Pages:
Author

Topic: Electroneum - page 4. (Read 4144 times)

full member
Activity: 966
Merit: 142
March 06, 2018, 11:14:51 AM
Bu salakların gpu madenciliğini denedim inanılmaz karsız. Telefonla mining yapmaya bile değmez. Binlerce lira verdiğimiz telefonun gözümüzün önünde patlamasını izlemek isteyen mining testleri yapabilir aman diyim uyurken falan açık bırakmayın.

Yukarida yazdigimi okuyun hocam.  Madencilik filan yaptigi yok.  Kendileri acikladi.  Telefonu yormayi birakakin hicbjr islem yapmiyor.  Herhangi bir coinin telegram kampanyasina katilin daha kazanclinolursunuz.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
March 06, 2018, 10:46:28 AM
Bu salakların gpu madenciliğini denedim inanılmaz karsız. Telefonla mining yapmaya bile değmez. Binlerce lira verdiğimiz telefonun gözümüzün önünde patlamasını izlemek isteyen mining testleri yapabilir aman diyim uyurken falan açık bırakmayın.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
March 06, 2018, 10:37:07 AM
Bir hevesle siteye girdim iphone için uygulama gelmemiş biraz düşündüm de bence apple electroneum uygulamasına izin vermeyebilir, eğer telefonu yoran işlem varsa ki vardır izin çıkmayabilir diye tahmin ediyorum. Mining yapmasına bakılmaksızın bağımsız olarak değerlendirme yapılırsa telefonu aşırı yoracağından dolayı riskli olarak değerlendirebilirler. Ama bu benim görüşüm süreç nasıl işliyor neye izin veriyorlar bilmediğim için kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
March 06, 2018, 10:30:39 AM
Genel olarak electroneum scamını desteklemiyorum. Reklam olarak piyasaya bomba gibi düştüler evet. Sonrası için gelecekleri parlak gözükmüyor. Telefon madenciliği olarak çıkan coin ekran kartlarının gazabına uğramış durumda. Sonuç olarak yalan haber ve scam coin genellemesi doğru olur
full member
Activity: 966
Merit: 142
March 05, 2018, 06:54:18 PM
Aylar once aciklama yaptilar. Telefondan madencilik gunumuz teknolojisiyle mumkun degil diye.  Programlarinda sadece simulasyon yapacaklarini duyurdular.  Yani gercekten kazim yapmiyor.  Sadece topluluga katildiginiz icin size para etmeyecek kadar coin gonderiyorlar.  Zaten gercekten madencilik yapsa telefon isinir ve sarji cabucak tuketir.  Minergate programi mesela telefonu gercekten isitiyor ve cabucak sarjini bitiriyor.  Bu adamlarin olayi bu sekilde ses getirecek biseyle piyasaya cikmakti ve nitekim bunu basardilar,  zaten gercekten boyle birsey yapabilecek olsalar coktan buyuk borsalara girmisti.  Sirf bu reklam yuzunden aylardir gundemdeler.  Insanlar er yada gec foyalarini anlayacaklar ve oldugundan daha cok deger verdiklerini goreceklerdir.  Bos vaadlerle tek bir borsada gemilerini yuzduruyorlar. Bakalim nereye kadar bunu yapabilecekler.
newbie
Activity: 88
Merit: 0
March 05, 2018, 06:29:25 PM
5 saatte %20 şarjım gitti ancak bu sürede toplasan 15 dakika anca kullanmışımdır telefonu geri kalan saatte bi köşede durdu öylece.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
March 05, 2018, 06:22:30 PM
Mobil madencilik bugün başladı ama fiyatında beklenildiği gibi bir fırlama maalesef olmadı. Artık sağlam bir borsaya girmesinin bekliycez. Bu arada Note 4 telefonum ile 12 H/S hızında 5 saatte 0.05 Etn kazdım Cheesy yılda 10 dolar kazanırız artık Huh Telefonda herhangi bir ısınma meydana gelmedi, uygulamadan direkt home tuşuyla çıkınca o arka planda kazıma devam ediyo siz de normal kullanıma devam edebiliyosunuz.

Pil durumu nasıl. Sömürüyor mu yoksa normal mi.? Henüz daha ios için yok ama. Kucoin için hazırlık var. Kısa süre de oraya girecek. Oraya girdiğin de doğal olarak bir Pump olacak. Kaç X Pump yer bilmiyorum ama, iyi gaz alacaktır.
newbie
Activity: 88
Merit: 0
March 05, 2018, 06:12:57 PM
Mobil madencilik bugün başladı ama fiyatında beklenildiği gibi bir fırlama maalesef olmadı. Artık sağlam bir borsaya girmesini bekliycez. Bu arada Note 4 telefonum ile 12 H/S hızında 5 saatte 0.05 Etn kazdım Cheesy yılda 10 dolar kazanırız artık Huh Telefonda herhangi bir ısınma meydana gelmedi, uygulamadan direkt home tuşuyla çıkınca o arka planda kazıma devam ediyo siz de normal kullanıma devam edebiliyosunuz.
full member
Activity: 406
Merit: 100
February 02, 2018, 07:32:35 PM
Takım baya sağlam hardcap yapmışlardı galiba, geleceğini iyi gördüğüm projelerden biri, onca saçma proje arasından ayrılan coinlerden olduğunu düşünüyorum araştırmakta fayda var.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
February 02, 2018, 07:26:33 PM
Çok iyi alım fırsatı vermişti ETN değerlendirenler olmuştur inşallah.Bu düşüşte en çok alım fırsatı gördüğüm coinler kendi chainleri olanlar oldu.özellikle etn,icx,sphtx ve tau dikkatimi çekenler ve elimden geldiğince bi miktarı bunlara ayırdım.piyasa toparlamay başlarsa bu yazdıklarımın çok hızlı kar getireceğini düşünüyorum.işin aslı şuan rasgele girilen bi coin bile eğer shit değilse ileride sağlam kazandırabilir
full member
Activity: 350
Merit: 106
February 02, 2018, 07:23:44 PM
Electroneum fiyatı 5 centlere kadar geriledi. Bu icosunu kaçıran biri olarak benim için ciddi bir yatırım fırsatı oluşturuyor. Daha fazla iner mi bilemiyorum ama biraz daha bekleyeceğim. 4 cent dolayları güzel alım fırsatı bence.

Eğer girdiysen şimdiden bile nerdeyse %50 kardasın demektir.benimde beklentimin yüksek olduğu proje ETN yatırımımı daha önceden yaptım ve en az 3-5 ay dokunmayı düşünmüyorum

$0,072679 USD (7,27%)
0,00000821 BTC (9,73%)
member
Activity: 196
Merit: 11
February 02, 2018, 05:07:22 PM
Biraz daha bekle, 0.03 dolar seviyelerine gelebilir. Yüzde yirmibeş daha fazla coin satın almış olursun. Bu krizler maalesef fırsat oluşurdu. Yeni girenlere önerim alım yapma zamanını iyi seçsinler.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
February 02, 2018, 07:07:16 AM
Electroneum fiyatı 5 centlere kadar geriledi. Bu icosunu kaçıran biri olarak benim için ciddi bir yatırım fırsatı oluşturuyor. Daha fazla iner mi bilemiyorum ama biraz daha bekleyeceğim. 4 cent dolayları güzel alım fırsatı bence.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
February 02, 2018, 01:31:15 AM
Kısa vadede ne kadar etkili olur bilemem. Kendi adıma Orta-Uzun vade yatırım olarak gördüm hep. Belki Kısa vade de bazen al-sat fırsatları verse de, genel de istikrarlı gidiyor.
member
Activity: 336
Merit: 10
February 01, 2018, 12:48:29 PM
grafigi kisa vade orta vade ve uzun vadeye cok uygun. Ozellikle kisa vadede vakti olup takip eden guzel kar elde edebilir.
full member
Activity: 490
Merit: 193
January 29, 2018, 05:44:23 PM
electroneum'un bounty tokenleri daha dağıtılmadı mı ya? inanamıyorum yuh artık. ico biteli ne kadar zaman geçti, token 10-15x fiyatlandı ama halen sosyal medya ödülleri dağıtımladıysa durum fecaat.

Ödüller dağıtıldı, hala almadıysanız listeyi kontrol edin. Bazı arkadaşlarımız mail göndermeyi unuttuysa ödül almamış olabilir
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
January 29, 2018, 04:44:52 PM
electroneum'un bounty tokenleri daha dağıtılmadı mı ya? inanamıyorum yuh artık. ico biteli ne kadar zaman geçti, token 10-15x fiyatlandı ama halen sosyal medya ödülleri dağıtımladıysa durum fecaat.
member
Activity: 378
Merit: 11
January 28, 2018, 06:00:21 AM
Ben sosyal medya odullerine katılmıştım maalesef birşey yok, listede adımını da bulamıyordum zaten. Hele sitesine girmek tam ölüm sureklı captcha çıkıyor
full member
Activity: 490
Merit: 193
January 28, 2018, 05:47:22 AM
Bountyler dağıtıldı arkadaşlar bi kısmı Aralık ayında dağıtıldı, dünde Son dağıtımlar yapıldı. Benim ödül daha dün geldi cüzdanıma açıkçası bu kadar dağıtmazlar dedim ama söz verdikleri gibi gönderdiler ödülü. Tüm katılımcılar için kazançlı olduğunu düşünüyorum
member
Activity: 546
Merit: 10
January 28, 2018, 03:38:00 AM
havuz mining problemi, imza ödüllerin dağıtılmaması gibi gecikmeler bunları okuyorum. İşin dikkat çekmek istediğim kısım telefon ile mining bana saçma geliyor. Narin cihazlar bunlar. zorladığınız zaman arıza yapabilir. Laptop da benim için aynı kefe de. ama son mesajlara göre tel mining, pc rig mininge dönmüş. tel miningi kısaca reklam olarak millete satmışlar.
Pages:
Jump to: