Pages:
Author

Topic: Euro 2021 Avrupa Futbol Şampiyonası - page 4. (Read 3291 times)

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
July 08, 2021, 01:49:24 AM
Finalin adı İngiltere-İtalya oldu şimdi burada İngiltere avantajlı olan takım neden derseniz final İngilterede oynanacak ve büyük ihtimallede %100 kapasite ile oynayacaklar.
Avrupa kupalarında ilk defa finale çıkıyor İngiltere ve adamlar tüm lobi işlerini yaptılar kupayı almak için sıra takımda.
Şöyle bir olayda var sanırım emin değilim yurt dışından gelenlere 14 gün karantina kuralı var ve İtalya yı desteklemek için gelen olamayacak bu kesinse.
Stad full ingiliz olucak.

Ben hala İtalyanın kupayı kazanacağını düşünüyorum, Dün izledim İngiltere maçını ama o kadar çok etkili bir takım göremedim.
Şuan bütün artılar İngilterenin yanında olsada Şamp İtalya olacak büyük ihtimalle.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
July 07, 2021, 07:15:17 PM
Bu maçı, İtalya - İspanya maçına kıyasla daha zevkli buldum. Hele ki ilk golü Danimarka'nın bulması maçı iyice hareketlendirmişti. Eğer İngiltere cevap veremeden bir gol daha bulsalardı belki de turu normal sürede geçebilirlerdi bile. Futbol böyle bir oyun işte. İngiltere cevap vermekte gecikmeyince sonradan ibre iyice İngiltere'ye dönmeye başladı. Sonunda da kazanan onlar oldu.

Her iki takımı da tebrik ederim, çok iyi iş çıkardılar.
hero member
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
July 07, 2021, 06:38:28 PM
İngiltere bu gün çok etkili oyun sergilemedi çoğu kez kaleciye takıldılar Danimarka bir 2 sıfır yapabilseydi başlarda maç çok daha farklı bitebilirdi. İtalya güzel defans yapıyor ve bu esnada ani bir atak ile golü bulabiliyorlar. Final maçında İtalya erken gol bulabilirse eğer uzatmalara gitmeden işi bitirebilir.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
July 07, 2021, 06:31:33 PM
Uzatmanın 2. Yarısının son 10 dk'sine bakabildim. İngiltere'yi sevmediğim için Danimarka'yı tutuyordum. Dk 115 te İngilizler bir top kaptı maçın verdiği yorgunluktan olsa gerek Danimarka topu 3-4' dk alamadı İngilizlerden. Top taca çıktı da öyle aldı. İngiltere'yi bir tek Almanya maçında izledim.
İtalya bana kupayı alır gibi geliyor ama belli de olmaz. İngilizler de boş takım olmadıklarını bugün göstermiş oldu.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
July 07, 2021, 05:48:33 PM
Danimarka şaşırtmayarak çok iyi mücadele verdi İngiltere'ye karşı. Buraya kadar nasıl gelebildiklerini gözler önüne serdiler. Çabalarını gerçekten takdir ettim. Ancak diğer tarafta da İngiltere gibi çok güçlü bir rakip var. Uzatmalara götürmeyi başarmaları bile çok iyi işti. Yalnız yapılan penaltı sonrası Kane'in bir tık zorlansa da bu şansı gole çevirmesi ile birlikte Danimarka zor bir viraja girdi. Kalan dakikalarda eşitliği yakalayamayıp iyice oyundan düştüler ve İngiltere finale yükseldi.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 07, 2021, 05:38:17 PM
Danimarka’ya futbol dersi verildi galiba internette hep böyle yorumlara denk geldim maçı izleme durumum olmadı ama Danimarka kaleciden dolayı şanslıydı bir de penaltıları olmuş galiba şüpheli İngiltere söke söke finale çıkıp yenilgisini alacak bence  Grin
hero member
July 07, 2021, 05:32:12 PM
Danimarka nın kalecisi mutlak kurtarışlar yapmasa maç sonucu çok daha farklı olurdu. Yinede bu maçın çekişmeli olacağı belliydi Danimarkanın sürpriz bir golle galip geleceğini bile düşünüyordum.
full member
Activity: 854
Merit: 113
July 07, 2021, 05:23:20 PM
İngiltere'nin Danimarka karşısında bu kadar zorlanacağı aklımın ucundan bile geçmemişti.İngiltere uzatma dakikalarında Kane'nin attığı gol geriye düştüğü karşılaşmada 2-1 öne geçmeyi başardı bakalım Danimarka buradan mucizevi bir dönüş yapabilecek mi Huh
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
July 07, 2021, 05:22:51 PM
Dünkü maçın üzerine böylesine canlı bir maç izlemek çok iyi geldi. Danimarka'nın ilk golü bulan taraf olması oldukça şaşırtıcıydı. Fakat İngiltere ilk yarı bitmeden skoru eşitleyip maçı iyice ateşledi. Şimdi uzatma devresinin ilkini geride bıraktık. Sterling'in takımına kazandırdığı penaltı sonrası Kane penaltıyı kaçırsa da dönen topu tamamladı ve takımını 2-1 öne geçirdi. Bakalım Danimarka 2. uzatma devresinde eşitliği yakalayabilecek mi yoksa turnuvaya veda mı edecek.
hero member
July 07, 2021, 04:29:02 PM
Büyük kaptan bu hatayı yapmayacak kendi kalesine atmayacaktı. Çok büyük avantaj sağlamıştı ilk golü bularak Danimarka. İkinci yarı yine bir gol daha bularak İngilizleri eleyebilirler umarım. Gönlüm Danimarka ile.

Kaptan topun rakibe gitmesini engellemek için kayarak müdehale etmeye çalıştı ama ters vuruş olunca kendi kalesine atmış oldu ama topa müdehale etmeseydi direkt top Sterling e gelecekti yine gol olurdu.
Danimarkayı Schmeichel kurtardı diyebiliriz mutlak golleri önledi.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
July 07, 2021, 03:46:24 PM
Büyük kaptan bu hatayı yapmayacak kendi kalesine atmayacaktı. Çok büyük avantaj sağlamıştı ilk golü bularak Danimarka. İkinci yarı yine bir gol daha bularak İngilizleri eleyebilirler umarım. Gönlüm Danimarka ile.
hero member
July 07, 2021, 03:17:44 PM
İngiltere Danimarka maçı başladı 15 dakika bitmek üzere durum şuan berabere olsada İngiltere daha atak gördüm tam bunu yazarken İngiltere kalecisi aceleyle topu hatalı atınca Danimarka ilk gole çok yaklaştı.
hero member
Merit: 536
July 07, 2021, 03:08:01 PM
Ispanya surpriz bir sekilde beraberligi yakaladigi karsilasmayi penaltilarda kaybetti, italyanin acik ara en basarisiz galibiyetini aldi, cok da zevkli gecmedi, favori karsilamam Italya-Belcika olarak yer alacak.
member
Activity: 756
Merit: 17
July 07, 2021, 02:37:36 PM
İtalya gruplardan çıktıktan sonra aynı performansı bence tek maçlarda gösteremedi ama şanslarının da yardımıyla Finale adlarını yazdırmayı başardılar Fransızlar 3-1 öne geçtikten sonra İsviçre'ye karşı rahatlamasalardı bugün finalde Fransızlar olurdu diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
July 07, 2021, 08:36:08 AM
Danimarka italya süprizi gelir mi acaba, umarım İngiltere elenir de bu sene Danimarka şampiyon olur, eminim herkes benimle aynı düşünceleri paylaşıyordur ancak futbol bir ingiliz oyunu olduğu için yıllardır oynadıkları futbolu bu sene turnuvaya güzel  yansıttılar, büyük ihtimalle finalde İngilizler olacak,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
July 07, 2021, 06:30:19 AM
Dün İtalya- İspanya maçında İtalyanlar elenseydi gerçekten üzülürdüm.Baştan sona çok güzel futbol oynadılar.Dün ki maçta İspanya daha aktif ve iyi oynayan taraftı.Yine de top yuvarlak penaltılarda İsviçre’yi eleyen İspanya, Penaltılarda İtalya’ya elendi.Aynı şekilde penaltılarda Fransa’yı eleyen İsviçre, Penaltılarda İspanya’ya elenmişti.Bu doğru orantı devam ederse final maçı penaltılara kalırsa İtalya finali kaybedebilir.  Grin
full member
Merit: 161
July 07, 2021, 05:41:58 AM
Spikerin hataları göze batmış olsa da dünkü maçı genel olarak zevkli bulduğumu söyleyemeyeceğim de. Normal sürede ilk gol gelene kadar sıkıntıdan patladım resmen. İtalya sağolsun attığı golle maçı iyice hareketlendirdi. İspanya 500 tane pas yapma huyundan vazgeçmeye başlayıp iyice saldırıya geçti ve onlar da golü buldu. Uzatmalarda yine keyif almadım ama normal tabi. Yorgunluğun etkisi büyük. Penaltılara kalmasıyla birlikte artık nefesler tutuldu. Penaltılar sonucunda da İtalya 4-2 galip gelmeyi başardı. Jorginho çok acayip bir penaltı stiline sahip ama yine de atıyor bir şekilde.  Grin
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
July 07, 2021, 05:34:52 AM
Spikerler hata yapabilir büyük bir sorun değil bu kadar dalga konusu olması garip geldi bana sonuçta hepimiz insanız hatalar yapabiliriz.

İtalya gerçekten bu sene şampiyonluğu hakeden milli takım.Oynuyor adamlar ya mancini zaten kaç maçtır takımı yeniltmiyor Cheesy
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 07, 2021, 05:30:21 AM
Spikerin Inzaghi ısrarı da ilginçti evet. Federico Chiesa'ya kaç kere Inzaghi diyip durdu.  Cheesy  Hala futbol oynuyor olsaydı hadi neyse diyeceğim de orası da falso. Ayrıca önceki maçlarda da çok basit hatalar yapmıştı böyle. Ben olsam böyle bir spikere maç sundurtmam daha fazla. Seyir zevkini yok ediyor çünkü. Kariyerine saygım sonsuz ama belli ki burada bırakmak lazım artık.  Grin

Klasik TRT spikeri hocam her maç onlarca hata yapıyorlar frikik kullanacak takım İspanya adam diyor ki italya frikik kullanacak biraz daha işinin ehli birilerini seçemezler miydi belottiye kaç kere berardi dedi
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
July 07, 2021, 05:14:03 AM
Spikerin Inzaghi ısrarı da ilginçti evet. Federico Chiesa'ya kaç kere Inzaghi diyip durdu.  Cheesy  Hala futbol oynuyor olsaydı hadi neyse diyeceğim de orası da falso. Ayrıca önceki maçlarda da çok basit hatalar yapmıştı böyle. Ben olsam böyle bir spikere maç sundurtmam daha fazla. Seyir zevkini yok ediyor çünkü. Kariyerine saygım sonsuz ama belli ki burada bırakmak lazım artık.  Grin
Pages:
Jump to: