Pages:
Author

Topic: [ Güncel ] ** En çok kazandıran Mining coini ! - page 16. (Read 31938 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
15 satoshiyi gördüğü anda satarım.

şu anda 4 btc satoshi
hero member
Activity: 840
Merit: 532
coinium'da kazalım biraz da.
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
15 satoshiyi gördüğü anda satarım.
full member
sanırım moon coin ilk defa tırmanışa geçti. 100 m kadar alınıp sabırla beklenirse doge daki durum yaşanabilir mi? İllaki bir düşüş yaşayacaktır bu tırmanıştan sonra ama tekrar elbet çıkar bence. Coin çıktığında hiç tutulmadı ama ölmedi de  ve birileri zıplatmaya çalışıyor.
sr. member
off beyler sıçtık coinwarz a eklediler moonu. diff yarına 200ü görür. umarım değerine de yansır bu.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bizim şu anda Mooncoin'i konuşmamızın sebebi, Mooncoin'in dump yapmasının sebebini araştırayım dedim, ve sanırım bir manyak buldum:
https://twitter.com/Fontase_bter
Dün yazmış twitter'da:
i will pump MOONCOIN on coinex to 0.00000011 btc!!! to da mooon!!!
Çok pis takibe aldım bu adamı.  Grin Grin Grin

Yok ya 500 takipçiyle bu işi yapabileceğini sanmıyorum.
Hocam bu mu başkası mı bilmem ama az önce mooncoini satış fiyatından 1 küsur btc alım yapanı gördüm. Hemen sonrasında 0.20 Btc daha gördüm satış fiyatından alanı.
Yani bir zengin, fiyatı yükseltmeye çalışıyor.
full member
Gene unlucky rounda geldik kesin bi cenabet geldi havuza Smiley .
sr. member
şifreyi yanlış girmişim bağlandım şimdi. deneyim bakalım coiniumu, dediğin gibiyse iyi kazanırız labtek.

fontas ın ekmeğini yiyen bir eleman sanırım o. kolpa yani. ama ben yakından takip ettim, gerçekten emir koyacağını söylediği zamanlarda 100-200 ltc lik emirler geldi coinex de 3-4 defa.
full member
Bizim şu anda Mooncoin'i konuşmamızın sebebi, Mooncoin'in dump yapmasının sebebini araştırayım dedim, ve sanırım bir manyak buldum:
Dün yazmış twitter'da:

Yok ya 500 takipçiyle bu işi yapabileceğini sanmıyorum.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Dün yazmış twitter'da:
full member
http://moon.coinium.org/  istatistikleri moonbit34 istatistiklerine göre yaklaşık 2 kat daha fazla gösteriyor. Ve yapmış oldıuğum 1 saatlik deneme süresinde gerçekten de 24 saat sürecinde 7,2 m civarı getiri oluyor. bit 34 ise bunun yarısı kadar veriyor. Tabi biraz blok bulma sıklığı şansı işin içine giriyor ama tercih size kalmış.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
moon coin şu an 3 satoshi değil mi? coinex'de?
sr. member
hacım zaten işte bahsettiğim olay bu, coinwarzda görünmediği için kazancı yüksek anladın mı? coinwarza bi girse millet yığılırdı buna.

yani açıkçası diğer coinlere göre karlı mı bilmiyorum ama dediğim gibi 2mh ile 2 gün önce günde 0.7 ltc kazanıyordum, yani 7m coin çıkarıyordum.

şu an 3.5 civarı mh ile 3m falan çıkarabiliyorum gibi görünüyor fakat 2.5m desek günlük çıkarımıma, fiyatı 120 satoshi desek eder 3 ltc. fiyatının 50 satoshiye indiğini varsaysak sen kazana kadar, 1.25 satoshi eder ki bu bile karlı bence. diğer coinleri bilmiyorum ama ben 1.25 ltc ye fitim yani. üstelik bu en az hesapla.

ama fazla yayılmaması lazım, ingilizce forumlarda falan yazmayın da abaza gibi çökmesinler. radara yakalanmadan gidelim temiz temiz.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Nasıl hesap yapıcaz coinwarz da gözükmüyor bu coin.Siz ne kadar hızda ne kadar üretim yaptınız getirisi ne günlük?Değer artar mı yoksa geç mi kaldık?
sr. member
en güzeli moon.bit34 trade de coinex.pw attığın anda gidiyor zaten 1 dk içinde. ister direk sat ister bekle yarını falan, 150 civarını tekrar görebilir o yüzden 2m yeniden satın aldım 115e inince ama emin de değilim açıkçası. bi dene kafana yatarsa yardır gitsin. doge falan kazmak zor. bu mis gibi tıkır tıkır gönderiyor.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
moon beni ihya etti, umarım kazan olmuştur. 2 gün önce 10 ltc satoshiydi sırf satmayım biraz diye depoladım 10m bugün 150 ltc satoshiden sattım. kazmaya da devam.

Hangi pol da kazıyorsun nerde trade yaptın?
sr. member
valla bu sorunu engellemek için ben şöyle yapıyorum;

rig'in maliyeti/180 + aylık elektrik gideri/30 = satış yapılacak miktar, kalan üzerinden 1/3ü ile ltc, 1/3ü ile btc geri kalan 1/3 ünü de kazdığım coinde bırakıyorum. eğer kazdığım coin kazdığım zamana göre 2-3 kat değer kazanmışsa acımadan satıyorum.

bu sayede kazancı/zararı bölüştürmüş oluyorsunuz. belki çok büyük kar getirmiyor ama genel olarak benim için şu an en ideali mooncoin. ben 4 mh ile günde 1.5 ltc kazıyorum şu an. bu benim için yeterli, o yüzden fazla heyecan aramıyorum. tabiki anlık sıçrama yapan coinlere geçiyorum arada.

difficulty'si düşük coinlere yardırmak her zaman daha çekici geliyor. gidip tavan yapmış coinlere girmenin manası yok. düşükken kazıp zulada bekletmek lazım.

Hocam, gayet mantıklı..

moon beni ihya etti, umarım kazan olmuştur. 2 gün önce 10 ltc satoshiydi sırf satmayım biraz diye depoladım 10m bugün 150 ltc satoshiden sattım. kazmaya da devam.
hero member
Activity: 1103
Merit: 500

rig'in maliyeti/180 + aylık elektrik gideri/30 = satış yapılacak miktar, kalan üzerinden 1/3ü ile ltc, 1/3ü ile btc geri kalan 1/3 ünü de kazdığım coinde bırakıyorum. eğer kazdığım coin kazdığım zamana göre 2-3 kat değer kazanmışsa acımadan satıyorum.

bu sayede kazancı/zararı bölüştürmüş oluyorsunuz. belki çok büyük kar getirmiyor ama genel olarak benim için şu an en ideali mooncoin. ben 4 mh ile günde 1.5 ltc kazıyorum şu an. bu benim için yeterli, o yüzden fazla heyecan aramıyorum. tabiki anlık sıçrama yapan coinlere geçiyorum arada.

difficulty'si düşük coinlere yardırmak her zaman daha çekici geliyor. gidip tavan yapmış coinlere girmenin manası yok. düşükken kazıp zulada bekletmek lazım.

Hocam, gayet mantıklı..
sr. member

hero member
Activity: 1103
Merit: 500
O an karlı olan coini kasmak mantıklı değil çünkü siz paraya çevirebilecek kadar coin kastığınızda o coin eski seviyesinde olmayabiliyor.

Mesela şuan doge kasmak karlı, başladın kasmaya, 1 gün kastın, tam exchange yapcaksın yada nakte çevirceksin bi baktın megacoin karlı olmuş. Bunun önüne pratikte geçilemez.

Eğer nakit akışına ihtiyacınız yoksa yeni coinlerden kasıp bir kenarda tutabilirsiniz ama nakit akışına ihtiyacınız varsa likiditesi en yüksek, piyasada kabul görmüş ve ortalama olarak karlı olan coini kasmak daha mantıklıdır.
Pages:
Jump to: