Pages:
Author

Topic: Ethereumun yerini alabilecek bir proje varmı - page 2. (Read 490 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Bu pıyasa daha yenı yenı buyuyor ve ethereum gıbı cıgır acan yuzlerce proje olcaktır, ethereum degıl bıtcoının dahı yerını alıcak bır proje enınde sonunda cıkıcaktır bence.
member
Activity: 380
Merit: 20
Ethereumun yerini almak zor ancak ileride dengi olabilecek birşey varsa oda Neo dur.Platform bakımından eth den daha yeni bir teknolojisi ve daha avantajlı özellikleri var.Bence aradaki açık 1 yıl gibi bir sürede kapanıp eth kadar büyümeye neden olacaktır diye düşünüyorum.
full member
Activity: 286
Merit: 100
Herhangibir coinin Ethereumun yerini alabilmek için daha önce yapılmayan ama kullanıcılara büyük kolaylıklar ve önemli yenilikler sağlamaları gerekir. Şuan için coinlerin çoğu aynı terane diyebiliriz. Ethereum uzun süre yerini kimseye kaptırmaz.
full member
Activity: 350
Merit: 106
Bence uzunca bir süre kimse ethin yerini tutamaz ama en yakın rakibi kim dersenniz neo ve icon derim.bende diğerleri gibi neonun dahada artacağını düşünüyorum fakat ethe ulaşması oldukça zaman alacaktır.eth de bu alanda btc gibi ilk olmanın verdiği avantajı sonuna kadar kullanıyor ve piyasadaki tokenlerin nerdeyse %90 ı etheri kullanıyor.buda büyük avantaj
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Bence komodo alabilir. Önümüzdeki zamanlarda devletler icolara kısıtlama koyacaklar bu kesin. Bunun düzenlemesini yapacak bir taban çok kullanışlı gözüküyor. Ancak ethereumun icolar üzerinde yaptığı yeni bir proje var işte o tutarsa ethereumun yerini kimse alamaz
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
Ethereumun yerini alabilecek neo var diyolar ama neo daha kendi içinde sıkıntıları var noe onları çözene kadar ethereum katlamaya devam eder neoyu
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Yorumları okuyorum da bir çok kişi neonun ethereumun yerini alabileceğini söylemiş ama ben kesinlikle böyle düşünmüyorum belki rakip olacak projeler çıkar ama ethereumun yerine hiçbir proje gecemez ethereum her zaman yerini koruyacaktır herşey zamanla belli olur bekleyip gorecez
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
zor o iş sadece algı yaratıp neonun değerini arttırıyorlar, vitalik hergün yenilik katmaya sorunlara çözüm üretmeye çalışıyor, vitalikin medyatikliği de güzel reklam ayrıca piyasada da oturmuşluğu miningten gelen kullanıcıları vs vs... neo ethin 10 da 1 i olsun, öpsün başına koysun.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Ethereum'un yerini neo alamaz. Neo Çin menşeili ve bana kalırsa çok eksiği var. Ethereum'un yerini ETC alabilir, Stratis alabilir. Stratis C# kullanıyor ve C# kullanan oranı dünyada çok yüksek. Neblio alabilir yerini. Neblio'nun kontratları için neredeyse kullanılmayan dil yok, en güzel yanı da bu zaten. Ama bu güncellemesi daha devrede değil diye biliyorum kısa zamanda gelecek! Şu da bir gerçek ki Ethereum'u ne kadar sevmesem de kısa zamanda yerini alabilecek bir başka proje yok arkadaşlar. Uzun vadede Ethereum'un güncellemeleri ile karşılaşacağı ve eth yerini kaptıracak derken tam tersi yerini sağlama alıp tahta oturarak şöyle bir arkasına yaslanabilir.
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Şu sıralar ripple ve Neo üzerinde çok konuşuluyor fakat  ben Etherum'un yerini alabileceklerine çok ihtimal vermiyorum. Tabi zaman ve ortam ne gösterecek bilemeyiz bekleyip göreceğiz.
member
Activity: 756
Merit: 16
Şu aşamada bunun olması imkansız bana göre ancak belki yıllar sonra bunun olması mümkün olabilir. Bunu yapabilecek en güçlü adayda bana göre neodur. Ama zaman ne getirir bilinmez
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Anlık duruma bakarsak hiçbir şeyi ethereum ile kıyas dahi etmem ve rakip olarak göremiyorum, bunda ethereumun arkasındaki daimi desteğin ve verdigi güvenin payı çok büyük. Ama neo konusundaki olumlu düşünceleri ben de takip ediyorum ve gelecek vaat ettigini düşünüyorum
jr. member
Activity: 105
Merit: 3
zamanla görecegiz ama bence zor gibi. çünkü tüm altlar eth tabanını kullanıyor neredeyse
newbie
Activity: 111
Merit: 0
yerini belki almaz ama yakın rakip olabilir mi Wanchain
member
Activity: 308
ben ethereumun dahi btc yi geçeceğine inanlardanım zirvede olması demek yerini uzun süre kaptırmaması demek olacak ethereum için
full member
Activity: 602
Ben Etherum'un altcoin piyasasındaki lidelriğini kolay kolay başka coinlere kaptıracağını düşünmüyorum. Geleceğe yönelik vizyonu ve gelişime açık olan bir kripto para birimi
member
Activity: 504
Tezos var bence ama durumu vahim fon olarak toparlanabilseler abd desteğinide alıp ethereuma rakip olabilirlerdi.
full member
Activity: 616
Merit: 101
Ethereumun başınaki vitalik çalıştığı sürece icoların vazeçilmez seçimi ethereum olucaktır arkasında büyük şirketler var kolay kolay yıkamazlar
member
Activity: 210
Ne olacağı hiç belli olmaz belki yepyeni çıkacak bir coin geçip gidecek. Fakat kısa vadede ethereumun yerini alabilecek bir proje olduğunu düşünmüyorum
newbie
Activity: 210
Merit: 0
Credits'i yerine almak üzere bekliyoruz. Önümüzdeki 2-3 içerisinde kendini iyice belli edecektir.
Pages:
Jump to: