Pages:
Author

Topic: eski sevgiliden ayrıldıktan sonra alınan hediyeler geri verilmeli mi - page 3. (Read 1892 times)

sr. member
Activity: 1750
Merit: 369
verilmemeli diye düşünüyorum. sonuçta o hediye sana alınmış. manevi değeri olabilir ama o artık senin.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
Karşı taraf isterse verilir yoksa bir kenara koy dursun.Yaşanmışlıkları hayatından çıkaramazsın...
member
Activity: 336
Merit: 11
maddi veya manevi. hediye edilmişse bitmiştir artık olay
newbie
Activity: 30
niye vereceksinki uğraşmaya değmez at gitsin işte sende o da:)
member
Activity: 104
Merit: 10
Bence geri verilmemelidir değeri ne olursa olsun yaşanmış anıları ifade eder Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Verilmez hayat hatıralarla güzeldir, sevgilisinden ayrılıp kin duyan insanlara bir anlam veremiyorum.
member
Activity: 532
Merit: 12
Aslinda hayır. Fakat hatırası varsa, sürekli eskiyi hatirlatacaksa geri verilmese bile atilmali/yakilmali.

Bende direk seninle aynı fikirdeyim. Hatta eskiyi hatırlatacaksa değil hatırlatır zaten kesin. O yüzden ilişki kesin bittiyse ortalıkta durmamalılar. Kafası gider insanın görünce morali bozulur. Birisini unutmaya çalışıp onunla kazandığın alışkanlıklarından kurtulmaya bakarken onu sana hatırlatacak her şeyden uzak durmalısın.
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
o da verdiklerini geri ister falan, sakatlık çıkar, karıştırmayın diyim, aman.
full member
Activity: 322
Merit: 102
vermem de istemem de almam da çok saçma. madem isticeksin niye alıyon o zaman arkadaş.
member
Activity: 140
bir kıza aladıgınız hedıyelerı kullanamassınız. Haliyle almak bence saçma. Hiç almadım da vermedimde.
member
Activity: 294
istiyorsa verirsin napıcan üstüne mi yatıcan istemiyorsa kalır o senin aldıklarını verirse yine vermek düşer vermezse yine vermezsin
hero member
Activity: 756
Merit: 505
değişken bir konu. geri vermek ekstradan bir daha muhatap olmak demek. o yüzden ben komple sevgiliyle gelen her şeyin sevgiliyle birlikte gitmesinden yanayım. toparlayıp kapı önüne koymak ya da ihtiyacı olan birine vermek en iyisi. gerek yok yani lüzumsuz.
member
Activity: 392
Merit: 13
verilmemeli tabi ha postayı geri ödemeli gönderceksen ayrı :d
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
erkek adam tek taş yüzük vs. aldıysa kadından geri istemek adama yakışmaz kadın istemeden geri kargolanmalıdır.
newbie
Activity: 30
bence geri verilmelimi bilmiyom da zaten  bitiyse cogu kisi atiyo saklıyosa halla  ondan  bisey bekliyodur eski sevgiliniz aldığınız hediyeleri vermediyse halla  bi sansiniz var bence😂
newbie
Activity: 21
verilen şey geri alınır mı o nasıl bır scamalık
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
 eski sevgiliden nasıl ayrılıyosun olm ahaha amk şizofreni

sevgiliden ayrılabilirsin , kızla ayrılalı 5 sene olmuş , eski sevgilin artık , evde tek başına otururken bi daha mı ayrılıyosun amk

full member
Activity: 616
Merit: 100
Ben olsam vermem adı üstünde eski sevgili zaten eskimiş hediyeleri alıp ne yapacaksın başkasına mı hediye edeceksin geri almak için muhattap bile olmam
member
Activity: 140
The Future of Sports is Fan Controlled
 Geri verilir mi ya hu? sen istedin mi? ilk defa duyuyorum boyle birsey...
newbie
Activity: 17
Bence geri verilmemeli sonuçta zamanında o hediyeler sizin için alındı.
Pages:
Jump to: