Pages:
Author

Topic: Česky (Czech) - page 4. (Read 1033107 times)

newbie
Activity: 98
Merit: 0
December 25, 2018, 09:47:59 AM
Nemate nekdo vesteckou kouli ? Potreboval bych vedet jestli uz cena Bitcoinu dosahla dna Cheesy
Těžko soudit, to co se odehrálo před 3 dny bylo šílené, je dost možné že to byla ukázka toho že to již víc dolu nechce.
Co jsem koukal na tradingview tak všeci jsou tam bullish Wink.

No vzhledem k tomu, že hashrate a mining difficulity ještě pořád klesají, počet nodu nijak nenarůstá, spíše lehce klesá, a do dalšího halvingu nám zbývá ještě víc než rok, tak čekám, že se brzy podíváme pod 3K. Cca 2,6-2,8K. Ty poslední 3 dny byla podle mě prostě jenom korekce po výrazným pádu.
jr. member
Activity: 313
Merit: 1
December 25, 2018, 06:56:16 AM
A sakra pokud jsou retailove bullish tak to asi nekdo brzy dumpne.
hero member
Activity: 994
Merit: 500
December 23, 2018, 02:11:14 PM
Nemate nekdo vesteckou kouli ? Potreboval bych vedet jestli uz cena Bitcoinu dosahla dna Cheesy
Těžko soudit, to co se odehrálo před 3 dny bylo šílené, je dost možné že to byla ukázka toho že to již víc dolu nechce.
Co jsem koukal na tradingview tak všeci jsou tam bullish Wink.
jr. member
Activity: 313
Merit: 1
December 22, 2018, 08:46:31 AM
Nemate nekdo vesteckou kouli ? Potreboval bych vedet jestli uz cena Bitcoinu dosahla dna Cheesy
full member
Activity: 770
Merit: 100
December 20, 2018, 04:00:26 AM
Používáte někdo stránku feebitco.in? Vzhledem k tomu že cena Bitcoinu spadla, tak mi přišlo, že teď se to i oplatí.
Zajímali by mne vaše dlouhodbější výsledky Wink.
ESET mi to hned bloknul, takže ne 😂
vsak eset blokuje 99% crypta 😂😂😂😂😂😂😂
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
December 10, 2018, 01:46:16 PM
Používáte někdo stránku feebitco.in? Vzhledem k tomu že cena Bitcoinu spadla, tak mi přišlo, že teď se to i oplatí.
Zajímali by mne vaše dlouhodbější výsledky Wink.
ESET mi to hned bloknul, takže ne 😂
hero member
Activity: 994
Merit: 500
December 08, 2018, 01:34:12 PM
Používáte někdo stránku feebitco.in? Vzhledem k tomu že cena Bitcoinu spadla, tak mi přišlo, že teď se to i oplatí.
Zajímali by mne vaše dlouhodbější výsledky Wink.
newbie
Activity: 41
Merit: 0
December 02, 2018, 04:32:05 PM
Český překlad textu oznámení k projektu EthereumTiger, viz originál zde: https://bitcointalksearch.org/topic/annethereumtigerpowethashbitcoin-supplyfast-halvingsfairlaunched-5078668

EthereumTiger je pokrokové a hodnotné komunitní platidlo s nízkou celkovou emisí, jež spojuje potenciál technologie Ethereum se střídmou emisí systému Bitcoin.
Hlavním praktickým využitím této platební sítě jsou platby C2C (zákazník-zákazníkovi) pro lokální a vzdálené služby bez dalších poplatků a propagačních nákladů.
Použití klasického vzorce Bitcoin (celková emise 21 miliónů, půlení odměn za blok každých 210 000 bloků) v kombinaci s rychlými bloky sítě Ethereum (cílová doba trvání bloku 13,5 s) zaručuje trvalý a rychlý růst hodnoty měnové jednotky (půlení odměny přibližně jednou měsíčně: 210 000 bloků / 6400 bloků denně = 32 dnů).
Díky této skutečnosti mají kupující i dodavatelé zájem na dlouhodobém držení a prioritně platidlo využívají ke hrazení služeb.
Naše současné odhady úspěšnosti tohoto platidla na trhu se pohybují na úrovni 0,2 % projektu Ethereum.
V takovém případě lze očekávat cenu jedné měnové jednotky na úrovni přibližně ~ 1 USD (11 miliard současná tržní kapitalizace Ethereum * 0,2 % / 21 miliónů celková emise).
Podrobný orientační plán (roadmap) a dokument White paper budou publikovány během ledna 2019 s aktivní účastí komunity.

https://discordapp.com/assets/94db9c3c1eba8a38a1fcf4f223294185.png
https://discord.gg/Wb9BdKd

----------------------------------------------------------------------------
Technické specifikace
----------------------------------------------------------------------------
Název: EthereumTiger
Zkratka: ETIG
Algoritmus: PoW Dagger Hashimoto
Max. emise: 21 000 000
Cílová doba trvání bloku: 13,5 s

ID sítě/řetězce: 777
Port RPC: 8777
Port P2P: 30707
Řídicí uzly (masternode): Ne
Předběžný prodej (presale): Ne

----------------------------------------------------------------------------

Předběžné vytěžení (premine)

1. blok : předběžně vytěžená částka vytěžení 1 000 000
~ 4,76 % celkové emise, finanční prostředky pro vývoj, burzy, zápisy, odměny, marketing, rezervu, nadaci

Pomalý start, ochrana před okamžitým vytěžením (instamine), kompenzace předběžného vytěžení

2. – 22 222. blok : 5 ETIG

Klasická emise Bitcoin:

22 223. – 210 000. blok: 50 ETIG (ÉRA 1)
210 001. – 420 000. blok: 25 ETIG (ÉRA 2)
420 001 – 630 000. blok : 12,5 ETIG (ÉRA 3)
a tak dále, půlení odměny vždy po 210 000 blocích

----------------------------------------------------------------------------
První odměny pro komunitu
----------------------------------------------------------------------------

25 prvních překladů oznámení portálu bitcointalk: po 10 ETIG
3 první těžební pooly: po 1000 ETIG
3 první prohlížeče bloků (zdrojový kód a zprovozněný web): po 1000 ETIG
3 první burzy s 24hodinovým objemem obchodování vyšším než 1 BTC: po 1000 ETIG
Hezké webové stránky s veškerými odkazy o projektu a s odkazy (zdrojový kód): 1000 ETIG
3 osoby s největším počtem využitých pozvánek na server Discord v průběhu prosince 2018: po 1000 ETIG
Robot Discord pro pozvánky, zůstatek v peněžence a cenu platidla (zdrojový kód a dokumentace): 100 ETIG
Úprava peněženky Mist GUI Ethereum Wallet pro GETH-TIGER-NODE (zdrojový kód a dokumentace): 100 ETIG Hotovo!



----------------------------------------------------------------------------
Úvodní orientační plán (roadmap)
----------------------------------------------------------------------------

Prosinec 2018 - Infrastruktura: spuštění hlavní sítě (mainnet), webové stránky, prohlížeče bloků, těžební pooly, burzy, zápis na portál Coin Market Cap
Leden 2019 – Grafická podoba a marketing: podrobný orientační plán, dokument Whitepaper, masívní odměnové kampaně

Peněženky:

https://github.com/ethereumtiger/ethereumtiger/releases/tag/1.0

Discord
https://discord.gg/Wb9BdKd

Github
https://github.com/ethereumtiger/ethereumtiger


hero member
Activity: 994
Merit: 500
December 01, 2018, 01:40:43 PM
neroste to protoze dosli "investori" Cheesy
investori by byly jen uz je tolik ruznych crypto, ze je tezky urcit,ktera bude prosperovat. jiste, ze bitcoin, eth i dalsi jsou nejlepsi, ale ja si myslim, ze vsechno zalezi na popularite a prodeji te meny.


Hlavně v minulém roce byla masivní propagace kryptoměn v médiích. Vždyť si vzpomeňte jak na každém kroku vznikaly šílené předpovědi ceny Bitcoinu, napr: 50 000 USD do konce 2018, 500 000 USD do konce 2020 nebo milion za pár let.
Tak, tak média způsobili bublinu a pokud nedostaneme zpátky investory na krypto market, tak jen horko těžko zažijeme další bull run. Krypto ETFs a Bakkt jsou pořád jen žvásty, nemyslím si že Bitcoin ETF budou schváleny, jaké instituce by měly zájem investovat do trhu, kdy -20% za den je na denním pořádku?
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 24, 2018, 06:33:06 AM
neroste to protoze dosli "investori" Cheesy
investori by byly jen uz je tolik ruznych crypto, ze je tezky urcit,ktera bude prosperovat. jiste, ze bitcoin, eth i dalsi jsou nejlepsi, ale ja si myslim, ze vsechno zalezi na popularite a prodeji te meny.


Hlavně v minulém roce byla masivní propagace kryptoměn v médiích. Vždyť si vzpomeňte jak na každém kroku vznikaly šílené předpovědi ceny Bitcoinu, napr: 50 000 USD do konce 2018, 500 000 USD do konce 2020 nebo milion za pár let.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
November 20, 2018, 10:48:29 AM
Celkem masakr za poslední dva dny co? Cheesy Pěkný sešup bitcoinu, docela jsem na to koukal no 12% za dnešek dolů, to je pěkný. Tak snad konečně začnou ty lidi nakupovat, ať zas letíme nahoru.

Btw: Četl jsem že v česku je první banka, co poskytuje obchodování kryptoměn, což je super zpráva, nebo ne? Zaslechli jste o tom? Četl jsem to zde - https://finex.cz/novinka-expobank-obchodovani-kryptomen/
full member
Activity: 770
Merit: 100
November 18, 2018, 09:08:23 AM
uviest do bordelu a pomykova vsetkych  Grin to je sucat psychologickej hry.Ani by som sa nedivil ze stoja za tym ti isti ludia
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
November 17, 2018, 02:41:59 PM
může mi někdo vysvětlit proč po forku Bitcoin Cashu jsou zde 3 různé kryptoměny? Bitcoin Cash, Bitcoin Cash SV a Bitcoin Cash ABC?
Fejk Bitcoin, scam Bitcoin, scam Bitcoin? Cheesy
To je vcelku normální, někdo toho využil, asi tak jako je XMR, XMO, XMC,XMV,... než to budeš claimovat, tak se ujisti, že v peněžence co použiješ, už nic není a jsi vcajku.
jasně já jen moc nerozumím tomu proč po forku tu není bitcoin cash a bitcoin cash fork, ale je tu bitcoin cash a 2 forky. ten který pak bude mít větší hashpower ovládne bitcoin cash nebo jak? Cheesy
Nevím jak se dělili, ale pokud se nedohodli, tak ano Grin
sr. member
Activity: 793
Merit: 250
November 17, 2018, 11:00:39 AM
může mi někdo vysvětlit proč po forku Bitcoin Cashu jsou zde 3 různé kryptoměny? Bitcoin Cash, Bitcoin Cash SV a Bitcoin Cash ABC?
Fejk Bitcoin, scam Bitcoin, scam Bitcoin? Cheesy
To je vcelku normální, někdo toho využil, asi tak jako je XMR, XMO, XMC,XMV,... než to budeš claimovat, tak se ujisti, že v peněžence co použiješ, už nic není a jsi vcajku.
jasně já jen moc nerozumím tomu proč po forku tu není bitcoin cash a bitcoin cash fork, ale je tu bitcoin cash a 2 forky. ten který pak bude mít větší hashpower ovládne bitcoin cash nebo jak? Cheesy
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
November 17, 2018, 04:07:43 AM
může mi někdo vysvětlit proč po forku Bitcoin Cashu jsou zde 3 různé kryptoměny? Bitcoin Cash, Bitcoin Cash SV a Bitcoin Cash ABC?
Fejk Bitcoin, scam Bitcoin, scam Bitcoin? Cheesy
To je vcelku normální, někdo toho využil, asi tak jako je XMR, XMO, XMC,XMV,... než to budeš claimovat, tak se ujisti, že v peněžence co použiješ, už nic není a jsi vcajku.
sr. member
Activity: 793
Merit: 250
November 16, 2018, 04:58:12 PM
může mi někdo vysvětlit proč po forku Bitcoin Cashu jsou zde 3 různé kryptoměny? Bitcoin Cash, Bitcoin Cash SV a Bitcoin Cash ABC?
sr. member
Activity: 793
Merit: 250
November 15, 2018, 01:22:20 PM
Tak co, dokupujete? Cheesy
Myslel jsem že se to zastaví tak někde na 5700-5800, ale vypadá že půjdeme ještě níž, jsou zase predikce že Bitcoin spadne až k 2000-3000USD, což by byla dobrá nákupka, ale veškeré altcoiny a ICOs by to pohřbilo nemyslíte?
je to hrozné, všechny moje ICO tokeny jsou totálně v pr.... a bude hůř. hold není čas na hold, ale čas na prodej a nákup až to bude opravdu na dně.
hero member
Activity: 994
Merit: 500
November 15, 2018, 07:34:16 AM
Tak co, dokupujete? Cheesy
Myslel jsem že se to zastaví tak někde na 5700-5800, ale vypadá že půjdeme ještě níž, jsou zase predikce že Bitcoin spadne až k 2000-3000USD, což by byla dobrá nákupka, ale veškeré altcoiny a ICOs by to pohřbilo nemyslíte?
jr. member
Activity: 313
Merit: 1
November 14, 2018, 06:06:48 PM
Psychologie trhu Smiley
sr. member
Activity: 793
Merit: 250
November 13, 2018, 05:22:06 AM
NO tak urcite, otazkou je, jestli se bude konec roku opakovat jako minuly rok. Cheesy



Každej furt píše o nějakých predikcích, koho to baví pořád číst Cheesy.
Není to snad jedno? Buď Bitcoin bude masivně akceptován anebo ne. Jiná možnost není Wink.

Já v to pořád doufám, že to půjde nahoru a asi nebudu jediný  Grin Uvidíme, co nám přinese letošní zimní obodbí, kdyby se opakoval minulý rok, tak bych se vůbec nezlobil. Ale myslím si, že je dost znát že opadl zájem o kryptoměny po tom, co to spadlo. Předtím se o tom bavil opravdu každý a teď už to zas nikoho nezajímá.
většina lidí nevidí potenciál nákupu když je nějakej asset dole, sorros nebo buffet zbohatli právě v krizi, když ostatní panikaří velcí hráči dokupují.
Pages:
Jump to: