Pages:
Author

Topic: Ethereum - page 3. (Read 240723 times)

jr. member
Activity: 60
Merit: 1
January 27, 2019, 09:29:56 AM
yeni çıkan altcoinlerin neredeyse tamamı Ethereum alt yapısını kullanıyor, bu kadar çok popüler olan ve devamlı gelişen bir alt yapıya sahip bir platformun neden bu kadar çok gerilediğini anlayamıyorum...
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
January 12, 2019, 09:06:38 AM
yeni çıkan bir kripto para için scam denildiği zaman karşı taraftan söylenen klasik bir söz vardır: "ethereum'a da scam diyorlardı. bak ne oldu?"
kendi adıma konuşacak olursam projenin takım üyeleri arasında benim gibi 3-5 tane adam varsa ya da token başına deli gibi bir fiyat çekmişse benim için scamdır. yazılan diğer bilgilere bakmama gerek yok. neyse hacılar, ethereum için ilk başta bizim bölümde yazılanlara biraz bakalım. nereden nereye be... Grin

Yılın soygununu da bunlar yapacak. Smiley

Ethereum

Çok güzel oynanan bir SCAM kaybedenler çok büyük kaybedecek, Adamlar bütün IPO'yu USD'ye çevirdi bile karıya kıza harcamaya başlamışlardır, seneye bu zamanlarda bakalım hangi bahane ile ortadan kaybolacaklar. Böyle bir şeyin böyle bir yöntem ile başarılı olması imkansız. Gereksiz kimsenin kullanmayacığı programlamalardan bahsederek kafa karıştıran çok üstün bir şey yapılıyormuş imajı yaratan bir kaç gariban programcı. Normalde başka coinlere negatif yorum yapmam heralde bu ilk yapışım, yapma gereği duydum.

UZAK DURUN BUNDAN, paranızı çöpe atmayın, Gidin Bitcoin fln alın daha karlı çıkarsınız.

Ether scam. Vitalik paraları alıp tatile çıktı.

bu kadar belirsizlik  sanki scam kokuyor buram buram yatırım yapanlar fena patlayabilir sanki Cheesy

Ben Ethereum'a başından beri sıcak bakmayanlardanım. Yarın elektrik olmadan bile transfer edilebilir hale soktuk öyle efsane bir para birimi ürettik deseler bile çok fazla bir şey ifade etmeyecek çünkü ortaya çıktıktan bir kaç gün sonra cazibesini kaybedip fiyatı düşmeye başlayacak ardından panikle herkes satacak.

insanlarda buna ilk ciktiginda atladi ya, elinde tuzluk hiyar arar gibi, ona sasiyorum..

Ethereum, Tamamen boş bir proje.Hani bi deli kuyuya taş atmış, arkasından 40 kişi koşmuş misali.
Adamların projesi mantıklı düşündüğünüz zaman.Yani kendilerinin arkasındaki güçleri geçtim, ( onların belirttikleri ibm vesaire ) Ethereum, Dev kısmında bir tarayıcı olduğunu belirtiyor, bildiğiniz sıradan mozilla, chrome gibi tarayıcı.Ancak bu tarayıcı diğer tarayıcılardan biraz daha üstün, en azından şablon ve özellik bakımından. ( özellikleri belirtilmemiş ).Tarayıcı güçlü şifreleme algoritmalarıyla oluşturulmuş.Gelelim tereyağının ince kıl olayına.
Adamlar açık açık, bu projeden kar beklense bile, fazla kar beklenemeyeceğini, ancak projenin önünün açık olduğunu belirtiyorlar.

Ethereum, tamamen boş bi proje.Yatırım yaptıysanız geri çekmenizde fayda var.
Ben hala Ethereum'un tam bir hayal kırıklığı olacağına inanıyorum. Çok büyük vurgun yaptılar ve kaçmak için zaman da kazandılar artık bu ekibi bulmak imkansız buna kalıbımı basarım.

ben de sürenin çok uzun olmasından dolayı hiç bulaşmadım bana göre de vurgunun kralını yaptılar şahane yaptılar muazzam plan yapmışlar hemde unutturdular kışa kadar kim ne kadar ether aldığını bile unutmuş olur .

member
Activity: 429
Merit: 11
January 10, 2019, 05:49:55 AM
ETH tek değil bir çok coin eski seviyelerine gelmeli. ETH kadar NEO'da şuan ki yerinden memnun değil ondanda bir hamle bekliyorum ikisinin kızışması bizim için de iyi sonuçlar ortaya çıkarır. 2. çeyrek diğer çeyreklerin de habercisi olur çok  beklemeye de gerek yok sanırım.
member
Activity: 266
Merit: 10
January 09, 2019, 11:09:35 AM
Normalde olması gereken oldu Potansiyeline elbette erişmesi lazımdı Ripple Baktığımızda olması gerektiği gibi ama etherum bu yıl daha fazla yükselmesi gerekiyor o yıl bu zaman olmalıdır.

Katılıyorum . 2019 senesi için ETH zirvelere geleceği kanısındayım . Hem bilgi hem işlevsellik açısından elbet ETH tercih edilecek.  Umarım bu sene ETH senesi olsun yüzümüz gülsün.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
January 09, 2019, 07:38:07 AM
Normalde olması gereken oldu Potansiyeline elbette erişmesi lazımdı Ripple Baktığımızda olması gerektiği gibi ama etherum bu yıl daha fazla yükselmesi gerekiyor o yıl bu zaman olmalıdır.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
January 08, 2019, 05:58:42 PM
Başlığın ilk mesajlarını okudum cidden şaka gibi konuşmalar geçmiş kimse neyin ne olduğunu anlamamış nostalji kıvamında
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
December 28, 2018, 08:24:08 PM
TR De 5.200 - ortalama 1300 dolar tarihe not.

TR de 730 TL - ortalama 140 $.
member
Activity: 80
December 10, 2018, 06:20:32 PM
evet arkadaşlar uzun süredir yorum yapılmamış. öngörüleriniz nelerdir yakın ve orta zaman için ?
member
Activity: 80
November 24, 2018, 12:14:03 PM
evet arkadaşlar uzun süredir yorum yapılmamış. öngörüleriniz nelerdir yakın ve orta zaman için ?
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
July 23, 2018, 10:01:00 AM
Buradan şu anlaşılıyor sağlam ve kendini diğerlerinden ayıran projeler uzun vadede kesin kazandırıyor daha yakın zamanda eth 0.010 btc iken çöp diye dalga geçenler oluyordu , şu an geldiği nokta belki en ölü hali ile 400 dolar
full member
Activity: 392
Merit: 101
July 21, 2018, 05:54:42 PM
ethreum da benim ilk göz ağrılarımdan, valla zamanında anca 2 tane almıştım onuda 45 dolarken satmıştım
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 21, 2018, 05:41:21 PM
konuyu ilk sayfalardan okudum orada mesaj atan arkadaşlar acaba köşeyi cidden döndü mü vay ne bu başlık kriptoların nereden nereye geldiğini gösteren en büyük kaynak

Hiç sormayın hocam. Bende Ethereum ico sürecindeyken almak istemiştim ama alamamıştım. Ulan bâri 7 Dolarken al değil mi? O da yok. Tabi fiyat bir anda 1400 Dolara çıkınca gözüm fal taşı gibi açıldı. Ama ben ne yaptım gittim 700 Dolardan Eth aldım. Şuan zarardayım. Ama bekliyorum. Bu da böyle bir anımdır. Koskaca mazi gözümde bir anda canlandı.
newbie
Activity: 59
Merit: 0
July 21, 2018, 01:50:20 PM
arkasında madenci marken madencilik ile ilgili sınırların altına düşeceğini düşünmüyorum bu sektörden birtek madenciler para kazanmıyor gpu üreticileri chipset üretilerei de nimetleniyor.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
July 21, 2018, 10:51:55 AM
300 dolar yapacaklar bu gidişle in in nereye kadar inecek anlamadım.  Bu sene sonu 2500 dolar tahminı vardı bir adamın eğer öyle olursa buradan 6 kat yapmış olur , kripto piyasasına büyükler girdikçe piyasa allak bullak olmaya devam ediyor
newbie
Activity: 55
July 21, 2018, 04:30:44 AM
konuyu ilk sayfalardan okudum orada mesaj atan arkadaşlar acaba köşeyi cidden döndü mü vay ne bu başlık kriptoların nereden nereye geldiğini gösteren en büyük kaynak
newbie
Activity: 3
July 20, 2018, 05:28:43 PM
Bu boğada en fazla nereye vurur usd olarak ?
member
Activity: 266
April 23, 2018, 09:25:48 AM
bu Ethereum Makinalara geçecek diyorlar update gelecekmiş. Fiyat konusunda Öngörüleriniz nedir arkadaşlar.
Bu yenilikle ben çok güzel bir sıçrama bekliyorum, zayıf olursa da stok yapmaya devam, ölümüne hodl. Uzun yıllar bu iş kazandırmaya devam edecek. Ether dışında da  güzel pozisyonlar arayın. Boğa'dan sonra gelecek ayı sezonu için bol bol para biriktirin. Bir sonraki ayıda böyle sert olacak tahminim.
member
Activity: 108
April 22, 2018, 07:30:50 PM
bu Ethereum Makinalara geçecek diyorlar update gelecekmiş. Fiyat konusunda Öngörüleriniz nedir arkadaşlar.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
February 03, 2018, 07:31:21 AM
geçen mist haziran mıydı temmuz muydu neydi, parity cüzdan üzerinden oluşturulan smart contractlarda açık bulunduğunda eth whitehat grubu tarafından çok hızlı bir şekilde aksiyon alıp sıkıntılı kontratlardaki çalınmaya müsait tokenleri coinleri çekip resmen gövde gösterisi yapmışlardı.
en az bitcoin kadar bilinirliği oldu ethereumun böyle olunca da destekçisi holderi day traderi her geçen gün artıyor.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598
February 03, 2018, 03:45:26 AM
ICO fırtınası devam ediyor, tokenlar'ın popüleritisi çok arttı çünkü kendi blockchain'i olan bazı coinlerde güvenlik açığı veya önceden kestirilemeyen bir sürü sorun çıktığını gören yatırımcılar ERC-20 Tokenlara çok talep gösteriyor, Ethereum için harika bir yıl olacak 2018 de.
Pages:
Jump to: