Pages:
Author

Topic: Expanse coin i airdropovi - page 2. (Read 1238 times)

sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
June 05, 2018, 06:10:21 PM

Znas li mozda koje ce biti promene i kako ce to uticati na skupljanje novcica?

Onih prvih mesec dana je stvarno bilo fenomenalno, nadam se da ce sa novim sistemom uspeti da izbace duplikate, pa da vrate stario racio na snagu  Smiley

Ne znam detalje, samo su rekli da će se ovi expb coini prebaciti i na novu platformu, a na toj novoj će se direkt dobijati coini, a ne ručno
prebacivanje expb u exp kao dosad

Inače mislim da su se malo i zeznuli veličinom nagrada, pošto se moglo upariti da se istovremeno dobija expanse i refereum,
ja sam u istom vremenu dobio 84 EXP i 67 refereuma...ispada da se EXP isplatio 200-tinjak puta više
member
Activity: 213
Merit: 36
June 05, 2018, 05:47:01 PM
Ljudi, sta se desava sa ovim projektom? Jedno vreme je sve lepo islo, a onda gomila losih vesti.

- 50% poskupljenje za zamenu bodova za coine preko noci bez upozorenja
- i ono sto se naruci neredovno stize (sad ni meni nije stila porudzbina)
- vec danima ne moze da se zamene bodovi za coine (sold out)
- cena coina u odnosu na eth pada cak i vise u odnosu na druge tokene.

Nesto sa njihovim timom nije u redu. Sve nekako neozbiljno i neorganizovano deluje.



Uskoro se prebacuju na vlastitu platformu umjesto streamelementsa

https://twitter.com/ExpanseOfficial/status/1003782395445772289


Znas li mozda koje ce biti promene i kako ce to uticati na skupljanje novcica?

Onih prvih mesec dana je stvarno bilo fenomenalno, nadam se da ce sa novim sistemom uspeti da izbace duplikate, pa da vrate stario racio na snagu  Smiley
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
June 05, 2018, 04:26:53 PM
Ljudi, sta se desava sa ovim projektom? Jedno vreme je sve lepo islo, a onda gomila losih vesti.

- 50% poskupljenje za zamenu bodova za coine preko noci bez upozorenja
- i ono sto se naruci neredovno stize (sad ni meni nije stila porudzbina)
- vec danima ne moze da se zamene bodovi za coine (sold out)
- cena coina u odnosu na eth pada cak i vise u odnosu na druge tokene.

Nesto sa njihovim timom nije u redu. Sve nekako neozbiljno i neorganizovano deluje.



Uskoro se prebacuju na vlastitu platformu umjesto streamelementsa

https://twitter.com/ExpanseOfficial/status/1003782395445772289
member
Activity: 213
Merit: 36
June 05, 2018, 03:41:03 PM
Ljudi, sta se desava sa ovim projektom? Jedno vreme je sve lepo islo, a onda gomila losih vesti.

- 50% poskupljenje za zamenu bodova za coine preko noci bez upozorenja
- i ono sto se naruci neredovno stize (sad ni meni nije stila porudzbina)
- vec danima ne moze da se zamene bodovi za coine (sold out)
- cena coina u odnosu na eth pada cak i vise u odnosu na druge tokene.

Nesto sa njihovim timom nije u redu. Sve nekako neozbiljno i neorganizovano deluje.

sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
June 01, 2018, 07:28:47 PM
Nije vezano za airdropove, već za izradu vlastitog coina na expanse mreži, a ako imate baš dobru ideju,
možete i zaraditi od $5000 do $50000

https://bitcointalksearch.org/topic/how-to-create-your-own-erc20-coin-for-less-than-3-4403249
member
Activity: 176
Merit: 17
May 21, 2018, 08:55:46 AM
Ja sam prije 15 dana zamjenio bodove za exp i još mi nije stiglo u wallet, a ni drugi kupon koji je išao prije tjedan dana isto nije sjeo. Nadam se da će stići...

Nemoj čekati nego piši support ticket na

https://expanse.freshdesk.com/support/tickets/new

7 dana je ok, 2 tjedna nije

Evo da potvrdim da je meni stiglo moji 10 EXP-a.
Kako si ti prijavio zahtjev prije mene a nisi dobio novčiće svakako piši pitanje njihovoj podršci.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
May 20, 2018, 04:48:10 PM
Ja sam prije 15 dana zamjenio bodove za exp i još mi nije stiglo u wallet, a ni drugi kupon koji je išao prije tjedan dana isto nije sjeo. Nadam se da će stići...

Nemoj čekati nego piši support ticket na

https://expanse.freshdesk.com/support/tickets/new

7 dana je ok, 2 tjedna nije
newbie
Activity: 4
Merit: 0
May 20, 2018, 03:42:06 PM
Ja sam prije 15 dana zamjenio bodove za exp i još mi nije stiglo u wallet, a ni drugi kupon koji je išao prije tjedan dana isto nije sjeo. Nadam se da će stići...
member
Activity: 213
Merit: 36
May 19, 2018, 06:46:49 AM
Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?

Ma nisam, jedan rain se podijelio na 47 a drugi na okruglo 50 ljudi
Bio sam u chatu pa sam vidio

Izgleda da je onda bitno da si u pravom trenutku online, ili da si barem nedavno bio online kad stisnu rain.

A nakon koliko vremena tebi isplate EXP od zamjene za EXPB?

Ne brini, ceka se 7-8 dana da bi dobio EXP ali uvek stigne.

Otprilike kad vec odustanes od cekanja da ce da stigne ono te pozitivno iznenadi  Grin

member
Activity: 176
Merit: 17
May 19, 2018, 06:35:14 AM
Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?

Ma nisam, jedan rain se podijelio na 47 a drugi na okruglo 50 ljudi
Bio sam u chatu pa sam vidio

Izgleda da je onda bitno da si u pravom trenutku online, ili da si barem nedavno bio online kad stisnu rain.

A nakon koliko vremena tebi isplate EXP od zamjene za EXPB?
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
May 19, 2018, 06:30:58 AM
#99
Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?


Ma nisam, jedan rain se podijelio na 47 a drugi na okruglo 50 ljudi
Bio sam u chatu pa sam vidio
member
Activity: 176
Merit: 17
May 19, 2018, 06:24:41 AM
#98
Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina

Branko ti si očito povlaštena kategorija. Smiley
Ja sam i postavljao neka pitanja i skoro svaki dan provjeravam balance ali raina za mene nema.
Sad me već polako brine što još nisam dobio 10 EXP za kupon, prije šest dan sam pokrenuo zamjenu. Da li ste vi dobili kakvu potvrdu na email da je vaš zahtjev za zamjenu zaprimljen?
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
May 18, 2018, 06:02:46 PM
#97
Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.



Evo ja sam u zadnjih 2 sata dobio 2 raina
member
Activity: 213
Merit: 36
May 18, 2018, 05:58:25 PM
#96
Ja ne gasim Discord. Poslednji rain sam dobio pre mesec dana, evo bas gledam na Ganderu.

Znaci verovatno moras da budes aktivan da bi dobio ili tako nesto.

Mozda bar da se proverava balance.
sr. member
Activity: 2464
Merit: 318
May 18, 2018, 03:54:58 PM
#95
Keeshan dobro govori, postoje načini kako to spriječiti tj učiniti nepovoljnim da se naprave multiji.

Jel mogu ja poslati nekome svoje EXPB?

Mislim da nema slanja EXPBa jer to nema logike, tek onda bi mulit accounti došli do izražaja.

Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP.

Rain ni ja nisam nikad vidio, a u njihovom kanalu sam od kad sam uključio Twitch i skupio 5000 EXPBa što znači barem 34 dana. Ne znam da li su "rain" maknuli ili ja ne ispunjavam neke od kriterija za dodjelu.


Evo na mom walletu možeš vidjeti koliko sam ja skupio, 5 i 10 EXP je twitch, a ostalo je /rain

https://www.gander.tech/address/0xa0f69deae6590c7712e46a7179ce39d88634566a


Ako je neko developer ili ima kakvu ozbiljniju ideju, evo nova šansa da se zaradi od 2500 do 25000 EXP

https://cryptopanic.com/news/expanse/1965032/has-created-a-1000000-dev-grant-fund-to-provide-financial-grants-to-innovative-projects
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
May 18, 2018, 05:07:46 AM
#94
Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP.

Rain ni ja nisam nikad vidio, a u njihovom kanalu sam od kad sam uključio Twitch i skupio 5000 EXPBa što znači barem 34 dana. Ne znam da li su "rain" maknuli ili ja ne ispunjavam neke od kriterija za dodjelu.

Možda je potrebno biti aktivan u trenutku kad oni daju naredbu rain. Moj status je većinom bio žute boje (valjda away, nisam siguran koji su nazivi statusa) jer sam Discord otvorio u spustio prozor. U svakom slučaju, previše je to meni zajebancije za premalo "šuške".
member
Activity: 176
Merit: 17
May 18, 2018, 04:40:47 AM
#93
Keeshan dobro govori, postoje načini kako to spriječiti tj učiniti nepovoljnim da se naprave multiji.

Jel mogu ja poslati nekome svoje EXPB?

Mislim da nema slanja EXPBa jer to nema logike, tek onda bi mulit accounti došli do izražaja.

Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP.

Rain ni ja nisam nikad vidio, a u njihovom kanalu sam od kad sam uključio Twitch i skupio 5000 EXPBa što znači barem 34 dana. Ne znam da li su "rain" maknuli ili ja ne ispunjavam neke od kriterija za dodjelu.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
May 18, 2018, 03:56:21 AM
#92
Ja sam probao skupljati i EXP i EXPB ali nisam bio baš neke sreće. Onaj neki "rain" za EXP u Discordu nisam nikad dočekao, a bio sam sigurno tjedan dana online, a EXPB sam valjda počeo skupljati prekasno pa su bodovi išli presporo da bi ih mogao zamijeniti za EXP. Baš kako je Zvjezdan napisao... Ako su htjeli samo podijeliti coine, mogli su to napraviti jednostavnije. Recimo, Electroneum prilično jednostavno dijeli svoje coine - instaliraš app za mobitelu i "rudariš". Ustvari ne rudariš nego dobivaš premined coine. Nije neka zarada ali kad mi mob ionako radi, par postotaka baterije više me neće ubiti...
member
Activity: 332
Merit: 47
May 17, 2018, 11:10:40 PM
#91
Keeshan dobro govori, postoje načini kako to spriječiti tj učiniti nepovoljnim da se naprave multiji.

Jel mogu ja poslati nekome svoje EXPB?
member
Activity: 213
Merit: 36
May 17, 2018, 05:34:42 PM
#90
Problem sa multijima bi mogli da rese kao sto projekti resavaju slican problem kod airdropa koji oni uglavnom zovu proof of identification.

 Da bi mogao da sa svojim poenima sa twitcha kupis exp, moras da imas svoj mail registrovan kod njih, a onda na njihovom threadu na ovom forumu sa svojim nickom moras da potvrdis da je to tvoj mail (proof of identification). I naravno sa jednim forum nalogom mozes da imas samo jedan registrovan mail. Mogu recimo i da postave uslov da moras da budes Jr Member da dodatno podignu kredibilitet.

Na taj nacin bi znatno smanjili broj naloga koji mogu da unovce poene, jer ne moze se bas lako napraviti vise naloga na ovom forumu.

Edit:

Evo jos jedna ideja, mogli bi nalog za zamenu poena za exp da izvrsavaju direktno ovde na forumu. To je mozda i najjednostavnije. Pa onda ako neko prijavi vise kupovina jednostavno mu banuju nalog na ovom forumu da ne moze vise da kupuje.



Pages:
Jump to: