Pages:
Author

Topic: Evi arabayı sat, ETH'e bas! Stuttgart sürprizli - page 3. (Read 841 times)

member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Eth iyi hoşta aslında ne yapacağı da çok belli olmayan bir yatırım, beni zamanında bir hayli üzmüştü
member
Activity: 224
Merit: 52
Kesinlikle katılıyorum ETH bir çok problemde kendisinin ne kadar dayanıklı bir coin olduğunu gösterdi. BTC silkelemelerinde bile en kötü pumptan önceki yerine döndü ve btc beardayken önceki yerini de geçti benim tahminim rahat rahta uyuyarak yıl sonu 5x yapabileceğiniz yegane coin Ethereum olduğudur.
full member
Activity: 200
Merit: 100
SWISSBORG- THE NEW ERA OF CRYPTO WEALTH MANAGEMENT
Ethereumun blok zincir teknolojisini kullanan onlarca altcoin var ve hemen hemen hepsi epey değerlendi. Ethereum bir altcoin değil ve bir çok insan bunun farkında değil henüz. 2018 de Ethereum olması gereken maddi değere ulaşacaktır.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Eth 2018 de 3.000 doları aşacaktır diye düşünüyorum, güvenli liman olarak görmeye başladı herkes.Daha doğrusu piyasaya yeni girenler artık btc çok pahalı eth alalım diye düşünüyorlar. çünkü ülkemiz için konuşursam eth i bilen btc'den daha çok ve herkes hem satın alıp hemde madencilik yapmak istiyor.son aylarda bu işlerle alakası olmayan tanıdıklarım bile rig kurup eth kazıyorlar.eminim biçok kişide denk gelmiştir
full member
Activity: 448
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Dünden belliydi gerçekten 1000 dolar olacağın o kadar bekliyordum ki ah para durumu müsade etmedi alıp atamadık bir köşeye bundan sonraki fırsatları kaçırmasak bari.
full member
Activity: 378
açıklaman mantıklıda olsa yinede bu başlığı beğenmedim. ethereumun alt yapısı güvenlik açığına müsait. yarın bir gün ethereumda bir açığı bulunursa değeri çok hızlı düşer. bu yüzden siz siz olun asla ev araba satarak eth almayın. bunun yerine -kaybettiğinizde üzülmeyecek miktarla- girin.
full member
Activity: 179
Augmented Reality World Discovered
az biraz koyduk kenara bakalım umarım dediğiniz gibi olur.Btc de var elimde şimdi acaba bunlarıda ethere çevirsemmi diyorum
sr. member
Activity: 1848
Merit: 345
1000 doları zorladı bugün
full member
Activity: 616
Merit: 101
Ethereum marketcaptaki yerini koruyacak ve kosa zamanda 2.liğe geçecek diye düşünüyorum. 1 haftaya 1500 doları görebiliriz ama sonra bir düzeltme gelebilir
member
Activity: 280
Merit: 10
ethereum uzun vadede cok guzel yerlere gelecek ben bunyil icin ongorum 1000 dolarken simdiden yakaladi sene sonuna Allah bilir kac olacak
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
Ethereum bana göre beklenen değerine ulaşamadı henüz. Bitcoin cash veya dash'in bu değerlerde olduğu piyasada ethereum 2 bin dolar olmalıydı en az şuan. Ama bin doları geçtikten sonra devamının da geleceğini düşünüyorum ben.
member
Activity: 365
Kripto pazarında neredeyse her koin yükseliyor. Ethereum da yükseliyor tabi. Ama eğer kriter daha fazla kazanç elde etmekse eth nin getirisinden çok daha fazla kazanç sağlayacak koinler var. Trendini 2017 de yaşadı ETH. 2018 de fazla değerleneceğini sanmıyorum.
member
Activity: 364
Ethereumdaki yükseliş devam edecek bence. Bu sene içerisinde 2-3 bin civarına ulaşacağını düşünüyorum ben.
Ama tabi bu piyasada neler olacağı hiç belli olmaz büyük riskler almak kolay değil..
full member
Activity: 308
Bu wavesci tayfa waves waves diye sayıklarken eth 10x yaptı bu süreçte, hala waves waves diyorlar
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Ethereum ve ethereum classic diğer köklü altcoinlere göre çok ucuz olduklarını düşünüyorum, hareketlenmeye başladıklarında çok hızlı ilerleyeceklerdir, özellikle ethereum için 2000 dolar civarlarına ulaşabilir.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Ripple falan 3,5 dolara çıkmışken ethereum için kötü konuşmak yanlış olur daha çok yolun başında bu sene 2x 2,5x'i var bence. Ama bizde yatırım yapacak para yok malesef Cheesy
sr. member
Activity: 402
Merit: 250
Etheruem'un 3-4k doları görmesi için ripple'ında 10 doları görmesi için Bitcoin'in 10 bin dolar seviyesini görmesi gerek diye düşünüyorum ben. En azından Bitcoin iradesinin bu piyasada tekeli kırılmalı.
full member
Activity: 532
Merit: 102
3-4k ları yıl sonunda görsek çok güzel olur cidden btc benzetmesini çok yakın bulmuyorum ethereum için ama artış gelecektir mutlaka bu yıl içinde 1k dan sonra dahada hızlanıp sonra dumb yer.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
gecenlerde demiştim eth daha yolu var diye ve gidiyor ve dahada gidicek
full member
Activity: 364
Merit: 102
inş dahada yükselir uzun vadede elimdeki ethleri satmayı düşünmüyorum ben ripleye kaptırdığı sıralamayı tez zamanda kavuşması dileği  ile
Pages:
Jump to: