştırdım ama 0 diyor. Sanırım düzgün çalışmıyor bu program. Deneyen oldu mu?

sr. member
Activity: 686
November 18, 2017, 07:44:05 AM
Gözüken coin adeti 5,195,262,064 gel de şimdi böyle bir coine para bağla  Smiley bu coinin 1$ olması için 5 milyar dolardan fazla paraya ihtiyaç var.
Bu coinin ico fiyatı 0.01 dolardı sanırım, 100 kat olması zaten çok zor bişey her proje 100 kat büyümüyor ki sonuçta:) Hacklenmeyle ilgili bir sorun yok, testleri yapıyorlar 1-2 hafta sonra acıcaz dıyorlar fıyat geri 0.05 cıvarına cıkabılır bence, şuan bile ico fiyatına gore x3 durumda 0.033 dolardan satılıyor.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
November 18, 2017, 06:21:32 AM
Gözüken coin adeti 5,195,262,064 gel de şimdi böyle bir coine para bağla  Smiley bu coinin 1$ olması için 5 milyar dolardan fazla paraya ihtiyaç var.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
November 18, 2017, 04:20:46 AM
Üretimini bazen deniyorum ancak çok dengesiz , whattomine dan baktığınız değerlere aldanmayın zarar ederseniz. 4-5 saat dengeli gidiyor ama yine whattomine  in gösterdiği değerlerde değil. Sonra bir bakıyorsunuz ki 8-10 saat hiç bir şey gelmemiş.
Pages:
Jump to: