Author

Topic: Ethereum - page 121. (Read 240723 times)

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
August 06, 2015, 11:51:51 PM
Ethereum poloniex borsasında işlem görmeye başladı.
https://poloniex.com/exchange#btc_eth
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
June 04, 2015, 03:50:10 AM
Epeydir projeden ses çıkmıyor,
Tamamen öldü mü?
Konuyu takip edeniniz var mı arkadaşlar?
en son 1 ay kadar önce baktığımda %90 deniyordu.simdi baktım %96-98 civarında deniyor. heralde temmuz gibi aktif olur bir aksilik olmazsa.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
June 03, 2015, 08:21:53 PM
Epeydir projeden ses çıkmıyor,
Tamamen öldü mü?
Konuyu takip edeniniz var mı arkadaşlar?
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
March 13, 2015, 05:33:42 PM
ben bilmiyorum mesela. foruma geldiğimden beridir bir scam mı değil mi tartışması var Smiley
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
March 13, 2015, 03:14:52 PM
bugun bitcoini az cok taniyan , yuz kisiye acaba ethereum nedir diye sorsaniz, kaci ne oldugunu biliyordur?

vadedildigi gibi bir sey olsaydi, su an hepimiz ethereum tutar olurduk
hero member
Activity: 826
March 12, 2015, 11:26:56 AM
ben 100ether kadar almıştım. tam rakamı hatırlamıyorum ama o civardaydı. sitelerini güncelleyene kadar ümidim kalmamıştı ama sonuçta adamlar parayı agustosta topladı uçmak isteseler simdiye uçmuşlardı. o yüzden suan olumlu olarak bakmaya başladım. uzun vade yatırım aldıkları içinde benim beklentim satışlar başladığında insanların cok ucuza satmak istemeyecekleri söyle 3-5 dolardan falan satışlar baslasa değdi denilebilir. Hala umudum var

ben böyle bir projeye imza atmış olsam, amacım milleti dolandırmak olsa, uzun vadeli bir takvim sunsam, kimse şüphelenmesin damardan yavaş yavaş vereyim bitcoinleri sonra bitince kaçarım diye düşünerek ara ara girip web sayfasını güncellerim ki kimse langır lungur etmesin. Adam karayiplerde martini yudumlarken arada odasına çekilip sayfayı güncelliyordur Smiley
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
March 11, 2015, 03:34:12 AM
ben 100ether kadar almıştım. tam rakamı hatırlamıyorum ama o civardaydı. sitelerini güncelleyene kadar ümidim kalmamıştı ama sonuçta adamlar parayı agustosta topladı uçmak isteseler simdiye uçmuşlardı. o yüzden suan olumlu olarak bakmaya başladım. uzun vade yatırım aldıkları içinde benim beklentim satışlar başladığında insanların cok ucuza satmak istemeyecekleri söyle 3-5 dolardan falan satışlar baslasa değdi denilebilir. Hala umudum var
toplanan o kadar btcyle bu projenin bu kadar uzun tutulması ve hiç ses soluk çıkarmamaları herkesin şüphesini çekmeye başladı zaten ama sende haklısın umut fakirin ekmeği neticede kaçmamaları hepimizin hayrına
twn
legendary
March 11, 2015, 03:31:59 AM
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
March 10, 2015, 06:05:45 PM
ben de sürenin çok uzun olmasından dolayı hiç bulaşmadım bana göre de vurgunun kralını yaptılar şahane yaptılar muazzam plan yapmışlar hemde unutturdular kışa kadar kim ne kadar ether aldığını bile unutmuş olur .
hero member
March 07, 2015, 07:53:16 AM
Her ne kadar bir vizyonu olduğunu düşünüyor olsam da herhangi bir coin/teknoloji için 1 yıllık yatırımı çok doğru bulmamıştım o zamanlarda. Uzun vadeli tek kripto yatırımım %95 BTC. Yanlış hatırlamıyorsam 11. ayda işlemler başlayacaktı. Bakalım yanılmış mıyım göreceğiz...

Ben hala Ethereum'un tam bir hayal kırıklığı olacağına inanıyorum. Çok büyük vurgun yaptılar ve kaçmak için zaman da kazandılar artık bu ekibi bulmak imkansız buna kalıbımı basarım.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
March 05, 2015, 07:07:27 AM
Her ne kadar bir vizyonu olduğunu düşünüyor olsam da herhangi bir coin/teknoloji için 1 yıllık yatırımı çok doğru bulmamıştım o zamanlarda. Uzun vadeli tek kripto yatırımım %95 BTC. Yanlış hatırlamıyorsam 11. ayda işlemler başlayacaktı. Bakalım yanılmış mıyım göreceğiz...
twn
legendary
March 05, 2015, 06:01:05 AM
ether satışları başlasada görsek hanyayı konyayı Smiley
hero member
Activity: 854
Merit: 500
March 03, 2015, 07:47:01 AM
ethereumu ilk ciktiginda hatirliyorumda nasil bir heyecan vardi, 1 ay sureyle coskulu alimlar oldu..

sonraki btc dususunden bu adamlar bile sorumlu sayilabilir. o kadar btcyi yastik altina atmadilar heralde

Düşüşü etkileyebilecek kadar btc ellerinde yoktu.Olsa bile, bunu hemen yapacaklarını sanmıyorum.Sindire sindire yaparlardı.

Doğrudan olmasa da dolaylı yoldan etkilemiş olabilirler piyasayı ayrıca 2 milyon dolar gibi ciddi bir para topladılar piyasadan küçümsemeyin.

Yinede bitcoin hacmine göre, 2 milyon $ pek iş göreceğini sanmıyorum.2 M $ ile bitcoinde pump dump yapılamaz, ama altcoinlerde yapılabilir.
hero member
March 03, 2015, 03:06:32 AM
ethereumu ilk ciktiginda hatirliyorumda nasil bir heyecan vardi, 1 ay sureyle coskulu alimlar oldu..

sonraki btc dususunden bu adamlar bile sorumlu sayilabilir. o kadar btcyi yastik altina atmadilar heralde

Düşüşü etkileyebilecek kadar btc ellerinde yoktu.Olsa bile, bunu hemen yapacaklarını sanmıyorum.Sindire sindire yaparlardı.

Doğrudan olmasa da dolaylı yoldan etkilemiş olabilirler piyasayı ayrıca 2 milyon dolar gibi ciddi bir para topladılar piyasadan küçümsemeyin.
hero member
March 02, 2015, 04:16:39 PM

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
March 02, 2015, 04:11:14 PM

hero member
February 28, 2015, 02:45:32 PM
Ethereum, Tamamen boş bir proje.Hani bi deli kuyuya taş atmış, arkasından 40 kişi koşmuş misali.
Adamların projesi mantıklı düşündüğünüz zaman.Yani kendilerinin arkasındaki güçleri geçtim, ( onların belirttikleri ibm vesaire ) Ethereum, Dev kısmında bir tarayıcı olduğunu belirtiyor, bildiğiniz sıradan mozilla, chrome gibi tarayıcı.Ancak bu tarayıcı diğer tarayıcılardan biraz daha üstün, en azından şablon ve özellik bakımından. ( özellikleri belirtilmemiş ).Tarayıcı güçlü şifreleme algoritmalarıyla oluşturulmuş.Gelelim tereyağının ince kıl olayına.
Adamlar açık açık, bu projeden kar beklense bile, fazla kar beklenemeyeceğini, ancak projenin önünün açık olduğunu belirtiyorlar.

Ethereum, tamamen boş bi proje.Yatırım yaptıysanız geri çekmenizde fayda var.
legendary
February 28, 2015, 02:31:25 PM

Daha önce ayrıntılı incelememiştim ethereum'u. Geçen yıl sattıkları etherlerin borsalarda alınıp satılabileceğini bunun için iletişime geçtiklerini belirtmişler. Birde mining hanesi var. Sanırım ether kazılacak ama onun içi boş henüz açıklama yok.
legendary
February 28, 2015, 02:20:05 PM
Ethereum ana sayfası güncellenmiş. İnceleyebilirsiniz.
hero member
February 11, 2015, 06:59:07 AM
insanlarda buna ilk ciktiginda atladi ya, elinde tuzluk hiyar arar gibi, ona sasiyorum..

Bunu söylemek için belki çok erken ama ben de insanların ethereum konusunda dolandırıldığına inanıyorum. Ortada bir şey yok hala bu geçen zaman zarfında hiç mi gelişme olmaz bir coinde.
Jump to: