Pages:
Author

Topic: Ethereumun yerini alabilecek bir proje varmı - page 3. (Read 490 times)

full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Suanlik yok bana göre bu teknolojide ve bu potansiyelde suanlik bir coin yok Ethereum çok iyi götürüyor bence
full member
Activity: 490
Merit: 100
Ethereumun yerini alabilecek bir proje olduğunu şuan için düşünmüyorum yerini koruyacaktır ethereum bu tarz şeyler için baya zaman lazım.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Yok yani şimdilik ethereumun yerini alacak bir proje göremiyorum, bunun en büyük sebebi ethereumun bu alanda ilk olması.taklitler aslını yaşatır misali hep ne diyorlar ethe benziyor, eth gibi olacakmış, şu ülkenin ethereumu vs.ya herşeyi geçtim artık adamların ismi bile btc gibi bi marka değeri olmuş sanki.evet ethereuma alternatif çok ama yerini alacak bir proje yok şimdilik
newbie
Activity: 140
Merit: 0
İki sayfa yorum okudum kimsa Waves yazmamış.  Smiley Şaka tabiyki kimseninin güveni kalmadı çıkan assetlerde çöp oldu.
full member
Activity: 728
Merit: 151
ethere en yakın herkesin 52836521381 kere yazdığı gibi neo gözüküyor..bunun haricinde etherin onayladığı işlem sayısına atıf yapıp biz daha iyi olacağız diyen credits ve lamden tau var..ancak hala swap işini becerebilmiş değiller...
tabi bir de ethereum un pos olayı da var
zaman ne gösterir bilinmez..bitcoin 4000 $ ı görmeden yükselmez diyen malların olduğu bir ortamdayız...gereğinden fazla ciddiye almamak lazım forumu

legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Ethereumun yerini alacak coin bence şimdilik yok uzun vade olaylar nasıl gelişir bilemem çıkar bi tanesi öyle bir devrim yaparki belki yerini alır ama şuanda platform coinlerin içinde 1 numara ethereumdur.elbette rakipler benzerleri var ama eth capine ulaşmaları bence çok zor.bu şuna benziyor ülke komedyen dolu ama hiçbiri bir cemyılmaz etmez.bu piyasanın cemyılmazı eth
full member
Activity: 504
Merit: 103
NEO'nun gerçekten potansiyel olan önü açık bir coin diğer tokenlara taban olabilmesi ayrı biravantaj ethereum gibi ama ethereumun yerini alabileceğini düşünümüyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 104
neo ethereum gibi olmak için çok çalışıyor ama yerini alamaz sonucta ethereum sadece bir smart kontrat değil içinde birsürü fonksiyonu barındırıyor ve altındaki projeler bunlara destek veriyor.
member
Activity: 429
Merit: 11
Bence de ilerki süreçlerde neo yerini alabilir almasa da eth gibi güçlenecek gibi. Şuan bile neo destekli bir çok girişim var bunu zaman gösterecek.
newbie
Activity: 196
etheryumun yerini herhangi bir projenin alması çok zor ihtimal. şu anda piyasda bir sürü coin bir sürü proje var insanların aklı karışıyor. etheryum ilk çıktığında çabuk benimsendi insanlar tarafından
member
Activity: 406
Merit: 12
İlk akla gelen Neo ve strat var.
Aynı tabandan gelen Ubiq, expanse, tomo, ella ve pirl var.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
NEO diyen arkadaşlara da katılmakla beraber ben Tezos'dan yana kullanıyorum tercihimi. Eğer mahkeme süreçleri sonlanır ve projeyi hayata geçirebilirlerse yakın zamanda Ethereum'a iyi bir alternatif olabilir Tezos. Şanssızlıklar peşini bırakmadı, artık gün yüzü görür umarım:)
newbie
Activity: 126
ilk 5 e gelebilir ama ilk 3 zor eth' nin yerini kolay kolay başka bi coin alamaz gibi geliyor bana, ilk olmanın avantajını koruyor
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Piyasadaki her platform coin ethereuma rakip neo,icon,wan,waves bunların en başında geliyor ama hatta bınlar çıkarken çin'in eth'i korenin eth'i diye mutlaka forumda sağda solda okumuşsunuzdur.Ama ethereumu tahtından etmeleri mümkün görünmüyor artık tam anlmaıyla piyasada bir ekosistem oluşturmuş durumda ethereum için.2. sırayı kimseye kaptıracağını sanmıyorum
full member
Activity: 462
Merit: 100
yerine geçmesi çok iddalı bir laf. Herhangi bir coinin Ethereum yerine geçmesi söz konusu olmaz ancak btc ve eth sonrasındaki sıralamaya girebilir. NEO da bu açıdan umut vaat eden hakikatten sağlam yatırımcısının yüzünü kara çıkartmayacak bir coin
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Neo ilk çıktığında çok çok ucuzdu değerini bilemedik, uzak doğulular birde coinlerine iyi sahip çıkıyor, ethereum uzak doğulularda olsa şuan fiyatı btc bazında 0.5 leri belki de görmüştü, ama neo bir ethereum kadar sağlam olabilecek bir proje, arkalarından Qtum,Kmd ve son olarakta Eos geliyor bence, Iota yı da yabana atmamak lazım, ama bu projeler bir anda değer kazanabilecek yapıda değiller, insanlar gerçek projelere yatırım yaptıklarında bu fiyatlar için çok ucuzmuş diyebiliriz.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Ethereumun daha iyisi olmayı vaad ederek bir şeyin Ethereumun yerini alabileceğine inanmamaktaıyım. o yüzden ico konularında uzun yıllar Ethereumun liderliği devam edeceğini düşünmekteyim. wan coin ve neo is o konuda Ethereumun yakın takipçileri olacaktır benim ön görüşüme göre.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ne Neo ne de başka bir kriptopara şu an için Ethereum'a rakip değil.
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Neden yerini alabilecek bir proje arıyorsunuz ki. Benzeri değil daha iyisi olsun. Benzer projeler var biri waves ama ben waves den ümidimi kestim.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu soruya sadece seçeneklerin teknik yeterliliği, bilinirliği vb üzerinden cevap vermek hatalı olur diye düşünüyorum. Gözardı edilmemesi gereken önemli bir husus şu: arkalarındaki devletler. Arkalarında derken geniş çerçevede söylüyorum, devlet projesidir anlamında değerlendirmeyin.
Neo: Gayet güzel bir proje, gelişmeye ihtiyacı olsa da teknik potansiyeli yüksek, bilinirliği alt/orta düzeyde ama giderek yükseliyor. Ancak, Neo demek Çin demek ve Çin'in devlet politikası olarak para kazanılacak her ortama girmesi bilinmekle birlikte, kendi değişik mantalitelerine göre yasal zorlamalardan asla kaçınmadıkları, ani ve sert hareketler yapmakta tereddüt etmedikleri gerçeği var. Kripto gibi kırılgan bir piyasada bu durum "cami duvarına işemek" anlamı taşıyor. Bu nedenle Çin devletine bu kadar tabi ya da bağımlı olması benim için olumsuzluk oluşturuyor.
Ethereum: Aslında (bana göre) piyasadaki bitcoin dahil en güçlü emtia ve proje Ethereum, gelişmelere ve şartlara hızlı uyum sağlayan, bilinirliği ve güven katsayısı çok yüksek bir platform. Bunun yanında arkasında dünyada kripto piyasasına en büyük desteği veren ve piyasayı olumsuz etkileyecek kontrolsüz adımlar atmamakta çok dikkatli davranan Rusya var.
Tüm bunları değerlendirdiğimde "şartlar aynı şekilde devam ettiği sürece" Neonun Ethereuma rakip olamayacağını düşünüyorum.
Ama yanlış anlaşılmasın, Ethereuma çok güvenmekle birlikte, Neo veya başka bir projenin rakip olmasını isterim, rakipsizlik motivasyonu bozar ve kullanıcı açısından risklidir. Ayrıca alternatiflerin olması daima olumlu bir durumdur.
Pages:
Jump to: