Pages:
Author

Topic: Euro 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası - page 3. (Read 3291 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 536
July 10, 2021, 06:50:03 AM
Italyanin oynadigi tum karsilasmalari goz onune getirin, ingilterenin oynadigi karsilasmalari da bir kenara, italyanlar 2-3 farkla yenecekler baska bir cozumu bulunmuyor, sterling, harry kane falan kurtaramaz dingiltereyi, ancak uzatmalara giderse isler karisir.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
July 10, 2021, 04:05:54 AM
https://youtu.be/pQXOW2Db8EI?t=214

İngiltere - Danimarka maçında Sterling'e çalınan penaltıya tekrar bir bakayım dedim de. Aslında teması almış Sterling başta. Bir an demiştim kendini yere mi attı Burak Yılmaz misali ama.  Grin  Bana göre doğru karar ama bundan önce başka maçlardan birinde saçma sapan bir penaltı kararına da rastlamıştım. Adam omuz omuza mücadele veriyordu ve alakasız bir şekilde VAR'a bile bakılmasına rağmen penaltı kararı çıkmıştı.

Şimdiye kadar Euro 2020'de değişik hakem kararlarına şahit olduk onu söylüyorum hep. Bu da çok kötü bir durum tabi. O zaman VAR teknolojisi ne işe yarıyor ki sonuçta.
full member
Activity: 854
Merit: 113
July 09, 2021, 07:53:23 PM
İngiltere düşmanlığı nerden kaynaklanıyor
ne düşmanlığı hocam ya:))

ilk olarak takım genel olarak çok itici. vardy bu iticiliği yok eden ender isimlerden birisiydi ama kendisi zaten yok. ya da şöyle diyeyim gerrard, lampard, terry gibi heriflerden sonra şımarık çocukları ben izlemek istemiyorum. soutgate'yi futbolcuyken severdim ama şu ana kadar oynattığı futbol benim hoşuma gitmiyor. bir diğer konu da son maçtaki penaltı nedir öyle hocam?

turnuvada biz olmadığımız için benim beklentim keyifli bir karşılaşma olması. yine de italya kazansın. savunmaya söyleyin götü hareketlendirsin ama biraz.

Sizin şahsınızda söylememiştim hocam ama ifade biraz ağır olduysa kusura bakmayın  Smiley Forumda herkes İngiltere'yi itici buluyor ama ben Premier Ligi takip etmeyi seven birisi olarak İngilitere'yi biraz destekliyorum ama Gerrard ve Lampardlı kadro kadar sempati duyuyor musun diye soracak olursanız haklısınız o kadar bir sempati duymuyorum. Grin
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
July 09, 2021, 07:41:47 PM
3 gün sonra final maçı var bakalım. İngiltere bu maçı da Wembley'de oynayacağı için çok şanslı, sanki adeta kayırılmış gibi 2'dir böyle oynuyorlar en kritik turlarda. Umarım gerçekten öyle bir şey olmamıştır.

Ne alakası var hocam turnuva için maçların hangi stadda oynanacağı çok önceden belirlenmişti sanki kura ile belirtiliyormuş gibi yorum yapmışsınız forumda hemen hemen herkeste bulunan bu İngiltere düşmanlığı nerden kaynaklanıyor bilmiyorum.

İngiltere düşmanlığım yok. Aksine İngiltere'nin kazanmasını istiyorum aslında. Çünkü adamların doğru düzgün bir başarısı yok Avrupa Şampiyonası ya da Dünya Kupası'nda. Bu kadar yaklaşmışlarken alabilirler ama rakipleri çok güçlü. İtalya'nın akıllıca oynayarak maçı dengede tutabileceğini düşünüyorum. Bence penaltılara gider ve İngiltere kupaya uzanır.
member
Activity: 756
Merit: 17
July 09, 2021, 03:38:32 PM
İlk yarıda; İtalya mükemmel bir oyun izletti bize.Çok baskılı, dönen topları alan, baskı üstüne baskı kuran bir takımdı.Ceza sahası içinde 3 kere elle oynama beklentisine girip, penaltı bekleyişleri oldu.Chiellini’nin Burak Yılmaz’a yaptığı hareket bence penaltıydı.Diziyle koşusunu engeller şekilde bariz müdahalesi vardı.

İlk yarının yıldızı Uğurcan Çakır oldu.Çağlar, kendisine göre fazla hata yaptı.Umut iyi oynadı.Sağ bek Zeki yerine daha çok Kenan’ı gördük.

İkinci yarı fark bulmazlarsa bizim için beraberlik iyi bir sonuç.Pozisyona bile giremiyoruz.İlerde basamıyoruz.Bireysel olarak Yusuf’la Burak bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Bu arada bu İtalya, bu oyunla finale kadar gider.

İlk maçta yazdığım bu yazının haklı gururunu yaşıyorum.İtalya, oynadığı maçlarda ezilmiş bir takım imajını hiç çizmedi.Hep en güzel şekilde atak futbolu ve takımca çıktıkları atağı, takımca sonlandırdıkları bir takım oldular.İspanya maçının penaltılara kalması da şanssızcaydı.Bu turnuvada en beğendiğim isim İtalyanlar da Insigne oldu.Çok iyi bir oyuncuymuş gerçekten.

Ayrıca finalde İngiltere dışı bir ülkede olsaydı İtalyanların şansı daha yüksekti.Yine de bence %51-49 İtalya kupayı kazanır diye bekliyorum…

Aslında ilk maçta İtalya'yı gördükten sonra benim de aklıma benzer düşünceler gelmişti ancak o maçtan sonra milli takımımızın genel performansını görünce övgünün İtalya tarafında değil sorunun bizim tarafta olduğunu düşünmüştüm.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
July 09, 2021, 11:26:11 AM
İlk yarıda; İtalya mükemmel bir oyun izletti bize.Çok baskılı, dönen topları alan, baskı üstüne baskı kuran bir takımdı.Ceza sahası içinde 3 kere elle oynama beklentisine girip, penaltı bekleyişleri oldu.Chiellini’nin Burak Yılmaz’a yaptığı hareket bence penaltıydı.Diziyle koşusunu engeller şekilde bariz müdahalesi vardı.

İlk yarının yıldızı Uğurcan Çakır oldu.Çağlar, kendisine göre fazla hata yaptı.Umut iyi oynadı.Sağ bek Zeki yerine daha çok Kenan’ı gördük.

İkinci yarı fark bulmazlarsa bizim için beraberlik iyi bir sonuç.Pozisyona bile giremiyoruz.İlerde basamıyoruz.Bireysel olarak Yusuf’la Burak bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Bu arada bu İtalya, bu oyunla finale kadar gider.

İlk maçta yazdığım bu yazının haklı gururunu yaşıyorum.İtalya, oynadığı maçlarda ezilmiş bir takım imajını hiç çizmedi.Hep en güzel şekilde atak futbolu ve takımca çıktıkları atağı, takımca sonlandırdıkları bir takım oldular.İspanya maçının penaltılara kalması da şanssızcaydı.Bu turnuvada en beğendiğim isim İtalyanlar da Insigne oldu.Çok iyi bir oyuncuymuş gerçekten.

Ayrıca finalde İngiltere dışı bir ülkede olsaydı İtalyanların şansı daha yüksekti.Yine de bence %51-49 İtalya kupayı kazanır diye bekliyorum…
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
July 09, 2021, 06:09:37 AM
Ben şahsen kupayı İtalya'nın almasını istiyorum. Bunun bazı nedenleri var Roberto Baggio çoçukluğumun kahramanı.
Birde oldum olası Gök Mavililer isimleri çok hoşuma gidiyor. Ayrıca forma tasarımları sade ve şık olmuştur.

İngilizler futbolun mucitleri ama İtalya bu sefer gülecektir.

İtalya kazanır umarım, bende italyayı finalde destekleyeceğim, en azından grubumuzdan bir takımın şampiyon olması beni mutlu eder, ölüm grubundan çıkan takımların çabuk elenmesi beni oldukça şaşırttı,
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
July 09, 2021, 05:04:00 AM
Ben şahsen kupayı İtalya'nın almasını istiyorum. Bunun bazı nedenleri var Roberto Baggio çoçukluğumun kahramanı.
Birde oldum olası Gök Mavililer isimleri çok hoşuma gidiyor. Ayrıca forma tasarımları sade ve şık olmuştur.

İngilizler futbolun mucitleri ama İtalya bu sefer gülecektir.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
July 09, 2021, 04:59:48 AM
İngiltere düşmanlığı nerden kaynaklanıyor
ne düşmanlığı hocam ya:))

ilk olarak takım genel olarak çok itici. vardy bu iticiliği yok eden ender isimlerden birisiydi ama kendisi zaten yok. ya da şöyle diyeyim gerrard, lampard, terry gibi heriflerden sonra şımarık çocukları ben izlemek istemiyorum. soutgate'yi futbolcuyken severdim ama şu ana kadar oynattığı futbol benim hoşuma gitmiyor. bir diğer konu da son maçtaki penaltı nedir öyle hocam?

turnuvada biz olmadığımız için benim beklentim keyifli bir karşılaşma olması. yine de italya kazansın. savunmaya söyleyin götü hareketlendirsin ama biraz.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
July 09, 2021, 04:53:19 AM
3 gün sonra final maçı var bakalım. İngiltere bu maçı da Wembley'de oynayacağı için çok şanslı, sanki adeta kayırılmış gibi 2'dir böyle oynuyorlar en kritik turlarda. Umarım gerçekten öyle bir şey olmamıştır.

İngiltere gerçekten güçlü bir kadroya sahip. Sterling, Kane gibi oyuncuları çok formdalar. Uzun zamandır ilk defa bir kupaya bu kadar yaklaştılar. Böyle bir şansı tepmemek için her şeyi yapacaklarına eminim. Dolayısıyla İtalya'yı nispeten zor bir maç bekliyor. Deplasmanda final oynayacaklar resmen. Yine de söz konusu İtalya gibi disiplinli bir takım olunca ne olacağı hiç belli olmaz. İyi olan kazansın diyorum.

Danimarka maçında Sterling ve Kane bana göre çok etkili oyun sergileyemediler, her maç aynı olmaz elbette ama İtalya savunma olarak daha iyi ve sinsi oynuyorlar buldukları ilk fırsatta veya açıkta rakip kalede oluyorlar yine ilk golü İtalya atar ve savunmaya çekilir İngiltere bastırır ve bu arada İtalya eğer bir gol daha atabilirse kupayı kazanır.
full member
Activity: 854
Merit: 113
July 08, 2021, 07:58:34 PM

Ne alakası var hocam turnuva için maçların hangi stadda oynanacağı çok önceden belirlenmişti sanki kura ile belirtiliyormuş gibi yorum yapmışsınız forumda hemen hemen herkeste bulunan bu İngiltere düşmanlığı nerden kaynaklanıyor bilmiyorum.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
July 08, 2021, 07:33:51 PM

İngiltere gerçekten güçlü bir kadroya sahip. Sterling, Kane gibi oyuncuları çok formdalar. Uzun zamandır ilk defa bir kupaya bu kadar yaklaştılar. Böyle bir şansı tepmemek için her şeyi yapacaklarına eminim. Dolayısıyla İtalya'yı nispeten zor bir maç bekliyor. Deplasmanda final oynayacaklar resmen. Yine de söz konusu İtalya gibi disiplinli bir takım olunca ne olacağı hiç belli olmaz. İyi olan kazansın diyorum.
member
Activity: 756
Merit: 17
July 08, 2021, 05:16:41 PM
İtalya gruplardan çıktıktan sonra aynı performansı bence tek maçlarda gösteremedi ama şanslarının da yardımıyla Finale adlarını yazdırmayı başardılar Fransızlar 3-1 öne geçtikten sonra İsviçre'ye karşı rahatlamasalardı bugün finalde Fransızlar olurdu diye düşünüyorum.

Açıkcası İngiltere-Danimarka maçını da izledikten sonra Fransa'ya üzüntüm daha da artıyor saçma sapan bir rehavet içerisine girmeselerdi kupayı kesinlikle alırlardı.İtalya-İngiltere finalinde bence gülen taraf İngilizler olacaktır altın bir jenerasyon yakaladılar Katar'da düzenlenecek dünya kupasında da iyi işler yapacaklardır.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
July 08, 2021, 03:06:36 PM
Şimdi geliyoruz final maçına. Pazar günü Wembley'de oynanacak. İngilizler yine dört ayağının üstüne düştü.  Grin  Seyirci avantajı da onlar da olacak. Bakalım İtalyanlar bu psikolojik baskının altından kalkabilecek mi. İngiltere arkasına rüzgarı alırsa İtalya'yı turnuvanın dışına itip kupayı alabilir. Ancak ben kazananın normal sürede belirlenmeyeceğini ve hatta penaltıları izleyeceğimizi düşünüyorum. Favorim İngiltere.
hero member
Merit: 536
July 08, 2021, 12:17:17 PM
Karsilasmalarin buyuk bolumu Londra'da oynaniyor, bu bir kayirma bence. Digerleri homojen olarak dagitilmisti ve Almanya cogunlukla ev sahipligi yapiyordu. Adaletsiz bir durum bu, ileriki yillarda duzelecek, ingiltere dun finale yukseldi, danimarka'nin oyunu ic acici degil ki haketti deyelim, serbest vurustan doksana guzel vurdular ancak.
Italya, ingiltere karsilasmasi beraber biterse ingilizler ingiliz oyunu ile kupayi alirlar, yok eger Italyanlar ilk 90 dakikada 2 tane doserlerse kupa italyaya gidecektir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 08, 2021, 12:14:48 PM
zorla ingiltere'yi finale taşıdılar, umarım kupayı da yine aynı şekilde ingilizlere teslim etmezler. ben finalde italya ve danimarka'nın olmasını istiyordum. velet nasıl çaktı ama duran toptan golü:))

umarım pazar akşamı oynanacak final karşılaşması ile italyanlar bu kupayı evlerine götürürler. turnuvanın en güzel top oynayan ve kupayı hak eden takımı kendileri. bir de 0 puan çeken bir takım var.

Bende biraz İngiltere’yi kayırdıklarını düşünüyorum hocam yarı final final falan hep wembley stadyumunda oynuyor zorla uzun senedir finale çıkmayan İngilizleri finale taşıdılar Grin
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
July 08, 2021, 11:15:45 AM
zorla ingiltere'yi finale taşıdılar, umarım kupayı da yine aynı şekilde ingilizlere teslim etmezler. ben finalde italya ve danimarka'nın olmasını istiyordum. velet nasıl çaktı ama duran toptan golü:))

umarım pazar akşamı oynanacak final karşılaşması ile italyanlar bu kupayı evlerine götürürler. turnuvanın en güzel top oynayan ve kupayı hak eden takımı kendileri. bir de 0 puan çeken bir takım var.
full member
Merit: 161
July 08, 2021, 06:57:06 AM
Finalin adı İngiltere-İtalya oldu şimdi burada İngiltere avantajlı olan takım neden derseniz final İngilterede oynanacak ve büyük ihtimallede %100 kapasite ile oynayacaklar.
Avrupa kupalarında ilk defa finale çıkıyor İngiltere ve adamlar tüm lobi işlerini yaptılar kupayı almak için sıra takımda.
Şöyle bir olayda var sanırım emin değilim yurt dışından gelenlere 14 gün karantina kuralı var ve İtalya yı desteklemek için gelen olamayacak bu kesinse.
Stad full ingiliz olucak.

Ben hala İtalyanın kupayı kazanacağını düşünüyorum, Dün izledim İngiltere maçını ama o kadar çok etkili bir takım göremedim.
Şuan bütün artılar İngilterenin yanında olsada Şamp İtalya olacak büyük ihtimalle.

İngiltere'deki İtalyanlar şanslı yine, onlar final maçına takımlarını desteklemek için gidebilirler. Ama yine de İngiliz taraftarların ezici bir çoğunluğu olacaktır kesinlikle. İngiltere o kadar şanslı ki finali bile kendi evinde oynayacak arkadaş.  Cheesy

Ben sırf bunun bile önemli bir artı olduğunu düşünüyorum ve İngiltere'yi kupaya daha yakın görüyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
July 08, 2021, 05:20:42 AM
Danimarka iyi savaş verdi, Finlandiya yenilgisinden sonra gruptan çıkma ihtimalleri düşük görülmüştü, yine de gruptan çıktılar ve yarı finale kadar geldiler, helal olsun Danimarka, tebrikler,
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 08, 2021, 01:57:33 AM
Finalin adı İngiltere-İtalya oldu şimdi burada İngiltere avantajlı olan takım neden derseniz final İngilterede oynanacak ve büyük ihtimallede %100 kapasite ile oynayacaklar.
Avrupa kupalarında ilk defa finale çıkıyor İngiltere ve adamlar tüm lobi işlerini yaptılar kupayı almak için sıra takımda.
Şöyle bir olayda var sanırım emin değilim yurt dışından gelenlere 14 gün karantina kuralı var ve İtalya yı desteklemek için gelen olamayacak bu kesinse.
Stad full ingiliz olucak.

Ben hala İtalyanın kupayı kazanacağını düşünüyorum, Dün izledim İngiltere maçını ama o kadar çok etkili bir takım göremedim.
Şuan bütün artılar İngilterenin yanında olsada Şamp İtalya olacak büyük ihtimalle.
İngilizlere hiç ısınamadım zaten İtalyanlar olsun bari yenilgimizle avunuruz şampiyon bize 3 attı deriz gerçi o maçta kaleci kötü olsa 6 tane falan yerdik Grin
Pages:
Jump to: