Pages:
Author

Topic: eski sevgiliden ayrıldıktan sonra alınan hediyeler geri verilmeli mi - page 2. (Read 1892 times)

member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Bence verilmemeli hatıra olarak saklanmalı eğer dostça ayriliyorsak ama kötü bittiyse geri verilmeli
full member
Activity: 350
Merit: 100
Hayır beklemem isterse çöpe atsın ama geri almak olmaz
newbie
Activity: 182
Merit: 0
ayrıldıgınız sevgilinizden sizin ona aldığınız hediyeleri geri vermesini bekler misiniz ?
tabi ki beklemem sonuçta yaşadığımız güzel şeyler anılarımız var sanmıyorum ayrıldıktan sonra hediyelerin akla geleceğini ama geri verilen hediyeyi de almamazlık yapmam
member
Activity: 294
ne gerek var verilmiş veya alınmış artık o hediyeler.
newbie
Activity: 56
mevzuya maddi bakarsan tabi kide geri alınmalı  Grin ama olayın maneviyse geri gelmesine gerek yok. hatta öteside olmalı bence
newbie
Activity: 196
Napcak geri verince? yenisine mi verecek Cheesy bence verilmemeli fakat kişiye göre değişir ilişki var ilişki var 3 ayla 5 yıl bir olur mu hiç?
newbie
Activity: 266
bu durum biraz kişilere göre değişkenlik gösterebilir.karşı tarafının canını acıtacak şeyler olursa verilebilir yada seçilip özellikle o verilmez geriye kalan hediyeler verilebilir.
newbie
Activity: 98
member
Activity: 406
Merit: 11
arkadaş kolyeyi eski sevgilisinin boynundan çekmişti o vakitten beri görüşmüyoruz 4 5 yıl oluyor. ayıptır bence
member
Activity: 336
eğer ayrılmışsam birdaha onu görmemek konuşmamak için verdiğim hediyeleri istemem.çünkü bu tekrardan birarada olmak için kızlar tarafından uygulanan bir stratejidir.bunun için istemeyin eğer vermek isterse kabul etmeyin
member
Activity: 308
o hediyeyi geri vermen neyi değiştirecek ki gelir isterse verirsin Smiley
member
Activity: 308
Merit: 11
En iyisi ayrilmamak dostum bulacaksin adam akilli birini sonrada evleneceksin. Ha ayrilmissan artik o is bitmistir ne bisey verilir ne alinir ya koyar koseye ara sira anarsin yabda gider yakarsin.
full member
Activity: 201
Hiç ayrılmayalım. Ömür boyu aşk sürsün.
full member
Activity: 182
Hediye geri versen ne olur. zaman geri alınamaz.
newbie
Activity: 98
Hediye hediyedir, verildiği andan itibaren verildiği kişiye aittir. O yüzden durumlar ne olursa olsun geri verilemez bence Smiley
newbie
Activity: 15
hayır. bütün onu hatırlatan şeylerden kurtulmak, atmak, yakmak lazım. ben şahsen hatıralar gözümün önünde kaldıkça unutamıyorum. kendime daha fazla acı çektirmemek için kurtulmaya bakıyorum.
jr. member
Activity: 65
Merit: 1
W12 – Blockchain protocol
Geri verile de bilinir verilmeye de bilinir Ama istenmemeli diye düşünüyorum
full member
Activity: 322
maddi boyyutuna bağlı sen kardaysan ses etme o kardaysa çingar çıkar
member
Activity: 294