Pages:
Author

Topic: EOS Ekosisteminden Beleş Gelen Tokenler - page 3. (Read 730 times)

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Tokenler EOS holderların tamamına dağıtıldığı için gelen tokenleri bozdurduğunuzda para etmiyor.

Sadece kayıt yaptıran sınırlı sayıda kişiye gönderilecek tokenler varsa daha çok iş yapar.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Epey süre önce bu konuyu açtığımda EOS ekosistemi baya hareketliydi. Yeni tokenler Binance üzerinden farklı oranlarda EOS holderlara dağıtılıyordu. Bana en son EOP, ATD, ADD, MeetOne, EON gelmişti.
Son zamanlarda hiç hareket yok gibi platform tokenlerinde. Bıçak gibi kesildi resmen. Oysaki en az 20 tane EOS projesi olduğunu ve bunların tokeni olduğunu okumuştum.

meetone üzerinden sürekli olarak bir şeyler toplanıyor hocam günlük giriş yapıp tıklamanız gerekiyor her seferinde. Efx (effect.ai) projesi de neo üzerinden eosa geçiş yapacağını duyurdu diye biliyorum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Epey süre önce bu konuyu açtığımda EOS ekosistemi baya hareketliydi. Yeni tokenler Binance üzerinden farklı oranlarda EOS holderlara dağıtılıyordu. Bana en son EOP, ATD, ADD, MeetOne, EON gelmişti.
Son zamanlarda hiç hareket yok gibi platform tokenlerinde. Bıçak gibi kesildi resmen. Oysaki en az 20 tane EOS projesi olduğunu ve bunların tokeni olduğunu okumuştum.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
EON(EOS Network) has been listed on BTC/ETH markets @Zeniex

(EON held airdrop for EOS holders on June 1st and was supported by Binance, Huobi and others)

Zeniex is the first exchange in the world that provides EON deposit/withdrawal services

To welcome our EON traders are holding trading competition

[Event_Week 1]
- Period: July 16(right after the listing) ~ 22(23:59:59 KST)

- Top 10 users with the highest trading volume during the first week

1st place (1 prize): 8,000 EON
2nd place (2 prizes): 4,000 EON
3rd place (3 prizes): 2,000 EON
4th place (4 prizes): 1,000 EON

Official announcement: https://www.zeniex.com/notice/notice_12.html

https://i.imgur.com/87kn6VY.png

More about Zeniex, latest news and updates: https://bitcointalksearch.org/topic/m.39111069

Zeniex - Promoting sound crypto investment environment
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
Bunlardan bana neden gelmiyor?
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
ilk başta EOS un bir oturması lazım daha sonra üzerinde gerçekleştirilen koinler kazandırmaya başlar , bugün temkinli olarak bakıyorum hayata ve cryptoya hala aklımda deli sorular var eos için ve emin olamıyorum.
jr. member
Activity: 84
Merit: 6
In volent we trust
EOS ekosisteminin altıncı coini IQ (everipedia) 1:5 oranında dağıtıldı. 2 haziran'da yapılan snapshot üzerinden Binance yollamış geçen gün. Sanırım EOS ekosistemindeki 30 adet civarındaki coinler bu şekilde dağıtılacak. İyi ki zamanında EOS almışım. Yeni coinlerin getirisi güzel olacak; tabi iyi borsalara girerlerse...

IQ, bitfinex ve gate.io'da işlem görmeye başladı.

https://twitter.com/CryptoKingofPop/status/1019323343915438081
member
Activity: 504
Merit: 11
4 haziran'da almışım ben de. Tabi ki bir şey beklemek yersiz. Garibim hesapta tek başına duruyor. Yanına birkaç arkadaş iyi olurdu  Grin
member
Activity: 476
Merit: 31
EOS  bir NEO havası yakalayabilir mi acaba ne dersiniz arkadaşlar ? EOS bulundurmakta fayda var sanırım ne olur ne olmaz diye. tutup airdrop yaptıklarından güzel bir gelir elde edebiliriz umarım hem EOS belli başlı ağırlığı olan coin. kendi bile değerlenebilecek . yanında getirdikleri de tuzu biberi olur
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
EOS ekosisteminin altıncı coini IQ (everipedia) 1:5 oranında dağıtıldı. 2 haziran'da yapılan snapshot üzerinden Binance yollamış geçen gün. Sanırım EOS ekosistemindeki 30 adet civarındaki coinler bu şekilde dağıtılacak. İyi ki zamanında EOS almışım. Yeni coinlerin getirisi güzel olacak; tabi iyi borsalara girerlerse...
full member
Activity: 560
Merit: 113
Ne farkeder ki üç beş dolar ediyorsa cüzdanda dursun ileride belli olmaz ne olacağı eğer ilerleme olursa satarsın yoksa hiç uğraşmaya bile gerek yok ama çoğu bu tarz bedava gelen coinden bir şey çıkmıyor.
member
Activity: 742
Merit: 15
sadece eos degil birçok coin forklanıyor ancak çoğu zaman çöp coinden öteye gidemiyorlar bunlar konusunda da pek umitlenmemek lazım ancak yinede belli olmaz bazen şans ile değerlenebiliyor
member
Activity: 294
EOS düşüş olmasaydı çıkışına devam ederdi diye düşünüyorum. Şu anda düştü yine değeri. Ben bu tarz hareketleri çok olumlu bulmuyorum. ETH taklidi olmaktan çok orjinal olmaya çalışmalılar.
full member
Activity: 476
Merit: 100
EOS kendi mainnetine geçtiğinde mainnet çökmüş ve kullanıcılarını zor durumda bırakmıştı. Bu sebeple istedikleri kadar airdrop dağıtsınlar fayda sağlamayacaktır. EOS hesabımda bulunan Eos oranına göre banada gelmiş az miktarlarda 3 çeşit. Bunlar ilerde değerlenir mi bilemiyorum. Ancak çok da önemseyen birisi değilim EOS'u.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Yalnız bunlar fork tokeni değil. Eos mainnetinden sonra eos tutanlara gönderilen, eos ekosisteminde yer alacak uygulamaların tokenları. Son baktığımda 30'a yakın böyle proje vardı. Birçoğu da eos mainnet gününde elde tutulan eos miktarına göre airdrop yaptı, bazı borsalar destekledi bazıları desteklemedi. Hala da dağıtılacak olanlar var. Eos iş yaparsa bunlar da zamanla değerlenecektir ama az ama çok.
full member
Activity: 406
Merit: 101
daha mainneti yeni aktif edilmiş bir coinde bu kadar fork yaşanması çok spekülatif geliyor. piyasaya da zarar veriyor düşüncesindeyim.
full member
Activity: 980
Merit: 207
EOS çok fazla beklenti yaratmış bir koin, açıkçası bu kadar beklenti yaratması da normal, çünkü ben takımını çok başarılı buluyorum
member
Activity: 392
EOSun takımı da misyonu da parası da gayet iyi insanların beklenti oluşturması gayet normal. Ben bu beklentileri karşılayacağını da düşünüyorum. Forklara gelince EOS önü açık bir proje hemen satılmaması taraftarıyım ilerde pişman ettirebilir.
brand new
Activity: 0
Merit: 16
valla şaka maka eos yatırımcılarına iyi token kazandırmış öyleyse 5 token iyi yani baya
KTM
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
İçlerinden illaki bir ikisi tutar eosDAC airdrobu tutmuştu hatta 20cente falan çıkmıştı
Pages:
Jump to: