Pages:
Author

Topic: Electroneum - page 13. (Read 4149 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
November 18, 2017, 02:31:13 AM
Bu electroneum'un imza kampanyasına girip girmemek arasında gittim geldim.En sonunda başka kampanyaya katıldım. Grin Genelde bounty ödemelerini direk satıyordum güzel parayı kaçırmış olduk neyse kısmet değilmiş ne yapalım.

Bende geçen gün bunun tablosunu inceledim kim ne kadar almış diye. Normalde rakamlar ico fiyatına bakarak fazla değil ama ilk çıktığı fiyattan satanlar çok temiz kaldırdılar.
Valla ben baktıgımda jr member bile 4-5 hafta kalarak bın dolara yakın para kaldırmıs veya bin tl de olabılır emın deıglım de, ıkı turlu de baya saglam rakamlar.d twıtterına katılmıstım kısa sure de olsa, valla ıyı para gelmıs 100 dolar edıyor suan boyle ico yuzde bir denk gelir heralde, da hackleme mevzusu yuzunden kımse cekemıyor diye biliyorum:)
full member
Activity: 336
Merit: 100
November 18, 2017, 12:17:04 AM
Bu electroneum'un imza kampanyasına girip girmemek arasında gittim geldim.En sonunda başka kampanyaya katıldım. Grin Genelde bounty ödemelerini direk satıyordum güzel parayı kaçırmış olduk neyse kısmet değilmiş ne yapalım.

Bende geçen gün bunun tablosunu inceledim kim ne kadar almış diye. Normalde rakamlar ico fiyatına bakarak fazla değil ama ilk çıktığı fiyattan satanlar çok temiz kaldırdılar.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
November 18, 2017, 12:11:49 AM
member
Activity: 560
Merit: 12
November 17, 2017, 11:57:58 PM
Sadece mobil mining yaptıracağız diyerek yatırım topladılar. Şimdi ortada böyle birşey yok. Algoritması da cryptonight zaten. Nasıl yapacaklar bekliyoruz
sr. member
Activity: 420
November 17, 2017, 11:38:56 PM
Valla bunun ilk piyasaya çıkışında sağlam manipülasyon döndü sanırım. İnanılmaz rakamlardan girmiş piyasaya ilk günlerde satan yatırımcılar sağlam para kaldırmış.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
November 17, 2017, 09:35:55 PM
Mobil madenciliği neden direk olarak işlemci aklınıza geliyor ki? Nasıl GPU madenciliği keşfedildiyse bunda da başka bir numara çıkabilir. Ben sosyal medyasına katılmıştım henüz göndermediler ama hardcap yapması bana göre iyi bir şey değil. Hardcap yapan projeler malesef kazandırmıyor.
full member
Activity: 128
Uzman Veteriner Hekim
November 17, 2017, 08:03:57 PM
Hack olayı falan dalavere bana göre. Yakında bunlar da vurup kaçarlar. Hem telefonda mining bi yerde matıklı ama rakibin cpu (örn; i7 6700hq) ile kazarken sen mobil işlemci (örn: snapdragon) ile ne kadar efektif kazım düşünüyorsun bilemiyorum. Bi de sitesine spotifiy falan ile işbirliği yapacağız falan yazmış.  Undecided  Grin
newbie
Activity: 10
Merit: 0
November 17, 2017, 06:01:23 PM
Icosuna girip girmemek konusunda çok git geller yaşadığım ve sonrasında şu sıralar çok fazla çöp ico çıktı bu da onlardan olursa para boşa gitmesin diye girmediğim bir ico dönemi olan proje olarak hayatımda yer edinen bi coin.
member
Activity: 238
Merit: 30
November 17, 2017, 08:59:40 AM
arkadaşlar piyasada taklit coinlerin tümü çöp oluyor bu adamlar farklı bir proje düşünmüşler ekipleri sağlam ve deli gibi çalışıyorlar gördüğüm kadarı ile. başarılı olur veya olmaz bilemyrm ama kanaatim projeleri çok güzel ilgi uyandıran bi proje  total suply fazla olması sadece miğdemi bulandırıyor. hayvan gibi şey yapmışlar neyse x3 x5 yapacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 420
November 17, 2017, 08:50:27 AM
halen toparlayamadılar olayı cüzdan oluşturamıyor şu an kimse, kısa sürede sistem normale dönmezse borsada daha da fazla kayıplar yaşayabilir. girmek isteyen arkadaşlar bunu gözönünde bulundurursa iyi olur. ekip facebookta güncel sürekli.şu problemler çözülürse o zaman girebilirim bende
sr. member
Merit: 267
November 17, 2017, 05:41:52 AM
harika bir para toplandı, bana gore projede çok güzel neden olmasın yanı ben iş yerınde telefonumu sureklı şarja takıp kullanıyorum bu arada eger kazım yaparak gunde 2-3 dolar bıle kazanabılırse elektrık su masrafımı karşılar
sr. member
November 17, 2017, 05:37:37 AM
Proje ister bos olsun ister dolu olsun, 40 milyon dolar para toplayıp hardcap yaptı. Okadar guvendiğimiz projelerdem kacı duzgun para topladı veya calıstıSmiley Ellerinde hazır bıseyler oldugu icin reklamını baya iyi yaptılar, ekrandan gosterıyor mining yapımını falan. Neyse 1-2 yıl daha telefondan mumkun olmasa da 1-2 yıl sonra kazanclı sekılde telefon oramızda buramızda patlamadan normal bir app gibi calısır hale getırılecektır, electroneum olmasa baska bir proje bunu gerceklestirir bunlar onculerı sayılır.
full member
Activity: 840
Merit: 103
November 16, 2017, 09:07:30 PM
Denildigi gibi cidden reklamini iyi yapti. Basta bende merak sarmistim telefondan mining ov super felan Cheesy sonradan dusununce telefondan bir insan neden mining yapsin ki . Mining olayi da zaten fiyasko oldu ico fiyatinin yarisina dusmeden ilgimi cekecegini artik sanmiyorum.
full member
Activity: 266
Merit: 190
November 16, 2017, 07:08:36 PM
fikir birdefa yalnis telefondan mining nedir allasen? ne kazacakki Telefon? Yarin birgun bunun icin bir coin cikar ozaman eyw.
full member
Activity: 378
Merit: 114
November 16, 2017, 06:15:48 PM
ya benim biraz hatırı sayılır network marketing tecrübem var, bu ingilizlerin çalışma sistemlerini ordan biraz biliyorum ... bu ingilizler reklamı çok iyi yapar ama gerisi fasa fiso ...

member
Activity: 140
Merit: 10
November 16, 2017, 06:04:12 PM
İyi bir proje değil bence. Hacker saldırıları felan aldatmaca olabilir. Dikkat etmek lazım.
full member
Activity: 350
November 16, 2017, 04:33:32 PM
Gene sadece forumda şişirilmiş, işe yaramaz bir proje. Daha borsaya gireli 2 hafta oldu ve 3'te 1 fiyatına geldi. Bazı insanlar sadece buradaki söylentilere inanıp yatırım yapıyorsa gerçekten yazık onlara.
full member
Activity: 490
Merit: 105
November 11, 2017, 05:44:17 PM
arkadaşlar bence öyle hemen dalmayın bir coini zaman lazım biraz özellikle yeni piyasaya girmiş coinleri bekleyin tanıyın coini yoksa pişman olursunuz benden söylemesi
member
Activity: 253
Merit: 10
November 11, 2017, 05:36:05 PM
üç kuruş gelecek diye telefonları mı yapacağız Smiley telefon miningi komik bir şey bence
full member
Activity: 350
November 11, 2017, 02:00:10 PM
Gerçekten bazen iyimserliğimize hayret ediyorum. Adamlar 21 milyar koin diyor tamam biraz fazla ama gider bu diyoruz. Ama cep telefonu ile mining nedir arkadaş. Hangimiz cep telefonu ile mining yapacak acaba?

Bazen whatsapp ı bile açmıyorum, güç koruma yı açıp ekranı en dibine kadar karartıyorum. Siz miningden bahsediyorsunuz.

Kripto gibi teknoloji ile bu kadar alakalı bir konunun ilgilisi olan insanların böyle hareket etmeleri bana gerçekten garip geliyor. Bu olay at arabasıyla uçağa karşı yarışmak gibi. Veriler ortada.
Pages:
Jump to: