Pages:
Author

Topic: Ev almak mı Bitcoin mi? - page 17. (Read 26159 times)

newbie
Activity: 3
Merit: 0
June 18, 2018, 05:21:17 AM
tabikide bitcoin almak
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
June 17, 2018, 08:09:05 PM
Evlerin aşırı değerlenmesi son yıllarda mecburen son bulacak. Şimdi bazı kamu bankaları düşük fiyattan faiz vermeye devam ediyor ama bu sürdürülebilir değil melesef. Haliyle evleri alan kredi ile orta kesim ve orta üst kesim. Kredi mantıklı olmadığı zaman ev fiyatları düşüp kiralara rağbet fazla olduğu için hızla artacaktır. Klasik krizdir bu yatırım yapmak yerine emlak alıp kiraya vermek yada faize yatırıp paradan para kazanmak.

Umarım bu şekilde gitmez ve bizi yanıltır memleket kazanır temenniler bu yönde ama bilinçli bir vatandaş olarak önlemimi çoktan aldım.

Şehre uzak, saçma sapan yerlerde yapılan toplu konutlar değil de şehrin içinde olan, kentsel dönüşümle yenilenen vb. evlerde düşme olacağını hiç sanmıyorum. Piyasası olan evler en kötü ihtimalle değerini korur, değer kaybetmez. Dağ başına yapılan toplu konutlar fiyatları düşse de boş kalmaya devam eder.
full member
Activity: 742
Merit: 140
June 17, 2018, 07:46:52 PM
Yıllardır evleri fahiş fiyata sattılar. Haliyle krediler yükseldiğinde nakiti olan için tam ev alma zamanı çünkü ev fiyatları bu kriz sürecinde oldukça düşecektir. Her kriz bir fırsattır malesef ve nakiti olan için ev almak ileride mantıklı olabilir.

Evlerin aşırı değerlendiği nadir ülkelerden biriyiz ve bunun yakın zamanda değişeceğini hiç sanmıyorum. Millet güvenli yatırım olarak görüyor ev arsa alımını. Yıllardır betonun üzerine kurulu bir ekonomimiz var. Kriz zamanlarında bile ev fiyatlarının düşeceğini sanmam. Coin yatırımı uzun vadede çok daha karlı olabilir tabi.

Evlerin aşırı değerlenmesi son yıllarda mecburen son bulacak. Şimdi bazı kamu bankaları düşük fiyattan faiz vermeye devam ediyor ama bu sürdürülebilir değil melesef. Haliyle evleri alan kredi ile orta kesim ve orta üst kesim. Kredi mantıklı olmadığı zaman ev fiyatları düşüp kiralara rağbet fazla olduğu için hızla artacaktır. Klasik krizdir bu yatırım yapmak yerine emlak alıp kiraya vermek yada faize yatırıp paradan para kazanmak.

Umarım bu şekilde gitmez ve bizi yanıltır memleket kazanır temenniler bu yönde ama bilinçli bir vatandaş olarak önlemimi çoktan aldım.
full member
Activity: 420
Merit: 100
June 17, 2018, 07:09:38 PM
Ev almak önemli konu hiç olmayan bir evi olsun ister, hem ülkemizin hem de bitcoin piyasasının içinde bulunduğu durum nedeni ile şu anki yorumum usdt ve usdde bir müddet beklemek sonra bitcoin ve ev alımına karar vermek olur.
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
June 17, 2018, 09:32:29 AM
Gayrimenkül yatırımı her zaman kazandırır fakat kripto para piyasasında belirli dönemler içerisinde kazanç sağlanır. O sebeple paranızı en doğru şekilde kontrol edebileceğinizi düşünüyorsanız kripto para yatırımlarını tavsiye ederim fakat kafam rahat olsun gelirim olsun düşüncesindeyseniz gayrimenkul yatırımını tavsiye ederim. Yatırım amaçlı alabilirsiniz, kiraya verebilirsiniz veya kendiniz için kullanabilirsiniz. Çeşitli kullanım çeşitleri bulunuyor gayrimenkul yatırımlarının. Smiley
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
June 17, 2018, 08:50:47 AM
Yıllardır evleri fahiş fiyata sattılar. Haliyle krediler yükseldiğinde nakiti olan için tam ev alma zamanı çünkü ev fiyatları bu kriz sürecinde oldukça düşecektir. Her kriz bir fırsattır malesef ve nakiti olan için ev almak ileride mantıklı olabilir.

Evlerin aşırı değerlendiği nadir ülkelerden biriyiz ve bunun yakın zamanda değişeceğini hiç sanmıyorum. Millet güvenli yatırım olarak görüyor ev arsa alımını. Yıllardır betonun üzerine kurulu bir ekonomimiz var. Kriz zamanlarında bile ev fiyatlarının düşeceğini sanmam. Coin yatırımı uzun vadede çok daha karlı olabilir tabi.
full member
Activity: 742
Merit: 140
June 17, 2018, 08:25:49 AM
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
June 17, 2018, 07:42:56 AM
yatırmın her türlüsü mantıklıdır arkadaşlar mesele her şeyini bir şeye yatırmayın ve sabırlı olun herkese kazançlar ve şans diliyorum.

Yanlış yerden ev alınırsa hem zamanla kar getireceğine zarar ettirir, boşa vergi yükü oluşturur, hem elinizde kalma potansiyeli var. Coin piyasası için de bu geçerli. Yanlış zamanda yanlış fiyattan alırsanız zarar edersiniz. Neye yatırım yapılırsa yapılsın doğru yerden yapılan yatırım kazandırır.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
June 17, 2018, 06:55:23 AM
yatırmın her türlüsü mantıklıdır arkadaşlar mesele her şeyini bir şeye yatırmayın ve sabırlı olun herkese kazançlar ve şans diliyorum.
member
Activity: 364
Merit: 10
GR
June 17, 2018, 05:56:34 AM
Ev almak ayri araba almak ayri tatil yapmak ayri bitcoin almak ayri seyler.  Ister yatirim olarak ister kullanmak icin alinsin hepsini ayri degerlendirmek lazim.  Tek bir yatirima kilitlenmemek en guzeli.  Hayat bir sekilde devam ediyor ihtiyaclarinizi ertelemeyin. 
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
June 17, 2018, 05:36:33 AM
Evini al sende biraz ucuz al %10 paranla ether al btc al al birşeyler bulunsun. Zaman ne getirecek bilinmez ama umut garibanın ekmeği.
newbie
Activity: 150
June 16, 2018, 07:22:04 PM
eviniz yoksa bile bitcoine yatırın ki şimdi elinizde ki paraya 1 ev alabilecekseniz ilerde muhtemelen 2-3-4 ev alabilrisiniz..
newbie
Activity: 224
June 16, 2018, 06:17:15 PM
piyasanın şu halini gördükten sonra bile her zaman için bitcoin almak..hele ekonomimiz bu kadar kötüyken ev almak hiç mantıklı bir yatırım değil.
newbie
Activity: 28
June 16, 2018, 06:00:00 PM
ev daha mantıklı hocam
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
June 16, 2018, 05:57:45 PM
2017 başında ev yerine Bitcoin alanlar kazançlı bir yatırım yaptılar. Diğer taraftan 2017 son çryrekte ev almayıp Bitcoin alanlar, ev almadıklarına pişman olmuştur herhalde. Şimfi ise Bitcoin almak fiyatı çok düştüğünden daha karlı olurmuş gibi görünüyor. Yine de tüm birikimi Bitcoine yatırmak yerine, bir kısmını yatırmak daha emniyetli olabilir.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
June 16, 2018, 01:43:54 PM
İşin Aslı bitcoin almak demek isterim ama soru şu ki bir ev parasını bitcoine yatırmak çok çok büyük bir risk olur. Yüksek ihtimalle çok iyi kazandırır ama o düşük ihtimal bile hafif bi kalp krizine sebep olabilir.  Grin

Konunun sahibi benim, ev var ev var tabii. Sattığım ev kocaelindeydi zaten yatırım amaçlı almıştım amacım istabul'da ev almak evimi sattıktan sonra kriptoya gömdüm aynen devam.
full member
Activity: 322
Merit: 126
EndChain - Complete Logistical Solution
June 16, 2018, 10:42:22 AM
Bitcoin bana daha mantıklı geliyor ama evde güzel bir kapı ama kiraya verecekse zaten hiç bulaşmasın ben bitcoin hem evden yana kullanırdım ama ev olması için sağlam projeler ve topraktan girerdim..
newbie
Activity: 84
June 16, 2018, 10:26:43 AM
bence ev almak yatırımını çöpe atmak demektir tabi ki kiraya vermeyi düşünüyorsan böyle , yinede belli bir vurgun yapılırsa  misal 2 ev paran var hiç evin yok o zaman ev alınmalı diye düşünüyorum ayrıca Zengin Baba Yoksul Baba bendede var bu kitap okumanızı tavsiye ederim bakış açınızı değiştiricektir bir çok konuda.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
June 13, 2018, 02:31:19 PM
İşin Aslı bitcoin almak demek isterim ama soru şu ki bir ev parasını bitcoine yatırmak çok çok büyük bir risk olur. Yüksek ihtimalle çok iyi kazandırır ama o düşük ihtimal bile hafif bi kalp krizine sebep olabilir.  Grin
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
June 13, 2018, 01:51:23 PM
ev almak bana her zaman mantıklı gelir, değerini katlayacak bir ev hayalim var, yeterince param olduğunda ilk işim ev satın almak olacak. şimdi ise yatırım yaparak para biriktirmeliyim. son erime potası almak için uygun dip seviye olabilir.
Pages:
Jump to: