Pages:
Author

Topic: Genesis Mining - page 3. (Read 16094 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 501
September 19, 2015, 06:44:37 PM
İkidir Çakır'ın yatırım tavsiyeleri elinde patlıyor Grin
Genesis'i önerdi yatırımları çıkmıyor şu durumda, Hashnest'te S4 dedi o da patladı gitti, %50'den fazla değer kaybetti...
hero member
Activity: 784
Merit: 500
September 19, 2015, 03:21:03 PM
İyi ki bakım maliyetlerini düşürdüler vallahi düşmeseydi halimiz harapdı.

Acayip kayıplardayım. Bidaha bulaşırsam allah belamı versin gardaş.
dostum onlar mevcuttakilerin değil yeni satacaklarının maliyetlerini düşürmüşler yersek eğer.
sr. member
Activity: 336
Merit: 250
September 19, 2015, 02:26:41 PM
İyi ki bakım maliyetlerini düşürdüler vallahi düşmeseydi halimiz harapdı.

Acayip kayıplardayım. Bidaha bulaşırsam allah belamı versin gardaş.
hero member
September 16, 2015, 02:58:52 PM
0.75 th/s kontratım vardı galiba ne kadar yatırdım hatırlamıyorum. 2 veya 3 aylık gelen btc toplam 18,25 dolar kadar. işin güzel yanı benim hesaba geliyor , sitelerinde kaydi olarak durmuyor cointellect gibi.btc nin son düşüşü gelen btc yi % 50 den fazla düşürdü.
full member
Activity: 210
Merit: 100
September 16, 2015, 02:41:09 PM
şunu merak ettim gerçekten şurada bu işten para kazanmış kimler var konu oldukça uzamış yanlız ben merak ediyorum arkadaş bu siteden şu kadar para kazandim diyebilecek biri varmı .
hero member
September 16, 2015, 02:05:27 PM
Hello miners! I know that we end every email to you saying how much we appreciate having you as a customer, but we realize that actions often speak louder than words.
So we've got some BIG news that I think you will be happy to hear.
Due to recent improvements in our hardware and infrastructure, we are pleased to announce that we are able to decrease maintenance from 0.0015 to 0.0012 USD per Gh/s per day for purchases starting from September 16th.
This represents an increase in payouts of over 60% at the current Bitcoin price and difficulty.
We look at our customers as our partners and when we are able to increase our efficiency, it's only fair and responsible to pass those savings on to you.
As always, thank you for being a customer of Genesis Mining and growing with us over the last 2 years. We look forward to many years of service ahead as we all grow together.

Sincerely,

Marco Streng

Böyle bir mail gelmiş nediyor burada ?
merhaba madenciler her eposta da sizi müşterimiz olarak ne kadr takdir ettiğimizi söylüyoruz fakat eylem laftan daha etkileyicidir.bu yüzden duymak isteyeceğiniz büyük haberlerimiz var.donanımlarımızdaki büyük gelişmelerden dolayı eylülün 16 sından sonra  alınan kontratlarda bakım ucretlerini gh/s başına günlük 0.0015 ten 0.0012 ye düşürebileceğimizi söylemenin mutlluğunu yaşıyoruz.buda şu anki btc fiyatı ve zorluğu ile gelirlerde %60 ın üzerinde artış demek. devamı gereksiz yağ bal cümleleri özetle kontrat satamıyoruz el atın diyolar.
hero member
Activity: 644
September 16, 2015, 01:50:41 PM
maintenance(bakım) ücretini 0.0015 den 0.0012' e düşürmüşler bugün. özü budur=)
sr. member
September 16, 2015, 11:51:17 AM
Hello miners!

I know that we end every email to you saying how much we appreciate having you as a customer, but we realize that actions often speak louder than words.

So we've got some BIG news that I think you will be happy to hear.

Due to recent improvements in our hardware and infrastructure, we are pleased to announce that we are able to decrease maintenance from 0.0015 to 0.0012 USD per Gh/s per day for purchases starting from September 16th.

This represents an increase in payouts of over 60% at the current Bitcoin price and difficulty.

We look at our customers as our partners and when we are able to increase our efficiency, it's only fair and responsible to pass those savings on to you.

As always, thank you for being a customer of Genesis Mining and growing with us over the last 2 years. We look forward to many years of service ahead as we all grow together.

Sincerely,

Marco Streng

Böyle bir mail gelmiş nediyor burada ?
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
September 11, 2015, 05:09:56 PM
Ya ne olacağıdı?
Herifler senin aldığın gücün elektrik masrafını cebinden mi ödeyecekti?
Ya da en başında sana "her gün düzenli sabit şu kadar ödeme" mi vaat ettiler?

Aslında elektrik vb. kesintileri ayda bir yapsalar faturanın ödeneceği zamanki kurdan hesaplansa daha güzel olurdu. Sonuçta alınan hashin geri satılabildiği bir marketi yok Genesis Miningîn.
Aylık ödemelerle yapıyorlardır muhtemelen. Günlük kurdan kesiyorlar elektrik masrafını müşteriden, Ay içerisinde en yüksek fiyattan bitcoin satıyorlar, çifte kazanç. (En azından ben olsam böyle yapardım).
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
September 10, 2015, 08:31:08 PM
Ya ne olacağıdı?

Aslında elektrik vb. kesintileri ayda bir yapsalar faturanın ödeneceği zamanki kurdan hesaplansa daha güzel olurdu. Sonuçta alınan hashin geri satılabildiği bir marketi yok Genesis Miningîn.
legendary
Activity: 952
September 10, 2015, 08:23:00 PM
Facebook'taki sponsorlu gönderisinin altına birisi "ponzi scam" yazmış. Yazanın yaşadığı ülkeyi tahmin edin.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
September 09, 2015, 04:26:18 PM
Big part of mining return depends on mining difficulty and Bitcoin value. Difficulty is going up right now, which means we're mining less coin with the same amount of hashrate, and Bitcoin value has dropped considerably recently. The lower the Bitcoin value, the more BTC is needed to pay the fee. The higher the value, the less impact on mining return.Hopefully the value will change for the better soon, but unfortunately we do not control market conditions. Currently Bitcoin value is going up, so hopefully that will continue

Ticket a bu cevap geldi. heralde kısaca btc fiyatı yükselsinki senin kazancın yükselsin deniyor. Acayip saçma bu durum yahu.
Ya ne olacağıdı?

çok doğru bir açıklama adam ne desin. gideri $ adamın. BTC nin $ değeri düşerse, elektrik gideri kesintisinin BTC karşılığı artar. Zorluk arttığında da BTC madenciliği geliri düşer. gider artıp, gelir düşerse böyle olur:)

BTC fiyatı 300$ ve üzeri oldu mu işler tıkırında...
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
September 09, 2015, 04:08:53 PM
Big part of mining return depends on mining difficulty and Bitcoin value. Difficulty is going up right now, which means we're mining less coin with the same amount of hashrate, and Bitcoin value has dropped considerably recently. The lower the Bitcoin value, the more BTC is needed to pay the fee. The higher the value, the less impact on mining return.Hopefully the value will change for the better soon, but unfortunately we do not control market conditions. Currently Bitcoin value is going up, so hopefully that will continue

Ticket a bu cevap geldi. heralde kısaca btc fiyatı yükselsinki senin kazancın yükselsin deniyor. Acayip saçma bu durum yahu.
Ya ne olacağıdı?

sr. member
September 09, 2015, 04:55:25 AM

legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
September 08, 2015, 06:46:48 PM
Bu siteyi çakır tanıttı ve inceliklerini anlattı. İnsanların nasıl yatırım yapması gerektiğini detaylarıyla açıkladı.
Sonuçta bu bir bulur madencilik sitesi, her bulut madencilik sitesinde olduğu gibi risk yüksek getiri düşük. Bunda bir kere girdin mi çıkamama durumu da var, zaten baştan belirtilmişti. Tüm riskler ortadayken konuyu okuyup bilgilendikten sonra özgür iradenizle verdiğiniz yatırım kararı için harcadığınız parayı "bedava para" olarak nitelemeniz çok ilginç doğrusu.
hero member
September 08, 2015, 06:39:03 PM
Niye bu kadar uzun süreli bir yatırıma giriyorsunuz? Hemde ufak miktarlar için değer mi? Yani o bitcoinler başka türlü değerlendirilemezmi? Bulut madencilik neden bu kadar çekici geliyor?
kumar hırsı yüzünden .bedava paranın çekiciliğinden ve de benim için geçerli aşırı saflıktan. saflığı kibar olsun diye yazdım yerine başka kelime daha uygundur.

Bedava para derken, zaten bu siteye hash almak için para (btc) yatırmadınız mı? Belli bir yatırım yapmış oluyorsunuz, bunun getirisi "bedava para" diye nitelendirilemez.
her getirinin bir bedeli vardır. kimi ter kimi kan , kimi zaman paranın beklemesi , kimi zamanda bilgi. hepsi için bir ön bilgi , bir ön çalışma gerekir. bunu yapmadan para da yatırsanız , ter de akıtsanız , biraz kolay  yani bedava oluyor bana göre. halbuki biraz araştırma yapıp düşünülse belki çoğuna da girilmeyecektir.bazen fotografla gösterip madencilik yaptıklarını , bazen de sözle yaparak kandırıyorlar.kuşu tuzağa çekmek için biraz yem kullanılır ya biz de hep yemlendik , hep kaybettik.çaba gösterince tuzaklara düşmek daha zor ve daha çok hakedilmiş bir para oluyor.ilk başta cloud mining şirketleri bankadan kısa vadeli borç alıp , yatırımcılardan gelen paralarla bu borcu çevirdiklerini düşünmüştüm.ama kazın ayağı öyle değilmiş. 150 günde parayı kurtarıyorsun , aynı parayı tekrar tekrar sisteme soktuğunda 300 gün bile olmadan parayı ikiye katlıyorsun.nerde o paranın bolluğu.öyle kolay olsaydı bütün dünya çalışmayı bırakıp cloud mining işine girerdi.tabii bu söylediğim hepsi için geçerli değil.kolay kazanılan para bedavadır yoksa çaba gösterilen bir yatırım hakedilmiştir. naçizane  bana göre
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
September 08, 2015, 06:22:06 PM
Niye bu kadar uzun süreli bir yatırıma giriyorsunuz? Hemde ufak miktarlar için değer mi? Yani o bitcoinler başka türlü değerlendirilemezmi? Bulut madencilik neden bu kadar çekici geliyor?
kumar hırsı yüzünden .bedava paranın çekiciliğinden ve de benim için geçerli aşırı saflıktan. saflığı kibar olsun diye yazdım yerine başka kelime daha uygundur.

Bedava para derken, zaten bu siteye hash almak için para (btc) yatırmadınız mı? Belli bir yatırım yapmış oluyorsunuz, bunun getirisi "bedava para" diye nitelendirilemez.
hero member
September 08, 2015, 06:16:17 PM
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
September 08, 2015, 06:06:23 PM
Belli başlı sebepler;
1- Çinli madenciler yerine avrupalı madencileri desteklemek. (Madenciliğin çin üzerinde tekelleşmesinin önüne geçmek, hashnest'te de yatırımım var ancak bu şekilde uzun vadeli bir şey değil o Grin )
2- Denemek, Öğrenmek, Tecrübe kazanmak, vs vs.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
September 08, 2015, 05:57:01 PM
Pages:
Jump to: