Pages:
Author

Topic: G20 Zirvesi / Ülkelerin Kripto Tepkileri - page 4. (Read 471 times)

member
Activity: 210
Merit: 10
G20'de direk legaldir diye bir şey söylenmemişti sanki. Doğruysa da Çinin tablodaki durumu gerçekten garip. Yakında daha güzel haberlerle değeri yükseltmeye başlarlar
member
Activity: 365
G20 zirvesinde çok korkuluyordu ancak korkulan olmadı. Bana kalırsa temmuz toplantısında da kripto paraların aleyhine bir karar çıkmayacak. Ancak o tarihlere doğru btc yine bir 7 k bandını görecek.
jr. member
Activity: 462
Merit: 4
Türkiyede  kripto paralar ne legal nede illegal diye biliyorum yani ne kanun var bu yapı için nede illegallik söz konusu diğer ülkeleri bilemiyeceğim
member
Activity: 434
Merit: 14
G20 de kripto paraları ne yok sayan ne de varlığını tehdit olarak gören bir karar çıkmadı. Kripto paralar izlenmeye devam edecek. Makul şekilde devam ederse belki de katkı sağlayacak ekonomilere. Anladığım kadarıyla şimdilik nötürler. Hatta bir parça sanki sempati var. Tabi benim gördüğüm bu.
full member
Activity: 504
Merit: 102
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Ben bu listeyi göremiyor olabilir miyim? Yoksa link falan mı kırıldı bi kontrol edebilir misiniz?
Edit : şimdi geldi tamam. Çinin bu marketcap üzerindeki payı ve ülkenin buna karşı tutumu çok trajikomik. Legal sayan ülkelerde ise yasası yok neye göre legal saymışlar anlamadım.
member
Activity: 462
Zaten az buçuk hangi ülkelerin nasıl yaklaştığını biliyoruz kripto paralara.
Tablo doğru mudur ben de bilemedim ama zaten devletlerin çoğu karşı olsa bu kadar rahat işlem yapamazdık.
full member
Activity: 770
Merit: 103
zaten tablo bu şekilde olmasaydı marketi ve bizi gerçekten zor günler bekliyor olurdu. şu an baktığımızda önümüzdek, zirve temmuz ayında sanırım. bu zamana kadar ne topladınızsa kar. haziranda yine sallanmaya başlar
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Herkese merhaba, doğruluğunu teyit edemediğim G20 zirvesine ait olduğu söylenen bir görsele ulaştım. Ancak net bir olumsuz sonuç çıkmaması bu görseli destekler nitelikte olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.

İşte G20 ülkelerinin kripto piyasasına bakış açıları;

Legal: Pozitif - İllegal: Negatif

Pages:
Jump to: