Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 27. (Read 4307 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 1
Ben göreceğimiz kanaatindeyim. Piyasa baya toparlandı. Haziran sonlarına doğru ciddi artışlar olacağını düşünüyor ve ümit ediyorum. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Bu yil olmaz bence. Cunku piyasa buyuk bir hyple yukseldi ve kriptoparalar konusunda insanlar artik daha temkinli davraniyorlar. Gecen yil hergun haberlerde cikan bu piyasa  bu yil sert dusunce haberlerde durdu. Zor yani.
full member
Activity: 588
Merit: 104
kesinlikle göreceğiz. zaten öyle bir beklentisi olmayanın burada vakit harcayacağını sanmıyorum. ne zaman olur kestirmesi zor ama bu piyasada inanılmaz bir rant var. ve bu ranttan daha pay almamış gruplar var. katılım arttıkça yeni yükselişler göreceğiz.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Geçen sene boğa sezonu nisan başlarında başlayıp yaklaşık haziran sonlarına kadar devam etmişti, ben açıkcası geçen seneki kadar bonkör bir boğa sezonu geçireceğimizi pek zannetmiyorum, geçen sene hangi coine yatırım yapsan bir şekilde artıyordu zaten, bu sene bence boğa sezonu başladı, coin bazında ilerleme oluyor, bir anda artmıyor, sıkı takip yapan yine kazanır bu dönemde de.
full member
Activity: 322
Merit: 112
Bahsettiğiniz yılsonundaki gibi bir şahlanma ise çok zor görünüyor.aralık-ocakta o kadar hızlı yükseldiki herşey hızına yetişemedik o derece diyorum.sonradan ise sadece düşüş kaldı geriye ve çok zor güznler geçirdik hep beraber zaten başlıklardan da rahatlıkla anlayabiliriz bunu.piyasa tamn anlamıyla pozitif olmasada negatifte değil artık nötr ilerliyor.yükseliş yakındır bence
member
Activity: 380
Merit: 20
Piyasa 5 aydır sürünüyor bu şekilde daha fazla devam edemez.Ancak geçen yılki mayıs ayı gibide bir iştahta yok.Btc 11700 seviyesi çok önemli karar orada verilecek.2018 ilk yarı geçmesine rağmen bir çok tanıdığım halen zararda bekliyorlar.Herkeste mayıs ayına odaklanmış durumda,umarım geçen mayıs gibi olmasada bir sıçrayış olur.
member
Activity: 159
Merit: 10
Kısa vadede öyle bir yükseliş yaşanmaz fakat altlarda yaz döneminde hareketlenme görürüz 2xler muhtemeldir bazı coinlerde fakat yılbaşına doğru özellikle eylül ekim aylarında btc den güzel bir sıçrama bekliyorum. Geçen yıl forklar zamanı olduğu için altlar geberdi btc 19k gördü herkes zannetti ki tüm forklar 1er BCH olacak. O sebepten geçen yılki bir fırsattı ama bu demek değildir ki bir daha fırsat gelmez sadece tetikte olun ve DYOR.
member
Activity: 364
Son yükselişler ile bunun sinyali veriliyor gibi. Ben yeniden o güzel günlere kavuşacağımızı düşünüyorum açıkcası tabi ki bir anda olacak değil fakat yıl sonuna doğru geçen senenin üstüne dahi çıkabilir.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Her sene belirli düşüşler yaşandığı ve ardından uzun vadeli gelen çıkışları gördük bu zamana kadar. Bu senede piyasanın böyle bir yol çizeceğini düşünüyorum. Ayrıca bu kadar poülerite kazanmış iken yeni rekorlar görmemiz çok mümkün.
member
Activity: 234
inşallah hızlıca o döneme geçeriz ya bir türlü toparlanamadım her bakışta kırmızı anına denk geliyorum borsanın canım çok sıkılıyor Sad
member
Activity: 210
Merit: 16
dediğiniz gibi piyasada çok fazla coin olmaya başladı ve hala gelmeye devam ediyor. belkide ICO'ların scam çıkması altcoinlerin bukadar çok çakılması ve hacimsiz kalmasının temel amacı belli başlı 100-200 coin olmasını istemelerinden olabilir
full member
Activity: 490
Merit: 193
Göreceğiz hatta görüyoruz şuanda ama piyasanın genelinde değil belli başlı icolar ve tokenler halen çok çok iyi kazandırmaya devam ediyor.yani doğru ata oynarsanız o dönemdeki gibi kazanç sağlamanız çok olası.örneğin mithril 15x yaptı bir ayda hangimiz faydalandık veya wan 4x yaptı çıkışından bu yana icodan girenler zaten çuvalla götürdü parayı.her coinde yükseliş dönemi içinse daha bekleyeceğiz bence
member
Activity: 238
Son birkaç haftada yaşanan artışlardan sonra daha kuvvetli bir şekilde inanmaya başladım bu düşünceye ben de gireceğimizi düşünüyorum birkaç ay içinde
member
Activity: 209
Merit: 11
O dönemden çok yararlanamadım malesef. Anca büyük bir haber gelirse yaşabiliriz bence öyle bir dönem. Çok yatırımcı son aylarda güven kaybedip çıkmıştır bu piyasadan. Çok güven kaybettiğini düşünüyorum son aylarda piyasanın. Tekrar dönmeleri için büyük bir habere ihtiyaç var bana göre.
member
Activity: 546
dünyanın en hızlı büyüyen marketiyiz.  2022 yılında 20-25 trilyon dolarlık market hacmi olacağını Amerika'lı kurumsal uzmanlar dillendiriyor. 1 trilyon dolar bu market için hiçbir şey. geçen sene ne ki mükemmel olana yakınız. o bu sene mi birkaç sene içinde mi olacak hiç bilmiyoruz.
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Düşebileceği maksimum seviyelerde olduğunu düşünüyorum. İşler yolunda giderse, olumsuz haberler çıkmazsa uzun vadede 12-13 dolar seviyelerini yine geçecektir diye düşünüyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 100
valla doğru söylüyorsun kardeşim daha 1 ay önce öldük bittik diyorduk şimdi ise en azından piyasay olan güvenimiz gelmiş durumda.ben şuanki durumdan memnunum açıkçası yükseliş var en azından yavaş olsada.zaten acelem yok yılsonuna kadar gerekirse beklerim öyle bi an görmek için.bu sefer eldekilerin birçoğunu nakite dönerim.artık bmw mi alırım lambo mu bilemiyorum
sr. member
Activity: 509
Merit: 253
Psikolojik olarak bizi tüketen enerji vampiri piyasanın göbeğindeyiz, bir kaç hafta önce öldük bittik psikolojisi aldı yürüdü neyse ki geçen seneki güzel dönemleri düşünmeye başlamışız bu önemli.
member
Activity: 742
Merit: 19
Geçen sene ki yükselişleri görebilecekmiyiz bilmiyorum.BTC nin bu belirsiz sarhoş halde gidici umutları kırıyor.Herşeye rağmen güzel günler gelecek diye bekliyoruz.Mayıs haziran kırılma noktası.Bu aylarda gördük gördük sonrası sıkıntı.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Çılgın bir pump dönemi görür müyüz bilmiyorum ancak karamsar olacak bir durum yok market hacmi ve coinlerler oynuyor balinalar er yada geç fiyatlar daha yukarıları görecek...
Pages:
Jump to: