Pages:
Author

Topic: Česko-Slovensko (Czech republic & Slovakia) - page 6. (Read 41881 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 325
hivewallet.com
Hi guys, sorry for the interruption.

I just wanted to let you all know that a Czech translation of our OS X wallet Hive is now ready.

The changeset is here. Special thanks to Miroslav Straka for doing that.

We would love to have a Slovak translation as well; is anyone interested in making one?



We are looking for volunteers to help us complete this translation, which has fallen a bit behind.

If you would like to help, please see this URL:

https://www.transifex.com/projects/p/hive-osx/language/cs/
sr. member
Activity: 342
Merit: 250
Zdravim vsetkych,

rozmyslam o predaji mojho HW a chcem vediet ci by bol zaujem. Este som sa nerozhodol.

Ide o KNC Jupiter (oktober) aj so zdrojom Cosair 860i

 priemer 570 GH/s, spotreba 570W, FW 0.99 tunning

Chcel by som za nho minimalne 10BTC. EUR/USD/CZK neberiem. Platba cez escrow servis.

Nachadza sa doma na Slovensku no ja momentalne byvam v Spanielsku, ale vedel by som to nejak zariadit.
Ponuka je stále aktuálna?
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
Bitcoin is the future...
Zdravim vsetkych,

rozmyslam o predaji mojho HW a chcem vediet ci by bol zaujem. Este som sa nerozhodol.

Ide o KNC Jupiter (oktober) aj so zdrojom Cosair 860i

 priemer 570 GH/s, spotreba 570W, FW 0.99 tunning

Chcel by som za nho minimalne 10BTC. EUR/USD/CZK neberiem. Platba cez escrow servis.

Nachadza sa doma na Slovensku no ja momentalne byvam v Spanielsku, ale vedel by som to nejak zariadit.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
February 02, 2014, 05:44:26 PM
#83
Ahoj,

tazim litecoiny, ale cgminer zakapal na verzii 3.7.2 - aky iny miner sa da pouzit?

Ja osobne neťažím litecoin ale čo som si stiahol CudaMiner tak je zo stránky kde to bolo zamerané práve na ťažbu litecoin.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Ahoj,

tazim litecoiny, ale cgminer zakapal na verzii 3.7.2 - aky iny miner sa da pouzit?
member
Activity: 110
Merit: 10
Predstavujeme Vám ★★ DigiByte★★  [DGB]: Profesionálnu transparentnú kryptomenu
Viac na:
http://www.bitcoinforum.sk/index.php/topic,10.0.html
sr. member
Activity: 797
Merit: 251
Levný teda rozhodně nejsou. Spíš pěkně mastný.

Nevidím tam žádnou pořádnou rizikovou prémii, pokud to uspěje, market cap je jak prase už nyní a přitom jde o teplou vodu v beta fázi.

$ 36,834,118 = 700 mega v českých. Tolik tam možná nebude ani pokud to náhodou nezkrachuje a uspěje.

To je jako kdybyste si založili startup  s nějakou hezkou myšlenkou a alfa verzí a chtěli za něj miliardu. Kravina.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Čaute co řikáte na NXT coiny?
tak este sa uvidi. je to dalsi krok v krypto menach.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Jinak nevite kde v CR sehnat powered risery?
naco ich potrebujes ? ked chces tazit s grafickymi kartami tak to nepotrebujes, staci ti PCI-E 1x to PCI-E 1x kabel.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Ktory coin sa momentalne oplati tazit s CPU? Mam intel 4400 HD integrovanu kartu+i3 core.
hero member
Activity: 490
Merit: 504
že jsou teď megabrutálně levný... buy buy buy
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Čaute co řikáte na NXT coiny?
newbie
Activity: 22
Merit: 0
Jinak nevite kde v CR sehnat powered risery?


Forum na http://bitcash.cz v sekcii bazar.. pripadne je jedno forum aj na google plus - https://plus.google.com/u/0/communities/101830162176122913201
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Jinak nevite kde v CR sehnat powered risery?
newbie
Activity: 7
Merit: 0
a jeste dotaz: ma PC bez vykone GPU karty ma neco smysl tezit?

smysl to ma ve chvili kdy dokaze odhadnout/spekulovat na rust nejaky prave "neobtizny" meny... treba kdyby si tezil DOGE hned po vydani... pak prestal... a prodal, kdyz byl na vrcholu

ale to by si rovnou mohl nakoupit BTC za USD/CZK, preklopit do DOGE a pak prodat DOGE, kdyz byl na vrcholu
sr. member
Activity: 797
Merit: 251
December 31, 2013, 11:51:43 AM
#71
PC bez výkonné karty - smysl něco těžit má, case se dá po oddělení bočnice použít k těžbě uhlí...

Těžba kryptoměn - nemá. Leda by tam byl prototyp procesoru další generace v nejvýkonnější podobě a brutálně přetaktovaný. Pak by to možná nějakou low endovou 7770ku dohnalo (to je tak nejméně výkonná karta na které už má smysl něco těžit).
newbie
Activity: 26
Merit: 0
December 24, 2013, 04:20:26 PM
#70
uz sem tu neco pohledal .... :-)
newbie
Activity: 26
Merit: 0
December 24, 2013, 02:25:21 PM
#69
a jeste dotaz: ma PC bez vykone GPU karty ma neco smysl tezit?
sr. member
Activity: 374
Merit: 250
December 24, 2013, 02:02:47 PM
#68
jasan cgminer
newbie
Activity: 26
Merit: 0
December 24, 2013, 01:59:22 PM
#67
diky a s cgminerem? nebo je neco lepsiho?
Pages:
Jump to: