Pages:
Author

Topic: ETHEREUM'da OCAK AYINDA 1 DEĞİL 3 FORK VAR!!! - page 2. (Read 986 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Frk olayı çok daha etkili olabilecekken bitcoinin kaygan zemin hareketleri fiyatı yeniden baltaladı. Bitcoin güven vermeye başlarsa bu forklar çok büyük bir ivme yakalatabilir ethereuma.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Eth tekrar 150 dolarları test edebilir.Forka 4 gün kaldı.125 dolar seviyelerinde iyi tutundu.Fork başarılı olursa yatırımcılarda iyi güven oluştururlar.Btc'den sonra ikinci tercih edilenlerden biri ETH.Tabi günlük gidişatı takip etmek gerekir.Piyasanın hali belli.Her an terste bırakabilir herşey.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Ethereumun Forku yaklaşmış olmasına rağmen sürekli değer kaybetmeye devam ediyor.Bakalım 16 Ocaktaki Fork Ethereumu nasıl etkilemeye başlayacak.
member
Activity: 742
Merit: 19
ETH niye düştü bu kadar yada daha düşer mi.Fork tamam fiyata olumlu katkı sağladı 85 dolardan 155 doları gördü sonra geri çekildi.Şu an 125 dolar civarı.Bu hafta zaten belli olur ya 110 dolar seviyesine düşer yada 150 dolar civarına çıkar.Piyasanın tepkisine ve gidişatına bağlı.
jr. member
Activity: 420
şu forklar bakktlar etf kararları bir sonuçlansa da artık yolumuza bakabilsek beklentisiz bir şekilde. aylardır bu muhabbetler devam ediyor.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Çıkacak güncelleme ile gelecek olan 2 forkun ETH'ları çalacağı hususunda bir haber okumuştum. Bu hususta bilgisi olan var mı? Yani bir fork nasıl Ethereum çalabilecek onu anlamış değilim. Okuduğum haberi de anlayamadım bilgisi olan varsa burada paylaşırsa sevinirim.
member
Activity: 378
Merit: 11
Ledgerde duran etherlerede forktan gelecek olan coinleri gondereceklermi acaba. Yoksa mew adresine atmakmi gerekiyor.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Geldiğimiz bu son noktada Ethereum'da yer alan 3 forkun 2 si SCAM damgası yedi bile. ETCV ve ETN topluluk tarafından ret edildi diyebiliriz. ETN en baştan şüpheli görünsede ETCV ilk başta iyi bir proje gibi görünüyordu. Ancak globalde açılan başlıklarda yer aldığı gibi SCAM olduğu %99 kanıtlandı gibi.

Constantinapole dışında bir beklentiniz olmasın.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Tek gerçek fork ethereum un kendi hardfork'u oda teknik bir konu yeni coin olmayacak. Diğerleri bundan faydalanmaya çalışan scam forklar.
member
Activity: 194
Merit: 10
Yine de bu kadar düşmemesi lazımdı bence, hiç destek diye bişey yok resmen en çok düşen coin oldu favorilerimde, büyük proje daha az etkilenir diyorsun tam tersi oluyor her düşüşte anlamadım gitti bu saçmalığı.
full member
Activity: 602
Merit: 118
Ethereum un düşüşü tamamen BTC nin hareketinden dolayı. O toparlasin ilk toplayacak o olur al sat yapmakta fayda var. BTC nin bu hareketinden dolayı sadece eth düşmedi hepsi ciddi düşüş yaşadı.
member
Activity: 742
Merit: 19
Eth'nin düşmesi şu anda normal gözüküyor.Güncelleme tarihine kadar al,sat için giren kısa vadeciler satıp çıkıyor.Bu kısa zamanda iyi değerlendi ETH şimdi düzeltme yapıyor.Bu saatten sonra asıl ne yapacağı önemli.Bu fiyatta tutunup yükselebilecek mi yoksa bu fiyatlarda mı gidecek.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Ethereum daha güncellemeyi görmeden düşmeye başladı.Piyasa tekrardan geriye doğru harekete başladı.Umarım kısa sürede toparlanır.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Etheruma sağlam bir dump geldi diyebiliriz 16 ocak da bir fork daha olacak o zaman da aynı şekilde yine bir düşüş olacak gibi duruyor.
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
görünen o ki ethereum forklarını ellerindeki ETH leri satma fırsatı olarak değerlendiren bir grup gayet iyi değerlendirdi. Gerçekten satışın güzel haberlerle yapıldığını bilmeyip eth alan olmamıştır umarım..
member
Activity: 560
Merit: 12
Ölücü borsa yobit bile desteklemiyor forkları. Bunlar bile desteklemediyse ağır scamdır forklar. Forklardan da pek bir şey olacağını sanmıyorum
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
Forku destekleyen borsa var mı, Yoksa MEW e mi çekeceğiz yine.
Az da olsa bir şeyler var, bu ortamda ne gelirse kardır, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
member
Activity: 392
Merit: 10
Gerçek fork 16 ocaktaki diğerleri ne durumda emin değilim fakat destek görmeselerde yatırımcıdan destek alabilirler belki bakalım bekleyip göreceğiz
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
fork ödenmleri yaklaşırken yukarı doğru pik yapması muhtemel fork sonrası için dikkatli olun derim.
jr. member
Activity: 378
Bu forkların 1i ciddi. Diğer ikisi hakkında kesin bir yargıda bulunamıyorum ama scam olduğunu düşünüyorum. Güvenilir kaynaklardan forklar hakkında bilgi var mı arkadaşlar?
Pages:
Jump to: