Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 34. (Read 37234 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Etc o fiyatlara cikti dedik, suan 50$ oldugunu kimSe söylemiyor zaten. Burda 0093-0095deyken, orada 48$'i görmüstü.
Suan 20$ civarlarinda geziyor.
şu andan bahsetmıyorum bende su 20$ lınkını verırmısınız nasıl oluyormuş bırde bız gorelım
full member
Activity: 126
Merit: 100
Ben 2.5$dan girmistim. Tepelerden devamli satip, diplerden yavas yavas geri topladim.

Bu isin arkasinda barry silbert var. Grayscale trust var.
Yani etc alip sabrederseniz kazanirsiniz.

Barry seytan tüylüdür, bilen bilir. Isini bilen bir is adama. Coindesk,grayscale, ve kraken.com sahibidir kendisi.

Edit: fiyatan 007de tikanmasi, 118000etclik sellwalldir krakende.
Birileri bu fiyata durmasini istiyor.
full member
aman hocam koreye felan aldanmayin. adamlar bence bilerek bu tarz coinlerin değerlerini yüksek tutuyor onlar kendi içerisinde bağımsız diye biliyorum ben.dişardan sokarsanız btc leri sonra withdraw etmek isteyince geçici olarak transferler hükümet politikasi geregi engellenmiştir yazisini alirsaniz üzülürsünüz Smiley belli başli coinlerin benim bildigim cikişi yok bunun örneğini daha önce yaşamiştik (bter) sizi mecburen withdraw edebileceginiz bir coine yönlendirip oradan elinizdekinin yüzde 20 sini birakip cikmaya zorlarlar. sonra geçmiş olsun. huobi,bithumb,coinone,korbit,yunbi,yuanbao buralarda durum ne bilmiyorum ama bilgi sahibi olan varsa paylaşirsa bizde öğrenmiş oluruz. kraken ve bittrexi özellikle merak ediyorum ama oralardan btc deposit edip örneğin etherumla yada etc ile cikiş yapabiliyormuyuz yada tam tersi ile.
herkes bundan bahsedıyor dışarıya çıkaramazsınız denılıyor ama o zaman bu etc nın 50$ oldugu geyıgı nedır,benım baktıgım kore exchange sıtelerınde hıcte 50$ goremıyorum ben kendı para bırımlerıyle gosterıyor oda kesınlıkel polodakı fıyata denk gelıyor hatta dahada dusuk cıkabılıyor,bız yapamıyorsak mıllet nasıl yapıyor o zaman yada bu bırılerının uydurmasımı yok burdan ucuz aldık orda pahallı sattık dıye bızımı keklıyorlar

Etc o fiyatlara cikti dedik, suan 50$ oldugunu kimSe söylemiyor zaten. Burda 0093-0095deyken, orada 48$'i görmüstü.
Suan 20$ civarlarinda geziyor.
sr. member
ETC çok dillendi çok kişi yatırım yaptı,sanırım uzun bir sure bıktırma politikası uygulanacaktır artık
en az 3-5 ay bu sevıyelerde surunur gıbı dusunuyorum,3-5$ dan gırenler beklemeye devam ben 6.5-7.5 aralıgından 100 adet almıstım
elımdekılerı tutuyorum acelem yok 50$ dan verırım dıye hesap edıyorum
hero member
Activity: 756
Merit: 500
14 usd uygun mudur giriş için daha da düşebilir mi uzun vade bozdurmayı düşünmeyeceğim 60 etc almayı düşünüyorum.
Uzun vadede 14usd den almak iyidir bence. Son karar sizin yinede.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
14 usd uygun mudur giriş için daha da düşebilir mi uzun vade bozdurmayı düşünmeyeceğim 60 etc almayı düşünüyorum.
sr. member
aman hocam koreye felan aldanmayin. adamlar bence bilerek bu tarz coinlerin değerlerini yüksek tutuyor onlar kendi içerisinde bağımsız diye biliyorum ben.dişardan sokarsanız btc leri sonra withdraw etmek isteyince geçici olarak transferler hükümet politikasi geregi engellenmiştir yazisini alirsaniz üzülürsünüz Smiley belli başli coinlerin benim bildigim cikişi yok bunun örneğini daha önce yaşamiştik (bter) sizi mecburen withdraw edebileceginiz bir coine yönlendirip oradan elinizdekinin yüzde 20 sini birakip cikmaya zorlarlar. sonra geçmiş olsun. huobi,bithumb,coinone,korbit,yunbi,yuanbao buralarda durum ne bilmiyorum ama bilgi sahibi olan varsa paylaşirsa bizde öğrenmiş oluruz. kraken ve bittrexi özellikle merak ediyorum ama oralardan btc deposit edip örneğin etherumla yada etc ile cikiş yapabiliyormuyuz yada tam tersi ile.
herkes bundan bahsedıyor dışarıya çıkaramazsınız denılıyor ama o zaman bu etc nın 50$ oldugu geyıgı nedır,benım baktıgım kore exchange sıtelerınde hıcte 50$ goremıyorum ben kendı para bırımlerıyle gosterıyor oda kesınlıkel polodakı fıyata denk gelıyor hatta dahada dusuk cıkabılıyor,bız yapamıyorsak mıllet nasıl yapıyor o zaman yada bu bırılerının uydurmasımı yok burdan ucuz aldık orda pahallı sattık dıye bızımı keklıyorlar
hero member
Activity: 560
Merit: 501
sr. member
dikkat edin de benim yaptigim hatayi yapmayin . bu tarz bi haber silbert reyizden 3 hafta önce de gelmişti o günden sonra cakildi da cakildi insanlari panige yönlendirdiler sonra alttan alttan toplayip uzak doguda borsaya soktular coini. poloda 3 - 4 gün 16-17  usd civarlarinda gezerken onlarda 20-22 dolar seviyelerinde seyretti hep. şimdi de bi cakallik yapabilirler.

3.gün önce korede 48$ di hocam. Ne diyorsun sen 😀
yav su kore borsalarının lınklerını paylaşırmısınız benım gorduklerımde hep korenın kendı para bırımıyle karşılaştırılmış.$ olarak karşılaştırılan goremedım ben,ayrıva bız orayalara tx yapamıyormuyuz
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
etc to thee moooon. btcc haberi uçurdu etcyi. 100dolar artık hayal değil gibi.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
etc ve eth nin yer değiştireceği konuşuluyor  ücret bakımından
full member
dikkat edin de benim yaptigim hatayi yapmayin . bu tarz bi haber silbert reyizden 3 hafta önce de gelmişti o günden sonra cakildi da cakildi insanlari panige yönlendirdiler sonra alttan alttan toplayip uzak doguda borsaya soktular coini. poloda 3 - 4 gün 16-17  usd civarlarinda gezerken onlarda 20-22 dolar seviyelerinde seyretti hep. şimdi de bi cakallik yapabilirler.

3.gün önce korede 48$ di hocam. Ne diyorsun sen 😀
hero member
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
yakında btcc'nin fiyatlamasını yapar o zaman etc.0.01 altına satmıyoruz. 0.01 den sonra kar alıp gideriz gittiği yere kadar.
sr. member
Activity: 588
Böyle bir haber var BTCC'nin - ETC ' yi listesine ekleyeceği konuşuluyor.

@bobbyclee @YourBTCC adlı kullanıcılara yanıt olarak

After 2+ wks, 3 rounds, 190K+ votes, we now have a WINNER in the Battle of Digital Currencies:
#EthereumClassic👏👏👏
@YourBTCC will list $ETC!

Evet lee aciklama yapti ve yarisi etc kazanmis,ben 150 adatle bekliyorum min.50$ dan satarim diye dusunuyorum

After 2+ wks, 3 rounds, 190K+ votes, we now have a WINNER in the Battle of Digital Currencies:
#EthereumClassic👏👏👏

Güzel haber ETC stoklarımızı korumaya devam,yakın zaman da güzel bir artış geliyor gibi.
sr. member

#EthereumClassic👏👏👏

Evet lee aciklama yapti ve yarisi etc kazanmis,ben 150 adatle bekliyorum min.50$ dan satarim diye dusunuyorum

#EthereumClassic👏👏👏

sr. member
Activity: 588

#EthereumClassic👏👏👏

hero member
etc yi o kadar araştirdim sordum soruşturdum sonra 7 dolar civarlarindayken 300 tane aldim sonra o düşüş eğrisinde 5.5 dolar civarlarina inince bi 200 tane daha aldim. sonra bekledim tam yükselmeye başladi biraz kar yaptiktan sonra cikiş yaptim ama daha çift hanelere gelmemiştik yani.e tabi15 20 dolarlari gördü btc de artti o arada efsane bi kardan oldum Smiley biraz takip etmek lazim inanip güveniyorsaniz eğer vaktim de var derseniz girilebilir bence şuan zaten bi oyunlar dönüyor ama sakin kalip ortaligi bi izlemek en iyisi.
sr. member
Piyasada ki anormal durumlar olmasa etc nin oldukça iyi bir yere gelecegini düşünüyor ve inanıyorum orta vadede 100$ gibi. Ama su anda btc nin bu kadar düştüğü bir piyasada etc de btc karsısında saglam durabilseydi daha farklı seyler düşünebiliyor olabilirdim. bende yaklaşık 150 adet var bekliyorum herhalde 2018 yılına kadar bekliycez. YTD.
aynı sekılde dusunuyorum bende de 150 adet var 2018 ortalarından muhtemelen 100$ olarak gorururız dıye dusunuyorum cunku btc ozaman 3800-4500 aralıgında olacaktır
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Piyasada ki anormal durumlar olmasa etc nin oldukça iyi bir yere gelecegini düşünüyor ve inanıyorum orta vadede 100$ gibi. Ama su anda btc nin bu kadar düştüğü bir piyasada etc de btc karsısında saglam durabilseydi daha farklı seyler düşünebiliyor olabilirdim. bende yaklaşık 150 adet var bekliyorum herhalde 2018 yılına kadar bekliycez. YTD.
Pages:
Jump to: