Pages:
Author

Topic: EOS Hakkında neler düşünüyorsunuz ? - page 4. (Read 11035 times)

member
Activity: 108
Merit: 14
ROBOTINA
eos hala günde 2milyon coin piyasaya sürüyor. 1 haziran sonrası bu ico süreci tamamen tamamlanacak. piyasaya coin girmediği zaman fiyatının daha da artacağını düşünüyorum
newbie
Activity: 196
Merit: 0
ben de potansiyel görüyorum ama araştırdığım farklı coinler de var. o yüzden uzun vade için henüz karar veremedim.ekstradan bir param olursa ufak tefekte olsa yatırmayı düşünüyorum.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
Eos şu ana kadar bana hiç zarar ettirmedi. Bitmeyen bir ico gibi bir şeyi vardı. O sona erdi galiba iyide yatırım aldılar. Ekip bu paraları geliştirme için harcarsa fiyat artacaktır

sona erdiği falan yok hala toplamaya devam ediyorlar. bu paraları başka projeleri kendilerine çekmek için kullanacaklar.  
member
Activity: 560
Merit: 12
Eos şu ana kadar bana hiç zarar ettirmedi. Bitmeyen bir ico gibi bir şeyi vardı. O sona erdi galiba iyide yatırım aldılar. Ekip bu paraları geliştirme için harcarsa fiyat artacaktır
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Piyasa toparlanmaya başladığı anda Eos’da beklenen fiyat artışını gerçekleştirdi. 15USD üzeri işlem gördü bu gün itibariyle. Yükselişini daha da sürdürecek gibi görünüyor.
full member
Activity: 966
Merit: 142
Dün 11 dolardan sattım bugun 14 doları gördü. Şans işte. Evet hacim gitgide artıyor ve bu da değerine yansıyor. Ayrıca ether platformundan ayrılacağı kesinleşti. Bunun yanı sıra elinde en az 1 Eos olanlara bazı tokenlar snapshot şeklinde verilecek diye okumuştum. Değerini artırmak için yeterli sebep sanırım bunlar.
member
Activity: 378
Merit: 11
Eos dolar olarak tepe noktalarda, buralardan geri gelir. Bitcoin olarak fiyatı düşer fakat bitcoin fiyatı artarsa onunla orantılı olarak artar.
Çok karışık oldu ama durum bu.

tam tersine devam ediyor hocam oturdum başında onu izliyorum elimde az bir miktar vardı beklediğim yere geldiğinde hiç durmadan satacağım
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Eos dolar olarak tepe noktalarda, buralardan geri gelir. Bitcoin olarak fiyatı düşer fakat bitcoin fiyatı artarsa onunla orantılı olarak artar.
Çok karışık oldu ama durum bu.
member
Activity: 378
bugün yine güzel bir artış yakalamış 4 mayısta haberi vardı sanırım o yüzden dolayı yavaş yavaş boğaya giriyoruz gibi hissediyorum Cheesy
full member
Activity: 322
Merit: 154
ethereum ağındaki ethereum killer. elinde icodan topladığı etherleri satarak ethereum öldrümeye çalışıyor diye geyikler yapılıyor hakkinda. twitter da güvendiğim bir iki fenomen çok iddialılar eos konusunda ama ortaya somut bir şey koymalarını bekliyorum. ada gerçi koymadan aşırı artış görmüştü geçen sene.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
EOS un seveni ve guveneni epey fazla. Yalnız ben bir noktaya dikkat çekmek isterim. EOS bir token, coin değil. İlk 10 da yer alan tek token üstelik 900M adetlik Max supply la.

Bu yüzdende orda olmaması gerektiğini düşünüyorum şahsen, tamam sağlam pumplanmış olabilir ama yerini ne kadar koruyabilecek ben bu sürenin uzun olacağını düşünmüyorum açıkcası.
member
Activity: 196
Başlarda  EOS ıco yaparken 1 yıl ICOmu yapılırmış yhaaa diyerekten gülüp geçtiğim coindir EOS, alıp sattığım oldu ama, yüksekten satabilmek için çekik gözlü kardeşlerimizin uyandığı saatleri çok bekledim sonra unuttum gitti. 
member
Activity: 182
Merit: 10
EOS un seveni ve guveneni epey fazla. Yalnız ben bir noktaya dikkat çekmek isterim. EOS bir token, coin değil. İlk 10 da yer alan tek token üstelik 900M adetlik Max supply la.
member
Activity: 252
arkadaşımın bana defalarca shillemesine rağmen hala almamış olmam epey bir ironik Smiley
alın abi uzun vadede üzmeyecek coinlerden biridir diye düşünüyorum. (ytd)
ayrıca 2. sayfada yaptığım yorumda behsettiğim arkadaş epey bir güveniyor bu coine umarım onunda gönlüne göre olur
full member
Activity: 322
Merit: 100
daha öncede yazdım beklentim büyük eos için. yükselişe devam ediyor. tabi piyasanın canlanmasıda buna katkıda bulundu ama kısa zamanda 15 doların üzerinde fiyatı yakalar. sonrasında piyasanın durumuna göre 20 dolarda çıkış yaparım. benim üst noktam 20 dolar eos için.

Eos benimde çok sevdiğim coinlerden.En az 20-25 dolara sabitlenir ve ondan yukarı çıkar.Benim büyük beklentilerim var yani eostan.Projesi falan güzel ekip genişlerse iyi olur.
full member
Activity: 966
Merit: 142
daha öncede yazdım beklentim büyük eos için. yükselişe devam ediyor. tabi piyasanın canlanmasıda buna katkıda bulundu ama kısa zamanda 15 doların üzerinde fiyatı yakalar. sonrasında piyasanın durumuna göre 20 dolarda çıkış yaparım. benim üst noktam 20 dolar eos için.
member
Activity: 224
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Çok fazla para toplamalarına rağmen hala düşük seyir de olduklarına inanıyorum açıkcası. İleri olmasa da doğru zamanda doğru mevzi de kalınarak para kazanılabilir eos'dan
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Forumda hem olumlu hem de olumsuz yorumların fazla yapıldığı bir token EOS. Dolaşımdaki adedinin (792 milyon) fazla olmasına rağmen çok yüksek fiyatları görebiliyor.
En düşük fiyatı 2017 ekiminde 0.48 USD'ymiş. Tarihi zirvesini ocak ayında 18 USD ile yapmış. Şu sıralar 8 USD civarında. Biraz daha düşerse (ortalama 4-5 USD) alım fırsatı olabilir.
full member
Activity: 616
Merit: 101
Şu lanet crowdsaleleri bitsin ve kendi blockchainlerine geçsinler şuan eosun normal bir erc-20 tokeninden farkı yok
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Android ve İOS'u geride bırakabilir mi bilinmez şimdilik ama ümit var mı, her zaman var bence. Gelecek elbette ki teknolojisi yüksek olanın olacaktır bence. Umut vaadediyor. Arkasındaki topluluktan da anlaşılacağı üzere... Yolu açık olsun ne diyeyim 1 tane bile yok elimde bu arada Wink
Pages:
Jump to: