Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 26. (Read 4265 times)

full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Top coinlerin piyasadaki baskınlığı artacaktır, bitfinex, huobi ve binance da işlem görenlerin bir kısmı sayılabilir.
Diğer coinler eriyecektir.
member
Activity: 224
Merit: 12
eminim böyle bir dönem yaşayacağız tekrardan ama öncesinde coinmarketcap in 1 trilyon dolara çıkması ve btc dominansının %55 civarında olması gerekir bu dediğim şartlar sağlandığında bak sen nası oluyo ortalık
member
Activity: 322
Merit: 15
Geçen seneki degere ulasmasi BTC için yılları aldı ve ciddi bir düşüş yaşadı şimdi gelip her sene 20bin 7bin arasında gelip gidecek demek biraz saçmalık olurdu doğrusu. O yüzden gelecek sene belki ama bu sene için yeniden bir 20bin seviyesini görmesini ve görüldüğünde de bir süre sabit kalmasını olası görmüyorum
member
Activity: 336
Merit: 10
Bence btc geçen senenin en yüksek seviyelerine ulaşamayacaktır diye düşünüyorum çünkü çok fazla tepki oldugunu ve engelleyici sebepler çok fazladır.
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
Geçen seneki gibi bir yükseliş olup olmayacağının tahminini kimse yapamaz.

Ummamız gereken şuan için en azından eski seviyelerine gelmesi olacaktır. Bu durum bile beni çok memnun eder açıkcası. Smiley

Bende aynı şeyi umut ediyorum. Bu hatayı tekrar etmeyip kanaatkar olmak gerekiyordu .
full member
Activity: 350
Merit: 100
Geçen seneki gibi bir yükseliş olup olmayacağının tahminini kimse yapamaz.

Ummamız gereken şuan için en azından eski seviyelerine gelmesi olacaktır. Bu durum bile beni çok memnun eder açıkcası. Smiley
member
CAT.EX Exchange
Geçen seneki gibi bir dönemi görürmüyuz bilmiyorum ghizli bı sıçrama yapmasını beklemiyorum ama yavaş yavaş yükselecegini düşünüyorum  bitcoinin güzel yükseleceğine eminim ama biraz daha sabredip beklememiz gerekli
full member
Activity: 462
Merit: 100
geçen seneki gibi hızlı bir sıçrayış beklemiyorum ama yavaş yavaş yükseleceginden eminim. Sadece biraz sabır lazım zira bitcoin haziran ayından sonra tekrar 20.000 dolar seviyelerine gelebilir
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Her piyasada olduğu gibi kripto piyasasında da tarihin tekerrür etmemesi için bir sebep yok sanırım, ağır ağır yol alıyoruz şu aralar fakat bu hep böyle devam edecek diye bir kaidesi de yok bu işin.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Hafif bir kıpırdanma var gibi, inşallah devamı gelir de biraz kazanırız
full member
Activity: 840
Merit: 103
Gecen yil olanlar gibi bir durumun tekrar olmasini beklemiyorum cunku bir amaci olmayan sacma tokenler bile gereginden fazla degerlenmisti. Bu zararli bir durum bence artik hakeden coinler yukselecektir.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Hacim olan coinlerde geçen yılki rakamlar görülebilir ama çok fazla olacağını sanmıyorum. Çoğu coin göremeyecektir. (btc olarak yazdım, dolar olarak görür)
full member
Activity: 406
Merit: 102
Yaz tatili ortaları gibi o fiyatlara ulaşacağına inanıyorum dediğin gibi gecen seneki fiyatlara ulaşır büyük ihtimal
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Aralık-Ocak ayında muhteşemdi evet, sen bir de 2 3 ay öncesini hatırla bakalım nasıl kan gölüydü ortalık? Hemen unutuyosunuz. Nerelerden geldik oraya onu da görün.

Şuan tam olarak boğa sezonunda değiliz, Nisan ayı hazırlık aşamasıydı yani ısınma turları. Mayıs ayında coşacağı kanaatindeyim ama btc nin bir hamlesiyle Mayıs ayının bir yerlerinden altlar btc bazında yamulabilir kısa süreli olarak. Haziran ayı başı gibi yükselmeyen coinler yükselir ve yavaştan ayı sezonuna gireriz. Ama psikolojik olarak boğaya alışmış bizler, ayıya girdiğimizi anlamak istemeyiz! Ve tekrar batışlarrr gelir. Sadece teoride konuşuyorum bunu.

Bir daha oralara çıkmayacağını nasıl düşünebilirsin? Bu piyasa daha çok düşük. Bebek gibi düşünün bunu daha yeni doğdu sayılır. Sırf şurda 3-4 ay ayı sezonu gördünüz diye karamsarlığa kapılacaksanız satın çıkın çünkü bu kafayla daha fazla zarar edersiniz. Elinde satamadığın ve alıcısı olmayan coin varsa o senin hatandır, projeye değil çöpe girmişsin demekki. Daha fazlasını okumak istemiyor yazının saçmalık.
member
Activity: 406
Merit: 12
İlk 20 -50 coinde ve birkaç sürpriz coinde görülebilir ama diğerlerinde ciddi hacim kayıpları var. Onların görmesi zor.
member
W12 – Blockchain protocol
Sene sonuna doğru yaşanabilir diye dusunuyorum ben aslında. Ama iste su son bir iki haftada biraz kıpırtı oldu marketcap iki kat artti. Hafif hafif yükselecek gibi tabi beklentiyide pek yüksek tutmamak da fayda var ne olacağı hic belli olmayan bir dünya burası. Anında zenginde olursun fakirde.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Böyle bir durum yaşanır belki de asıl soru ne zaman olabileceği. Benim tahminim yakın zamanda benzer bir durumun olma olasılığını düşük görüyor.
member
Activity: 448
Merit: 33
Yatırım alanlarındaki fırsatlar bitmez. Reel sektör yatırımları ile coin sektörü arasındaki en büyük fark: Coin piyasası tabanı da tavanı da en uçlarda yaşaması. Bir bakıyorsunuz paranız 20x olmuş. Bir bakıyorsunuz paranız -20x olmuş. Reel sektörde buna rastlamanız pek mümkün değil.  Yükselişleri de düşüşleri de en uç noktalarda yaşıyoruz yaşayacağız. Bir sabah kalkmışız ya zengin olmuşşunuz ya da paranız bitmiş.
O yüzden daha uzun seneler boyunca düşüşleri de yükselişleri de daha çok göreceğiz. Ama şunu da sakın unutmayın. Bu sektör daha çok gelişecek. Daha çok artacak. Para kazandıracakta kaybettirecekte. Benim stratejim: Kaybettiğimde üzülmeyeceğim para ile yoluma devam etmek.
Olur ya 20x 30x 40x para kazanırım, kazandığım kısmı çekip yine kaybettiğimde üzülmeyeceğim para ile devam etmek olacak.

Her zaman yükselişe de düşüşe de hazırlıklı olmak lazım.
member
Activity: 742
Merit: 19
Bu sene yükseliş olması için btc'nin ayağa kalkması lazım.Sonra altcoinler kalkar.BTC hala kendine gelemedi.10k'yı kırması lazım piyasanın rahatlaması için.Güven yok 6k'yı görür müyüz daha düşer mi güvensizliği hakim.BTC kendini sağlama aldıktan sonra yola devam.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Yatırımcıları bu kadar bıktırmak isteyeceklerini sanmıyorum. Sonuçta küçük yatırımcı uzaklaştıkça balinaların da kazançları düşüyor. Yükseliş trendinin devam edeceğini düşünüyorum.
Pages:
Jump to: