Pages:
Author

Topic: Epic Games takip - page 4. (Read 3284 times)

member
Activity: 164
Merit: 18
April 02, 2022, 06:36:00 PM
Arkadaşlar Total War Warhammer oyunu (345 TL değerinde) 7 Nisan tarihine kadar ücretsiz oldu. Strateji seven insanların genellikle tercih edeceği bir oyun. Kütüphanenize böyle pahalı bir oyunu ekleyerek daha değerli bir oyun arşivi yapabilirsiniz.

hatırlatma için teşekkürler.
konuya da takip attım, gta 5 alıp daha yüzüne bakmadım oyunları toplamak lazımmış baya oyun kaçırmışım. Sad
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
April 02, 2022, 05:58:44 PM
Age of Empires'a az zamanımı harcamamışımdır ben de şimdiye kadar.  Cheesy  Epic Games bir güzellik yaparak Total War: WARHAMMER oyununu ücretsiz vermeye karar vermiş ve bana da kütüphaneme bu oyunu hemen eklemek düştü tabi. Hayatımda bir kere bile Total War serisinin bir oyununu oynamadım. Umarım hoşuma gider. Tabi 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkmış bir oyundan bahsediyoruz ama oyun içi görüntüler hala hoş gözüküyor bana göre. Zaten kaliteli bir strateji oyununda bence grafik kriteri biraz daha aşağılarda aranabilir. Öncelik oyunun seni içine alıp alamadığı olmalı.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
April 02, 2022, 07:54:29 AM
Arkadaşlar Total War Warhammer oyunu (345 TL değerinde) 7 Nisan tarihine kadar ücretsiz oldu. Strateji seven insanların genellikle tercih edeceği bir oyun. Kütüphanenize böyle pahalı bir oyunu ekleyerek daha değerli bir oyun arşivi yapabilirsiniz.

Eski bir age of hayranı olarak strateji oyunlarına ilgim hala sürüyor. Fırsat buldukça oynuyorum tabii ki. Bu oyunu kütüphaneme ekleyerek yeni bir strateji oyununun uzun süreden sonra bilgisayarıma yüklemesi de bu indirimle gerçekleşir.
full member
Activity: 700
Merit: 134
April 02, 2022, 07:47:14 AM

Teşekkürler kütüphaneme ekledim bayadır oyun platformlarını açmamıştım bahane ile giriş yapmış oldum ama bu konuyu çok takip etmemiştim, bir sürü güzel oyunu vermişler bedavaya (: yaz geliyor birkaç oyun daha verirlerse güzel olacak yazın boşlukta sıcaktan gezemezken oturup oynarız ya da kütüphaneyi açar nelerim varmış diye bakarız Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 879
April 02, 2022, 12:02:28 AM
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
January 15, 2022, 06:10:29 AM
market değeri 40 tl olan galactic civilizations III isimli oyunu 20.01.2022 saat 19:00'a kadar ücretsiz yapmışlar. oyun zaten kütüphanemdeydi, daha önceden verdikleri bir oyunu yine vitrine çıkarmışlar. eklemek isteyenlere, takipçilerine, ilgililerine duyurmak istedim.

Galactic Civilizations III
Zamana meydan okuyacak bir uygarlık kur! Düzinelerce eşsiz ırk arasından seçim yaparak diplomasi, casusluk, teknolojik gelişmeler ve daha fazlasıyla galakside adını duyur!
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
January 01, 2022, 04:06:40 PM
Tomb Raider'ın üç tane oyunu şu anda bedava. 6 Ocak'a kadar. Zamanında Tomb Raider 1 bile oynamış biri olarak bunları da aldım. Hatta şimdi canım çok çekti açıp oynayasım geldi.

Merak ettim baktım toplam 18 oyun olmuş Epic Games'ten bedava aldığım. GTA V, Civilization VI ve Europe Universalis en önemlileri. Valla sağ olsunlar işim olmadığında oynayacak güzel oyunlar oldu.
copper member
December 18, 2021, 12:48:19 PM
124 lira değerindeki Remnant oyunu yarına kadar ücretsiz olmuş arkadaşlar. Kütüphanenize eklemeyi unutmayın.
https://www.epicgames.com/store/tr/p/remnant-from-the-ashes
member
Activity: 189
Merit: 10
December 14, 2021, 03:31:34 PM
Red Dead Redemption 2 yazısını okur okumaz gözlerim faltaşı gibi açıldı diyebilirim.  Cheesy  Arkadaşlar umarım tahminlerinizde doğru çıkarsınız da böyle bir oyun ücretsiz bir şekilde verilir. Epic Games zamanında böyle büyük oyunlardan bazılarını ücretsiz vermişti. Mesela GTA 5. Red Dead Redemption 2 çıkalı 2 yıl oldu ve son zamanlarda sık sık fiyatının 150 liraya düştüğünü görüyordum. Hatta Epic Games de geçen öyle yapmıştı. Şimdi böyle bir şey olursa geçen satın almadığım için mutlu olurum.  Grin
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
December 14, 2021, 02:51:30 PM
Red Dead Redemption 2 en çok talep gören oyunlardan birisi. Bence ücretsiz verilmesi inanılmaz bir reklama sebep olur ama bu kadar yüksek fiyattan satılan bir oyunu ücretsiz dağıtmak da işlerine gelir mi bilmiyorum. Oyun çıkalı 3 seneyi geçti ama hala satın alıp yeni başlayan kişiler var.
Diğer yandan da 3 yıl olmuş dağıt gitsin, herkes oynasın ki iyice efsane olsun kafası da var Cheesy takip edelim, güzel bir şeyler gelirse ekleriz kütüphaneye
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
December 14, 2021, 12:34:44 PM
Dedikodulara göre bu haftadan ya da bir sonraki haftadan sonra her gün oyun verebilirmiş Epic Games. Yakından takip edilmesinde fayda var. Her ne kadar Epic hizmetleri ve uygulaması pek hoşuma gitmese de beleş oyunları durmadan toplamaya devam ediyorum. Şaka maka hiç oyun almadan bile koskocaman bir oyun kütüphanesi oluşturmamı sağladı adamlar. Zamanım olsa günlerimi aylarımı alır sadece Epic in beleş verdiği oyunları tamamlamak. Bu yönü komik geliyor.

Doların seyri bu aşamadayken bedava oyun veren siteyi bulup oradan faydalanmamak olmazdı hocam ya iyi oldu bu haber inşallah doğrudur her gün bedava oyun haberi.

Maalesef mevcut dolar kuru artmaya devam ettikçe oyun bile alırken kara kara düşüneceğiz.Epic Games'in ücretsiz vereceği oyunlar arasında RDD2 olduğu söyleniyor eğer bu gerçekleşirse elimdeki bilgisayar ile tüm ayarları kısarak da olsa bu oyunu oynamak isterim.

Red Dead Redemption 2 fiyatı 300 tl , ultimate edition versiyonu 450 lira kur yüzünden tl olarak baktığımız da acayip fiyatlara çıkıyor. RDD2 eğer epic games bedava verirse bizlere büyük güzellik yapmış olur, yıllardır duyduğum, gördüğüm ve beğendiğim bir oyun bedavaya gelirse kesinlikle denemek isterim RDD2 mükemmel bir oyun deneyimi yaşatacağından eminim. Epic games başka hangi oyunları bedava dağıtıcak şimdiden merak ettim takip edelim bakalım.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
December 14, 2021, 11:54:41 AM
Dedikodulara göre bu haftadan ya da bir sonraki haftadan sonra her gün oyun verebilirmiş Epic Games. Yakından takip edilmesinde fayda var. Her ne kadar Epic hizmetleri ve uygulaması pek hoşuma gitmese de beleş oyunları durmadan toplamaya devam ediyorum. Şaka maka hiç oyun almadan bile koskocaman bir oyun kütüphanesi oluşturmamı sağladı adamlar. Zamanım olsa günlerimi aylarımı alır sadece Epic in beleş verdiği oyunları tamamlamak. Bu yönü komik geliyor.

Doların seyri bu aşamadayken bedava oyun veren siteyi bulup oradan faydalanmamak olmazdı hocam ya iyi oldu bu haber inşallah doğrudur her gün bedava oyun haberi.

Maalesef mevcut dolar kuru artmaya devam ettikçe oyun bile alırken kara kara düşüneceğiz.Epic Games'in ücretsiz vereceği oyunlar arasında RDD2 olduğu söyleniyor eğer bu gerçekleşirse elimdeki bilgisayar ile tüm ayarları kısarak da olsa bu oyunu oynamak isterim.
copper member
December 14, 2021, 10:56:20 AM

legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
December 14, 2021, 10:43:04 AM
full member
Activity: 1400
Merit: 161
December 13, 2021, 05:33:58 PM
Bu perşembe günü saat 19.00'da yine bir "Mystery Game" yolda gibi gözüküyor. Acaba hangi büyük oyun ücretsiz olarak dağıtılacak merakla bekliyorum. Dying Light olabileceği söylentileri var. Ayrıca Steam daha yeni geçici bir süreliğine de olsa Dying Light'ı bedava olarak erişime açtı ancak oyunu malesef satın alamıyordunuz. Belki de Epic Games'in bu oyunu ücretsiz vereceğinin habercisidir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
December 02, 2021, 01:43:32 PM
Dead by daylight oyunu ücretsiz olmuş arkadaşlar isteyen arkadaşlar varsa epicgamesi takip edebilir fiyatı 59 liraymış normalde galiba afişi tanıdık geliyor hiç oynamadım ama oynayan arkadaşlar varsa ben ücretsiz olduğu için kütüphaneye indirdim tavsiye ederler mi
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
October 08, 2021, 06:50:20 AM

Yeni hafta free oyunlarına baktığımızda sadece PC Building Simulator oyununu görüyoruz. Normal fiyatı 32 TL olan oyunu ücretsiz olarak 14 Ekim saat 18.00'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Adından da anlayabileceğiniz gibi sıfırdan bilgisayar topladığınız, bilgisayar tamir ettiğiniz bir dükkanınız var ve onu geliştirmek için uğraşıyorsunuz. Bu gibi simülasyon oyunları sarabildiği için ben de bir şans vereceğim.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
October 08, 2021, 06:24:44 AM
PC building oyununu kütüphaneye ekledim unutan arkadaşlar için tekrar yazalım kütüphaneye atalım arkadaşlar ücretsiz olarak yayınlanmış bu tarz simülasyon oyunlarını sevenler için güzel bir seçenek olabilir
full member
Activity: 1400
Merit: 161
October 06, 2021, 05:25:15 PM
Europa Universalis IV'ün free olduğu aklımdan çıkmış bir an ve şimdi farkedip hemen attım kütüphaneme.  Grin  Hala eklemek isteyip unutmuş olan varsa şu an girmiş olduğumuz günde 18.00'a kadar free oyunlarda kalmaya devam edecek, haberi olsun. Güzel bir strateji oyunuyla kütüphanesini genişletmek isteyen için son derece tavsiye ettiğim bir oyundur kendisi.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
October 06, 2021, 09:49:37 AM

PC Building Simulator

PC'lerdeki sorunları tanılamayı, tamir etmeyi ve PC toplamayı öğrenirken kendi bilgisayar tamir etme girişimini kur ve geliştir. Gerçek lisanslı parçalar ve kapsamlı donanım ile yazılım simülasyonları ile kendi eksiksiz PC'ni planlayabilir ve hayata getirebilirsin.

europa universalis IV'in kütüphaneye ücretsiz olarak eklenebilmesi yarın saat 18:00'da sona erecek ve sonraki oyun olan pc buiding simulator 07-14 ekim tarihleri arasında kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

Pages:
Jump to: