Pages:
Author

Topic: Evi arabayı sat, ETH'e bas! Stuttgart sürprizli - page 4. (Read 841 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Bu seneki güncellemelerle çıkış sağlayacaktır elbet ama oyle aman aman bir yükseliş beklemiyorum ben ethereumdan. Sonucta 180 dolarlardan 1000 dolara ulaşmış bir hareket var. Ethden ziyade bitcoinin suyu ısınmış gibi geliyor bana.
member
Activity: 201
Merit: 10
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Ethereum güvenli limandır 1000 dolar seviyesine ulaştı sonunda yani 3-4 bin dolarlara gelebilir mi bana zor giibi geliyor yada kendimi süprize saklıyorum ama kesinlikle en çok güvendigim coindir
legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
Bin dolardan ETH alıp 10 bin dolar olmasını bekleyebilirsiniz. 15 bin dolardan Bitcoin alıp 150 bin dolar olmasını bekleyebilirsiniz. 12 dolardan WAVES alıp 120 dolar olmasını bekleyebilirsiniz. Hepsinin getirisi aynı olacaktır. Hatta 3.78 dolardan Ripple alıp 37.8 dolar olmasını da bekleyebilirsiniz. Hangisi daha mantıklı geliyorsa öyle yapın. Smiley
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Evi,arabayı hiç bir şey için satmam ancak Ethereuma içim rahat yatırım yaparım. Geçen yılki grafiğine bakılırsa neler olabileceği gayet açık.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Waves öneriyorum diyenelere bende Waves diyenin ağzına kürekle vurasım geliyor isimli konuyu öneriyorum. ETH ve XRP şu an coştu bir kere en az 4 ve 1K$ görerek bu haftayı kapatacaklar. Hafta sonu bir miktar gerileyip bence yine gaza basacaklar. Yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyin YTD.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
ethyi kaçıranlar şimdiden waves alıp SATMAMAYA çalışsın.
ethereum pahalı artık önceden stoklanacaktı.
1000 doları geçer bugün.
3800 tl bir ethereum Cheesy waves alın bu sene içerisinde 200,300 dolarlık bir beklentim var.
member
Activity: 63
"Highest ROI crypto infrastructure"
etheruma uzun vadede basmak nın btc den farkı yok her turlu kazandıracak dır yakın bı zamanda 5  6 bın sevıyelerıne ulasacagı kesın bu yadsınamaz bı gercek arkadaslar
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Eth pos a geçerse bence çok yukselecektir, artık kazılamayacağından dolaşımdaki miktar sınırlanacaktır. ICO katılımları için gün gelecek ether bulunamayacak falan. O tarz durumlarda ether fiyatları alıp başını gidecektir.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
ETH, her ne kadar kediler ile sorunlar yaşasa da, şuanda yoluna güzel devam ediyor. O kediler zamanına denk gelmişti sanırım. Bayağı bir düşüş yaşanmıştı. o zaman biraz alım fırsatım olmuştu. Ondan sonra çok güzel yükseldi. Eth'nin daha gidecek yolu muhakkak var ama bu ne kadar olur, bilmiyorum. Btc'de beklenilen o yükseliş olursa piyasa daha güzel olurdu. Ve yorum yapmak daha kolay olurdu.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Eth iyi gidiyor ama çokta guvenilmiyor bir şekilde her an dibe çakacak gibi korkutuyor insanı
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Bencede eth artık piyasada ağırlığı olan ve kısa vadede yüksek kazanç sağlayacak coin değilde daha çok param erimesin dövizde duracağına burda dursun denilebilecek bi yapıtaşı haline geldi.Daha öncede yazmıştım btc değil eth biriktiriyorum ve eth e güveniyorum ama yüksek kazanç istersem token alıp satıyorum yine eth e dönüyorum sonunda.
full member
Activity: 490
Merit: 193
Zaten eth'den bu sene 3x ten fazla bekleyen varsa bence rüya görüyor olmalı, param güvende olsun çok volatil olmasın 2ye 3e katlayayım bana yeter diyenler ether almalı.diğer türlü yüksek kazançlar için bencede daha düşğk fiyatlı ve yüksek potansiyelli coinlere yatırım yapmak akıllıca olacaktır
member
Activity: 196
Pro Translation Agency, Istanbul
Ethereum mutlaka portföyde bulunmalı. Mutlaka!
hero member
Activity: 700
Merit: 553
etherin 3-5 x ine bel bağlayacağımıza daha potansiyelli projelerden yürüsek daha güzel olmaz mı.
sr. member
Merit: 264
Ehereum bende 2018 sonunda piyasa yükselirse 3000 dolar olacaktır ama piyasa belirsiz su an bir altcoınler yukselıyor bır bıtcoın yukselıyor, eğer btc beklentıyı verıp 20k ya zıplarsa ortalığı fena dağıtır ama bir yönüde 8k ya inecem diyor gibi
member
Activity: 112
Yüksek artışlar olabilir. 2018 yılı içerisinde fiyat şaşırtıcı şekilde artabilir. Btc ile kıyaslandığı zaman çok daha fazla kullanışlı birşey. Ama bu piyasaları bilmeyipte yatırım yapmak isteyen insanlarıda göz önünde bulundurmak gerekir. Çünkü fiyatı birçok koine göre çok pahalı. Daha ucuz olanlara küçük yatırım yapmak isteyen çok büyük bir kitle var.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
ETH ' yi alttokenler ' le karşılaştırmak yanlış olur . Çoğu alttoken eth ' nin tabanını kullanıyor . ETH ' nin tabanını kullandıkları için ETH ' nin de sürekli kendini geliştirdiği ortada .. Uzun vadede ETH fiyatlarını çok iyi yerlere getireceklerdir.  Ştutgart mevzusuna döneceğine ihtimal vermiyorum ..
full member
Merit: 157
ETH bu saatten sonra her daim kazandıracaktır. YTD olarak algılamayın ancak bu yükseliş zorunlu olarak olacak. LTC gibi atıl durumda olan bir coin değil. Alt yapısı sürekli kullanılıyor. Geliştiriciler sürekli alt yapısı ile yeni projeler üretiyor. Bu durumda fiyata yansıyor.
member
Activity: 490
2018 Ethereum için güzel bir yıl olacak. Ancak küçük yatırımcıyı genelde cezbetmiyor. Artış mining yapanların yüzünü güldürür bizde bakarız işte Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
ethereuma halen yatırım yapılabilir bana göre ama asıl yatırımı 2ay öncesi filan yapılacaktı ciddi bir yükseliş ivmesi kazandı ve daha da devam edeceğe benziyor

yanlış bir düşünce .. Halen yatırım yapılabilecek bir düzeyde ETH . Hiç şüphesiz ki ilk yaygaralar koparıldığında iş yapmaz diyenlere ağzına ağzına kürekle vurmuş durumda ETH . Bitcoinin şişen ağı sürekli forkları yüzünden çoğu insan ETH ' ye kaymış durumda . Eminim bu sene 3 K bandına yer edecektir .

yani sizin de dediginiz gibi 3k olur demişsiniz mesela ethereum hastasiyiz o ayrı bir olay fakat uzun vadeli yatırım olarak hal düşünülebilirmiyim belki o da az bir miktar ile olur cunku alacağin max 3x hesaplasan onu da ne kadar bir sürede alacaksin belli değil onun yerine bende daha ucuz token yada coinden fazla fazla alip bekletme derdindeyim  örnek olarak air token vardi 0.005 seviyelerindeydi aldigimda 0.035 felan oldu daha fazla oldu da düştü sonra 6-7 kat yapmiş 2 gün önce bread aldim 1.35 ten 2 küsür oldu 0.95 ten aelf aldim 1.5 oldu yani bu tarz bir fırsat kovalamak daha mantıklı gibi
Pages:
Jump to: