Pages:
Author

Topic: Ethereum - page 7. (Read 240723 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 502
October 10, 2017, 10:03:40 AM
sürekli 50x mi yapması bekleniyor anlamadım ki? zaten 15 doları konuşurken 300 dolar-400 dolarları görebildi, biraz 200 dolarlarda gezinmesi normal. çok aceleci düşünmeye gerek yok. 1000 dolar mi olacak bu ay sonu yil sonuna bitcoin i geçmesi gibi bir plan mı var? keep calm.

Bitcoin 5000 doları geçerse 500 dolara doğru bir hareket yapabilir. Bitcoin yükselişinden uzun vadede etkilenmeyecek nadir coinlerden birisi Ethereum. Yıl sonunda duruma yeniden bakarız.

Tabiki, ben ether'in bu noktalara geleceğine de inanmıyordum ama bu gidişle 1000 dolar olabileceğine bile inanmaya başladım. Bilmiyorum izleyip göreceğiz. 10 dolar a düşse de üzülmem 1000 dolara da çıksa sevinmem sadece meraktan takip ediyorum

Piyasa BTC nin forkuna odaklanmışken ETH fazla tepki vermedi ama ama 17 sine doğru çaktırmadan bir hamle yapacaktır.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
October 10, 2017, 09:43:28 AM
sürekli 50x mi yapması bekleniyor anlamadım ki? zaten 15 doları konuşurken 300 dolar-400 dolarları görebildi, biraz 200 dolarlarda gezinmesi normal. çok aceleci düşünmeye gerek yok. 1000 dolar mi olacak bu ay sonu yil sonuna bitcoin i geçmesi gibi bir plan mı var? keep calm.

Bitcoin 5000 doları geçerse 500 dolara doğru bir hareket yapabilir. Bitcoin yükselişinden uzun vadede etkilenmeyecek nadir coinlerden birisi Ethereum. Yıl sonunda duruma yeniden bakarız.

Tabiki, ben ether'in bu noktalara geleceğine de inanmıyordum ama bu gidişle 1000 dolar olabileceğine bile inanmaya başladım. Bilmiyorum izleyip göreceğiz. 10 dolar a düşse de üzülmem 1000 dolara da çıksa sevinmem sadece meraktan takip ediyorum
sr. member
Activity: 288
Merit: 250
October 10, 2017, 08:16:04 AM
1 hafta sonra yapılacak geth 1.7 güncellemesi başarılı görülürse yılbaşına kadar bitcoinden bağımsız 500 dolar olur
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
October 10, 2017, 08:13:07 AM

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
October 10, 2017, 07:23:38 AM
sr. member
Activity: 339
Revolution
October 07, 2017, 10:34:22 AM
ETH fiyatlarına revize gelmesi şart oldu artık bakalım ne zaman kalkıyor tren
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
October 04, 2017, 10:52:06 AM
Bitcoinin önünü bir kesmeleseler belki Ethereum daha hızlı bir ivme sergileyecek . Şu an insanlar tamamen BTC ' ye kaymış durumdalar kanaatimce .. BCC olayının aynısı yaşanma ihtimalinden kaynaklı ekstra bir kazanç sağlanacak diye.  Zaten JP biter Çin borsası başlar ister istemez piyasadan herkes bir şekilde anlık birşey olursa kaçma çabasında . Güvende olduklarının farkında değiller .
member
Activity: 80
Merit: 10
October 04, 2017, 06:29:15 AM
Arkdaşlar ETH forku ne zaman gelecek ? Serenity güncellemesi ile birlikte ortaya yeni  bir coin cıkacak mı ?
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
September 01, 2017, 07:28:25 AM
Ben de Ethereum'u umutla izlemekle beraber tüm yatırımlarımı hala Ethereum'da tutuyorum. Can sıkan bazılarını inat yükselişimizi hep beraber izleyeceğiz  Cool
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
September 01, 2017, 07:14:49 AM
Ethereum uçuyor yazıyorsunuz. Bakıyorum btc fiyatı aynı. BTC yükselirken Ethereum fiyatı da BTC olarak aynı civarlarda gezince fiyatı yükselmiş oluyor. Burada kaç kişi doğrudan Ethereum / fiat al-sat'ı yapıyor çok merak ediyorum.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
September 01, 2017, 06:19:54 AM
2ay önceki fiyatı olan 400 dolar cıvarına gelecek yakında. Bundan sonra daha fazla yükselmesi yıl sonuna kadarzor görüyorum. tabi hiç belli olmaz. POS haberleri artarsa yukarıyada tırmanabilir.

bana kalırsa ethereum'un güzel günleri yakında gelecek gibi görünüyor siz bence erken söylediniz bunu.

eğer bunu 2 hafta önce söyleseydiniz sizinle aynı fikirde olabilirdim ancak bana kalırsa ethereum sene sonuna kadar 600 doları geçecek belki de 600 dolara tur bindirecek Smiley

ben umutluyum açıkçası ethereum'dan.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
August 31, 2017, 09:05:54 PM
2ay önceki fiyatı olan 400 dolar cıvarına gelecek yakında. Bundan sonra daha fazla yükselmesi yıl sonuna kadarzor görüyorum. tabi hiç belli olmaz. POS haberleri artarsa yukarıyada tırmanabilir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
August 31, 2017, 07:15:21 PM
383 dolar oldu bile, Ethereum uçuşuna devam ediyor. Daha geçen hafta 300 dolar civarında seyrediyordu.
Çok yakında All Time High gelebilir. Bu günlerin geleceği konuşuluyordu ama yine de insan yaşadı mı şaşırıyor. Kısa vadeli kazançları bırakıp uzun vadeli bakmak lazım. İleride Ethereum 1000-2000-3000 dolar olacaktır.
full member
Activity: 350
Merit: 100
August 31, 2017, 07:06:56 PM
Keşke ethereumun geleceğini keşke bilebilseydik diye düşündüm ilk posttaki "arkadaşlar bu ethereum nedir ya" yazısını görünce Smiley zaten onlarca dolar milyoneri çıkaran ethereum daha da yükselmeye devam edecektir. Geliştiricisinin bir sözüyle diğer altcoinler 10 katına çıkıyor ethereum neden çıkmasın Smiley
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
August 31, 2017, 10:50:29 AM
myetherwallet üzerinde tanımlanmamış bir token gözüküyor.

Not a valid ERC-20 token   MCI

bu tam olarak nedir?
sr. member
Activity: 518
August 29, 2017, 09:27:44 PM
Stok için geç değil yakında yükseliş geliyor haberiniz olsun.
Pro Yatırımcı tavsiyesi.

Hala geç değil arkadaşlar güçlü alın

Ethereum azar azar ama kararlı bir şekilde yükseliyor. bu zamana kadar ama bayağı bir yatırımcısını bezdirdi. Yeterli derecede sabırlı olmayanlar Ethlerini sattı çıktı. Şimdi de yükselmeye başladı. gerçekten de bu kripto para olayı sabır işi. Önce yatırımına gönülden ve sağla dayanakalara dayanarak inanacaksın sonrasında ise sadece yeterli bir süre bekleyeceksin. Sonrası da malum Smiley

Güncel eth fiyatı: 358 dolar.

Ethereum'un reçetesi kesinlikle btc ile takas edilmekten kurtulması. Fiyat tam anlamıyla btc fiyatına bağlı olduğu için yükselişi de bu gibi zamanlarda sıkıntılı oluyor. Sonuçta Ethereum sayısı btc'den fazla, bir zaman sonra çıkış için çok yüklü miktarda btc gerekiyor. Halbuki dolar ya da diğer bir fiat ile fiyatı belirlense ve btc/eth borsaları takip etse daha iyi olur.

hocam kısa vade de 500 dolara dayanır mı sizce? bir miktar alıp yapmayı düşünüyorum eğer 500 dolara dayanırsa. kısa vadeden kastım en fazla  1.5 ay.

Şu an için dolar karşılığı balinaların umurunda değil. Özellikle son zamanlarda ETH/KRW ve ETH/CNY piyasaları ETH/BTC piyasalarından fazla hacim görmeye başladı. Bu biraz daha devam ettiğinde Ethereum fiyatı tam anlamıyla BTC fiyatından soyutlanabilir, dolayısıyla kendi artış periyoduna girebilir. Yine de dikkatli olmak lazım.

Aynı fikirdeyim. Ethereum fiyatı  özellikle son 1 aydır kendi kafasına göre takılıyor ama  Temkinli olup sürekli izlemekte fayda var.
1.5 ayda 500 dolar çok mümkün ETH için şahsi fikrim.
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
August 29, 2017, 02:26:29 PM
Pro Yatırımcı tavsiyesi.

Ethereum azar azar ama kararlı bir şekilde yükseliyor. bu zamana kadar ama bayağı bir yatırımcısını bezdirdi. Yeterli derecede sabırlı olmayanlar Ethlerini sattı çıktı. Şimdi de yükselmeye başladı. gerçekten de bu kripto para olayı sabır işi. Önce yatırımına gönülden ve sağla dayanakalara dayanarak inanacaksın sonrasında ise sadece yeterli bir süre bekleyeceksin. Sonrası da malum Smiley

Ethereum'un reçetesi kesinlikle btc ile takas edilmekten kurtulması. Fiyat tam anlamıyla btc fiyatına bağlı olduğu için yükselişi de bu gibi zamanlarda sıkıntılı oluyor. Sonuçta Ethereum sayısı btc'den fazla, bir zaman sonra çıkış için çok yüklü miktarda btc gerekiyor. Halbuki dolar ya da diğer bir fiat ile fiyatı belirlense ve btc/eth borsaları takip etse daha iyi olur.

hocam kısa vade de 500 dolara dayanır mı sizce? bir miktar alıp yapmayı düşünüyorum eğer 500 dolara dayanırsa. kısa vadeden kastım en fazla  1.5 ay.

Şu an için dolar karşılığı balinaların umurunda değil. Özellikle son zamanlarda ETH/KRW ve ETH/CNY piyasaları ETH/BTC piyasalarından fazla hacim görmeye başladı. Bu biraz daha devam ettiğinde Ethereum fiyatı tam anlamıyla BTC fiyatından soyutlanabilir, dolayısıyla kendi artış periyoduna girebilir. Yine de dikkatli olmak lazım.
sr. member
Revolution
August 29, 2017, 01:26:44 PM
370 oldu bile
sr. member
Revolution
August 29, 2017, 12:06:47 PM
Siz düşündüğünüz miktarı alın hemen korkmayın abiler gömücek parayı ETH ye
full member
Activity: 434
Merit: 101
Blockchain Marketing: tokensuite.io
August 29, 2017, 10:37:23 AM
Pro Yatırımcı tavsiyesi.

Pages:
Jump to: