Pages:
Author

Topic: Epic Games takip - page 6. (Read 3284 times)

full member
Activity: 854
Merit: 113
September 03, 2021, 04:18:08 PM
Epic gamesin bu hafta Hediye ettiği oyun macera platform oyunu olan Yoku's Island Express. 9 Eylül 2021 Türkiye saati ile 18:00'e kadar kütüphanenize ekleyebilirsinz.

Haftaya vereceği ücretsiz oyun ise Sheltered. Onu da 9 Eylül'den itibaren hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/epic-games-in-ucretsiz-oyunu-erisime-acildi--138400

Keyifli oyunlar dilerim .

Bu haftanın ücretsiz oyunu olan Yoku's Island Express oldukça eğlenceli bir oyun olabilir gibi duruyor. Eskiden Windows XP'de Pinball diye bir oyun olurdu bilen bilir. Bir dönem baya severek oynadığımı hatırlarım. İşte bu oyuna o Pinball'u entegre etmişler ama tamamen farklı olarak tabi ki. İlk defa açık dünyası olan bir Pinball macerasına şahit oluyorum.  Grin  Eskileri yad etmek isteyip bu hali nasıl olmuş diye merak edenler için bence şans verilebilecek bir oyun. Normal fiyatı 32 TL imiş.
full member
Activity: 546
Merit: 154
September 02, 2021, 09:44:25 PM
Epic gamesin bu hafta Hediye ettiği oyun macera platform oyunu olan Yoku's Island Express. 9 Eylül 2021 Türkiye saati ile 18:00'e kadar kütüphanenize ekleyebilirsinz.

Haftaya vereceği ücretsiz oyun ise Sheltered. Onu da 9 Eylül'den itibaren hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.donanimhaber.com/epic-games-in-ucretsiz-oyunu-erisime-acildi--138400

Keyifli oyunlar dilerim .
full member
August 27, 2021, 09:52:54 AM

Epic Games'te bu haftanın free oyunlarından birisi de resimde gördüğünüz Saints Row: The Third Remastered. Oyun Grand Theft Auto serisine benzerliği ile bilinse de bambaşka bir dünyaya sahip. Aksiyonun tam anlamıyla dibine vuruyorsunuz desem yeridir. Tabi herkese hitap eden bir oyun olmayabilir. Ben Remastered olmadan önceki haline biraz bakmıştım. Fena bir oyun gibi durmuyordu. Bu halini ilk defa deneyeceğim. Tabi Remastered olunca hikaye vs. değişmiyor ama yepyeni grafiklerle sunuluyor. Normalde 249 TL'lik bir fiyat etiketine sahip olan bu oyunu ücretsiz olarak 2 Eylül'e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

https://www.epicgames.com/store/en-US/p/saints-row-the-third-remastered
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
August 26, 2021, 04:40:43 AM
market değeri 249 tl.
Saints Row®: The Third™ Remastered

Yeniden Düzenlenmiş Her Şey Dahil Paketi Deneyimle. Seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti. Third Street Saint'leri güçlerinin zirvesinde ve kontrol sende. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

02.09.2021 saat 18:00'a kadar ücretsiz olacakmış. hem market değerinin yüksek olması hem de gta benzeri bir şey olması nedeniyle oyunun kendisi ilgimi çekti. şehirde devasa bir mor yılanla (tıssss) haydutluk yapabiliyorsunuz. :) https://youtu.be/vX2Gn5d5kMc?t=78
legendary
August 22, 2021, 08:27:23 AM
market değeri 49 tl.
Void Bastards
Void Bastards, hem zekânı test edecek hem de nişancılığını imtihana tabi tutacak olan devrim niteliğindeki yeni bir strateji nişancı oyunudur. Void Ark'ın uyumsuz mahkûmlarına terk edilmiş uzay gemilerinde önderlik edebilir misin?

Yooka-Laylee
Yooka-Laylee, türün tecrübeli yapımcısı Playtonic imzalı yepyeni bir açık dünya platform oyunudur! Dost ikili Yooka ve Laylee destansı bir maceraya atılırken devasa, güzel dünyaları keşfet, unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanış ve bir kasa dolusu parlak koleksiyon eşyası biriktir!

indirim 26.08.2021 saat 18:00'a kadar sürecekmiş. bence bu hafta verilen oyunlar ilgi çekici gibi gözüküyordu. tabii ilgili arkadaşların da kontrol etmesinde fayda vardır. ben piyasasını pek takip etmiyorum.

Automachef
Mutfaklar tasarladığın, makineleri programladığın ve dâhiyane fikirlerinin hayata geçtiğini izlediğin bir kaynak yönetim bulmaca oyunu olan Automachef'e hoş geldin! Geleceğin mutfaklarını inşa etme zamanı geldi!

ayrıca, önümüzdeki hafta 26 Ağu-02 eylül tarihleri arasında automachef ücretsiz olacakmış.
full member
Activity: 546
Merit: 154
August 13, 2021, 12:34:27 AM
Bir haftalığına 29 TL değerindeki Rebel Galaxy oyununu ücretsiz .

Adından da anlaşılabildiği gibi uzay temasına sahip olan oyun içerisinde savaş, keşif ve ticaret yapılabiliyor. Korsanlarla savaşacağınız, aksiyona gireceğiniz, uzaylılılarla dostluklar kuracağınız Rebel Galaxy kendi yolunuzu seçmeniz gereken bir oyun. Yani bir savaşçı ya da tüccar olmak arasında seçim yaparak kendi kişiliğinizi yaratabilirsiniz.

Kaynak : https://shiftdelete.net/epic-games-29tl-degerindeki-oyun-ucretsiz-oldu

Aciklamasindan güzel bir oyuna benziyor gibi. Oyunseverlere keyifli oyunlar dilerim .
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
August 12, 2021, 02:32:27 PM
Oyunlardan bayağı uzak kaldım eskiden çok oynardım şimdi pek oynayasımda gelmiyor Smiley arada güzel oyunlar ücretsiz veriliyor kütüphaneye eklemek gerekiyor para vermektense ücretsizler birer fırsat. Paylaşıldımı bilmiyorum ama pubg de ücretsiz olmuş yazıyordu.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
August 12, 2021, 05:59:04 AM
A Plague Tale: Innocence bence kaçırılmaması gereken bir oyun. Hem Epic Games'te hem de Steam'de 250 TL'lik bir fiyat etiketine sahip normalde. Ücretsiz verilmişken değerlendirilmeli. Aksiyon türündeki oyun oldukça sürükleyici gözüküyordu. Ben henüz oynamadım ama gameplay'ini biraz izlemiştim. Hem görsellik hem hikaye hem de oynanış açısından gayet başarılı buldum. Umarım Epic Games böyle güzel oyunlar vermeye devam eder.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
August 12, 2021, 04:30:15 AM
Epic games oyunlarını gerçekten seviyordum. Ücretsiz oyun verdiğini dudum hemen atladım platforma. Bir de baktım ne göreyim oyunlar 60gb 80 gb, benim bilgisayar zayen 240 gb. Tamam onu geçtim ram istiyor işlemci istiyor. Gariban olan ben dedim ki unut sen bu oyunları... 8 sene önce aldığın bu laptopla eaki model prens of persia veya comandos oynamaya devam... Epic game oyunların yanında bir de bilgisayar vermeli bana 🙂

Hocam indirmek zorunda değilsiniz. Oyunları kütüphanemize ekledikten sonra uygun şartlar ve koşullar oluşunca, yeni bir bilgisayar alırsanız kütüphanede yer alan oyunları indirip oynama şansınız zaten var. O yüzden ücretsizken kütüphaneye ekleyin.
full member
Activity: 182
Merit: 140
August 12, 2021, 04:26:57 AM
Epic games oyunlarını gerçekten seviyordum. Ücretsiz oyun verdiğini dudum hemen atladım platforma. Bir de baktım ne göreyim oyunlar 60gb 80 gb, benim bilgisayar zayen 240 gb. Tamam onu geçtim ram istiyor işlemci istiyor. Gariban olan ben dedim ki unut sen bu oyunları... 8 sene önce aldığın bu laptopla eaki model prens of persia veya comandos oynamaya devam... Epic game oyunların yanında bir de bilgisayar vermeli bana 🙂
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
August 10, 2021, 05:33:43 PM
Bu haftanın ücretsiz oyunlarından birisi olan A Plague Tale: Innocence en çok ilgimi çeken oyun oldu. Aksiyon-macera türündeki bu oyunda, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo'nun macerasına eşlik ediyoruz. Engizisyon askerleri tarafından aranan ve etrafları fare sürüsüyle çevrili olan bu kardeşler, bu macerada birbirlerine güvenmeyi öğreniyorlar.

Grafiklerini oldukça iyi bulduğum bir oyun aynı zamanda. İlk olarak 14 Mayıs 2019'da piyasaya sürüldü. Bir zamanlar oldukça popüler bir oyundu da. Kütüphaneye attım bakalım.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
August 10, 2021, 12:50:28 PM
market değeri: 250 tl
A Plague Tale: Innocence
Tarihin en karanlık zamanlarında geçen yürek burkan bir yolculukta, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo'nun kasvetli hikâyesini takip et. Peşlerindeki Engizisyon askerlerinden kaçan ve etrafları durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili iki kardeş birbirlerini daha iyi tanıyıp birbirlerine güvenecekler.

market değeri: 17,99 tl
Minit
Minit, bir seferde altmış saniye oynanan tuhaf bir maceradır. Sıra dışı insanlara yardım etmek, sayısız sırrı ortaya çıkarmak ve tehlikeli düşmanları aşmak için, her gün sadece bir dakika sonra sona erecek talihsiz bir laneti kaldırma umuduyla, evinizin rahatlığının dışına yolculuğa çıkın. Minit, Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio ve Dominik Johann arasında bir iş birliğidir.

indirim 12.08.2021 saat 18:00'a kadar devam edecekmiş. oyunlar beni yine pek sarmadı ama market değeri 250 tl olan oyunun yüksek değerlendirme puanları varmış...

Hocam güzel bir indirim olmuş olabilir. Oyunlarla fazla aram olmasa bile 250 lira değerinde oyun varsa iyi bir oyundur herhalde. Ücretsiz olduktan sonra hesabımıza eklemek bizim için bir şey kaybettirmez. Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.
legendary
August 08, 2021, 12:25:43 AM
market değeri: 250 tl
A Plague Tale: Innocence
Tarihin en karanlık zamanlarında geçen yürek burkan bir yolculukta, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo'nun kasvetli hikâyesini takip et. Peşlerindeki Engizisyon askerlerinden kaçan ve etrafları durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili iki kardeş birbirlerini daha iyi tanıyıp birbirlerine güvenecekler.

market değeri: 17,99 tl
Minit
Minit, bir seferde altmış saniye oynanan tuhaf bir maceradır. Sıra dışı insanlara yardım etmek, sayısız sırrı ortaya çıkarmak ve tehlikeli düşmanları aşmak için, her gün sadece bir dakika sonra sona erecek talihsiz bir laneti kaldırma umuduyla, evinizin rahatlığının dışına yolculuğa çıkın. Minit, Kitty Calis, Jan Willem Nijman, Jukio Kallio ve Dominik Johann arasında bir iş birliğidir.

indirim 12.08.2021 saat 18:00'a kadar devam edecekmiş. oyunlar beni yine pek sarmadı ama market değeri 250 tl olan oyunun yüksek değerlendirme puanları varmış...
full member
July 30, 2021, 08:09:22 AM
Bu haftanın ücretsiz oyunlarından Mothergunship'i pek beğenemedim açıkçası. Bir aksiyon oyunu ama sıkıcı gibi duruyor. Ancak diğer oyun olan Train Sim World 2 ilgi çekici geldi bana. Simülasyon oyunlarını oldum olası sevmişimdir. ETS falan da az oynamamışımdır. Train Sim World'ün ilk oyununu oynamadım ama yine de direkt bu oyundan başlayıp bi incelerim.
legendary
July 30, 2021, 04:22:13 AM
market değeri 99 tl.

MOTHERGUNSHIP, kendi silahlarını üreteceğin, dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşacağın ve Dünya'yı fetheden robotik uzaylı donanmasını yeneceğin bir kurşun cehennemi FPS oyunudur. Yalnızca filonu düşünerek hayatta kalabileceğin, vahşi ve durmak bilmeyen savaşlarda ezici güce karşı savaş.

market değeri 49 tl.
Tren simülasyonunun evrimi! Bu gelişmiş devam oyunundaki yüksek hızlı hizmetlerde, uzun yük taşımacılığında veya dakik banliyö trafiğinde ikonik lokomotiflerin ustası ol ve özelleştirme araçlarıyla yaratıcılığını konuştur. Train Sim World 2'de lokomotifin başına geç.

İndirim 05.08.2021 saat 18:00'a kadar devam edecekmiş. oyunlara video üzerinden biraz baktım, beni sarmadılar ama belki beğenebilecek arkadaşlar vardır diye paylaştım. bol şans.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
July 24, 2021, 07:07:01 AM
Bu haftanın ücretsiz oyunlarından birisi olan Verdun ilgimi çekti açıkçası. 1914 ile 1918 yılları arasında 1. Dünya Savaşı Batı Cephesi'nde geçiyor oyun. Call of Duty kafasında bir oyuna benziyor. Güzel bir savaş oyunu gibi gözüktü gözüme o yüzden indirip bir ara bakarım. 2015 yılında çıkmış bir oyunmuş ama adını hiç duyduğumu hatırlamıyorum.

Ben de teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Ben daha önce adını duydum ama ne izledim ne de oynadım. Trailerına bakınca ilgimi çektiğini söyleyebilirim. Savaş temalı oyunlar hep ilgimi çekmiştir. COD olsun BF olsun. Bir şans vereyim ben de.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
July 24, 2021, 05:57:28 AM
Bu haftanın ücretsiz oyunlarından birisi olan Verdun ilgimi çekti açıkçası. 1914 ile 1918 yılları arasında 1. Dünya Savaşı Batı Cephesi'nde geçiyor oyun. Call of Duty kafasında bir oyuna benziyor. Güzel bir savaş oyunu gibi gözüktü gözüme o yüzden indirip bir ara bakarım. 2015 yılında çıkmış bir oyunmuş ama adını hiç duyduğumu hatırlamıyorum.
Teşekkür ediyorum. Değişik bir oyun gibi duruyor. Savaş ve birinci dünya savaşı teması. Kaydettim. Zamanım uyunca oynamak için arşive ekledim.
full member
July 24, 2021, 02:50:08 AM
legendary
July 24, 2021, 01:51:34 AM
gelen bildirimden sonra bu haftaki oyunlara biraz göz attım, çok kaliteli değiller ama değerlendirmek isteyebilecek olan arkadaşlar için paylaşmak istedim.

market değeri 17 tl.
Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.

market değeri 32 tl.
Verdun: Acımasız siper savaşı, yoğun saldırı ve savunma muharebelerinde seni ve manganı oyunun içine çekiyor. Verdun, özgün Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ve nadiren görülen bir savaş alanı deneyimi sunan ilk çok oyunculu FPS'dir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
July 16, 2021, 07:50:31 AM
oyunların bedava verilmesi fiyatının önemsiz olduğunu düşündürüyor bana hiç önemli değil bedava olsun da her türlü kütüphaneye eklerim arkadaşlar ekleyin indirmeniz şart değil ki böyle güzel kampanyalar daha iyi oyunlarla devam eder inşallah.
Pages:
Jump to: