Pages:
Author

Topic: EOS Hakkında neler düşünüyorsunuz ? - page 6. (Read 11035 times)

member
Activity: 252
Merit: 11
eos u araştırmak isteyen arkadaşlar araştırmalarını yaptıktan sonra twitter da @kralkrezus a kafanıza takılanları sorabilirsiniz çünkü eos hakkında oldukça bilgili bir arkadaş. ben kafama takılanları sordum ve net cevaplar aldım.
member
Activity: 411
Merit: 21
15 Nisan'daki eosDAC Airdrop'undan dolayi son bir haftada fiyati %30 civarinda artti. Hafta sonuna kadar 120 bin satoshi'yi gecer diye tahmin ediyorum.
member
Activity: 294
Dediklerini yaparlarsa çok daha değerleneceğini düşünüyorum.
member
Activity: 392
Merit: 10
Sağlam coin güzel coin takipteyiz bizde herkes gibi ama birisi demiş ico devam ediyor hakkat o niye devam ediyor hala bitmiyomu bu ico coinde çıkmış piyasaya hacmide çok fazla napıcaklar daha fazla parayı bunlar
full member
Activity: 350
Merit: 100
Uzun zamandır takip ediyorum fiyatındaki dalgalanmalar sebebi ile almaktan cekinmistim fakat hata ettigimi anladım beni tek sasırtan adamların hala ico yapması nedir bu kadar bitiremedikleri merak ediyorum dogrusu
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
ethereum'a kafa tutacak nadir projelerden bence. 200-300 dolar bandina cok rahat cikacagini dusunuyorum. uzun vadede saglam kazandiracaktir.

150-160 milyar dolar market hacmine sahip olacak diyorsun ve henüz ortada bir şey yokken öylemi ? Eğer EOS bir gün 300$ olursa Waves bile 200$ olur ve sanırım çoğumuz röpteşambırımız giyip,şömine başında viski yudumlarken ( Ben yine çay içerim ) bu mesaja bakarak güleriz  Grin
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Biraz araştırma yapmayı düşünüyorum EOS hakkında öncelerden bilip diplerden hatta icodan almayı istediğim coinlerden ancak tren kaçtı epey adı geçiyor değerlendireceğim.
member
Activity: 742
Merit: 19
Eos dikkatimi çeken coinlerden biri.Ama şu anda pek bana hitap etmiyor.Risk almak istemeyenlere uzun vadede güzel rakamlar bırakacaktır.Sermayeyi biraz arttırabilirsem Eos'u sepete ekleyebilirim.Pişman etmeyecek bir coin.
member
Activity: 448
Merit: 10
EOS hiç sevmiyorum adamlar hala ico yapıyolar bitiremediler icoyu ve burdan gelen etherleri direkbozdurup dolara geçiyolar eth'yi dumpluyolar böylelikle çok salakça bi iş anlam veremiyorum bunlara
member
Activity: 476
Merit: 31
eos gayet potansiyelli ve uzun süre bu potansiyelini koruyacağa benziyor kanımca. pişman olmayacaktır yatırımcısına kaybettirmeyecektir. ilk 10 daki yeri garanti gibi
sr. member
Activity: 434
Uzun zamandır çok fazla dalgalanma kaydetti ama şu aralar yükselişe geçti bence alım fırsatı sayılabilir ben uzun zamandır takipteyim bu fiyattan daha yükseğe çıkmasını da olağan görüyorum ama yine de temkinli olmak da bu işin gerçeği.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
İleride çok sağlam bir proje olabilir . Fakat hergün ICO yapa yapa ETH manyağı oldular . Buda bana hiç mantıklı gelmiyor . İlk zamanlarda takip ediyordum alıp satıyordum ama sonra bıraktım .

Bende günlük olarak ICO dan alıp bitfinexde satıyordum. Uzun zamandır takibimde değil. Ellerindekilerin ethların çoğunu usd ye çevirmişlerdir.
member
Activity: 252
bu eosu bir arkadaşım anlata anlata bitiremedi bana. projede kafama yatmayan acayip şeyler var ama olumsuz anlamda değil.
 mesela bu arkadaşlar transfer ya da al satta ffee almıyolar bu nasıl olabiliyo aklım almadı. arkadaşım epey içinde ve güzel yerlere gelecek diyor.
ytd bakalım ne olcak
full member
Activity: 420
EOS hakkında iyi şeyler düşünüyordum fakat Bitcoin düşüşlerinde ellerindeki Ethereumları satarak fiyat düşüşüne büyük katkı sağladılar fırsatı kaçırmadılar sağolsunlar bu nedenle kırgınım sadece.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Bitmeyen bir ico yapmışlardı. Geçen ay falan bitti ellerinde bundan dolayı 100k dan fazla eth vardı. Eğer bunları değerini arttırmak için kullanırlarsa çok iyi fiyatlara gelebilir
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Eos neo iota ripple waves gibi fazla reklam ile güncel kalan coinlerden bana göre. Asla bulaşmam. Hele ki böylesine düşük bir piyasada güvendiğim coinleri bozup yanına bile yaklaşmam.
sr. member
Activity: 308
April 10, 2018, 02:09:33 PM
ethereum'a kafa tutacak nadir projelerden bence. 200-300 dolar bandina cok rahat cikacagini dusunuyorum. uzun vadede saglam kazandiracaktir.
full member
Activity: 142
April 10, 2018, 02:04:33 PM
Önceki mesajlarıma bakın her öneri sorana EOS dedim hala diyorum sonra duymadım bilmiyorum demeyin. Arkadaşlar EOS uçacak şu anda en sağlam projedir. Takım iyi çalışıyor. Yol haritasına uyuyorlar.
EOS BUY. ytd.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
April 10, 2018, 11:56:46 AM
almayı düşünüyorum ama elde avuçta bişey kalmadığı için nasıl alacağımı bilmiyorum.
Bu bence uçacak ağustosa kadar ama hadi bakalım.bi boğa gelsinde biraz alalım
member
Activity: 378
April 10, 2018, 09:58:48 AM
yirmi kat biraz abartıda üç katına falan çıktığında satmayı düşünüyorum yanlış hatırlamıyorsam eosfinex adında bir projeleri vardı yıl sonunda patlama yaşayabilir Cheesy
Pages:
Jump to: