Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 33. (Read 37234 times)

sr. member
Activity: 387
Merit: 252
ETC çok dillendi çok kişi yatırım yaptı,sanırım uzun bir sure bıktırma politikası uygulanacaktır artık
en az 3-5 ay bu sevıyelerde surunur gıbı dusunuyorum,3-5$ dan gırenler beklemeye devam ben 6.5-7.5 aralıgından 100 adet almıstım
elımdekılerı tutuyorum acelem yok 50$ dan verırım dıye hesap edıyorum

tamamıyle katılıyorum sana. su an yapılanda o. ılerlemesıne ızın verılmıyor. korede 48 doları gormus ve bır hafta boyunca +30 dolardan ıslem gormus bır para bırımı polo ve dıgerlerınde koreye kıyasla sürünüyor resmen. ve artmasına ızın vermedıklerı cok net bellı oluyor. sanırım su an korede kerız sılkelıyorlar.
Ingilizce etc basligindada postlarinizi okudum ve hala bu korenin nasil bu fiyatlardan aldigina anlam veremedim,size orda gordugum.kadariyla kimse anlamli bir cevap verememis.Peki biz elimizdekileri orada bozduramiyoruz degilmi bir arkadas aman yapmayin geri cekemezsiniz,dandik bir token almaya zorlarlar sizi demisti

aynen öyle kımse cevap veremıyor.

orda bozduramıyoruz. yanı bozdurabılırsın ama kore borsalarına uyelık ıcın cok fazla sey ıstıyorlar. korede kayıtlı telefon adres banka hesabı . koredekı borsaların devlet guvencesı varmıs sanırım. arastırdıgım kadarı ıle oyle bır blgıye ulastım. fıyatlar bundan kaynaklı olarakta orda fazla yanı devlet guvencesı olunca sen burda 1 btc atmaya korkarken adamlar orda 100 btc atabılıyor borsaya.

ama yınede ne kadar devlet guvencesıde olsa tum dunyada 2200 dolardan satılan btc yı 4000 dolardan almanın yada tum dunyada 200 dolar olan etherın 400 dolardan alınması 15 dolar olan etc nın 48 dolara alınması garıbıme gıdıyor benım. tek acıklamam var. gerızekalılar Cheesy

bızım ıcın artısı ne bunun dersenızede şöyle düşünüorum dünyanın bır yerınde 48 dolara etc alan bırılerı var. burda 15 dolar olmasına ragmen. yanı enınde sonunda buralarda da 48 dolarları gorecektır.

ve gerızekalı oldukları yonundekı dusumcem de su an 20 dolarlarda olmasından bellı oluyor sanırım hepsının elıne verdıler etc yı orda 48 dolardan D

Arkadaşlar bu konuya şöyle bir açıklama getirmeye çalışayım; iki ayrı borsayıda havuz olarak hayal edin, biri ağzına kadar dolu diğeri yarısına kadar dolu eğer bu iki borsayı alttan bir boruyla birbirine bağlarsanız ne olur? su seviyeleri eşitlenir fakat böyle bir bağ yoksa (yani para yatırma-çekme, btc yatırma-çekme konularında engeller, prosedürler varsa) bu iki havuza giren insanlar havuzun o anki seviyesi neyse mecburen oradan girerler, özele konu bu yani gerizekalılık gibi bir durum söz konusu değil.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Su anki fiyatlara gore muthis zarardalar ama bu cekiklerin bildigi birsey vardir muhakkak.Ama devlet guvencesi harikaymis hack falan adamlarin umrunda degil o zaman,gelecekte neler olacak gorecegiz bakalim.Nicola Duke diye hir analizci var bu herif btc nin gecen haftaki hareketini soylemisti onceden ve 2018 baslarinda btc nin 3800-4500 araliginda olacagini soyluyor.Etc yi sordum ne diyorsunuz dedim 2018 ortalarina 100$ normal bir deger etc icin dedi
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
ETC çok dillendi çok kişi yatırım yaptı,sanırım uzun bir sure bıktırma politikası uygulanacaktır artık
en az 3-5 ay bu sevıyelerde surunur gıbı dusunuyorum,3-5$ dan gırenler beklemeye devam ben 6.5-7.5 aralıgından 100 adet almıstım

tamamıyle katılıyorum sana. su an yapılanda o. ılerlemesıne ızın verılmıyor. korede 48 doları gormus ve bır hafta boyunca +30 dolardan ıslem gormus bır para bırımı polo ve dıgerlerınde koreye kıyasla sürünüyor resmen. ve artmasına ızın vermedıklerı cok net bellı oluyor. sanırım su an korede kerız sılkelıyorlar.
Ingilizce etc basligindada postlarinizi okudum ve hala bu korenin nasil bu fiyatlardan aldigina anlam veremedim,size orda gordugum.kadariyla kimse anlamli bir cevap verememis.Peki biz elimizdekileri orada bozduramiyoruz degilmi bir arkadas aman yapmayin geri cekemezsiniz,dandik bir token almaya zorlarlar sizi demisti

aynen öyle kımse cevap veremıyor.

orda bozduramıyoruz. yanı bozdurabılırsın ama kore borsalarına uyelık ıcın cok fazla sey ıstıyorlar. korede kayıtlı telefon adres banka hesabı . koredekı borsaların devlet guvencesı varmıs sanırım. arastırdıgım kadarı ıle oyle bır blgıye ulastım. fıyatlar bundan kaynaklı olarakta orda fazla yanı devlet guvencesı olunca sen burda 1 btc atmaya korkarken adamlar orda 100 btc atabılıyor borsaya.

ama yınede ne kadar devlet guvencesıde olsa tum dunyada 2200 dolardan satılan btc yı 4000 dolardan almanın yada tum dunyada 200 dolar olan etherın 400 dolardan alınması 15 dolar olan etc nın 48 dolara alınması garıbıme gıdıyor benım. tek acıklamam var. gerızekalılar Cheesy

bızım ıcın artısı ne bunun dersenızede şöyle düşünüorum dünyanın bır yerınde 48 dolara etc alan bırılerı var. burda 15 dolar olmasına ragmen. yanı enınde sonunda buralarda da 48 dolarları gorecektır.

ve gerızekalı oldukları yonundekı dusumcem de su an 20 dolarlarda olmasından bellı oluyor sanırım hepsının elıne verdıler etc yı orda 48 dolardan D
sr. member

hero member

sr. member
Çin btc yi serbest birakti sanirim dun oyle ustun koru bir bhaber okudum vaktim yoktu detayli bakamadim oda bugun btc ye olumlu olarak yansidi.Etc ve eth de benledigim gibi hafif asagi saldi ama gayet guzel seviyelerde duzeltmeye ugradilar.Benim etc beklentim bu yil en az 50$ seneye bu zamanlar 100$ olarak dusunuyorum.100 adet bekletiyorum maliyetim 6.5-7.5$ arasinda
Dostum düşüncene saygım var fakat her mesejda 100 adeti 7 dolarlar aldıgını söylüyorsun.Her konuda bu mesajını görmeye başladım , bıkkınlık geldi artık Smiley
Dostum neden blocklamiyorsun o zaman burasi ozgur bir platform isteyen istedigini yazmakta ozgur,rahatsiz oluyorsan benim sizi yaptigim gibi bloklayin gitsin,post kasmak icin mesaj atanlardan da bikkinlik geldi.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Çin btc yi serbest birakti sanirim dun oyle ustun koru bir bhaber okudum vaktim yoktu detayli bakamadim oda bugun btc ye olumlu olarak yansidi.Etc ve eth de benledigim gibi hafif asagi saldi ama gayet guzel seviyelerde duzeltmeye ugradilar.Benim etc beklentim bu yil en az 50$ seneye bu zamanlar 100$ olarak dusunuyorum.100 adet bekletiyorum maliyetim 6.5-7.5$ arasinda
Dostum düşüncene saygım var fakat her mesejda 100 adeti 7 dolarlar aldıgını söylüyorsun.Her konuda bu mesajını görmeye başladım , bıkkınlık geldi artık Smiley
sr. member
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
ben 14 dolardan girdim biraz 22 dolardan satışı verdim ortalama eth etc aralığı 10x civarı oluyor extra durumlar dışında bununda bu aralığa geleceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 392
ETH yükselmeye devam edecektir. ona bağlı olarak aynı oranlarda ETC ninde yükselişini sürdüreceğini düşünüyorum.

uzun vadede ETH yi BTC nin yakalayabileceğini düşünen yatırımcılar var. o nedenle ETC de yükselişini sürdürecektir her türlü.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
70 altına salacagını dusunmuyordum etc nın helekı alım pıyasasında
su an tam alım fırsatı verıyor ben bıraz daha almayı uygun buluyorum
uzun vadecı oldugumdan etc dekı hedefım x5 en azından
ytd
hero member
Activity: 658
Merit: 500
eth  de bu seviyelerden 1 ayda 100 dolara gitmişti sistemler birbirinin aynı zaten herşey olabilir . önemli olan çalışan sistemin ne olacağı.
hero member
Etc o fiyatlara cikti dedik, suan 50$ oldugunu kimSe söylemiyor zaten. Burda 0093-0095deyken, orada 48$'i görmüstü.
Suan 20$ civarlarinda geziyor.
şu andan bahsetmıyorum bende su 20$ lınkını verırmısınız nasıl oluyormuş bırde bız gorelım

Coinmarketcap.com
O dogru degil ben kore sitelerinden bakiyorun hicte oyle  coinmarketcap deki gibi degil fiyatlar.En az 2$ daha dusuk,o 50$ oldilugundaki farkada inanmiyorum ben anlik ilk kore piyasasina girdiginden satis olmadiigi icin suni bir yukselis olmus olabilir.Yoksa bu adamlar salakmi bizim 2 katimizdan fazlasina alsinlar

inan bu soruyu bayadır düşünüryorum ben. salaklar mı acaba diye. ve vardığım kanaat salak değilde GERİZEKALI oldukları yönünde. yada çok ciddi bir şekilde acayip bir bilgileri var ve bu piyasa bizim burda gördüğümüz rakamların çok çok üzerine çıkıcak.

o gerizekalılar 4000 dolardan btc aldılar. 450 dolardan ether 48 dolardan etc 70-80 dolardan ltc aldılar.

öyle dendiği gibi para az olduğu için olan bir fark değil bu da. ether in %50 ye yakını korede dönüyor. etc nin %60 a yakını korede dönüyor. Btc nin %6 ya yakını korede dönüyor. 4000 dolardan btc alıosa o gerzekler orda demek kı bu meret 5000 dolar fılan olucak. 48 dolardan etc alıyorlarsa demek kı etc de baya artıcak. kesın degıl ama en azından adamlar onu dusunuyor.

ve polodan gordugum kadarı ıle Etc nın yukselmesıne ızın vermıyorlar balınalar. tam cıkıcak anında kafasına cakıp alttan topluyorlar. bu fıyarlarda olmasını ıstıyor bırılerı poloda. ama nereye kadar
sr. member
Activity: 588
ETH VE ETC OKCOIN açıklaması

https://www.okcoin.com/t-387.html
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Kore'de yüksek, buna göre yükselecek demek doğru değil. Çünkü geçtiğimiz haftaki düşüşten önce de kore'de fiyatlar ciddi anlamda yüksekti.

Aynı şekilde Eth yükseldi, buna göre Etc'de yükselecek demek de çok sağlıklı bir yaklaşım değil bana göre.

Eth'deki yükselme Etc'ye az da olsa yansıyor normalde.

Aynı şekilde Eth'deki olası bir düşüş Etc'yi aşağı çekebilir.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
bu kadar oynaklığı boşuna yapmaz bu asyalılar. kesin bir şeyler dönecek bu etc de. belki 50 dolar seviyelerini test ettirebilirler.

küçük yatırımcı da ETH nin yükselmesiyle ETC nin de aynı oranda yükseleceğini düşünerek alıyor azar azar. umarım ters köşe yapmaz elinde büyük payı olan asyalılar.  Wink
full member
Activity: 126
Merit: 100
Etc o fiyatlara cikti dedik, suan 50$ oldugunu kimSe söylemiyor zaten. Burda 0093-0095deyken, orada 48$'i görmüstü.
şu andan bahsetmıyorum bende su 20$ lınkını verırmısınız nasıl oluyormuş bırde bız gorelım

Coinmarketcap.com
O dogru degil ben kore sitelerinden bakiyorun hicte oyle  coinmarketcap deki gibi degil fiyatlar.En az 2$ daha dusuk,o 50$ oldilugundaki farkada inanmiyorum ben anlik ilk kore piyasasina girdiginden satis olmadiigi icin suni bir yukselis olmus olabilir.Yoksa bu adamlar salakmi bizim 2 katimizdan fazlasina alsinlar

Bitcoinuda bi kac gün önce, 4000$ üstü fiyatan aliyorlardi. Salaklar demek.
Fiyatlar orda o. Iphoneda amerikada 700$ türkiyede 1000$ ?? Alanlar manyakmi oluyor simdi?
Herkesin kendisine göre piyasasi var.

Korede 47700krw kendi gözlerimle gördüm buda 42,5$ ediyor. Etc slack grubuna girersen görürsün. Paylasim devamli oluyor
sr. member

Coinmarketcap.com
sr. member
Activity: 588
ETC yukarıyı ciddi zorlamaya başladı. 0.008 gelebilir.
full member
Activity: 126
Merit: 100

Coinmarketcap.com
Pages:
Jump to: