Pages:
Author

Topic: Electroneum - page 3. (Read 4144 times)

full member
Activity: 322
Merit: 112
April 08, 2018, 05:54:09 PM
Yatırımım var beklentimde yüksekti ama galiba bu kadar güvenerek çok yanıldım arkadaşlar.şimdiki fiyatları alım için fırsat olarak görsemde dahada düşmeyeceğinin malesef garantisi yok.tamam piyasa kötü onda hemfikiriz ama gördüğü ath ye göre tam 10 kat değer kaybetmiş durumda ve eskisi gibi yatırımcıların ilgiside kalmadı sanki.amk kucoine girdi diye sevindik dahada düştü
full member
Activity: 966
Merit: 142
April 08, 2018, 04:26:09 PM
facebooktaki gruplarda hala telefonların mining yaptıgını zannedenler var. birde üstüne üstlük seninki ne kazıyor benim ki şu kadar kazıyor muhabbetleri. Allah'ım nasıl bir toplumuz gördükçe gülesim geliyor bunları. adama diyorum kazmıyor sadece simülasyon -, olsun ben yinede kazcam diyor. MasterNode olacak coinler artık gelecek onlarda. Electroneum saçmalıktan öteye geçmedi aylardır.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
April 08, 2018, 04:16:50 PM
Gereksiz yere çok yükselişe girdiğine inanıyorum arkadaşlar bu düşüş devam eder ve sıradan bir coin olarak kalır tabi bu benim görüşüm bana kızanlarda olur fakat herkes özgür bir şekilde görüşünü belirtebilir arkadaşlar.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 08, 2018, 03:04:01 PM
0,06 USD'den giriş yapmıştı geçen kasım ayında borsalara. En yüksek 0,22 USD'yi görmüş boğa sezonunda. Şu anda ucuz sayılabilecek bir fiyatta. Gelişmeler varsa toplanabilir şimdiden.
newbie
Activity: 88
April 08, 2018, 02:56:26 PM
Patent başvurusu yaptık diye bi paylaşımda bulunmuşlar, ingilizcem olmadığı için pek anlamadım. Bu koini takip eden arkadaşlar bilgilendirebilir mi, nedir bu patent olayı?
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
March 08, 2018, 03:55:40 PM
İco fiyatına oranla 7-8 kat tepeye çıkmıştı sanırım başta, neden bukadar değerlendiğini zaten anlamamıştım bundan sonra düşüşler olursa bir miktar daha normaldir bence, çok aşırı değerlendi çünkü.
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
March 08, 2018, 03:13:27 PM
Mobil mining çıktı Kucoin'e girdi ama değer neden bukadar düştü anlayamadım açıkcası yatırımcısını şu aralar çok üzüyor bu token
full member
Activity: 476
Merit: 100
March 08, 2018, 02:54:49 PM
Mining yapılmıyor derken adamların amacı mobil mining değil miymiş yapılmıyor mu yani ? Daha dün gördüm miningden kazancı 3 katına çıkarmışlar diye, yapılmıyorsa nasıl oluyor tam olarak anlayamadım.
newbie
Activity: 224
March 08, 2018, 02:02:39 PM
ben başta da sorunlar yaşanacağını, olmayacağını düşünüyordum haklı çıktım.bazı projeler ilgi çekici oluyor, yepyeni bir şey olarak çıkıyor ama işte her yeni olan şey de olacak diye bir şey yok.
full member
Activity: 742
Merit: 140
March 08, 2018, 01:41:04 PM
Ben deneme amaçlı yapıyorum sıradan bir uygulama mining yapmıyor. Zaten bunu açıklamsında belirtmişler.Madenciliği başlatıyorsunuz home tuşu ile çıkıyorsunuz arka planda cpu yada güç tüketmeyen diğer uygulamalar gibi açık kalıyor.

Sormazlar mı neden akıllı telefonlarda mining sloganı ile yola çıktınız o zaman diye ?

Yani minergate android uygulamasını deneyenler zaten mantıksız olduğunu biliyordu bu adamlar hayli hayli biliyordur.

Geriye sansasyon yaratmak için için boş bir vaad sundukları gerçeği kalıyor.
full member
Merit: 102
CAT.EX Exchange
March 08, 2018, 01:09:39 PM
Bu şekilde sıradan bir coin olarak kalır, ekibin elinde yeteri kadar para varsa (ki vardır) büyük borsalardan birine bile girebilir yine iki ileri bir geri devam eder.
full member
Activity: 616
Merit: 108
March 08, 2018, 01:03:15 PM
Ütopik bir projeydi zaten, cpu lar ve süper güçlü gpu lar varken mobile miningi savunanlar vardı.
Farklı bir çıkış noktasıydı iyi şekilde kullandılar.
member
Activity: 154
Merit: 10
March 08, 2018, 12:58:01 PM
Mobil madencilik olmayacak iş akıllı telefonların kapasitesi yetmiyor ve uygulamalar telefonu bozuyor. Mobil mining işin reklamı oldu ilgi topladı ama insanları kullanmak doğru değil, kullanıcılar çıkış yaparsa bir daha kolay kolay dönmez.
member
Activity: 756
Merit: 16
March 07, 2018, 11:17:04 AM
Konu açıldığından beri bayağı bir değişmiş. Aslında geleceği olan bir proje ama tam olarak platform düzeni sağlanmış değil
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
March 07, 2018, 10:36:59 AM
eger durum boyleyse bunun miningle ne ilgisi var. resmen sıçmışlar. yok efendim gucu bu miktar ve biz de size bu miktara oranla pay veriyoruz. resmen milleti kandirdilar. kazim yapmayan bir cihaz icin mining cumlesi kullanmak cok yanlis. millet bunu ogrenince buyuk satis dalgalari gelecektir. elinde tutan varsa satip ciksin bence. mobil mining zaten hic mantikli gelmemisti.

böyle yapmaları daha mantıklı gibi geldi bana, eğer gerçek işlem gücü harcayacak olursa hem şarj hemde ısınma sorunları ortaya çıkabilirdi.böyle ise telefona olumsuz hiçbir etkisi olmayacak. zaten açık olan telefon arkaplanda hiçbir olumsuzluğa sebep olmadan çalışıp etn kazacak
full member
Activity: 364
Merit: 100
March 07, 2018, 10:09:46 AM
eger durum boyleyse bunun miningle ne ilgisi var. resmen sıçmışlar. yok efendim gucu bu miktar ve biz de size bu miktara oranla pay veriyoruz. resmen milleti kandirdilar. kazim yapmayan bir cihaz icin mining cumlesi kullanmak cok yanlis. millet bunu ogrenince buyuk satis dalgalari gelecektir. elinde tutan varsa satip ciksin bence. mobil mining zaten hic mantikli gelmemisti.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
March 06, 2018, 11:55:11 AM
Mobil madenciliği yanlış anlamışsınız telefonu yorduğu falan yok. İşleyiş şöyle her telefon için bir hashrate belirlemişler. Eğer sizin telefonunuz madencilik için kullanılsaydı bu değeri alırdı diyor. Siz telefonu açık bıraktığınız sürece madencilik devam ediyor. Size sadece hashrate belirlemişler o kadar ortada çalışma durumu falan yok rigler gibi .

Sözümüzü tutalım yaptık diyelim diye yapmışlar. Benim telefona 18h/s verdiler. Bir şey etmiyor yani.
full member
Merit: 102
CAT.EX Exchange
March 06, 2018, 11:38:39 AM
Genel olarak mobil madencilik yalan olmuş gibi görünüyor. Kendileri son dönemde cryptopianın en hacimli coinlerinden biridir bu arada.  
member
Activity: 532
Merit: 29
March 06, 2018, 11:35:19 AM
Cep telefonu ile madencilik olayı, pillerin kapasitesinin bu kadar düşük olduğu bir zamanda mümkün değil; zaten arkadaş da aslında madencilik yapmadıklarını, sadece simülasyon olduğunu açıklamış yukarıda.

Gerçi pillerin kapasitesi yüksek olsa da çok büyük risk. Durduk yerde patlayan telefonlar bile varken, kimse arka planda telefonu zorlayan bir uygulamayı çalıştırırken masanın üzerinde ya da cebinde taşıma riskini almamalı. 1000 dolar verdiğiniz telefonu, günde 5-10 cent kazandıracak diye riske atmak ayrı saçma zaten ama ondan önemlisi sağlık var işin içinde.

full member
Activity: 602
Merit: 118
March 06, 2018, 11:29:14 AM
Ben de YouTube izledim fakat bizim telefonlar birazcık islem yapınca elimizi ısıtıyor. Mining yapmaya başlasak kesin patlar gerek yok bence. Kaliteli telefonu olan bir kişi asla ve asla telefonu ile bu işi yapmaz bence
Pages:
Jump to: