Pages:
Author

Topic: Electroneum - page 9. (Read 4144 times)

full member
Activity: 322
Merit: 112
December 15, 2017, 05:11:02 AM
bende bounty dağıtımını bekliyorum fiyat yüksek olduğu için satan çok olacaktır.telegramda yeni üye alamıyorlar gruba 30 bin kişi olabilimiş en fazla.bende diyorum niye sayı artmıyor hep aynı.forumdan takip ettiğim bikaç kişide tavsiye etti.sadece alıp HOLD diyorum
full member
Activity: 490
Merit: 105
December 15, 2017, 05:05:50 AM
ben şahsen daha almadım bountyleri ama verselerde uzun vade saklayacağım projesi iyi bir coin bakalım bir türlü sorunlar bitmedi sabredeceğiz sanırım 1 hafta 10 güne verecekler öyle denilmişti
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 15, 2017, 04:26:43 AM
Odul asiri derecede dagitildi onun dumpu saglam olucak asil. Kendimden biliyorum hicbisey beklentim yoktu son 2 hafta gormustum twitterina ve fb'a girdim, 3500 civari etn verilcek bu da baya yuksek eder 20 30 dolar gelse guzel derken bukadar para geliyor:) imzasinda olanlar binlerce alicaklar ve saglam dump olcaktir muhtemelen. Erkenden elden cikabilsem, sonra miktar artirma amacim var ucuzdan alip
member
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
December 14, 2017, 07:04:07 PM
2018 temmuz biraz ileri tarih değil mi bu kadar hareketli bir coin için hocam sizce ?

Bu benim kendi yaklaşımım. yanılıyor da olabilirim. Kendimce yaptığım araştırma da bulduğum sonuç bu. Android için topal da olsa bir uygulamaları var. ios için 2018 1.çeyrek deniliyor. Sanırım Windows için adam akıllı bir Wallet da o zaman çıkar. Bunların hepsini üst üste koyunca tarih o zamana kadar uzuyor.

Arada Al Sat imkanları muhakkak verecektir. Ama henüz oturmamış bir gidişatı var. Onları izleyip aradı satıp karlar edilebilir. Bu coinden ben şimdiye kadar hep kar ettim. Bundan sonra nasıl olur, Doğrusunu ancak Allah bilir.

Konu ile alakası olmayacak INS'de iyi çıkış yapacak gibi. Hard Cap yapmasına çok az kaldı. Bütün Bountylerine katıldım ayrıca ico'nun ilk gününde biraz da satın aldım. Bu da çok büyük çıkışlar yapabilir. Ya da umut beslediğimiz diğer büyük icolar gibi 4 koydurup 1 verdirir  Cheesy Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
December 14, 2017, 06:16:47 PM
2018 temmuz biraz ileri tarih değil mi bu kadar hareketli bir coin için hocam sizce ?
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
December 14, 2017, 06:20:38 PM
Cidden anlam veremediğim bir projeydi, electroneum telefondan mining fikri ile çıkmıştı ortaya ben olmaz tutamaz demiştim aldı başını gitti ya, belki biraz alıp bekleme yapabilirim.
member
December 14, 2017, 05:13:32 PM
Gerçekten şaka gibi, şu projenin borsadaki durumuna bakıyorum da. Hangi mantıkla yatırır insanlar inanamıyorum. ve 10 katına da çıkarmışlar. Hali hazırda bu kadar sağlam projeler varken neden bu anlayamadım.

Projenin arkası çok sağlam. Birazcık araştırın bence. ilk çıktığında bende mesafeli davrandım. Ama arkasında olan CEO'nun elinde epeyce argüman var bu işler ile ilgili. En basiti Mining işini herkes bıraksa sadece CEO tek başına kalsa yine bu işleri devam edebilir.

ETN'yi bırakın TRON ismini duydunuz mu.? Ben Tronu ilk çıktığı günden beridir takip ediyorum.

5 kat felan yaptı bir kaç günde. Onun projesini okuyanınız oldu mu. Yada ekip kaç kişiden oluşuyor.

Evet proje tabii ki önemli ama ondan daha önemli olan. Eliniz de olan güç ve arkanız da olan destek.

ETN'nin Telegram sayfasında şuanda bile 30.000 kişi var ve hepsi aktif. Mining sayfasında 6000 civarında kişi var.

Size tavsiyem. Dump geçtikten sonra alıp köşeye atın biraz ve 2018 Temmuzu bekleyin.
full member
Activity: 350
Merit: 110
December 14, 2017, 04:54:28 PM
Gerçekten şaka gibi, şu projenin borsadaki durumuna bakıyorum da. Hangi mantıkla yatırır insanlar inanamıyorum. ve 10 katına da çıkarmışlar. Hali hazırda bu kadar sağlam projeler varken neden bu anlayamadım.
full member
Activity: 336
December 14, 2017, 04:28:07 PM
adamlar resmen 10 kat kar ettiler icodan sonra. bountyler dağıtılınca ufak bir düşme olabilir fakat güçlenerek çıkar.
full member
Activity: 168
December 14, 2017, 03:51:59 PM
Bounty dağıtımının tamamı bittikten sonra alım yapmayı düşünüyorum biraz düşük seviyelerden alabilirsem ileride yüksek karlı bir şekilde electroneum satabileceğimi düşünüyorum.Takip edebildiği kadarıyla ekip sıkı bir şekilde çalışıyor.
member
December 14, 2017, 03:40:35 PM
Şuanda bile hepsini dağıtmıyorlar. Yavaş yavaş dağıtıyorlar. stratejileri güzel. Bir günde fiyatın düşmemesini sağladılar. Bir iki hafta için de hepsini kademeli olarak dağıtacaklar diye okudum.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
December 14, 2017, 02:10:11 PM
Benim görüşüm 3-4 centte bile dursa çok iyi, icosu 1 cent icodan alanlar x10dan sattılar resmen dolar bazında. Bountyden gelenler büyük dump yapcaktır diye düşünüyorum. Ne zaman geleceğiyle ilgili bilgisi olan var mı, bountyler henüz dağıtılmadı.

çok yerde aynı şeyi söyledim.

adamlar hacklenmeye karşı koruyoruz ayağına ico dahil tüm tokenleri kilitlediler.
daha sonra sınırlı sayıda kendileri coini pump ettiler.
şimdi yavaş yavaşkilitleri kaldırıyorlar.
0.001 cent e kadar yolu var. referansdan çok coin dağıttılar çünkü.
full member
Activity: 378
Merit: 102
December 14, 2017, 12:51:32 PM
Benim görüşüm 3-4 centte bile dursa çok iyi, icosu 1 cent icodan alanlar x10dan sattılar resmen dolar bazında. Bountyden gelenler büyük dump yapcaktır diye düşünüyorum. Ne zaman geleceğiyle ilgili bilgisi olan var mı, bountyler henüz dağıtılmadı.
sr. member
Activity: 454
Merit: 300
December 14, 2017, 12:44:34 PM
Bounty ödülleri dağıtılmadı ki daha, dağıtılmadan zor biliriz bunun dumplanıp dumplanmayacağını. Ben bountyler dağıtıldıktan sonra fiyatın 3-4 cente kadar düşeceğini düşünüyorum.
member
December 14, 2017, 12:39:36 PM
Daha Dump tamamlanmadı bence. Yavaş yavaş düşmeye devam edecek. Elimde olan ETNleri çıkardım. şimdi günlük mining ile gelenleri çıkarmaya devam ediyorum. Benim düşüncem 0.03 ve altına kadar düşer. Oralardan özellikle 0.025 seviyesinde tekrardan ETN toplamak. 2018 yılında toparlanıp yukarıya doğru gideceğinden şüphem yok. Ekip boş durmuyor çalışıyor. Ağda yığılmalar var şimdi. Gönderim süreleri bayağı uzadı. Sorun ne tam bilmiyorum. Bugün yanlış birşeyler var ağda.

Total Hash rate ~ 87 Mh / s. 3 tane havuz da olan Hash rate

Nanopool 72 MH / s
Space 29 MH / s
Suprnova 14 MH / s
full member
Activity: 406
Merit: 158
December 14, 2017, 10:55:43 AM
Hiç iş yapmaz dediğimiz proje neler yapıyor vay be. Fiyatı nasıl 0.1 dolara çıktı ben de onu anlayamıyorum bu kadar supply varken, ıcoyu 10a katladı resmen dolar bazında, ilk satanlar. Şimdi biraz dump olmuş haliyle. Ama bountyciler alınca daha çok dump olabilir diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
December 14, 2017, 10:53:03 AM
Dun siteleri acıldı arkadaslar alanlar bısey yazmamıs ben yazayım, bountyden bı 3500 cıvarı gelcektı bakayım dedım ama bountyleri 1 hafta ıcınde yollucaklar heralde dedı deadley. Bountycıler yıne beklemede yanı.

telegram kanallarında ödemeye başladık diye yazmışlar yakında dağıtılır bence,daha önceleri bende 1 dolar seviyelerini göremez diyordum ama nedense çokta imkansız gelimiyor artık.ekip işin üstesinden gelmiş gibi ağları tıkır tıkır çalışıyor.1 sene içinde sağlam bi kaç borsaya girerse ve IOS uygulamasıda çıkarsa zor değil total supply 5,195,262,064 ETN ama dolaşımdaki henüz belli değil.21 milyar max ulaşacağı sayı ve kaç yılda kazılır allah bilir.uzun vadlei girilecek coinlerin en başında ETN var bence
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 14, 2017, 10:35:33 AM
Dun siteleri acıldı arkadaslar alanlar bısey yazmamıs ben yazayım, bountyden bı 3500 cıvarı gelcektı bakayım dedım ama bountyleri 1 hafta ıcınde yollucaklar heralde dedı deadley. Bountycıler yıne beklemede yanı.
newbie
Activity: 47
Merit: 0
December 12, 2017, 11:50:44 AM
yok bunlar dağıtım yaparken sıkıntısı olan bir para birimi ingilizler hep aynı şeyi yapıyorlar
full member
Activity: 406
December 12, 2017, 11:48:32 AM
Valla hocam şuan 0.1 dolar ama ben bunun çok büyük miktar eriyeceğini düşünüyorum, ico fiyatı 0.01 dolar, dumplar bittiğinde 0.03 dolar ve üzerinde kalırsa bence çok büyük başarı.
Pages:
Jump to: