Pages:
Author

Topic: ETHEREUM'da OCAK AYINDA 1 DEĞİL 3 FORK VAR!!! - page 4. (Read 986 times)

jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Ocak ayına geldik çattık.Eth de hareketlilik devam ediyor.Yukarıları zorlamaya başladı.Güncelleme nadıl fiyata yansıyor takip ederek görüyoruz.Şu an gidişat güzel.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Herkes Constantinapole forkunu bekliyor, umarım bir daha erteleme gibi bir durum söz konusu olmaz. Pos için önemli bir giriş olarak görünüyor.
member
Activity: 742
Merit: 19
Bencede fiyata takılmamak gerekir.ETH bu güncellemesi ile nasıl bir sonuç alacak.Başarıya ulaşabilecek mi.Şu an güncellemeye az bir zaman kalmış.Piyasadan gelen tepkiler alımlar iyi.
member
Activity: 392
Merit: 10
Myetherwallet,Jaxx,Metamasklarda adreslerindeki Ethereumlarınızın her 1 adedi karşılığında 3 adet CV Ethereum alacaksınız. Borsa hesaplarındaki Ethereumlar için böyle bir şey yok.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Ethereumun ana güncellemesi çok iyi olacak, eğer tam anlamıyla çalışırsa. Fiyat konusunu çok tartışmamak lazım bence, platformun kalitesinin artırılması şu aşamada daha önemli. Fiyat nasıl olsa zamanla tekrar yükselir. Şu anki fiyat artışları pek güvenilir değil, çok az bir zaman kaldı dikkatli olmakta fayda var.
member
Activity: 406
Merit: 14
Anlamadım gitti hangisi doğru hangisi scam bu konuda sağlıklı bir bilgi almadan hareket etmeyeceğim. Sonuçta biri scam olabilir ve zarar görebiliriz. Dikkat etmek gerekir.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Burada önemli olan Constantinople hard forku, çünkü Ethereum ağına bu fork ile güncelleme yapılacak.

Diğer iki fork gereksiz çöp coinlerin yapacakları fork, o forkları görmezden gelebilirsiniz.
Zaten aslında teorik olarak bu bi fork sayılmaz, upgrade demek daha doğru olur.
Btc'deki halving'in benzeri eth'ye geliyor. Blok ödülü 3 eth'den 2 eth'ye düşecek.
Btc'de halving demek fiyatın uçması demek.
Her ne kadar 2019'dan ümitsiz olsam da Eth'in bu durumu mini boğa getirebilir.
full member
Activity: 728
Merit: 151
şu an elimizdeki mevcut ether ve tokenlerine forktan sonra bişey olmaz demi  Grin
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
En azından fiyata etkileri biraz olsa da yansıdı ama önemli olan bu forkların ETH yi nereye götüreceği, forktan sonra ne olacağı çok önemli, forktan çıkacak yeni coinlerin akıbetini ve etkilerini çok merak ediyorum.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Güncellemelere karşı değilim ama coinlerin bölündüğü forklara karşıyım. Bitcoinde onlarca fork yapıldı hiç bir etkisi olmadı. Aynı şey ethereum içinde olabilir.
jr. member
Bu işin sonunda eth forkuyla neler olacak tam olarak bilgisi olan var mı bişey değişecek mi yoksa yine klasik fork muhabbeti mi oalcak bu icolara bi faydası olacak mı gibi sorulara bi cevabı olacaktır umarım ismi de bizden aslında istanbul forku.  Grin
jr. member
Activity: 266
Dikkatli okun arkadaşlar gerisi önemli değil.Eth iyi arttı forka az bir zaman kaldı tekrar fomoya girer mi göreceğiz terste kalmayında.Stop ile ilerlemek faydalı şu durumda.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Eth iyi değerlendi 100 dolar civarından bu seviyelere tırmandı.Şu aşamada yeni grecekler için tehlikeli diyebilirim.Burada artabilir mi artabilir.BTC bir yamuk yapmazsa rahat durursa.Ama riskli gibi duruyor şu an.Uzun vade düşünüyorsanız sıkıntı yok.Riske girilebilir.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Diğer iki hard forku bilmiyordum daha yeni öğrendim şöyle bir olay var bu iki hard fork iş yapmaz gibi geliyor şuana dek destekleyen borsada çıkmadı hiç birini ondan çay çorba parası çıkar en fazla burdan gibime geliyo.
member
Activity: 182
Merit: 10
Son günlerde Bitcoinden bağımsız olarak Ethereum az da olsa bi hareketlenme yaşadı bu forklar gerçekleşirse Kasım öncesi seviyelerine gelebilir
jr. member
Activity: 420
Ethereum'da eğer dediğiniz gibi 3 adet fork varsa büyük bir yükseliş yaşar diye düşünmeye başladım bende. Ancak sonrasında ne olur bilinmez.
member
Activity: 462
Merit: 42
yakın zaman ethereum vs takip edemedim kaç fork var hangi zamanlarda hangi günlerde bilmiyordum baradan öğrendiğim iyi oldu forklardan sonra bir miktar salmasını bekliyorum o halde.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
ETH için çok güzel sonuçlanacak diye tahmin ediyorum fork sonunda yüksek bir volatilite oluşacak diye tahmin ediyorum güzel fırsatlar sunabilir.
jr. member
Merit: 4
Constantinople Etheerum'un geleceğine yön verecek. Bu nedenle en dikkat edilmesi gereken fork bu.Fork olduğu için ETH alınmamalı. Elinde ETH tutanlar için faydalı olacak. Fork sonrası çok büyük bir yükselme kimse beklememeli.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Burada önemli olan Constantinople hard forku, çünkü Ethereum ağına bu fork ile güncelleme yapılacak.

Diğer iki fork gereksiz çöp coinlerin yapacakları fork, o forkları görmezden gelebilirsiniz.
Pages:
Jump to: