Pages:
Author

Topic: Ethereum Classic - ( ETC ) - Bilgi ve Paylaşım - page 27. (Read 37233 times)

full member
Activity: 266
Merit: 242
çok bunaltıyor artık elımdekı kalan son etcleride verecegım sinir etti beni
yükselmiyor bir türlü
bu çin borsalarında adamlar nasıl 40$ dan aldı bu etc yi hala aklım almıyor
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
ulen etc bu bize yapılırmı tam piyasa yukselişte senın en az 80 i kırman lazımdı
80 degıl ama bızı kırdın geçirdin ibne etc,çok ayıp ettin
member
Activity: 90
Merit: 10
Valla son grafiklere baktım da bana çok çekici geldi. Toplu param olsa basardım. Arkadaştan borç mu alsam diye düşündürmedi değil.
full member
Activity: 238
Merit: 105
Diğer coinler düşerken ETC performansı diğerlerine göre daha başarılı duruyordu ama diğerleri bugün çıkış yakalarken ETC'nin onlarla beraber yükselmesini beklerdim.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Etc'den ayrılma vaktinin geldiğini düşünüyorum.
full member
Activity: 211
Merit: 100
Büyük balinalar ETC fiyatını baskılıyorlar bu yıl böyle düşükten devam edebilir etc
brand new
Activity: 0
Merit: 0
Etc, dun grupla beraber hareket ediyorken, bugun ocak disiymis gibi davraniyor nedense.
Anlamini cozemedim ben de.
Butun birikimi eth den alip etc ye bastim cunku eth cok oynak davranmaya basladi ve de etc nin yukselmesi herhang bir bordada yuklu bir alima bakar.

sr. member
Activity: 490
Merit: 278
ilginç bir şekilde etc'ye eth'den daha çok güveniyorum ben, ama nedenini bilmiyorum, tamamen içgüdülerle alakalı.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Poloniex'teki Etc/Btc grafiğine bakıyorumda ne kadar güzel düşmüş. Aslında tam alım yapılacak zaman. 0.00723000 seviyelerinden Etc almıştım. Lâkin düştükçe düştü fiyatı. Keşke kademeli olarak alım yapsaydım. Elimde kaldı yine. 😬
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Smiley burada silkeleme olmaz ki, daha çok düşmesi lazım çünkü bazı coinleri düştükçe alan bir zümre var. Ve alınabilecek 3-5 coinden biride etc dir.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Yebi girdigi borsalar yuzune fiyati yukselecek o yuzden dusuyor izlenimi verip silkeleme yapmaua calisiyorlar bence.
sr. member
herkes duserken etc artıyordu sımdı herkes artıyor etc dusuyor.alla alla
etc bu hocam sağı solu belli olmaz:)
şaka bir yana gün içinde toparlayacağını düşünüyorum. (YTD)
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
herkes duserken etc artıyordu sımdı herkes artıyor etc dusuyor.alla alla
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Ağustos ayına dikkat etmek lazım, ETC hep o direnç gördüğü yeri aşıp, gerçekten iyi seviyelere gelebilir.
sr. member
bu düşüş ortamında etc'nin performansının gayet iyi olduğunu düşünüyorum. çok güzel direniyor.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Evet 2018 yilinda icolar icin altyapi olacagini soyleyen cok twit gordum bende epey uzun zamandir etc ile yuruyorum.bana cok guzel.paralar kazandirdi keske satmasaydim dedigim cok oldu 5000 adet vardi alimde sata sata pek birsey kalmadi
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
2018 yili bence etc icin bir donum noktasi olacak uzerinden ico gececek ve bu etc nin degerini katlayacaktir.2018 de 3 rakamlar telafuz edilirse sasirmam acikcasi
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
Ethereum'un doğurduğu bebek piyasanın en geniş kapasiteli 5. emtiası haline gelmiş. Düşünmeden yatırım yapılabilir. Anası ile aynı çizgide ilerleyecektir ki Ethereum' un önümüzdeki 3 sene içerisinde herhangi bir zamanda Bitcoin' in kapasitesini geçebileceğine inanıyorum ben.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
Etc su piyasalar düzeltsin asıl patlamasini o zaman yapacak şimdi durumu belirsiz

74-75 te dırenıyor. cup%handle tamamlama ıhımalı hala gecerlı. 78 ı kırması yeterlı dıye dusunuyorum. 78 ı gecerse 80 ı gecer ve gerısını getırırn

Şu an için bunu cok mumkun görmüyorum. Çıkarsa da kısa süreli çıkar ortalığın biraz sakinleşmesi lazım.  Ne zaman tamam şimdi gidiyor desem yanıldım Smiley  şimdide gitmeme ihtimalil daha yüksek diyorum umarım şimdide yanılırım.

o durum bende de var. ne zaman gıdıyor desem btc cok arttı yada cok dustu. bu seferde btc 2300-2400 lerden 2000 lere gerıledı ama etc sapasaglam durabıldı. bu sebeble her an fırlayabılır dıyorum.

okcoın bugun ekleyecektı goya hala eklemedıler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Etc su piyasalar düzeltsin asıl patlamasini o zaman yapacak şimdi durumu belirsiz

74-75 te dırenıyor. cup%handle tamamlama ıhımalı hala gecerlı. 78 ı kırması yeterlı dıye dusunuyorum. 78 ı gecerse 80 ı gecer ve gerısını getırırn

Şu an için bunu cok mumkun görmüyorum. Çıkarsa da kısa süreli çıkar ortalığın biraz sakinleşmesi lazım.  Ne zaman tamam şimdi gidiyor desem yanıldım Smiley  şimdide gitmeme ihtimalil daha yüksek diyorum umarım şimdide yanılırım.
Pages:
Jump to: