Pages:
Author

Topic: EOS Hakkında neler düşünüyorsunuz ? - page 5. (Read 11035 times)

full member
Activity: 532
Merit: 151
Bugün beni iyi silkeledi eos crowdsale zaten bize denk gelir hep böyle şeyler çok pis terste kaldım
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
EOS, Via teknolojisi yüksek projeler. EOS için treni kaçırdığımızı düşünüyorum. Şuan için daha karlı projeler var. Ama alacağı daha uzun bir yoş ve kıymet var bu coinler için.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Tam olarak düşüş başlamadan önce 1000 dolar seviyelerinden ethereum, EOS 8 buçuk dolar civarındaydı şimdi ise 9 dolar değerinde ve ethereum 500 dolar civarında falan yani ethereumun 1000 dolar seviyelerine btcninde 10 bin 11 bin seviyelerine geldiğinde eosun değeride daha fazla olacak öncekinden benim görüşüm bu yatırımcılarına kazandıracak EOS.
member
Activity: 448
Merit: 10
Eos ekibi resmen , bir sürü insanı zarara sokma adına resmen eth yi dumpladı şimdi de alttan toplayıp iyice bakiyelerini yükselttiler. Şimdi sıra da ne var acaba ? Bize ne gibi süprizler hazırlıyorlar merak ediyorum.
newbie
Activity: 159
Merit: 0
EOS iyi populerlik yakaladı yine ancak pump derler buna küt diye girersin güm diye çakarlar dikkat etmek lazım dump zamanı alttan alıp biraz zarara sabredenler için iyi fiyatlara doğru gidiyor.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Arkasında bitfinex olması bu yükselişe sebep oluyordur. Muhtemelen Bitfinex'in merkezsiz borsası olan eosfinex yakında yayına girer.
Ben bunu takip edemedim ya. Bitfinexten böyle bir açıklama geldi mi eos altyapısını kullanacağıyla ilgili?
full member
Activity: 434
Bir kaç ay öncesine kadar kaçırdığım bir fırsat malesef. Çok fazla bilgim yok malesef onun yerine VeChaine yönelmiştim fakat şunu söyleyebilirim gelecek için çok şey vaat eden bir coin boğa sezonu ile iyice uçuşa geçebilir.
full member
Activity: 938
Merit: 115
eos favori projelerden biri yeri de sağlam. Uzun vadeli yatırım yapılabilecek bir token. Bu kadar yüksek adetli olup iyi bir yer edinen nadir tokenlerden biri.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
eth nin rakibi olabilr ama yerine geçme için piyasaya yeni bir daha önce hiç kimsenin yapmadığı projeyi uygulanbilir sekilde kullanıcılarına sunmadan hiçbirsey düşünmüyorum Smiley
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Bu gün çok iyi pumpladılar coini ne bok buluyolarda pump yapıyolar bu coine onuda anlamıyorum hiç girmem böyle dengesiz yükselen coinlere

ICO ekibi pump yapacak paraya çok fazlasıyla sahip. Eskiden sempatik bulurdum. Şu an itici geliyor. Eos dışında da abuk subuk işleri var.
member
Activity: 108
Merit: 14
ROBOTINA
eosu redditten takip edebilirsiniz arkadaşlar, çok sağlam bir destekçi kitlesi var. Ben bir miktar yatırım yapmıştım, şu anda btc fiyatı olarak aldığım fiyatın altında ama değerleneceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 434
Merit: 109
Arkasında bitfinex olması bu yükselişe sebep oluyordur. Muhtemelen Bitfinex'in merkezsiz borsası olan eosfinex yakında yayına girer.
member
Activity: 448
Merit: 17
Bu gün çok iyi pumpladılar coini ne bok buluyolarda pump yapıyolar bu coine onuda anlamıyorum hiç girmem böyle dengesiz yükselen coinlere
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Eosun şimdilik çok fazla hype yaşadığını düşünüyorum. Ethereumun birazda güç kaybetmesinden faydalandılar. Tam anlamıyla bir overrated durum. Kötü proje demiyorum tabi ki iyi proje ama şuanda abartıldığı kadar değil. Eski kurt ethereum yerini kaptırmayacaktır.
member
Activity: 378
Merit: 11
güzel yükseliyor sonunda dualarım kabul oldu satış hedefim 0.0028 BTC bundan sonra sıra icx ve neoda onlarda hedefe geldiğinde direk satıcam Smiley
member
Activity: 742
Merit: 19
Deli gibi artıyor fiyatı.Bir milyar coin sayısına sahip eos'un artışı şaşırtıyor.Coin sayısının fazla olması ve ıconun sürmesi nedeniyle kısa süreli girip çıktım kar'ımı alıp.Ne zaman terse döner bilinmez risk içeriyor fazla kalmak.Riski sevenler için güzel kazandırır kaybettirir de.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
şimdi düşününki bir ico 1 yıl sürsün. fiyatı habire bu iconun son dakikalarına göre şekil alsın. ben ne anladım bu işten. piyasaya sürülen eos ları fiyatı dengelemek için alıyorlar. zaman zaman tekrar piyasaya sürüyorlar. yani kral yine bu adamlar. isteseler fiyatı uçururular isteseler rezil ederler. küçük yatırımcıya büyük kazandırmaz bence. kazanan varsa da adamların keyfine denk gelmiştir. her zaman olmaz.
member
Activity: 308
Merit: 10
EOS even ethereum un rakibi olarak gösterilmektedir fakat biz hep yeni çıkan birşeyleri meşhurun yanına bunun rakibidir diyerek gösteriyoruz bu ne kadar doğru gerçekten eos eth yi geçebilir mi
member
Activity: 406
Merit: 12
Sağlam coin güzel coin takipteyiz bizde herkes gibi ama birisi demiş ico devam ediyor hakkat o niye devam ediyor hala bitmiyomu bu ico coinde çıkmış piyasaya hacmide çok fazla napıcaklar daha fazla parayı bunlar

360 yada 330 günlük ico planları vardı. Borsada işlem görürken aynı zamanda günlük token satışı var.
Ico nun sonuna yaklaşıyor olmamız lazım.
member
Activity: 294
Merit: 11
İyi şeyler düşünüyorum. Projesi elle tutulur ve destekçileri çok fazla. Bakın bugün ne olduysa uçtu gitti.
Pages:
Jump to: