Pages:
Author

Topic: Česky (Czech) - page 6. (Read 1032939 times)

sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
November 03, 2018, 10:57:04 AM
Tak jsem přidal další věc k nalákání návštěvnosti Grin
ICO list, aktivní, nacházející a skončené ICO.
https://mining-bios.eu/tools-extras/ico-list-active-upcoming-past-icos-coinmarketcap/
Co myslíte? Ještě přemýšlím nad přidáním v podstatě kopie CMC, kde by byly zalistované všechny coiny i burzy + affiliate odkazy na burzy. Ale nevím jestli to má cenu Grin
Díky za názory.
sr. member
Activity: 480
Merit: 250
hero member
Activity: 994
Merit: 500
November 03, 2018, 09:40:53 AM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.
ja som zase paranoidny pouzivat ten hw wallet, radsej pouzijem papierovy wallet ked uz tak
Proč paranoidní? Myslíš že tam je nějakej backdoor?
Paperwallet je podle mě ideální věc jak přijít o Bitcoiny. Navíc jak pak můžeš věřit nějaké stránce co Ti vygeneruje privatekey?

kludne backdoor,alebo hocico ine..... preco by si mal pri papierovej penazenke prist o btc? ked je stranka moja,tak by mohla byt hodnoverna,nemyslis?  Cheesy
Čiste teoreticky všetko čo je generované v pc alebo na internete može byť zneužité Wink.
Kryptomeny v tomto sú ideálný cieľ, ľebo tu nemáš žiadné poistenie vkladu.
full member
Activity: 770
Merit: 100
November 02, 2018, 02:03:43 PM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.
ja som zase paranoidny pouzivat ten hw wallet, radsej pouzijem papierovy wallet ked uz tak
Proč paranoidní? Myslíš že tam je nějakej backdoor?
Paperwallet je podle mě ideální věc jak přijít o Bitcoiny. Navíc jak pak můžeš věřit nějaké stránce co Ti vygeneruje privatekey?

kludne backdoor,alebo hocico ine..... preco by si mal pri papierovej penazenke prist o btc? ked je stranka moja,tak by mohla byt hodnoverna,nemyslis?  Cheesy
hero member
Activity: 994
Merit: 500
November 02, 2018, 01:04:01 PM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.
ja som zase paranoidny pouzivat ten hw wallet, radsej pouzijem papierovy wallet ked uz tak
Proč paranoidní? Myslíš že tam je nějakej backdoor?
Paperwallet je podle mě ideální věc jak přijít o Bitcoiny. Navíc jak pak můžeš věřit nějaké stránce co Ti vygeneruje privatekey?
full member
Activity: 770
Merit: 100
November 02, 2018, 03:31:41 AM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.
ja som zase paranoidny pouzivat ten hw wallet, radsej pouzijem papierovy wallet ked uz tak
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
October 31, 2018, 02:22:22 PM
Proč tam máš ale Revolutku? Teoreticky ji nepotřebuješ na dobití Wirexu ne? Když je tam možnost dobít kartu kartou.
Já kryptoměnama osobně zatím vůbec neplatím, nevidím důvod proč je to lepší než fiat dnes (pokud neberu transakce přes hranice bez možnosti platby kartou).
Wirex používám na LTC -> Euro, pak dobiju Revolut a tou platím ve všech měnách co potřebuji.
hero member
Activity: 994
Merit: 500
October 31, 2018, 12:19:28 PM
Osobně mám Revolutku, která taky nabízí možnost "koupit" kryptoměny (BTC, BCH, ETH a Ripple tuším). Tyto kryptoměny pak ale můžeš poslat pouze v rámci sítě Revolut, nemůžeš je poslat na burzu. Ani si nemůžeš nabít kartu kryptoměnama přímo, takže je to takové neuplně důvěryhodné. Ale jako možnost koupit si přímo v bance kryptoměny? Revoluční! Grin
Používám Revolut a k tomu Wirex. Dřív jsem měl Bitwalu, ale ta teď nefunguje :/
Tady jsem o tom trochu napsal https://mining-bios.eu/guides-and-miners/crypto-to-fiat-btc-ltc-xrp-to-eur-gbp-usd-cash-crypto-debit-card-wirex-and-revolut/

Proč tam máš ale Revolutku? Teoreticky ji nepotřebuješ na dobití Wirexu ne? Když je tam možnost dobít kartu kartou.
Já kryptoměnama osobně zatím vůbec neplatím, nevidím důvod proč je to lepší než fiat dnes (pokud neberu transakce přes hranice bez možnosti platby kartou).
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
October 29, 2018, 05:03:31 AM
Osobně mám Revolutku, která taky nabízí možnost "koupit" kryptoměny (BTC, BCH, ETH a Ripple tuším). Tyto kryptoměny pak ale můžeš poslat pouze v rámci sítě Revolut, nemůžeš je poslat na burzu. Ani si nemůžeš nabít kartu kryptoměnama přímo, takže je to takové neuplně důvěryhodné. Ale jako možnost koupit si přímo v bance kryptoměny? Revoluční! Grin
Používám Revolut a k tomu Wirex. Dřív jsem měl Bitwalu, ale ta teď nefunguje :/
Tady jsem o tom trochu napsal https://mining-bios.eu/guides-and-miners/crypto-to-fiat-btc-ltc-xrp-to-eur-gbp-usd-cash-crypto-debit-card-wirex-and-revolut/
hero member
Activity: 994
Merit: 500
October 29, 2018, 03:58:37 AM
Na Arboletu jsem zhruba rok, což není nijak moc dlouho, ale díky tomu, že jsem do vrstev vložil peníze poměrně zavčasu, vydělal jsem celkem pěknou částku. Něco z těch peněz jsem znovu investoval (samozřejmě že na Arboletu), ale část jsem si chtěl užít, tak jsem přemýšlel, jak to udělat, abych si je nemusel převádět na koruny a posílat na účet. Po dlouhém hledání jsem narazil na službu Wirex, která se v dané době (cca půlka roku 2018) tvářila, že umí dodat debetní platební kartu, kterou si můžete nabít bitcoiny a v případě potřeby s ní zaplatit u obchodníků nebo vybrat z bankomatu v USD nebo EUR. Po delším průzkumu jsem do toho nakonec šel a musím říct, jsem nelitoval. Kartu jsem využil na cestě po USA, kde perfektně fungovala a nikde jsem se nesetkal s obchodem, který by ji odmítl. Peníze jsem na kartu převíděl přímo z aKč, takže jsem si je nemusel předem měnit za BTC, což je docela výhoda. Služba Wirex fungovala taky celkem dobře, i když v jednu dobu měla výpadek převodů z BTC na USD, který trval cca tři dny. Samozřejmě se to potkalo zrovna s okamžikem, kdy jsem kartu potřeboval nejvíc… Takže bez kreditky nebo druhé karty se na cestách neobjedete. Ale to je celkem normální stav.
Máte někdo zkušenost s podbnými kartami? Používáte je taky? Případně jaké?

Osobně mám Revolutku, která taky nabízí možnost "koupit" kryptoměny (BTC, BCH, ETH a Ripple tuším). Tyto kryptoměny pak ale můžeš poslat pouze v rámci sítě Revolut, nemůžeš je poslat na burzu. Ani si nemůžeš nabít kartu kryptoměnama přímo, takže je to takové neuplně důvěryhodné. Ale jako možnost koupit si přímo v bance kryptoměny? Revoluční! Grin
newbie
Activity: 1
Merit: 0
October 28, 2018, 07:07:53 AM
Na Arboletu jsem zhruba rok, což není nijak moc dlouho, ale díky tomu, že jsem do vrstev vložil peníze poměrně zavčasu, vydělal jsem celkem pěknou částku. Něco z těch peněz jsem znovu investoval (samozřejmě že na Arboletu), ale část jsem si chtěl užít, tak jsem přemýšlel, jak to udělat, abych si je nemusel převádět na koruny a posílat na účet. Po dlouhém hledání jsem narazil na službu Wirex, která se v dané době (cca půlka roku 2018) tvářila, že umí dodat debetní platební kartu, kterou si můžete nabít bitcoiny a v případě potřeby s ní zaplatit u obchodníků nebo vybrat z bankomatu v USD nebo EUR. Po delším průzkumu jsem do toho nakonec šel a musím říct, jsem nelitoval. Kartu jsem využil na cestě po USA, kde perfektně fungovala a nikde jsem se nesetkal s obchodem, který by ji odmítl. Peníze jsem na kartu převíděl přímo z aKč, takže jsem si je nemusel předem měnit za BTC, což je docela výhoda. Služba Wirex fungovala taky celkem dobře, i když v jednu dobu měla výpadek převodů z BTC na USD, který trval cca tři dny. Samozřejmě se to potkalo zrovna s okamžikem, kdy jsem kartu potřeboval nejvíc… Takže bez kreditky nebo druhé karty se na cestách neobjedete. Ale to je celkem normální stav.
Máte někdo zkušenost s podbnými kartami? Používáte je taky? Případně jaké?
hero member
Activity: 994
Merit: 500
October 28, 2018, 05:25:10 AM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.

Je to tak, úplně ti dávám za pravdu, slamník je jistota, už od pradávna.
Ale tak nějak se to tam moc nezhodnocuje.

A když do něčeho investuješ, tak na sebe snad nebereš riziko možné ztráty?
Jistý je, že Arbolet není žádná novinka na trhu.
To zázemí/systém co dokázali vybudovat je opravdu obdivuhodné(ý).

P.S. Nemám potřebu diskutovat. Každý má na svůj názor právo a zároveň povinnost zjistit si fakta, pokud chce někam investovat.

Já beru kryptoměny jako peníze (budoucnost peněz), ne jako investici - tak jak jsem už psal Wink.
Škoda, že nechceš diskutovat na diskuzním fóru Wink.
newbie
Activity: 19
Merit: 0
October 27, 2018, 01:52:50 PM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.

Je to tak, úplně ti dávám za pravdu, slamník je jistota, už od pradávna.
Ale tak nějak se to tam moc nezhodnocuje.

A když do něčeho investuješ, tak na sebe snad nebereš riziko možné ztráty?
Jistý je, že Arbolet není žádná novinka na trhu.
To zázemí/systém co dokázali vybudovat je opravdu obdivuhodné(ý).

P.S. Nemám potřebu diskutovat. Každý má na svůj názor právo a zároveň povinnost zjistit si fakta, pokud chce někam investovat.
hero member
Activity: 994
Merit: 500
October 27, 2018, 12:40:52 PM
Vypadá to celkem obstojně, ale jak říkám, jsem paranoidní uložit kryptoměny někam jinam než na hardware wallet.
Burzy, online peněženky byly, jsou a budou vždy rizikem, stejně jako prostředky v bance, ale ty jsou pojištěné.
Konečně poprvé v historii máme možnost opravdu vlastnit peníze - proto za mě nesmysl důvěřovat třetí straně, ať už to myslíte jakkoliv.
full member
Activity: 503
Merit: 102
October 27, 2018, 10:56:21 AM
Njn bublina trochu splaskla,prodano mam uz davno s dalsim nakupem budu cekat az uvidim ze zkoncil downtrend.
No tak investuj do ARBOLET . Má BTC peněženku, na suprové úrovni a ktomu CZK , na obou můžeš nechat úročit své prostředky.

Zdravim, Jo,jo, přesně ARBOLET jede Wink uřčitě stojí za to se zapojit, pokud ještě nejsi... Tam hlavně taky vidíš tu spoustu práce na vývoji a administrativě!
a hlavně ochrana investice převedením do vrstev/co je ve vrstvě, nedá se vykràst,protože to musím s časovou prodlevu převést do peněženky , chráněnou navíc pinem ,a toho si musí všimnout ,a hlavně hacker nemá tolik času,nebo nové přihlàšení v určitém čase po dokončení převodu
Vypadáš jak někdo od Arboletu, nelíbí se mi jejich masivní reklama - letáčky do schránky. Asi bych si u nich neuložil peníze.
Jak je to v pravidlech s multiaccountingem? Je to přece evidentní, že je to jedna a ta samá osoba.
Navíc ten jejich arbolet smrdí podvodem.

 Grin Nejsi první kdo si toho všiml. Chtěl jsem aspoň slyšet konstruktivní důvod proč je Arbolet tak úžasný. A ne klasicky, tu máš link, přečti si o tom sám na našich super stránkách Wink.
Těch důvodů najdeš docela dost:
- První stablecoin, dokonce dřív než spatřil světlo světa Tehter
- Ověřitelná historie od 2015
- Instantní možnost převodu BTC - CZK, nemusíš se trápit případnou nízkou likviditou na burze, nehledě na to že máš možnost fixu do CZK
- kontrola tvého hesla a mailu s databází uniklých účtů, PIN, whitelist IP adres, 2FA, SMS autentizace, 72h blokace výběrů v případě změny reg. mailu (pokud by se ti tam dostal hacker) - celkem nadstandartní ochrana účtu
- Možnost odkázat účet skrz emailovou adresu a nastavení doby neaktivity, takže když tě nějaký magor zabije v autě, tvoje prostředky nejsou ztracený
- Komunitiní směnárna - můžeš dělat osobní směny BTC - CZK a opačně, nebo privátní skrze bankovní účet a Arbolet funguje jako escrow
- Možnost nakupovat a prodávat interními Ashopy, bez jakéhokoliv poplatku
- Možnost využít hromadných BTC výběrů každých 6 hodin, bez fee síti (to se celkem hodilo před rokem)
- Do konce roku vlastní token na Blockchainu, který bude nastavením diametrálně odlišný vzhledem k tomu co je k dispozici v současném kryptosvětě

Našlo by se toho určitě víc, ale na začátek by ti to mohlo stačit Smiley
full member
Activity: 503
Merit: 102
October 27, 2018, 10:38:57 AM
Přijde to jenom mně nebo všichni co tu propagují Arbolet píšou stejně? Cheesy Takový stejný styl výřečnosti... buď jim tam dávají nějaké drogy nebo je to nějaká skupinka lidí možná jen jeden člověk s více účty Grin Grin
No stejně rozhodně nepíšeme, to se dalo už poznat dost dávno Smiley drogy jsem bohužel žádný nedostal, i když by to mohla být docela fajn motivace, proč dostávat BTC když se může účtovat v LSD nebo THC Smiley
hero member
Activity: 994
Merit: 500
October 27, 2018, 10:28:54 AM
Njn bublina trochu splaskla,prodano mam uz davno s dalsim nakupem budu cekat az uvidim ze zkoncil downtrend.
No tak investuj do ARBOLET . Má BTC peněženku, na suprové úrovni a ktomu CZK , na obou můžeš nechat úročit své prostředky.

Zdravim, Jo,jo, přesně ARBOLET jede Wink uřčitě stojí za to se zapojit, pokud ještě nejsi... Tam hlavně taky vidíš tu spoustu práce na vývoji a administrativě!
a hlavně ochrana investice převedením do vrstev/co je ve vrstvě, nedá se vykràst,protože to musím s časovou prodlevu převést do peněženky , chráněnou navíc pinem ,a toho si musí všimnout ,a hlavně hacker nemá tolik času,nebo nové přihlàšení v určitém čase po dokončení převodu
Vypadáš jak někdo od Arboletu, nelíbí se mi jejich masivní reklama - letáčky do schránky. Asi bych si u nich neuložil peníze.
Jak je to v pravidlech s multiaccountingem? Je to přece evidentní, že je to jedna a ta samá osoba.
Navíc ten jejich arbolet smrdí podvodem.

 Grin Nejsi první kdo si toho všiml. Chtěl jsem aspoň slyšet konstruktivní důvod proč je Arbolet tak úžasný. A ne klasicky, tu máš link, přečti si o tom sám na našich super stránkách Wink.
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
October 26, 2018, 03:09:28 PM
Přijde to jenom mně nebo všichni co tu propagují Arbolet píšou stejně? Cheesy Takový stejný styl výřečnosti... buď jim tam dávají nějaké drogy nebo je to nějaká skupinka lidí možná jen jeden člověk s více účty Grin Grin
newbie
Activity: 4
Merit: 0
October 26, 2018, 12:43:14 PM
Ano, web ARBOLETu existuje už tři roky. Jsem sám členem komunity ARBOLETu od února 2018 a musím chválit. Nemám žádný problém s touto komunitou ani s produktem webu - BTC/Kč peněženkou
Fakt? A komu odpovídáš? Nevidím nikoho kdo by se v poslední době ptal na Arbolet Smiley.
Takže to vypadá na account created only for promotion.
Já bych si nikdy nezaložil českou peněženku.

Ahoj, učím se...tak to určitě cpu do špatného vlákna  Tongue
Ty máš špatné zkušenosti s českými BTC peněženkami?
Zajímá mě Tvůj názor. Dík
Pročítal jsem si starší příspěvky, ten dotaz byl někdy z konce 2017
Jiné vlákno tu není Smiley.

Co se týče Arbolet tak jsem již na to upozorňoval, je fajn že máte novinky, komunitu, ale ta peněženka mi tam nesedí. Proč by někdo propagoval "něco" zdarma? Nalákat lidi na možnost využítí jejich online peněženky? Již to tu v historii bylo, když česká peněženka byla náhodou vykradena.

Už jsem našel příspěvek na který jsem reagoval:

on: June 27, 2017, 11:08:47 AM
Started by Crispin, Message by 777Matess
Relevance: 29.6%
Quote from: Bubusak on May 20, 2017, 12:26:57 PM
Nějaké novinky ohledně plánovaného webu? Je to docela zajímavý nápad, informace v češtině se špatně shánějí, tak by to určitě našlo uplatnění. S rostoucí popularitou bitcoinu se zvyšuje i šance na úspěch takového webu, takže držím palce. Zběžně se orientuju i v angličtině (jinak by to snad ani nešlo), ale čeština mi vždycky bude příjemnější Smiley

Web je hotový. Jmenuje se Arbolet.net
Je mi divné, že se o tom tady nepíše.


Máš pravdu, nikdo přeci nikdo NIC zadarmo nedá!!! Myslím, že ani ARBOLET nic zadarmo nedá. Jde asi o to, že dokáže zúročit vklady členů. Asi. Já zatím rád využivám úročení mého vkladu Smiley To úročení je určitě lepší než nechat prašule v bance  Tongue
O tom nic nevím, že dokonce zhodnocují vklady členů. Na základě čeho? Wink.
Hoď jsem link rád si o tom přečtu, zase bych byl ale opatrný, pravidelný jistý úrok v kryptu = podezření na podvod.




Ahoj :-)

Link: https://arbolet.net/
V první verzi měli jen BTC peněžnku. Pak k tomu přidali novinky, komunitu, kryptopedii, Ashopy apod. Myslím, že tímto získávají uživatele, kteří pak investují ve vrstvách vkladů (podle výše vkladu, splnění questů atd). Získané finance za odměnu zhodnotí. Je lepší si to přečíst na webu ARBOLETu.
Taky jsem ze začátku měl nedůvěru, už jen proto, že ty procenta zúročení jsou dost vysoké. Čekal jsem, že to bude další "Letadlo či Pyramida". Uklidnilo mě to, že členství není podmíněno "scháněním" dalších členů za provizi.  Do toho bych nešel. Zase na druhou stranu je "Vedení" ARBOLETu anonymní. Nevím, asi je to o důvěře a uvážení kolik peněz do toho dát. Já jsem si za ten skoro rok pro sebe vyhodnotil, že jim věřím. Ale je to na Tobě, chce si ten web projít a vyzkoušet.
Ještě by mě zajímalo...Ty znáš nějakou českou BTC peněženku co zkrachovala?
vlad166
sr. member
Activity: 966
Merit: 359
👉MINING-BIOS.eu💲⛏
October 26, 2018, 11:03:43 AM
O tom nic nevím, že dokonce zhodnocují vklady členů. Na základě čeho? Wink.
Hoď jsem link rád si o tom přečtu, zase bych byl ale opatrný, pravidelný jistý úrok v kryptu = podezření na podvod.
https://www.youtube.com/watch?v=e5nyQmaq4k4
Pages:
Jump to: