Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 20. (Read 4264 times)

full member
Activity: 490
Merit: 100
iki olasılık var. 2013 ekim ayı ve devamınki iki, iki buçuk seneyi görecek şekilde grafiği açtığımda bu kadar uzatırlar mı, sakız yaparlar mı acaba gibi geliyor. ilk ihtimal iki sene bunun gibi hareketin oluşabileceği. yani baya bıktıracaklar. ikinci ihtimal bu kadarını yapmayıp 20'nin üzerine gideceği bu olursa altlar çıldırır.

ikisi de aynı oranda olasılığı var şu an için benim düşüncem. %51 payı bu dumpun bitemediği yönüne oynardım.
Bir nebze bende katılıyorum biraz buhranlı geçecek uzun bir zaman dumbın hala bitmediğini düşünüyorum gene düşüşteyiz zaten.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Geçen sene çılgınlık gibi olmuştu, haber sitelerinde sürekli bitcoin şu kadar ripple bu kadar diye haberler oluyordu. Şu anda öyle olması zor. Büyük baronlar medyada algı yapıyor sonra zaten o hareketler oluyor
member
Activity: 143
Merit: 10
Daha önce 1000usd ye yükselmesinde olduğu gibi belki iki üç sene bile sürebilir ama illaki o dönem gibi bir dönem daha gelecektir, çünkü piyasa çok spekülatif
member
Activity: 336
Metahash
Çok zor duruyor öyle dönemler, hem o yükselişin düzeltmesi 65% düşüşle geldi. Yavaş ve daha istikrarlı çıkış daha iyi olur ama hacimlerin yükselmesi gerekiyor
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Geçen seneki ani yükselişi bu sene göreceğimizi pek sanmıyorum . Artış olacaktır ama geçen seneki seviyeler zor diyorum.  Piyasanın yarısının erimesi yatırımcıyı çok ürküttü .
member
Merit: 13
en iyi koin dolarmisbosa ugrasiyoruz sanki bu nasil is anlamadim hep zarar
member
Activity: 280
Pek sanmıyorum ya geçen sene bu zamanlarda piyasa neredeyse bu halinin 1,5 katıydı tam hatırlamıyorum bakmadım da ama neredeyse eminim, piyasanın geçen seneki gibi olmaması mümkün degil
member
Activity: 392
Merit: 11
Ben göreceğimizi düşünüyorum. Belki bu sene sonunda olmaz ama er geç olacağından neredeyse eminim. Ne kadar geç olursa o kadar güçlü olur hatta.
member
Activity: 378
Merit: 11
Malesef bende inanmıyorum oyle bir dönemin tekrar görüleceğine, o zaman satanlar çok şanslı kesimden olanlar ben o zaman satış yapmamıştım şimdi çok pişmanım
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben 2017 deki gibi bir yükselişe inanmıyorum açıkcası en azından 2 yıl insanları piyasadan soğutup çıkartmadıkca olmayacaktır, hacimsiz olarak olabilir. Sonrasında tekrar insanlar pazara girsin ellerine verelim olayı olabilir.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Market Cycle bilimsel bir gerçektir. Eğer crypto para piyasası yok olacak diyorsanız, o zaman olabilir. Ama bu piyasa varolacaksa, mutlaka tekrar çıkmak zorunda, tarih olarak ise belki 3 ay belki 3 yıl bunu maalesef bilemiyoruz.

Bizim Fear ya da Panic aşamasında olduğumuzu düşünüyorum.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
o günler gelir hiç merak etmeyin. ama zamanın ruhuna göre hareket etmek gerek. iki ay sonra iki yıl sonrada ralli başlar ve durmaz geçen senedeki gibi olur. problem şu ki piyas dumpa dönmüş ise sen holdda durdukça zararını artırıyor ise kararını sorgulaman gerek.
member
Activity: 476
Merit: 31
göremeyeceğiz galiba aga piyasa yine bir crash yedi ne oluyor arkadaş mayısta büyük yükseliş dedik mayısta büyük düşüş oldu biz bir güneşli günleri göremeyecek miyiz sanırım eski günleri tekrar göremeyeceğiz benim umutlarım kırılıyor
full member
Activity: 1358
Merit: 193
görüp göremeyeceğimizi malesef bilemem. kripto para yatırıcımları olarak sadece ümit edebiliriz. yanlız geçen seneki x leri görebilmemiz için piyasaya geçen senekinden çok daha fazla sermaye girmesi lazım oda işi baya zorlaştırılıyor.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Şuan görmemizin çok zor olduğu apaçık ortada bence gene düşüyoruz buradan toparlanmaya kalksa piyasa 1 haftada anca eskisine döner zaten.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Krptot sektöründe cazibesi burdan geliyor zaten ne göreceğini ve ne zaman göreceğini bilemessin ama ufak belirtiler yok değil
member
Activity: 194
Büyük sermaye sahiplerinin tekrar bitcoine girmeleri gerekiyor ki tarih boyunca bizim gibi insanlar ne zaman vazgeçip ümidi kesseler onlar o zaman giriş yapıp paramızı elimizden geri aldılar
member
Geçen seneki durum olsa çok güzel olacak ama ben hiç zannetmiyorum böyle bir durum olacağını durum vahim piyasa kötü ve puslu görünüyor.
member
Activity: 448
Merit: 17
Bence bu standart görebiliriz her sene olan bişey boğa ayı piyasası her sene tekrarlar inişler çıkışlar olur piyasada
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Geçen seneki gibi bir çok dönemler yaşayacağımıza inanıyorum ancak zaman kriteri var bunun gerçekleşmesi çok uzun da sürebilir ayrıca 10.000 dolar üzerinde Bitcoin satın almaya cesareti kalmadı kimsenin bir de bu var.
Pages:
Jump to: