Pages:
Author

Topic: etherdelta kullanımı hakkında yardım - page 3. (Read 3888 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 253
September 28, 2017, 05:38:02 AM
Etherdelta'ya coin gönderdim 2 transaction oluştu normaldir değil mi? Birde gas price ayarlamayı unutmuşum 4 gwei olarak kalmış sabaha kadar sürer heralde. Hala myetherwallet cüzdanımda görünüyor coin işlemi iptal edebilir miyim?

Depositler için 2 transaction oluşuyor.

Pendingdeki işlem için İPTAL seçeneği/durumu yok, sonuçlanana kadar beklemek gerekiyor.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
September 26, 2017, 05:57:16 PM
Acayip gıcık bir borsa. Icoların çıkar çıkmaz ilk durağı olması ayrı bir uyuz edici. Bu yüzden ico hitbtc, mercatox vs. hangisinde varsa oradan alıyorum direkt.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
September 26, 2017, 05:55:12 PM
Özellikle ICOdan yeni çıkmış Coinlerin nerdeyse ilk uğrak yeri, fakat buradaki işleyiş diğer birçok borsadan çok farklı.

Sistemi ilk defa duyup hemen ICOdan aldıklarını buraya atmaya çalışanlar, daha Deposit yapamadan(yığılmadan dolayı) fiyat dip yapıyor! Arada beklenilen süre ve sürekli arttırılan FEE/GAS ücretleri, yaşanılan can sıkıntıları da cabası.

Sistemi normal günde düşük miktarlarla test emek ve site içerisindeki Chat penceresinden muhmemel sorunları ve çözümlerini takip etmek lazım. Yoksa "pirinç, bulgur" meselesine döner işlemler.
Sonuna kadar katılıyorum burası resmen dump etme yeri oldu bu yüzden ! ICO ların fiyatlarının düşmesinde inanılmaz etkisi var bu etherdeltanın
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
September 26, 2017, 01:18:39 PM
O kadar yıl geçti bu alemdeyim heralde bir ben kullanmadım şu ether deltayı. Doğrusu vakit bulamıyorum olayı çözmek için. Vakti olan bir arkadaş resimli anlatımı paylaşsa sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili harika olur. Hem bir miktar bunun karşılığı bağışta da bulunabiliriz.
full member
Activity: 252
Merit: 100
September 26, 2017, 12:39:31 PM
Etherdelta'ya coin gönderdim 2 transaction oluştu normaldir değil mi? Birde gas price ayarlamayı unutmuşum 4 gwei olarak kalmış sabaha kadar sürer heralde. Hala myetherwallet cüzdanımda görünüyor coin işlemi iptal edebilir miyim?
sr. member
September 26, 2017, 08:20:03 AM
Özellikle ICOdan yeni çıkmış Coinlerin nerdeyse ilk uğrak yeri, fakat buradaki işleyiş diğer birçok borsadan çok farklı.

Sistemi ilk defa duyup hemen ICOdan aldıklarını buraya atmaya çalışanlar, daha Deposit yapamadan(yığılmadan dolayı) fiyat dip yapıyor! Arada beklenilen süre ve sürekli arttırılan FEE/GAS ücretleri, yaşanılan can sıkıntıları da cabası.

Sistemi normal günde düşük miktarlarla test emek ve site içerisindeki Chat penceresinden muhmemel sorunları ve çözümlerini takip etmek lazım. Yoksa "pirinç, bulgur" meselesine döner işlemler.
full member
Activity: 252
September 26, 2017, 04:27:15 AM
Keşke etherdelta yı detaylıca anlatan Türkçe bir video olsa. Icolarda aldığımız coinler ilk burada satışa çıkıyor. Daha sonra borsalara düşer mi ya da ne zaman düşer bilmediğimizden burayı kullanmak zorunda kalıyoruz.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
September 26, 2017, 02:58:07 AM
Bu borsalar neden bu kadar yavaş oluyor.  Kesintiler sayesinde dünyanın parasını alıyorlar. Hiç mi siteyi geliştirmek için kullanmıyorlar. Hele bir de mobilde girilecekse bildiğin zulüm.
full member
Activity: 420
September 21, 2017, 07:42:41 AM
hocam nasıl hallettiğinizi anlatabilirseniz sizin gibi durumu yaşayanlar faydalanmış olur
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
September 21, 2017, 02:42:22 AM
Hata nedir? Ben çok fazla etherdelta kullandım yardımcı olabilirim.Etherwallet taki parayı içeri transfer ettinizmi? ne işlem yapmak istiyorsunuz alış mı satış mı? gas ı kaça ayarladınız?
Etherdelta'ya monetha almak için eth attım, alımı yaptım sorun yok. Monetha'yı mew'e çektim sorun yok.
ED'de 0.011 eth kaldı ve bunu başka bir yere çekemiyorum. Sorun bu Smiley Çok bi şey değil ama çekeyim diye düşündüm.

Buraya veya PM ile ED hesabının bir ekran görününtüsünü gönderirsen belki sorun hakkında bir çözüm üretilebilir.
Hocam hallettim bir şekilde. İlginiz için teşekkürler Smiley
hero member
Activity: 896
Merit: 519
September 20, 2017, 01:55:51 PM
Kullanıcıyı uyuz ettiği kesin ama bir o kadar da basit sayılır. İlk kullandığım zaman 10 dakika içerisin de çözmüştüm. Çok fazla işlevsellik olmadığından dolayı basit, basit olduğu kadar da borsa olarak işe yaramaz.
ICO lar açısından baktığım zaman çok kötü hatta hiç olmasa bundan iyi olurdu.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
September 20, 2017, 08:10:07 AM
Ben de alışamadım etherdeltaya. Monetha ile işlem yapacaktım borsaya girmesini bekliyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
September 19, 2017, 09:47:48 PM
Valla mercatox'undan livecoin'ine, cryptopiasın'dan novaexchange'ine bir sürü irili ufaklı borsa kullanırım ama etherdelta kadar gıcık bir borsa daha görmedim.
Merkezsiz borsalar genelde böyle hocam. Waves dex bitshares etherdelta hepsi sinir bozucu.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
September 19, 2017, 09:41:12 PM
Valla mercatox'undan livecoin'ine, cryptopiasın'dan novaexchange'ine bir sürü irili ufaklı borsa kullanırım ama etherdelta kadar gıcık bir borsa daha görmedim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
September 19, 2017, 08:46:51 PM
Şimdilik işim düşmedi ancak geçenlerde etherdeltayı biraz kurcalayayım dedim ama demez olaydım, bu kadar itici, bu kadar kullanıcı düşmanı bir arayüz olamaz. Bir de waves dexe laf ediyorlar, dex deltanın yanında lokum gibi bence. Kaldı ki dexin o arayüzü de yakında değişip çok daha kullanışlı bir hal alacak. Etherdeltanın da değişmesi lazım, bu anlamda gelecek böyle projelerde ama polo ve benzerleri sırf arayüzden bile istemediği halde onu kullananlarla dolu.
Bu bana eskileri hatırlattı, cep telefonlarının ilk yıllarında Nokia'nın efsane olmasının en önemli nedeni diğerleri ekrandan ekrana insanı bunaltırken, Nokia'nın arayüzünü herkesin kullanabileceği kadar basit tasarlamasıydı.

dediğiniz gibi kullanması zor bir borsa , hele ki bir noob'un yardım almadan işlem yapması imkansız
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
September 19, 2017, 02:37:46 PM
Şimdilik işim düşmedi ancak geçenlerde etherdeltayı biraz kurcalayayım dedim ama demez olaydım, bu kadar itici, bu kadar kullanıcı düşmanı bir arayüz olamaz. Bir de waves dexe laf ediyorlar, dex deltanın yanında lokum gibi bence. Kaldı ki dexin o arayüzü de yakında değişip çok daha kullanışlı bir hal alacak. Etherdeltanın da değişmesi lazım, bu anlamda gelecek böyle projelerde ama polo ve benzerleri sırf arayüzden bile istemediği halde onu kullananlarla dolu.
Bu bana eskileri hatırlattı, cep telefonlarının ilk yıllarında Nokia'nın efsane olmasının en önemli nedeni diğerleri ekrandan ekrana insanı bunaltırken, Nokia'nın arayüzünü herkesin kullanabileceği kadar basit tasarlamasıydı.
full member
Activity: 208
September 18, 2017, 01:36:22 PM
Bir ICO'ya katıldım ICO bitti birtek EtherDelta Borsasında var coin hayla siteyi çözemedim kullanmadım dursun bakalım coinler sizce başka borsada çıkma şansı varmıdır ? ICO : Giga Watt Token (WTT)
sr. member
September 13, 2017, 02:39:05 PM
Hata nedir? Ben çok fazla etherdelta kullandım yardımcı olabilirim.Etherwallet taki parayı içeri transfer ettinizmi? ne işlem yapmak istiyorsunuz alış mı satış mı? gas ı kaça ayarladınız?
Etherdelta'ya monetha almak için eth attım, alımı yaptım sorun yok. Monetha'yı mew'e çektim sorun yok.
ED'de 0.011 eth kaldı ve bunu başka bir yere çekemiyorum. Sorun bu Smiley Çok bi şey değil ama çekeyim diye düşündüm.

Buraya veya PM ile ED hesabının bir ekran görününtüsünü gönderirsen belki sorun hakkında bir çözüm üretilebilir.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
September 13, 2017, 02:50:25 AM
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
September 12, 2017, 07:45:30 PM
Pages:
Jump to: