Pages:
Author

Topic: G20 Zirvesi / Ülkelerin Kripto Tepkileri - page 3. (Read 471 times)

full member
Activity: 392
Merit: 101
çin G20 de artık baya ağırlığını gösteren bir ülke haline geldi, ağırlıklı olarak hep onun sorunları ve gelecekte onun ne yapacağı konuşuluyor
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Çin'in yeşillenmesi gerekiyor, eminim ki yakın geleceğin ekonomi lideri ve dünyanın hükümdarı Çin olacak. Eğer kriptolara yeşil ışık yakılırsa piyasa 1 trilyon$'ı geçecektir diye düşünüyorum.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Aynen ben de arkadaşlara katılıyorum bunca olumlu havaya rağmen beklenen etki görülmedi malesef, bir de bu tablonun kaynağı verilse daha iyi olurmuş türkiye ile alakalı olumlu görüş belirten bir devlet yetkilisine yönelik bir habere rastlamadım henüz
full member
Activity: 630
Merit: 102
Ya tablo iyi güzel hava estiriyor gibi ama piyasa hala toparlanamadı. Ha son 1-2 gündür vites yükseltme çabası gösteriyor piyasa ama bakalım. Hala o hissedilir boğa piyasasına giremedik.
newbie
Activity: 53
tek karşı çıkan illegal diyen çin olmuş.çin ne yapmak mı istiyor.bu sıralar karşısında durmak istiyor ama tüm ülkeler içinde kriptonun geleceğinin ne olacağını ne denli önemli bir gelişen para olduğunu da en iyi çinliler biliyor.bu kriptodan kazanacak zengin olacak daha çok insanlar var dünyada elbette ama ülkeler arasında en büyük karı alacak olan piyasanın büyük sahibi olacak olan da çin, geleceğin dünyasının süper gücü nasıl olacak yoksa..
member
Activity: 224
Merit: 14
Adamlar bizimle istedikleri gibi oynuyorlar. Şuan dünyadaki herşey inanılmaz spekülatif hale geldi. Dow jones a bakıyorsun içler acısı , keza bir çok borsa aynı şekilde. Umarım kripto para yatırımcıları yılın en kazananı olur. Ama bu piyasa onlar için çerez şuan bence çok umursamıyorlar.
jr. member
Activity: 336
Merit: 2
Bu Çin ne yapmak istiyor anlamış değilim, bir bıraksaydı yakasını geçen 2017'nin sonlarında sağlam şekilde uçup gitmişti piyasa, ama devamlı baltaladı şimdide böyle bir tepki veriyor.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Bu tablonun piyasaya tek etkisi biraz daha düşmesini engellemiş oldu, onada şükür. Kırmızı bi tablo olsaydı zaten düşüşteki piyasa iyice erirdi. Artık yükseliş sinyalleri geliyor yavaştan yerleri alalım  Smiley
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
En çok ilginin olduğu,en çok donanımın üretildiği tek yer,tek karşı olan ülke olarak görünmekte. Aslında en çok onların işine yarar bu iş ama istemem yan cebime koy modunda takılıyorlar.
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
China = Illegal  Grin şaka gibi, çin çok komik bir ülke, bizim ülkemizde harbiden legal durumda ama insanlar şunu yanlış düşünüyor bu tarz yeni şeylerde önce avrupanın amerikanın yasa koyması şekillendirmesi lazım ki biz de bakıp örnek alalım ayrıca çok yeni bir piyasa olduğu için uzman kişi sayısı çok az dolayısıyla bizim ülkemizden legal açıdan bir girişim beklemek saçma
newbie
Activity: 274
Ülkeler kripto paraları illegal olarak düşünse şuana kadar çok daha büyük önlemler alırdı zaten, yinede iyiyi gösteriyor bu zirve.
sr. member
Activity: 266
Merit: 271
Ben zaten boyle olacagini dusunmustum cunku eger olumsuz bi durum olsaydi bu piyasaya illa ki yansirdi, en azından herhangi bir şekilde olumsuz tavır takınmamaları piyasanın yeşillenmesine sebep olacaktır
sr. member
Activity: 434
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
G20 tehlikesi geçti gibi haziran temmuz gibi yine birkaç haber çıkacaktır. Piyasanın rahat bırakmayacaklardır bakmayın buralarda böyle kararlar aldıklarına.
newbie
Activity: 112
Legal illegalden çok yaklaşım olarak bakabiliriz arkadaşlar, doğrudan legal illegal demek mümkün değil
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Tablo bende görünmedi nedense linkte sorun var sanırım. Genel olarak okuduklarımdan anladığım kadarıyla kötü bir haber yok şimdilik. En azından temmuza kadar bekleyeceğiz o zamandan sonra da güzel haberler gelecektir inşallah.
full member
Activity: 532
Merit: 102
G20 zirvesini marketi baya bir etkileyecektir eğer bu tablodaki gibi durum çıkarsa ortaya çim biraz sıkıntılıda olsa olumlu yönde etkileyecektir piyasayı
full member
Activity: 490
Merit: 105
bu durumun güzel sonuçlar doğurması bekleniyor artık bu karşı çıkan ülkelerinde kendine yeni bir strateji çizmeleri lazım bence.
member
Activity: 448
Merit: 17
Artık temmuz belirler bu ülkelerin tepkilerini topluca karar alıcaklar gibi duruyolar bakalım güzel haber çıkar yada sadce izliyoruz piyasa küçük derlerde karışmazlar
sr. member
Activity: 588
Rusyanın görüşü bencede bu değildir , hatta birçok ülkenin tutmuyor yanlışlık var bu tabloda. Türkiye nasıl legal mesela Smiley haberimiz yok.
member
Activity: 406
Merit: 12
Kuzey Kore ve Suudi Arabistan normal de Rusyanın restricted olduğunu hiç sanmıyorum. Katılan kişi kendi fikrini beyan etmiş olabilir.
Pages:
Jump to: