Pages:
Author

Topic: etherdelta kullanımı hakkında yardım - page 2. (Read 3888 times)

full member
Activity: 616
Merit: 101
October 11, 2017, 05:45:33 PM
Bugün siteye girilmiyor diye chrome sıfırladım düzelmedi arkadaşa da denettirdim ondada aynı sıkıntıyı yaşadık arada bir site kafayı yiyor onun haricinde bence güzel site birde alış yada satış emri çok spamlanmaya müsait onu bence biran önce çözmeliler
full member
Activity: 980
Merit: 152
October 11, 2017, 01:49:47 PM
İnsanı kanser eden bir yavaşlık, bir buraya bakıyorum bir de ETH fiyatına, bir anlam veremiyorum.
newbie
Activity: 77
Merit: 0
October 08, 2017, 02:54:24 PM
inanılmaz derecede ağır bir borsa.  Embarrassed tokenler için alternatifsiz olduğundan katlanmak zorunda kalmak ta bir o kadar can sıkıcı  Embarrassed
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
October 07, 2017, 06:12:15 PM
arkadaslar lutfen Roll Eyes bu karin agrisi borsa yuzunde  sinir oldum  simdi sorunum 0.367 ethereum var cekemiyorum hic birsekilde cekemiyorum  deposit yapiyorum olmuyor withdraw yapiyorum olmuyor  transfer yapiyorum olmuyor nasil bir yer kanser edecek adami   surekli gas gas gas yok yeterli degil yok su yok bu frene basiyorun omuyor kokune kadar gas veriyorum olmuyor arkadaslar ne cuzdana alabiliyorum nede transfer edebiliyorum anliyacaginiz

Genelde GAS yüzünden işlemler sadece uzun sürüyor fakat başka bir problem olup olmadığına bakmak lazım.

Ekran görüntüsünü ve adresini paylaşırsan, belki sorunun ne olduğu hakkında birşeyler söylenebilir.

Problem PM mesajları ile çözülmüştür. Geçmiş olsun.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
October 07, 2017, 05:19:10 PM
eğer etherdelta altındaki satırda duruyorsa wihtdraw ile cüzdana çekiyorsun
yok wallet altında ise önce deposit yapıp etherdeltaya çek sonra alsat falan işlemini yapıp withdraw ile cüzdana çekiyorsun
alt ortada order kısmında pending diye bekliyorsa bekleyeceksin caresi yok
1-2 saat bekletebiliyor
sr. member
October 07, 2017, 01:31:05 PM
arkadaslar lutfen Roll Eyes bu karin agrisi borsa yuzunde  sinir oldum  simdi sorunum 0.367 ethereum var cekemiyorum hic birsekilde cekemiyorum  deposit yapiyorum olmuyor withdraw yapiyorum olmuyor  transfer yapiyorum olmuyor nasil bir yer kanser edecek adami   surekli gas gas gas yok yeterli degil yok su yok bu frene basiyorun omuyor kokune kadar gas veriyorum olmuyor arkadaslar ne cuzdana alabiliyorum nede transfer edebiliyorum anliyacaginiz

Genelde GAS yüzünden işlemler sadece uzun sürüyor fakat başka bir problem olup olmadığına bakmak lazım.

Ekran görüntüsünü ve adresini paylaşırsan, belki sorunun ne olduğu hakkında birşeyler söylenebilir.
member
Activity: 297
Merit: 10
October 07, 2017, 05:59:57 AM
newbie
Activity: 16
Merit: 0
October 07, 2017, 05:21:51 AM
coinexchange io ve etherdelta kullanan arkadaşlar , şu an hangisinin daha iyi olduğu hakkında fikir verebilir mi ?
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
October 06, 2017, 06:43:21 AM
Etherdelta hiç olmadığı kadar yavaş çalışmaya başladı. Yapmak istediğim hiçbir işlemi yapamıyorum. Ne emir giriliyor ne alım yapılabiliyor. Emir girdiğini sanıyorsun trades kısmında miktarı falan görüyorsun ama hiçbir hareket olmuyor, iki saat sonra ise ortadan kaybolmuş oluyor.
Gerçekten baydı artık
sr. member
Activity: 346
Merit: 250
October 06, 2017, 05:09:23 AM
iki saattir token satış yapmaya çalışıyorum ve hesap ta token yok deposit yapın hatası alıyordum.
withdraw yapıyor ama satış yapmıyor.
önce listedeki alıcı fiyatına tıklayıp az bir miktar deneme yaptım sorunsuz sattı.
ama ben hepsini daha üstten orderbook mu ney oraya ekleme çalışıyorum ve ısrarla deposit diyor.

hata bende tabiki depositteki token 1500.26 gibi küsüratlı sayı
bende kopyala yapıştır ile ekliyorum.
en sonunda sadece 1500 yazınca sorunsuz ekledi
uğraşan olursa ilk burası çıkıyor zaten belki işine yarar 3ün5in ardına bakmayın Smiley

Dediğiniz gibi küsüratlı satışlarda sorun yaratıyor ancak bakiyenize tıkladığınızda o zaten gerçek satılabilir değeri gösteriyor size. O yüzden yuvarlama işlemleri biraz sıkıntılı Etherdelta da.
sr. member
October 06, 2017, 05:07:54 AM
iki saattir token satış yapmaya çalışıyorum ve hesap ta token yok deposit yapın hatası alıyordum.
önce listedeki alıcı fiyatına tıklayıp az bir miktar deneme yaptım sorunsuz sattı.
ama ben hepsini daha üstten orderbook mu ney oraya ekleme çalışıyorum ve ısrarla deposit diyor.

uğraşan olursa ilk burası çıkıyor zaten belki işine yarar 3ün5in ardına bakmayın Smiley

Virgulden sonra basamakları yuvarladığı için bu tip hatalar olabiliyor. Benzer sorunlar diğer borsalarda da meydana gelebilir(yuvarlama ile ilgili).

Fare ile tutarın üzerine gittiğinizde(fareyi bakiye üzerine getirip bekleyin) size gerçek değeri gösterecektir. Satışı o değeri baz alarak yapmanız gerekir.

sr. member
October 02, 2017, 09:18:25 PM

sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
October 02, 2017, 07:16:05 PM
Etherdelta kullanımı hakkında yazdığım nacizane yazım. Belki birkaç arkadaşa faydalı olur.
https://steemit.com/etherdelta/@bilcoin/etherdelta-kullanimi
sr. member
October 02, 2017, 05:12:34 PM
deposit yaptım ama iki sefer tıklamış bulundum
ikiside iptal oldu görünüyor wallette token duruyor ama satmak isteyince deposit yap diyor
kesinlikle sinir bozucu .
hero member
Activity: 896
Merit: 630
September 30, 2017, 02:28:18 AM
kesinlikle ilk başta zor ve itici geldiğine katılıyorum ama biraz zaman ayırıp öğrendikten sonra özellikle ödül ve icolarla ilgilenen herkesin işlerini kolaylaştırıyor.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
September 29, 2017, 07:45:49 PM
ne zor birşeymiş bu etherdelta. ordan oraya, ordan oraya gönderiyoruz. gas ücretinide 4de ayarlamışım 45 dk oldu hala gitmedi.
sr. member
Activity: 476
September 29, 2017, 03:39:20 PM
Bir ICO'ya katıldım ICO bitti birtek EtherDelta Borsasında var coin hayla siteyi çözemedim kullanmadım dursun bakalım coinler sizce başka borsada çıkma şansı varmıdır ? ICO : Giga Watt Token (WTT)

Giga Watt iyi yatırım topladı diye hatırlıyorum. Bu ara artık icolar borsaya çok giremiyor ama wtt illa girecektir biraz daha bekleyin derim ben.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
September 29, 2017, 06:24:18 AM
Gas price miktarını arttırın ben 21 yapıyorum kısa sürede onay alıyor işlemler. Yoksa bekle babam bekle onaylanmaz. Pending işlemlerini beklemek istemiyorsanız cache temizliği yaparak tekrar başlatın işlemi iptal yok ama otomatik iptal oluyor başka işlem yapınca. Etherdelta en kötü tarafı verilmiş olan emirlerin açık olup olmadığını bilemiyoruz hem zaman kaybına yol açıyor hem fazladan fee ücretine sebep oluyor en kötüsü de fırsatların kaçmasına neden oluyor iyi yanları da yok değil ama sakata getirebilir ters bir durumda kim ilgilenecek sonuçta yetkili yok support yok işlemler otomatik.
full member
Activity: 406
Merit: 189
September 29, 2017, 02:31:51 AM
valla adama saç baş yoldurtur. üç beş bountyden gelen vardı. okutayım dedim. kabız etti resmen.
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
September 28, 2017, 10:42:48 AM
4 saattir gas için onay bekliyorum.Token onaylandı ama hala cüzdanımda bekliyor. 4 gwei de kalmış.Ben hayatımda böyle dandik borsa görmedim.
Pages:
Jump to: