Pages:
Author

Topic: Epic Games takip - page 3. (Read 3284 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 701
July 12, 2022, 08:54:28 AM
Fall Guys şu an Epic Games'de ücretsiz. Her pc'de oynanabilen, 5-10 dakika kafa dağıtmalık bir oyun. Zamanında twitch'de fırtınalar estirmişliği vardır. Pay to win tarzı falan da değil direkt yetenek ve keyife yönelik bir oyun. Öneririm.

Birkaç gün önce Epic Store'da ücretsiz olacağını görünce not almıştım. Ama iş yoğunluğu ve ders yoğunluğu ile aklımdan çıkmış. Şimdi sayenizde gördüm ve indirdim sağolun hocam. Benim bilgisayar çok iyi değil o yüzden bu tarz oyunlar benim gibi düşük performanslı bilgisayarlar için birebir.

Oyuna bağlı kalmadan zaman geçirme ve keyif dinilince bu oyunun üstüne tanımam. Bir de her sistemde genelde çalışıyor o da büyük avantaj. İyi eğlenceler.

Genelde oyun takibi burası olduğu için buraya yazayım.

Amazon Prime abonelerine Mass Effect Legendary Edition, Need For Speed Heat ve GRID Legends ücretsiz dağıtılıyor. Son tarih 13 Temmuz. Prime üyelerinin haberi olsun.

Bunu yazmaya gelmiştim, prime üyeliği aylık 7.90 TL, sırf bu oyunlar için bile açılır eklenir. Bende bu oyunlar kütüphanede mevcut ve gayet de üst seviye oyunlar. Bu fiyata kaçmaz.  

Eğer Need For Speed gibi yarış oyunlarını severseniz ve bu serinin tüm oyunları dahil oynamak isterseniz steam'de EA Play aboneliği almanız daha faydalı olur. Geçen sene 120 TL civarıydı yanlış hatırlamıyorsam yıllık abonelik bu sene 250 yapmışlar. Aylık aboneliği de 40 TL. Sadece NFS değil Fifa 22'den F1'e Battlefield'dan Star Wars'a kadar oynamaya kalksanız yetişemeyeceğiniz bir ton oyun var. Oyun meraklısı varsa çok avantajlı paket.

Epic Games'de Steam reklamı yapmış gibi oldum biraz ama faydamız olsun görmezden gelin başlığı.
hero member
Activity: 882
Merit: 879
July 12, 2022, 08:39:20 AM
Genelde oyun takibi burası olduğu için buraya yazayım.

Amazon Prime abonelerine Mass Effect Legendary Edition, Need For Speed Heat ve GRID Legends ücretsiz dağıtılıyor. Son tarih 13 Temmuz. Prime üyelerinin haberi olsun.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
June 22, 2022, 02:43:07 PM

Yarın itibariyle ücretsiz olacak oyunlardan biri de üstteki resimde göreceğiniz gibi Car Mechanic Simulator 2018. Bu serinin şu ana kadar çıkmış olan oyunlarını biraz inceleme fırsatım olmuştu ve açıkçası hoşuma da gitti. Sanki gerçek hayatta bir mekanik olmuşsunuz hissini aldım. Oyunun 2021 versiyonunu da görmüştüm ve çok detaylıydı. Örneğin bir sipariş alıyorsunuz ve siparişteki arabanın belirli parçalarını tamir ediyorsunuz ya da satın alıp yenisi ile değiştiriyorsunuz. Fakat bu parçalar o kadar detaylı bir şekilde işlenmiş ki motordan tutun süspansiyon, yakıt bölümü, fren diskleri vs. her şeyin çok detaylı bir şekilde parçalarıyla uğraşabiliyorsunuz.

Özetle meraklısı olan kaçırmasın derim.  Grin
legendary
Activity: 980
Merit: 1077
#SWGT CERTIK Audited
June 22, 2022, 02:18:52 PM
Fall Guys şu an Epic Games'de ücretsiz. Her pc'de oynanabilen, 5-10 dakika kafa dağıtmalık bir oyun. Zamanında twitch'de fırtınalar estirmişliği vardır. Pay to win tarzı falan da değil direkt yetenek ve keyife yönelik bir oyun. Öneririm.

Birkaç gün önce Epic Store'da ücretsiz olacağını görünce not almıştım. Ama iş yoğunluğu ve ders yoğunluğu ile aklımdan çıkmış. Şimdi sayenizde gördüm ve indirdim sağolun hocam. Benim bilgisayar çok iyi değil o yüzden bu tarz oyunlar benim gibi düşük performanslı bilgisayarlar için birebir.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
June 22, 2022, 02:03:43 PM
Son mesajları görünce baktım. Yarın da A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oyunu geliyormuş. Videosunu izledim. Sadece Board Game değil strateji oyunu da aslında, Total War serisine benzettim. Savaş ekranı olmadan tabi. Ben alacağım yarın. Strateji oyunlarını çok seven biri olarak bunun Game of Thrones ile birleşmiş versiyonunu oynamanın zevkli olacağını düşünüyorum. Game of Thrones evrenini aslında biraz s.kko buluyorum ama böyle oyunlarda da aksine aşırı zevkli olma potansiyeli var. Ben alacağım.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
June 22, 2022, 04:19:23 AM

Oyunun içeriğini bilmiyorum ama mesajınızı görünce bende bir hesap oluşturmuştum, eklememi yaptım. Belki iyi oyunları ücretsiz olarak verirlerse birisine hediye edebileceğim bir epic hesabımız olur. Teşekkürler hatırlatmanız için. Bir ara gta vermiş galiba şimdi de gta verirse çok iyi olur.
hero member
June 21, 2022, 03:49:36 PM
hero member
June 18, 2022, 04:35:11 PM
23 Haziran'a kadar Supraland ücretsiz. Keyifli oyun. Öyle can sıkıntısına çerez niyetine gidiyor. Önceden biliyordum oyunu bu da 2 yıl önceki oynanış vidyosu;

https://www.youtube.com/watch?v=x1AQwWnLfjc
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
June 17, 2022, 02:00:05 PM
Epic Games’te 16-20 Haziran tarihleri arasında efsane oyun Assasins Creed Origins denemesi ücretsiz oldu.Deneme sürecinde oyunu beğenirseniz 269 liradan 40 liraya fiyatı düşürülmüş, satın alabilirsiniz arkadaşlar.Ücretsiz vermesini beklerdim ancak sürekli pazarı olan bir oyun diye belki de ücretsiz yerine deneme süresi hakkı vermişler.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
June 08, 2022, 10:35:14 AM
Klasik oyun serilerinden Wolfenstein oyunlarından Wolfenstein: The New Order bu hafta bedava. Yarına kadar. Oyunun normal fiyatı 57.99. Kütüphaneye eklenebilir.

https://store.epicgames.com/en-US/p/wolfenstein-the-new-order

Oyun Nazilerin ikinci dünya savaşını kazandığı alternatif bir evrende geçiyormuş. Nazilerin dünyayı ele geçirip yönettiği bir dünyada süper askerlere ve robotlara karşı savaşıyormuş oyun karakteri. Bence fena durmuyor, boş bir vakitte oynanabilir. Oyun 2014 çıkışlı bu arada.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum hocam. Bu oyun Gamepass sahipleri tarafından da erişilebilir halde ama bir oyunun satın alınıp sürekli sizde kalmasının anlamı bir başka tabi ki.  Grin  Wolfenstein serisinin bu oyununu bir yayıncıdan daha önce izlemiştim biraz ve çok hoşuma gitmişti. Kütüphaneme ekledim şimdi ve ilk fırsatta oynayacağım.

Yarın yeni bir gizemli oyun daha çıkacak bu arada ve umarım bu oyun gibi güzel bir şey olur. Bu aralar Epic Games güzel oyunlar dağıtmaya başladı yine.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
June 08, 2022, 06:47:38 AM
Klasik oyun serilerinden Wolfenstein oyunlarından Wolfenstein: The New Order bu hafta bedava. Yarına kadar. Oyunun normal fiyatı 57.99. Kütüphaneye eklenebilir.

Oyun Nazilerin ikinci dünya savaşını kazandığı alternatif bir evrende geçiyormuş. Nazilerin dünyayı ele geçirip yönettiği bir dünyada süper askerlere ve robotlara karşı savaşıyormuş oyun karakteri. Bence fena durmuyor, boş bir vakitte oynanabilir. Oyun 2014 çıkışlı bu arada.

Wolfestein oyunu epik oyunlardan biri oyun dünyasında bu yüzden koleksiyonda yeri olması gerekiyor. Oyun videolarına biraz göz attım, Nazilerin geliştirdiği üst düzey teknolojiler ve silahlar gayet hoş görünüyor bu alternatif dünyada güzel bir first person shooter oyunu ekliyorum kütüphaneye teşekkürler haberdar ettiğiniz için.
hero member
June 08, 2022, 06:08:05 AM

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
April 17, 2022, 07:03:01 AM
Bu hafta 219 TL değerinde Xcom 2 oyunu ücretsiz olmuş. Oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın arkadaşlar. Ayrıca 79 TL değerinde Insurmountable oyunu da ücretsiz olarak veriliyor. Her hafta bu oyunları takip edin belki yine eskisi gibi güzel oyunlar verebilir. Grand Theft Auto bile belki tekrar verilebilir.
Aynen gerçekten her hafta bakmak lazım kesinlikle. Xcom 2'yi kütüphaneye eklemeye gitmişken diğer oyun Insurmountable'a da bakayım dedim ve çok ilgimi çekti. Oyunda karakterimiz dağa tırmanış yapıyormuş ve vereceğimiz kararlarla hayatta kalmasını sağlıyormuşuz. Biraz indie tarzı gözüken bir oyun ve bazen böyle oyunlar manyak zevkli olabiliyor. Zamanım olsa hemen oynamak isterdim açıkçası.

https://store.epicgames.com/en-US/free-games
Bunu bookmarklara ekledim. Bazen forumda görmeyince oyunları kaçırıyoruz. Her hafta bakılmalı cidden.
Bence de her hafta bakılmalı hocam, eğer sosyal medya kullanıyorsanız epicgames ile ilgili sayfaları da takip edebilirsiniz, onlarda da belirli dönemlerde paylaşılacak oyunlar oluyor diye hatırlıyorum bir ara takip ediyordum, son zamanlarda takipten çıkardım herhalde, eskisi kadar gözüme çarpmıyor,
hero member
April 17, 2022, 06:46:20 AM
Bu hafta 219 TL değerinde Xcom 2 oyunu ücretsiz olmuş. Oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın arkadaşlar. Ayrıca 79 TL değerinde Insurmountable oyunu da ücretsiz olarak veriliyor. Her hafta bu oyunları takip edin belki yine eskisi gibi güzel oyunlar verebilir. Grand Theft Auto bile belki tekrar verilebilir.
Aynen gerçekten her hafta bakmak lazım kesinlikle. Xcom 2'yi kütüphaneye eklemeye gitmişken diğer oyun Insurmountable'a da bakayım dedim ve çok ilgimi çekti. Oyunda karakterimiz dağa tırmanış yapıyormuş ve vereceğimiz kararlarla hayatta kalmasını sağlıyormuşuz. Biraz indie tarzı gözüken bir oyun ve bazen böyle oyunlar manyak zevkli olabiliyor. Zamanım olsa hemen oynamak isterdim açıkçası.

https://store.epicgames.com/en-US/free-games
Bunu bookmarklara ekledim. Bazen forumda görmeyince oyunları kaçırıyoruz. Her hafta bakılmalı cidden.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
April 15, 2022, 04:23:37 AM
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
April 10, 2022, 04:39:20 PM

https://store.epicgames.com/en-US/p/the-vanishing-of-ethan-carter

Bu haftanın ücretsiz oyunlarından birisi de The Vanishing of Ethan Carter. Sanırım bu oyun daha önce de ücretsiz verilmiş olmalı çünkü kütüphanemde mevcuttu. Eğer aranızda almayanlar varsa belki almak ve denemek ister. 14 Nisan 18.00'a kadar süre devam ediyor. Bir takım gizemleri keşfetme üzerine kurulu bir oyun diyebilirim özet olarak. Paul Prospero adında bir dedektif var. Ethan adında bir kişinin ortadan kayboluşunun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için parçaları birleştirmeye çalışıyor. Gizem çözmeyi sevenler bir şans verebilir oyuna.
hero member
April 10, 2022, 04:28:48 PM
Ben maalesef bu konuyu kaçırdım. Başka bir yerde de son gün gördüm ve haberim oldu ama sonra PC açamadım, oyunu da alamadım. Total War hastası ve 1 sene okulu Total War oynayarak uzatmış biri olarak bunu kaçırmam acayip kötü oldu. Keşke 3 5 Nisan gibi foruma girip bunu görseymişim.

Strateji oyunlarında tabi grafik çok fazla aranmıyor. Bence daha çok yapay zekanın iyi olması önemli. Karşınızda iyi bir AI olunca zevki çok ayrı.

Epic Games'in bu yaptıklarını en yakın arkadaş ya da aile bile yapmaz neredeyse. Güzel arşiv oluşturduk sayelerinde.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
April 03, 2022, 05:13:58 AM
Epeyden beri bakıyordum buraya. Güzel bir oyun hele birde bedava olunca oynamaya doyulmaz. Şimdilik kütüphaneye ekleyelim oyun için ne oynayalım diyerek baktığımızda mutlaka öne çıkacak oyunlardan. Teşekkürler. 345 tl çokta yüksek miktar değil ancak yurdumun içinden geçtiği bu dar zamanlar için yüksek durumda.
full member
Activity: 854
Merit: 113
April 03, 2022, 04:51:15 AM
Total War: Warhammer'ın normaldeki fiyatını görünce şok oldum cidden. 345 lira nedir kaç yıl önce çıkmış bir oyun için? Epic Games'i her geçen hafta daha da çok seviyorum.  Grin  Sağlam oyunlar verdikleri zamanlar eminim ki onlar da daha çok kullanıcı çekmeyi başarıyorlardır. Steam'e göre en büyük avantajları bu ücretsiz oyunlar zaten. Ben de kütüphaneme ekledim bakalım ilk fırsatta bi bakış atarım. Teşekkürler.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
April 03, 2022, 04:03:03 AM
Age of Empires'a az zamanımı harcamamışımdır ben de şimdiye kadar.  Cheesy  Epic Games bir güzellik yaparak Total War: WARHAMMER oyununu ücretsiz vermeye karar vermiş ve bana da kütüphaneme bu oyunu hemen eklemek düştü tabi. Hayatımda bir kere bile Total War serisinin bir oyununu oynamadım. Umarım hoşuma gider. Tabi 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkmış bir oyundan bahsediyoruz ama oyun içi görüntüler hala hoş gözüküyor bana göre. Zaten kaliteli bir strateji oyununda bence grafik kriteri biraz daha aşağılarda aranabilir. Öncelik oyunun seni içine alıp alamadığı olmalı.
Kesinlikle. Grafik, bazı oyunlarda ikinci planda oluyor. Strateji oyunları da bu oyun tarzlarından birisi. Menajerlik oyunlarında da grafik aramıyorum ben. Totalwar oyununu bende ekledim kütüphaneme. Bulunması, bulunmamasından iyidir. 354 lira da az para değil. Hesabın içindeki kaliteli oyunları fazlalaştırmak lazım.
Pages:
Jump to: