Pages:
Author

Topic: ETHEREUM'da OCAK AYINDA 1 DEĞİL 3 FORK VAR!!! - page 5. (Read 986 times)

member
Activity: 406
Merit: 11
Bu forklar doğru mu acaba arkadaşlar, benim çok fazla şüphelerim var. Ethereumun kendi güncellemesi tamam o biliniyor zaten. Bunun yanında türeyen forklar ne kdar güvenilir acaba, ethereum güncellemesinden istifade etmek isteyen sahtekarlar mı acaba?
member
Activity: 378
Merit: 14
Binance bugün yaptığı açıklama ile Ethereum Constantinapole forkunu destekleyeceğini duyurdu. Üstelik aynı tarihlerde yapılacak diğer forklarında kendilerine ulaşabileceklerini iletmişler.

Binance: Binance Will Support the Upcoming Ethereum Constantinople Hard Fork
https://support.binance.com/hc/en-us/articles/360021495791
newbie
Activity: 42
Merit: 0
fork coinleri elde edebilmek icin illa Ethereuma sahip olmaniza gerek yok,suan etcv 11 ocak kadar 5 milyon coin dagitacak tabi belirli kosullar karsiliginda.https://bitcointalk.org/index.php?topic=5089912.new#new inceleyin.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
bu forkların umarım ethereuma pozitif bir dönüşü olur. düşüp durmasından artık gına geldi bir yerde. ocak ayı çok şeye gebe olacak gibi.
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Ethereum Nova Forkunun scam olduğu konusunda neredeyse herkes hem fikir, Ethereum Classic Vision hakkında ise biraz araştırma yapmıştım, telegramda adminlerinin yazışmalarına göz gezdirmiştim ve scam olmayabilir kanısına varmıştım. Fakat bugün bir tur daha baktım ve galiba buda scam çıkacak. Constantinople ise herkesin beklediği fork bakalım etkisi ne olacak.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Büyük coinlerde fork öncesi düşüş olduğunda ardından uzun soluklu yükseliş geliyor genelde. Fork kaynaklı yükselişlerde de uzun soluklu düşüş. Ethereum şu an yükseliyor bakalım sonraki süreçte ne yapacak.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
şimdi ben anlamadım, bu forktan faydalanmak için (yenii çıkacak olan coinleri almak için)eth leri hangi hesapta tutmak lazım ? Borsalar desteklemiyor galiba(?)
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Piyasaya biraz kan pompalıyor bu haberler, uzundur takipte etmiyorum haberleri. Haber verdiğiniz için teşekürler belkide bu haber 200 e kadar itebilir ethereum'u
jr. member
Merit: 3
Borsa desteklemelerini bilmiyorum ama ben hep cüzdanda tuttuğum için ne kadar fork varsa yararlanacağım. Bu ocak ayı ethereum için de bizim için de heyecan dolu geçecek gibi görünüyor.
member
Activity: 504
Merit: 12
Bu aralar birsürü coinlerde fork olması bekleniyor bu yüzden piyasada canlanma beklentisi de aynı oranda artmış durumda bu yüzden beklemede kalın.
member
Activity: 546
Merit: 10
1 etherin altında ether tutanlara da forktan tokenler gelecek ise güzel. 16 ocaktaki fork medyanın daha ilgisini çekmiş olmalı ki diğer önceki iki tanesine değinmemişler bile. önemsiz buldukları için belki.
member
Activity: 574
Merit: 34
Dün rastladım ETCV bounty kampanyası yapılıyordu fork olduklarını söylüyorlardı telegram'dan fiyat bu yüzden mi böyle yükseliyor ki acaba fork öncesi iyi gibi 150 usd oldu 2 sıraya tekrar yerleşti. Merak ettim 11 ocak en yakın tarih ilk fork da nasıl olur o zamana kadar ETH fiyatı baya bir ilerleme yapacak gibi. Aslında şu forkları kaçırmamak lazım da öyle ters anda geliyor hepsi fırsat olmuyor 1 ETH olana 3 ETCV vereceklermiş. 100 tane olana 300 gibi diğer çatallar ne kadar dağıtır onu bilmiyorum.
jr. member
Merit: 1
Constantinapole hariç diğer ikisinin scam olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 429
Merit: 11
Btc fork haberleri yapıldığında çoğu yatırımcıyı üzmüştü etmişti eth için de bu söylemler bilemedim. Şahsen eth için umutluydum bu aralar karamsarım ama gene de durumu izleyip göreceğim.
full member
Activity: 361
Merit: 100
Yani insanı muallakta bırakıyor ETH mi geçsem dedim şimdi ama değer mi diye de düşünüyorum. Kesin mi değil mi kazançlı olur mu olmaz mı soru işareti daha fazla işte risk burada benim göze alasım gelmedi. Piyasa da fırsatçılar çok iyi araştırma yapıyor onlara sormak lazım nedir ne değildir onlar bilir Smiley Dolandırıcılara bak haberi nereden duydular da hemen duyuru konusu açtılar. Çok dikkatli olmak lazım iyi erken fark edilmiş de no trust almışlar.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
acaba binance destekleyecek mi daha birkaç gün önce tüm ethlerimi binance borsasına aktarmıştım : /

Edit 1: Ethereum CV için kendi websitesinde şöyle bir şey buldum;
Will I get ECTV if I have ETH in my wallet on a digital exchange?
Unfortunately not. You must hold ETH in your personal wallet at the moment of the snapshot on January 11 in order to get free ECTV coins.

Borsalardaki hesabımda ETH tutarak ECTV'lerimi alabilirmiyim?
Maalesef hayır. 11 Ocaktaki snapshot sırasında ETH'lerinizi kendi kişisel cüzdanınızda tutmalısınız.

Hayır. Binance desteklemiyor hiç bir borsa desteklemiyor. Buradan anladığım sadece normal ETH adreslerinden snapshot alacaklar. Zaten ikinci yani ETN için SCAM olduğuyla ilgili çok fazla görüş var. Belki Ethereum CV iş yapar. Diğer çöp gibi.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
bence yok ama hadi bakalım yine umut verdin bana :=). etehreumdan çok şey bekliyorum evet ama sanki yapamayacak gibi yok yani , umarım yanılırımda artık mutlu günler yaşarım çöktüm ya
copper member
Activity: 224
Merit: 1
Bende hiç eth kalmadı. Hepsini alt coinlere gömdüm. Sırf bu fork muhabbeti yüzünden eth tutulur mu? o da ayrı bir tartışma konusu. Ama özellikle yatırımını eth de tutanlar için güzel haberler bunlar.
member
Activity: 630
Merit: 37
acaba binance destekleyecek mi daha birkaç gün önce tüm ethlerimi binance borsasına aktarmıştım : /
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Yani özellikle fork için ETH alınmasını bende tavsiye etmem. Ama halihazırda ETH sahibi olanların faydalanması mantıklı olur bence.
Pages:
Jump to: