Pages:
Author

Topic: Ethereumun yerini alabilecek bir proje varmı - page 4. (Read 490 times)

member
Activity: 364
Merit: 10
GR
Ethereum tahtini sallayabilecek herhangi bir platform suan icin yok.  Teknolojik olarak var ama,  puyasanin buna verdigi cevap olumsuz oluyor.   Ether uzerinde bu kadar token varken pekte mumkun degil insanlarin tercih etmesi.  Bana kalirsa neo etherden daha iyi ama maalesef gunun sonunda 3 puan etherin oluyor.
member
Activity: 364
Piyasada o kadar güzel vaatler var ki eğer gerçekleştirilebilse Eth hatta Btc bile yerinden olur fakat gel gör ki hiç bir şey vaatler ile yürümüyor. Örnek olarak ben Credits'e ve vaatlerine güveniyorum ve bu yüzden bir miktar yatırımda bulundum. Ama daha sağlam bir coin'den bahsetmek gerekirse ADA olabilir.
member
Activity: 448
Herkes neo üzerinde yoğunlaşmış ama gözden kaçırmayalım bir de WAN a baksanız road map tekilerinin yarısını yapsa eth yi 2 ye katlar. Icoları açıklandı 6 tane ico var çıkar çıkmaz, Haziran gibi de masternode olayını açıklayacak. Umarım ekip bu şekilde çalışmasını devam ettirir beklentim devasa büyük öyle böyle değil Smiley  tabi ki bu bir temenni, yatırım tavsiyesi değil.
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Neo gelecek vadeden bir proje olsa da etherium tabanlı coinler ve de teknolojisini ele alırsak çok zor gözüküyor açıkcası eth'in yerini alması.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
neo için herkes eth v2 gözüyle bakıyor ama pratikte ether ile yarısacak bir coin suan yok. Ether hem kendi hemde tokenları bazında kendini ispat etti. Neoda henüz birşey göremedik. Ether büyük cıkısını icoların agırlıgı ether bazlı cıkmaya baslayınca gösterdi. Yani neo da aynı olaylar olsa bile bu tarz bir cıkısı göstermesine daha 1-1.5 yılı var.
member
Activity: 728
Trphy.io
Ben NEO'ya çok fazla güveniyorum nitekim elimde Ethereum'dan çok NEO var. Şu dünyaya girdiğimden beri beni üzmeyen tek coin diyebilirim o yüzden yeri ayrıdır  Smiley
member
Activity: 560
Merit: 12
Neo ve İcx yeni ethereum deniliyor. İkiside kendi tokenlerini çıkarmaya başlayacaklar. Özellikle Neo tabanlı tokenler iyi değer kazanıyor.
member
Activity: 574
Merit: 14
neo etherin yerini alır mı orasını bilmem. ralli zamanında neonun bu zamanki fiyatları artık unutacağız. tıpkı geçen seneki ether fiyatları gibi 100 dolardan başlayan ralliler 15x yapması. neonun fiyatı uygun, kuşkuya kapıldığımız kriptolarda tekrar aşağı yönlü rüzgar eser mi?
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
şuanlık bildiğim neo var ilerleyen dönemde çok daha iyi yerlere gelecektir mutlaka yatırımını ona göre yapmanızı tavsiye ederim şahsi düşüncem bu yönde.
jr. member
Activity: 157
Merit: 3
Ethereum benzeri Waves ve Neo var fakat ben waves e hiç ısınamadım açıkcası bu yüzden olsa olsa neo derim, birde ileride kripto piyasanın ticarette kullanıldığı günleri gördüğümüzde Çin 'in uyguladığı politikalarını düşünürsek Neo muhteşem bir patlama yaşar ve ilk 5 te yerini alır diye düşünüyorum.Tabi ethereum bitcoin gibi kendi dalının öncüsü olduğu için çok büyük bir açığı çıkıp kullanıcılarını zarara uğratmadığı sürece koltuğunu vermez bence.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Geçenlerde neo nun ethereumun yerini alabileceğini söyledi birkaç kişi. Cidden olabilir mi bu ?

sistemde güncelleme yapmaları şart çünkü node sayısı 7 taneydi yanlış hatırlamıyorsam . koca zincir okadar node için uzun vadede yeterli olup olamayacağı muallak ve çoğu küşü bu yönden eleştiriyor.
blokzincirinde de ülkecilik oluyor biraz yada belki ileride olucak çinde neo akıllı kontratları bizim diye bilir ki neocuların en büyük beklentisi
member
Activity: 308
Merit: 11
Neo gerçekten gelecek vaad eden bir proje  henüz o aşamada olduğunu sanmıyorum.ethereum da aynı bitcoin gibi ilk çıkan avantajına sahip bu aşamada.
jr. member
Activity: 185
Merit: 1
Geçenlerde neo nun ethereumun yerini alabileceğini söyledi birkaç kişi. Cidden olabilir mi bu ?
Pages:
Jump to: