Pages:
Author

Topic: Evi arabayı sat, ETH'e bas! Stuttgart sürprizli - page 2. (Read 841 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
ETH çok iyi bir coin ama bence btc ayaga kalktığı an ilk ondan çıkıyor insanlar, btc deki belirsizlik insanları ethere yonlendırdı ama bu kadar hızla yükselirken ico'ların durumu vahim olur
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Arkadaşlar yenı bır habermı geldı ne olduda ethereum bu kadar daha yukseldi, bu konuda bir fikri olan varmı ?
Ethereumun yükselmesi için bi habere ihtiyacı yok.
O zaten vezirdi artık kral olacak az kaldı.
Ethereum bazlı düşünmeye hazır olun gençler.
Eski konularımda bunlardan çok bahsetmiştim.
Bitcoin ile ekmek su alamazsınız ama ethereum ile lama tüyünden çoraplar alabilrisiniz.
member
Activity: 378
Merit: 11
Arkadaşlar yenı bır habermı geldı ne olduda ethereum bu kadar daha yukseldi, bu konuda bir fikri olan varmı ?
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Başlığı geç gördüm ama sanırım haklı devam ediyor sağlam adımlarla ilerlemeye
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Süpriz gerçekleşti desinize. Eth 2. oldu gözünü 1. ye cevirdi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Şu forumda ethereumu neden gömmeye çalşırlar anlamıyorum. Ya arkadaş şu an piyasadaki coinleri %90 ı ethereum sayesinde türedi. Ethereum olmasa şu an bu paralar nasıl dönücekti nasıl para kazanıcaktınız Allah aşkına? Ethereum bitcoinden bile güvenilir bir limandır.
member
Activity: 448
Merit: 10
Öyle ev araba satılıp tek bir kriptoparaya yatırım yapılmaz, bence uygun bir sepet yapılmalı ve sepetin içerisinde Hdac, STK gibi yeni icolar olmalı.. Bunların geleceği var.

STK'nın imzasına girdim 2 bin tokene yakın token gelicek satmıyıcam pre-ico'da hardcap yapıp normal şatışı kapadı adamlar pumpun kralı olcagının düşünüyorum.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Öyle ev araba satılıp tek bir kriptoparaya yatırım yapılmaz, bence uygun bir sepet yapılmalı ve sepetin içerisinde Hdac, STK gibi yeni icolar olmalı.. Bunların geleceği var.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
2018 de ETH gerçek değerini bulacak benim düşüncem bu kıpırdanma daha Ether için hiçbir şey değil 2018 in sonunda kripto dünyası bu şekilde yatırım almaya devam ederse ETH nin fiyatı en az beşe katlar diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
Eth şu an btc bazında pahalı eğer uygun seviyeye gelirse bende almayı düşünüyorum eth bayağı alacağım ama çok pahakı daha bir ay önce 30 lardan şu an 65 lerde çok pahalı yani

BTC bazında 0.1leri de görmemiş miydi aynı zamanda ETH Smiley

0.14 btc yi görmüştü zamanında eth ve o seviyelerden almıştım çok iyi hatırlıyorum, sonradan usd olarak kara geçtim tabi ama btc olarak o zarar kaldı hep  Cheesy
full member
Activity: 252
Merit: 100
The Standard Protocol - Solving Inflation
Ethereum güvenli liman bana göre harbi evi arabayı satıp girinebilcek bir coin bu sene 2018 de yani 2-3x cok rahat bekliyorum ethereumdan safe yatırım yapılır bu coine
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Hadi sattım diyelim yarın bir gün hacklenirsem zararı kim karşılayacak. Bütün güvenlik önlemlerini aldım ama yinede kayıp yaşadım. Kimse hiç bir şey olmadan yaşayamaz. Münzevi değiliz. Makul rakamları salalaım piyasaya bakalım ne olacak.
full member
Activity: 406
Merit: 102
Hala gecerli evi arabayi basip eth almak suan bin dolar seviyelerinde 800dolara dusucegine inaniyorum ozman iste basabilirsiniz ondan sonrasi gelen paralari izlemek
full member
Activity: 252
The future is your Genome
zamanında evi arabayı satıp eth'ye bassaydık şu anda bi apartman bi de galeri açmış olurduk. baya istikrarlı ve önü açık bence eth'nin.
member
Activity: 102
Merit: 25
Ev- araba satılıp alınmasına gerek yok ama biraz birikim ile girilebilir bu saatten sonra öyle aşağılara düşmez eth erken bir şekilde düşse bile alım fırsatı olur direk bir kaç ay bekletilebilir bana göre alınıp.
member
Activity: 1263
Merit: 43
Şu ağdaki sorunu düzeltmedikleri halde 1k oldu ya ciddi anlamda şaka gibi. Birader siz demiyor muydunuz BTC hantal çare ETH diye? Hangi çare? 40-60 gwei mi çare? E biz o fee ücretinden şikayetçiydik zaten?
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
Eth şu an btc bazında pahalı eğer uygun seviyeye gelirse bende almayı düşünüyorum eth bayağı alacağım ama çok pahakı daha bir ay önce 30 lardan şu an 65 lerde çok pahalı yani

BTC bazında 0.1leri de görmemiş miydi aynı zamanda ETH Smiley
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
ETH ye basanlar yaşadı harbiden. Güncel ETH değeri 2 3 hafta önceki Eth den baya artış gösterdi. Şimdi almaya çekiniyorum ama bir yanda da daha da yükselicek diye almak istiyorum.
full member
Activity: 420
newbie
Activity: 38
Merit: 0
güzel bir alım bölgesi yakalamaya çalışıyorum da eth'nin bir hafta önce 800 küsür dolar olduğunu hatırlayınca elim gitmiyor şuan 1100 dolarlardan satın almaya. yatırım için dump bekliyorum.
Pages:
Jump to: