Pages:
Author

Topic: [ Güncel ] ** En çok kazandıran Mining coini ! - page 21. (Read 31938 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
42 ye ben pek güvenemedim Smiley

Demekki senin dediğini yapmıycaz Cheesy
full member
Activity: 210
Birkaç sayfa gerideki konuşulanlara bakın yani resmen vizyonsuzus ha hemde öyle böyle değil. Bildiğin kazmayız. hatta kamanın sapıyız Smiley . ah vah etmenin de bir anlamı yok. Önümüzdeki coinlere bakıcaz artık.

hep senin yüzünden o kadar dedim bak bu 42 de iş var Cheesy
full member
Birkaç sayfa gerideki konuşulanlara bakın yani resmen vizyonsuzus ha hemde öyle böyle değil. Bildiğin kazmayız. hatta kamanın sapıyız Smiley . ah vah etmenin de bir anlamı yok. Önümüzdeki coinlere bakıcaz artık.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Batcoin değerlenebilir diye düşünüyorum.
42 trenini kaçırdık sanırım.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0

burayi takip etmek gerek... manyak bir coin cikacagi zaman hazirlikli olmak gerek (manyak ile kastim, degisik: örnegin 42 coinun en manyak seyi sadece 42 tane cikacak olmasiydi) Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
lydian senin sayende duyduk kazanmana sevindim valla. ama geberiyorum şu an sinirden, bir günde 2 ekran kartı parası çıkacaktı ne güzel:) çok az bi kısmını bıraktım elimde onu bekleteyim bari.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
son 2-3 gün 42C'nin diff'i 0-3 arasi gidip geliyordu...
600kh/s ile solo mining yapiyordum ve ben bile blok bulup cözmüstüm:)

simdi 0,50 BTC'ye sattim elimdeki 0.00034889 42C'yi

allah bereket versin (yarin birgün 4-5 misli yükselse de gam yemem), keske tüm yeni cikan coinlar böyle olsa...
sr. member
şu an kafamı duvarlara öyle böyle vurmuyorum. dün bundan bende 0.0013000 tane vardı. şaka gibi. 1.3 btc hatta şu andan itibaren biraz daha beklesem 2-3 btc kazanma şansım vardı bir günde. tek bir günde:))
full member
Activity: 210
42 coinin 1 tanesi 1142 btc oldu şaka mı bu?
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
evet. Ama cryptsy ye girmeden kazmıştım.

Şu anda da kazmak karlı sanki ?
full member
evet. Ama cryptsy ye girmeden kazmıştım.
hero member
Bu arada gözlerime inanamıyorum 8-10 saatte kazdığım coinleri yaklaşık 0,5 btc ye sattım. Cheesy . Kısa günün karı.

42'mi ?
full member
Bu arada gözlerime inanamıyorum 8-10 saatte kazdığım coinleri yaklaşık 0,5 btc ye sattım. Cheesy . Kısa günün karı.
full member
https://pool.coinyechain.info/index.php?page=login&to=%2Findex.php%3Fpage%3Ddashboard

Ben burdayım 60 confirmasyında ödüyor coinleri. 120 baya çokmuş sonuçta gelir ama dediğin gibi baya bekletir. Senin unconfirmedde gözükenler % 99 geçer hesabına.
newbie
Activity: 48
Merit: 0
Kesin bu pool fork yapıcak şimdi. alımları da kapatmıyolar. Eğer 2 gündür kazmaya devam etseydim günlüğüm 1,5 btc ye gelecekti. Ama coinye den kimse vazgeçiremez beni çok pis patlayacak demedi demeyin.

labtek, ben de tavsiyelerin ışığında coinye'ye geçmiş bulunmaktayım. united-miners pool unda takılıyorum. bu transactions sayfasında status sürekli unconfirmed gözüküyor.

blocks bölümünde böyle bir yazı var : Round Earnings are not credited until 120 confirms. bunun yukarıda belirttiğim şeyle ilgisi var mı?

yani benim hesabımda balance olması için 120 kez confirm almam mı lazım? ortalama 10-15 dk'da bir transaction oluyor. 120 kez confirmed transaction için 1200 dakika geçse bu da 20 saat eder. yani ortalama 20 saat sonra mı kazandıklarım account balance a gelecek?

bir diğer konu da, eğer kazmayı ortada bırakırsam kazdığım kısma kadar olan share leri elde edebilirim değil mi?
hero member
4 MHs ile Günde 0,0000000 üretim görünüyor boşuna kazdığım anlamına mı geliyor yoksa getirisi çok küçük olduğu için mi öyle Smiley
full member
tabi klasik crptsy lagı bizimle olmazsa olmaz. 999 dan alıp 180 den satış var ama gerçekleşmiyor.
full member
Kesin bu pool fork yapıcak şimdi. alımları da kapatmıyolar. Eğer 2 gündür kazmaya devam etseydim günlüğüm 1,5 btc ye gelecekti. Ama coinye den kimse vazgeçiremez beni çok pis patlayacak demedi demeyin.
sr. member
evet. dün 30 btcden satılırken şu anki fiyatı ortalama 450 btc:)))

eğer sattıklarımı elimde bekletsem şu an 1 günde 1 btc yapıcaktım. neyse yine de 0.1 falan kazandık 1 günde mining ile.
hero member
sorma, neyim varsa openex üzerinde bekliyor şu an. ufak ufak satmıştım salak gibi bekleyemedim sattım:) çok cüzi bi miktar kalmıştı openexte. bari onu alsak da satsak hemen. cüzi müzi dememek lazım değer 15 kat arttı.

Artan ne yahu 42 mi?
Pages:
Jump to: