Pages:
Author

Topic: etherdelta kullanımı hakkında yardım - page 4. (Read 3888 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
September 12, 2017, 02:45:23 PM
kolay gelsin arkadaşlar.

etherdeltayı tam bilmemekle beraber bir miktar stox için alım verdim.alım gerçekleşti ancak toplam stox miktarı-247.803- sol üstteki balance bölümünde
'transfer' in altında gözüküyor.
şimdi yapmam gereken bir şey var mı ? orta kısımdaki wallet ın altına mı geçirmeliyim ? bunu nasıl yapabilirim ? deposit dediğimde 'sahip olduğunuzdan fazlasını çekemezsiniz diyor. stox için ayrı cüzdan mı almalıyım nereden yapabilirim bunu . cidden hiç bilmiyorum şu an doğru bir yerde mi stoxlar yoksa yapmam gereken bir şey daha mı var. yardımcı olursanız çok iyi olur

şimdiden teşekkürler
Öncelikle işlem Feeleri için WALLETınzda (EtherDeltada değil!) enaz 0.001ETH olmasına dikkat edin(0.01ETH daha iyi olur)!!

Sağ üstte Cüzdan adresinize tıkladığınızda orada GAS ayarı var. Ön tanımlı olarak 4GWEI olan bu değeri arttırdığınızda Transferlerinizin onay hızı ve elbette ödediğiniz FEE artar.

GAS için 21GWEI fazlasıyla yeterli çok sıradışı bir işlem yapmadığınız sürece 4-21GWEI arasındaki değelerleri kullanabilirsiniz.

Token                            Wallet                         EtherDelta
       Coinin/Tokenın İsmi       Cüzdandaki Miktar         EtherDeltadaki Miktar

Deposit                                                Withdraw                                                        Transfer
Cüzdandan EtherDeltayaTransfer        EtherDeltadan Cüzdana Transfer             Cüzdandan Başka Bir Cüzdana Transfer

0,011 eth olmasına rağmen gönderim yapmıyor garip bir şekilde.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
August 16, 2017, 06:04:55 PM
İşlemler yaklaşık 2saat 45dakika sonradan geliyor.

Kullanıcı sayısı arttıkça(ve bilindiği halde çözülmeyen buglardan dolayı) diğer borsalardaki sorunlar baş göstermeye başladı.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
August 16, 2017, 03:07:30 AM
0x den aldıgım ZRX leri bozdurmak için deneyeyim dedim ama sistem karısık geldi. Zaten 0x bugün alamayacağım için kalsın . Etherdelta da sıkıntı var gibi zaten.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
August 16, 2017, 02:00:40 AM
etherdeltaya yüklemek istediğimiz miktar illaki ether olmak zorundamı.cüzdandaki başka bir coini depositten transfer edemiyormuyuz.ben pillar için denedim ama hala pending yazıyor ve 0 ether görünüyor.olan bizim 600 pillar olacak galiba

Sistemede görünen tüm Tokenları "deposit" edip trade yapabilirsin.

Sistem aşırı derecede yavaş!! Ve ara ara bu yavaşlığa ETH ağı yoğunluğuda eşlik edince bazı işlemler için 5-10dk(40dk bekleyende var) beklemek gerekiyor.

İşlemler sistem tarafından anlık alınsa bile ekrana düşmesi biraz zaman alıyor ve Emir güncellemeleri  1-2dk(3-5, 5-10 da olabilir) geç geliyor.

Eğer işlemin "Pending" de ise hiç birşey yapmana gerek yok, 1 bardak çayı bitirene kadar sistemde görünür(kısmetse!).

Yavaşta ne kelime bildiğin kağnı bu.3 bardak çay içtim saat gece yarısnı geçti yattım uyudum anca sabah gördüm tokenların geçtiğini.Anlık fırsat vardı kaçtı gitti.BU sistemde arbitraj yapmak nerede ise imkansız sanırım
sr. member
August 15, 2017, 05:02:49 PM
etherdeltaya yüklemek istediğimiz miktar illaki ether olmak zorundamı.cüzdandaki başka bir coini depositten transfer edemiyormuyuz.ben pillar için denedim ama hala pending yazıyor ve 0 ether görünüyor.olan bizim 600 pillar olacak galiba

Sistemede görünen tüm Tokenları "deposit" edip trade yapabilirsin.

Sistem aşırı derecede yavaş!! Ve ara ara bu yavaşlığa ETH ağı yoğunluğuda eşlik edince bazı işlemler için 5-10dk(40dk bekleyende var) beklemek gerekiyor.

İşlemler sistem tarafından anlık alınsa bile ekrana düşmesi biraz zaman alıyor ve Emir güncellemeleri  1-2dk(3-5, 5-10 da olabilir) geç geliyor.

Eğer işlemin "Pending" de ise hiç birşey yapmana gerek yok, 1 bardak çayı bitirene kadar sistemde görünür(kısmetse!).
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
August 15, 2017, 04:19:35 PM
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
August 11, 2017, 10:12:25 PM
EtherDelta kullanımı:

1- Import Account'a basarak private keyinizin elinizde olduğu bir wallet adresini tanımlarsınız.
2- Bu adreste hangi tokeni etherdelta üzerinden almak/satmak istiyorsanız listeden o tokeni seçersiniz.
3- Satmak ya da almak istediğiniz token için önce deposit kısmından etherdelta hesabınıza yüklemek istediğiniz miktarı giriyorsunuz
4- Wihrawal kısmı ise aldığınız ya da sattığınız coinleri etherdeltadan wallet adresinize çekmeniz için kullanılıyor.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
August 11, 2017, 04:46:33 PM
kolay gelsin arkadaşlar.

etherdeltayı tam bilmemekle beraber bir miktar stox için alım verdim.alım gerçekleşti ancak toplam stox miktarı-247.803- sol üstteki balance bölümünde
şimdi yapmam gereken bir şey var mı ? orta kısımdaki wallet ın altına mı geçirmeliyim ? bunu nasıl yapabilirim ? deposit dediğimde 'sahip olduğunuzdan fazlasını çekemezsiniz diyor. stox için ayrı cüzdan mı almalıyım nereden yapabilirim bunu . cidden hiç bilmiyorum şu an doğru bir yerde mi stoxlar yoksa yapmam gereken bir şey daha mı var. yardımcı olursanız çok iyi olur

şimdiden teşekkürler

Deposit                                                Withdraw                                                        Transfer
Cüzdandan EtherDeltayaTransfer        EtherDeltadan Cüzdana Transfer             Cüzdandan Başka Bir Cüzdana Transfer

Token                            Wallet                       EtherDelta
Coinin/Tokenın İsmi       Cüzdandaki Miktar      EtherDeltadaki Miktar

teşekkürler
sr. member
August 11, 2017, 04:42:56 PM
kolay gelsin arkadaşlar.

şimdiden teşekkürler
Öncelikle işlem Feeleri için WALLETınzda (EtherDeltada değil!) enaz 0.001ETH olmasına dikkat edin(0.01ETH daha iyi olur)!!

Sağ üstte Cüzdan adresinize tıkladığınızda orada GAS ayarı var. Ön tanımlı olarak 4GWEI olan bu değeri arttırdığınızda Transferlerinizin onay hızı ve elbette ödediğiniz FEE artar.

GAS için 21GWEI fazlasıyla yeterli, sıradışı bir işlem yapmadığınız sürece 4-21GWEI arasındaki değelerleri kullanabilirsiniz.

Token                            Wallet                         EtherDelta
       Coinin/Tokenın İsmi       Cüzdandaki Miktar         EtherDeltadaki Miktar

Deposit                                                Withdraw                                                        Transfer
Cüzdandan EtherDeltayaTransfer        EtherDeltadan Cüzdana Transfer             Cüzdandan Başka Bir Cüzdana Transfer
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
August 11, 2017, 04:02:51 PM
kolay gelsin arkadaşlar.

şimdiden teşekkürler
Pages:
Jump to: